Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

manita
6. aug 2013

@stastenka42 Držím palčeky!

lindda
6. aug 2013

Ahojte tak dalsi mesiac nic .... opet mrcha prisla:-/ Prosim vas kto je to z BA a viem mi poradit ako tomu pomoct prosim poslite mi do sprav alebo kludne aj tu. Kedze chodim na kramare k beznemu doktorovi a nic stym nerobi uz vyse dva roky a po jednom kytere uz nemam cas cakat a potrebujem tomu nejako pomoct ... ako netusim cize prosim o rady a pomoc dakujem pekne

stastenka42
7. aug 2013

@lindda vyber si centrum ,tam sa objednajte a vsetko sa tam dozvies..tak to mas najlepsie..

lindda
7. aug 2013

@stastenka42 a nevies nieco v BA ako to tam je platene vsetko ci ako ja som v tomto uplny amater 😀
dakujem

stastenka42
7. aug 2013

@lindda do 39 rokov ti poistovna hradi liecbu,po 39 si musís platit vsetko...naozaj v centre ti povedia vsetko,mozes ist na konzultaciu a Potom sa rozhodnut..

lindda
7. aug 2013

@stastenka42 aha oki no pojdem sa popytat dakujme

milu71
13. aug 2013

Ahoj děvčata 🙂 tak jsem dostala emailem z Reprofitu stimulační protokol, od září začínám 😉 Mám užívat od 2.dne Clostilbegyt 2-0-2 do 6.dne cyklu. Od 2.dne píchat Fostimon 1amp. denně. Pak 7 nebo 8 den UZ a podle výsledků UZ další kontrola 10.den a odběr 12. - 14.den. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

stastenka42
13. aug 2013

Ahoj dievcata dnesne hcg 7200!!!!sme tehuuu!!!!

slavka_2012
13. aug 2013

@stastenka42 jeeeeeeeeej super 😀 😀 😀 konecne uuuuuspech 😵 😵 😵 😵 zo srdiečka blahozelam a nech vsetko klape az do porodu 😉 posli nam teho virusy aby sme sa aj my mohli tak vytesovat 😀 tesim sa s tebou 😵

stastenka42
13. aug 2013

@slavka_2012 Dakujem,jasné ze poslem,tak chytajte nech nas je tu plno tehuliek🙂🙂🙂ttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

milu71
14. aug 2013

@stastenka42 Super zpráva 😵 😵 😵 srdečně ti blahopřeju a přeji hodně štěstí a hlavně zdravíčka tobě a tomu drobečkovi. Moc ti držím palce 😉 😉

svetlanab
14. aug 2013

Gratulujem Stastenka boze to je uzasne cislo , 🙂 🙂 🙂 velmi som rada ze si tehu. Brala si prednison predtym ? ak ano kolko tyzdnov pred ET ? 5 mg alebo viac ? Drzim Ti palce.... 😉

mystery22
14. aug 2013

Ahojky,jsem tu nová .Byla jsem ted po 2 na IVF. Po prvé jsem měla 5 vajíček 1X8bb,1X7bb,zaváděli mi 1,ale nepovedlo se.Po druhé jsem šla na doporučení kamarádky do Reprofitu stimulace clostilbegyt 2-2-2 z toho 2 vajíčka obě se oplodnily,ale vyvíjeli se pomalu proto mi je nezavedli.Prosím vás,jsem z toho zoufalá,nevíte čím to muže být?

stastenka42
14. aug 2013

@svetlanab ano,ale podla seba a nie podla nich a chvalabohu sa to podarilo...brala som 8tyzdnov pred vkladom 5mg rano a 4dni pred som zacala pichat fraxiparin na riedenie krvi miesto anopyrinu🙂🙂🙂🙂kedy sa chystas?

stastenka42
14. aug 2013

@mystery22 zrejme horsia kvalita vajok..

mystery22
14. aug 2013

@stastenka42 Tak myslíš,že už to nemám zkoušet,že už mám ty vajíčka špatná?

stastenka42
14. aug 2013

@mystery22 to urcite nie,pozri na mna...treba sa poradit s lekarmi...ja som to mala tiež,potom uz moje vajicka sa ani neoplodnili...tak som presla na darovane..lekar mi to doporucil a teraz sa tesim..

gabinkaa
14. aug 2013

@stastenka42 veľká gratulácia, si určite veľmi veľmi šťastná, veľmi Ti držím palečky aby si mala bezproblémové tehu,
ja som sa tak tešila, joj už je to dva a pol roka, bože to letí
trocha radosti sme zažili aj tento rok, len trvala veľmi krátko, srdiečko malinkému prestalo byť v 10 tt

stastenka42
14. aug 2013

@gabinkaa Dakujem Tesiim sa velmi

svetlanab
14. aug 2013

@stastenka42 , dik ze si odpisala, ja viem pisat sem len vecer alebo rano cez den nie. Super ze Ti to vyslo, si moj vzorik, som rada ze si konecne stastna po tolkych pokusoch. Ja som mala ET den pred tebou bola som na krvi , negativna. Mne dal moj imunolog 25 mg prednisonu ale od prveho dna cyklu , tiez som mala clexane to je myslim to iste ako flexiparin, a nic. No a jasne mali sme darovane vajka, Mne kedysi tiez nasadili 5 mg prednisonu 5, 6 tyzdnov pred ET, takze aj to som skusila a nic, tetraz iny protokol ... pytala som sa lebo hladam ze co inak urobit aby to vyslo, lebo mame este mrazacikov. Neviem na co sa sustredit resp co zmenit a co robit inak... Drz sa zlatko... drzim Ti palce . ak mas nejaky typ, daj vediet... ak sa Ti bude dat...

stastenka42
14. aug 2013

@svetlanab neviem ti viac poradit,my sme mali toto tiež posledných mrazačikov...zostala som doma,pila som vela vody,bola som naozaj velmi pozitivne naladená a hned ako mi vložili fazulky som si povedala že som tehuuuu. Strasne ti budem držat palčeky....

svetlanab
14. aug 2013

@stastenka42 , dakujem Ti aj za toto. To je asi ten najvacsi vykon sa tak naladit, to je to najviac co mozes urobit. Dik, a este sa opytam kolko estrofemu ti nasadili denne > ja som mala najprv 1 -1- 1 a potom zvysili na 2-2-2 asi od 11 dna cyklu lebo sliznica bola len 6.9 tak nech sa zvysili, iste sa potom zvysila noa ten estrofem 2.-2-2 mi tak aj nechali do konca.. tak uz len to. dik

stastenka42
15. aug 2013

Mala som 3x1 a utrogestan4rano a 4vecer,moc Drzim palceky

svetlanab
15. aug 2013

@stastenka42 Dakujem za info ;)

raaaadka
16. aug 2013

Holky poraďte mi co to je. Měla jsem jasně pozitivní ovulační test 11. DC a dnes 14. DC bazální teplota stále dole 36,3. ☹

majka43
21. aug 2013

Ahoj holky, dřív jsem k vám chodila, ale ty holky co jsem s nima začínala už tu nejsou. Některé otěhotněly a některé to vzdaly. Chci vám jen říct, nevzdávejte to.

slavka_2012
21. aug 2013

@majka43 ahoj...ty si to nevzdala??? ja viem ,ze nadej umiera posledna ,no mne sa zda ci ta moja uz neumrela 😔 😔 😔 cim viac neuspechov, tym viac bolesti a tym viac menej sil do dalsieho boja 😢 😢 😢 kazda z nas ide do boja a veri,ze sa to podari a kazdy neuspech nas nuti premyslat ci to uz davno nieje stratene 😔 Ale i napriek tomu stale vstaneme a ideme dalej 😉 aspon ja 😉 skusim to zas a mozno motyka vystreli a my budeme mat babo 😀

majka43
21. aug 2013

@slavka_2012 Mě už asi vystřelila, našla jsem supr léčitele, který mě moc pomohl, jak psychycky, tak fyzicky. A tohle je výsledek. Doufám, že už to vyjde.

slavka_2012
21. aug 2013

@majka43 kraaaasne 😵 zo srdiečka blahoželam a prajem krasne a štastne cele tehulkovanie 🙂 🙂 🙂 napis nam nieco o tom liecitelovi,porad aby sme sa aj my mohli tesit s takych krasnych kolajnic //

majka43
21. aug 2013

Já za ním jezdím do Čáslavi , ale ordinuje i v jiných městech, akorát nevím v kterých. Když někdo bude mát zájem, tak mu na něj pošlu tel. číslo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre