Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

laskavec
7. júl 2012

@luba41 to je super -gratuluji i když ji neznám 🙂 prostě silné ženy jsou a budou...Bůh bud při nás snažících 😉

slavka_2012
7. júl 2012

ahojte dievcence, tak teraz som si robila test aje tam len jedna ciarka / ☹ ☹ ☹ uz mam hlavu v smutku ,preco sa to zase nepodarilo ????? 😢 😢 😢 9den po KET a nic 😢 😢 😢

boska74
7. júl 2012

@slavka_2012
Ahoj slavka, tiez sa mi ket nepodaril, po et som potratila☹ mama 38 a hlavu smutku☹ asi treba skusat, skusat a asi to je na prirode? na veku?

slavka_2012
7. júl 2012

@boska74 ja uz neviem co budeme robyt ☹ mozno ,ze to je na prirode a mozno aj vekom ,ale nadej umiera posledna,,,,,len neviem ci ta moja uz neumrela 😢 😢 😢 v utorok idem na krv ale neverim zeby mi nieco pekne povedali ☹

laskavec
7. júl 2012

@boska74 Ne je to prostě tak,že duše dítěte si vybírá kam se má narodit a posílá ji Bůh...prosím vyčkej ta duše si tě jistě vybere 😉 L

sorei
9. júl 2012

@slavka_2012 - beruško to je brzo 9 den ... vydrž !!!!!!

jabluncanka
9. júl 2012

@slavka_2012 Souhlasím se Sorei...to je fakt brzo...až tak 12-14 den po ET...nevěš hlavu 😉

slavka_2012
9. júl 2012

@jabluncanka ale ja som si robila aj dnes a nic tam nieje ☹ a to som uz 11den po KETe ☹ takze uz tej krvi zajtra nedavam ziadnu nadej 😢 😢 😢

woman04
9. júl 2012

@boska74
@slavka_2012 nevešajte hlavu..ako píše @laskavec,dieťa si vyberá kedy a kam sa narodí...s vekom to nič nemá..ja som trošku z iného súdka,dieťa som neplánovala a skôr sa prikláňala k tomu,že som na dieťa stará ..a teraz máme skoro 8 mesačného Tomáška ,v apríli som mala 42 😉 ..otehotnela som prirodzene a som dôkazom toho,že to ide aj s nadváhou,vyšším vekom,poruchou štítnej žľazy,hematómom a myómom v maternici.. veľmi vám držím palce a samozrejme všetkým snažilkám... 😉

slavka_2012
9. júl 2012

tak ja uz cakaaaaam len na ZAZRAK 😀

slavka_2012
10. júl 2012

tak zazrak sa nekonal 😢 😢 😢

martulle
10. júl 2012

@slavka_2012 to mě mrzí ☹ taky jsem si tím prošla,když na tt byla jen jedna / ☹ a ted to bude 14dní co jsem potratila v 8týdnu 😢 je to bolavé,nespravedlivé....

slavka_2012
10. júl 2012

@martulle mas pravdu je to nespravodlive ☹ vtedy som si s tebou poplakala 😢 a velmi mi ta bolo luto a teraz zase ty mna lutujes 😢 😢 😢 uz by sa nam malo ZACAT DARIT VSETKYM CO SME TU !!!!!!!!!!! a konecne by sme sa mohli usmievat a byt stastne s nasim babatkom v naruciiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sorei
11. júl 2012

@slavka_2012 -ahoj holky, hlásím mrchu, takže zase další měsíc ztracený ,ale jdeme dál - MUSIME 😀 asi jsem toho mého málo znásilňovala, ale když jemu se v tom horku táááááááááááááááááááááááááák nechce- tak snad se trochu ochladí 😀 jinak všechny zdravím a SLAVINKO - naprosto souhlasím - musíme bojovat nevzdávat to ...ať se to štěstí jednou unaví a sedne ... na nás 😉

rox
11. júl 2012

@laskavec naprosto souhlasim, at je matkou kazda, ktera se na to citi a chce to - at ji je 20 nebo 50 let
@lili_k Ja v tom veku taky nikoho neznam, ale je mi to burt. At si kdo chce rika co chce, je to moje dite a ja se o neho budu starat, ne nekdo jiny A nevim proc bych se mela ridit nazorem sousedky, ktera mi je u pr... Moje gynegolozka mi nadavala v 39 ze jsem stara na dite, v centru na muj vek 43 ani nemrkli okem......ale jim jde taky jen openize o nic jinyho ze jo 😒
@silvie13 Jak se citis? Uz je ti lip?? Ty prachy jsou strasny. Ja rikam porad, ze kdyz budu mit jistotu ze to vyjde, dam i 100 tis, ptz za to neco dostanu, ale nadeje za 70 tis?, To je fakt hodne draha nadeje.

rox
11. júl 2012

@slavka_2012 Ach boze, Slavi ty taky??? Sakra sakra sakra. 😖 Posilam aspon obejmuticko. Jsem s tebou.
@woman04 No vidis, u me nic.....a stejne nic.

rox
11. júl 2012

A ja mam tento mesic anovulak, tak taky nic 😠 😠 😠

slavka_2012
11. júl 2012

@rox OK tak sa nam tento mesiac nezadarilo ☹ ale naj je ten dalsi a dalsi a dalsi mesiac pre nas vsetky plodny a urodnyyyyyyy 😉 My to dokazeme 😀

sorei
11. júl 2012

@slavka_2012 - tak se mi to líbí 😀 😀 😀

sorei
11. júl 2012

@laskavec -jak mám to naše mimi uplatit at se konečně k nám dostavíííí 😀 😀 každý večer i ráno ho prosím .... každému čápovi dávám do zobáku adresu a pořád nic🙂))))

laskavec
11. júl 2012

@slavka_2012 myslím na tebe...někdo děti vykoupí slzami.Ach jo přece to holky z boží pomocí nějak vyjde. 😉 Ted v sobotu jsme měli ty křtiny a v kostele byl klid bez hudby a při polévání vodou jsem myslela na miminko co by mělo těh 5 měsíců a v hlavě mě znělo byl asi syn...neřekli mě nic,ani proč se to stalo. ☹
Ted vyšly ty karty...tak snad to vyjde. 😀 😀 a tobě držím palečky

lubanka
11. júl 2012

@laskavec prepáč... ale aké miminko čo by malo 5 mesiacov? ty si prišla o dieťatko? ☹
a teraz vyšli karty??? nerozumiem...?

laskavec
11. júl 2012

Já po malé otěhotněla ,když jí bylo 10 měs.a v 13tt se zastavilo srdíčko tomu co by ted měl těch 5 měs..Narodilo by se koncem ledna 😒 Doktorka řekla na Gyn.,že můžu klidně kojit a já ji hloupá poslechla.nechali mě porodit toho drobečka..měl všechno i prstíky 😉
No je to zamnou a jsem ráda,že mohu klidně i napsat co to dělá z psyché ženy.Snad proto chci to miminko a aby tu malá po mě někoho měla 😉

lubanka
11. júl 2012

@laskavec och, to je mi strašne ľúto ☹ viem aké je hrozne bolestivé prísť o malinké, sama som si to niekoľko krát zažila, takže netáram len tak do vetra... ale niekedy mám pocit, že také bolestivé situácie nás akosi zoceľujú, sme schopnejšie zvládať ďalšie problémy, ktorých je v živote neúrekom a tak isto takéto veci v nás vzbudzujú oveľa väčšie empatie voči utrpeniu a bolesti iných... myslím, že ten kto v živote všetko ľahko dostal a všetko mu podľa plánov vychádza, v živote nepochopí trápenie iných, lebo všetko vníma akosi plytko... a keďže nás je tu veľa trpiteliek... nikde nenájdeš väčšie pochopenie ako tu a aj keď to situáciu už bohužiaľ nevráti späť, máme sa vzájomne kde vyrozprávať, vyžalovať poprípade posťažovať sa na celý svet a tu určite každý pochopí, neodsúdi a neurazí sa 😉

laskavec
11. júl 2012

@lubanka děkuji ti a víš,že máš pravdu,ale moje babička byla silná žena i když jí taky děti odešly se 7 jich měla 5 a ve válce i o dva muže chudák přišla, tak se nelitovala a říkala,že to k životu patří a bez hořkého není sladké 🙂 proto vím,že je lépe se přestat otáčet co bylo a pevně věřit ted to vyjde.Jo ty karty říkají,že červenec by to šlo ...no miminko asi ..uvudíme..měj se krásně a dík 😉 🙂

silvie13
12. júl 2012

@rox
@slavka_2012 díky holky, že na mě myslíte 🙂 Je mi už trochu líp, ale pořád to nějak nemůžu uzavřít, že už nic nepodniknem ☹ ☹ Aspoň teď to tak vidím. Ale začala jsem řešit i jiné věci. Chystáme se na dovolenou a začala jsem hubnout podle sestaveného jídelníčku a musím se pochválit, zatím mi to jde dobře 😅 😅
Uvidíme co bude až přijedeme z dovolené.

rox
12. júl 2012

@silvie13 To je dobre ze jsi se upnula jinym smerem! Dovcu ti zavidim, ja zatim nemam nic naplanovanyho a ani nevim zda neco doplanuju nebo ne. A ten jidelnicek - dneska jsem se v HM nevesla do dvou satu....takze bych ho potrebovala taky 😀 😀 😀

martulle
12. júl 2012

Tak taky bych chtěla nějaké to kilčo shodit,ale nějak se nemužu rozhoupat 🙂 dnes jsem začala cvičit a tancovat a ten muj malý budulínek na mě koukal a divně se uculoval 😀 kdoví co si myslel 😎 no ale pak začal krutit prdelku a přidal se 😀 taky je mě holky trochu líp,sice to bolí,ale musíme jít dál...užíváte nějaké vitamíny,tabletky?nevím,dávám si nějak vinu,že třeba nejsu nějak ve vnitřku v pořádku,že se bojovníčkovi u mě nelíbilo,že... 😢 a pak jak píše slavka at jsou další měsíce urodnější....vždyt prázdniny se přehoupnou a ten čas tak šíleně rychle letí...

martulle
12. júl 2012

ještě jsem se chtěla holky zeptat...na utz mě doktor našel cystu 4,5x4c,prý je asi ze stimulky.gynekolog řekl,že se třeba ztratí a že mám dojit za 2měsíce na kontrolu.co se pak snu děla,když se nevztřebá?

slavka_2012
13. júl 2012

ahoj holky 😉 aj ja potrebujem schudnut,,nabrala som toho dost pocas toho cakania na zazrak 😉 a este aj ta noha v sadre ☹ takze ziaden pohyb,,,,,,,ked mate nejaky osveceny recepz tak hned snim tu 😉 rox ja tiez nevojdem do nicoho mam 8 kg na viac 😝 ...takze kamosky ideme chudnut a potom sup do tehulkovania 😀 😀 😀 som rada,ze vas tu mam 😉 martulle neviem ti poradit este som to nemala,ale iste viem ,ze ked ostaneme tehu tak pri porode vsetko vijde von 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre