Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ....pozerala som že sa tam niečo deje......my sme už našťastie odštátnení, ale čo bude s piešťanskou nemocnicou neviem.....je to na zrušenie.....ja viem aj u nás sa pravidelne všetci osemdesiatnici a vyššie sťažujú, že ich bolia kolená...ja si myslím, že by v ich veku mohli byť skôr radi ako sa sťažovať 😀

majca55
6. jún 2011

@hagarka kolko krát sú na tom lepšie ale proste stažovat sa budu.a kedy si potratila už sa snažíte znova o mimčo?

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ....snažíme aj nesnažíme.....sľúbila som manželovi, že to nebudem preháňať, ani nejako fanatizovať.....že ak bude tak bude......ako máš veľké deti?

hagarka
6. jún 2011

.....potratila som v 6 tt presne na Štedrý deň.....27. mi robili kyret a 1.1. som už bola v robote ☹

majca55
6. jún 2011

@hagarka ja tiež tak lebo som bola ztoho už na prášky.jeden má 18 a druhý včera 14.dost že?u nás to ale chcu a moji traja chlapy.povedala som že do konca roka a potom ak nie tak už len práca atd... ☹

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ...ja som mala až v 27 rokoch prvé.....moje majú 10 a 9.....a ja som si povedala že do 40 budeme skúšať a ked nie tak sa na to vykašlem 😒

majca55
6. jún 2011

@hagarka my sme ale riadne blbé v tomto,ja 3O.septembra to bol štvrtok a v pondelok už v práci.iné čo boli somnou boli mesiac doma.ale mna by porazilo a bola som aj smutná dost.

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ....ja by som sa doma zbláznila....musela som ísť medzi ľudí......

majca55
6. jún 2011

@majca55 ja som sa ponáhlala,lebo mi jedna milá doktorka povedala že ak nebudem mat dieta do 20 tak nikdy.skoro má vtedy porazilo ale dnes som rada mám dobrých synov a chcu surodenca aj muž,stále mi hovorí ved sme ešte mladí. 🙂

majca55
6. jún 2011

@hagarka omylom som sebe napísala 🙂

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ......zlatí chlapci....jasne že sme mladí 😀 😀 😀 ...naše babky rodili do 45 úplne bežne a teraz sa tiež tá hranica posúva....niektoré moje rovesníčky majú prvé, alebo ešte len plánujú....tak nestresujme 😎

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ....šak sme tu len my dve 😀 😀 😀

majca55
6. jún 2011

@hagarka ja som mala stretko zo zdravky.jedna prišla tehotná.dalšia dvojmesačné bábo asi dve tri čo chcú ešte mat.tak sme si povedali že aké sme dobré.ani nám to nepripadalo že sme tak dávno zo školy,teda dlhšie preč. 🙂

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ...tak vidíš....dôležité je ako sa cítiš a či chceš....ostatné už nejako príde....či?

majca55
6. jún 2011

@hagarka presne tak.tak dúfam že sa nám to obom podarí. 😲 kedy začínaš nočnú?máte osmičky či?

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ....robíme osmičky, len ak niekto vypadne tak aj 12-tky....ja bývam blízko, takže mne to vyhovuje, ale tie čo dochádzajú tie by brali radšej 12-tky.

majca55
6. jún 2011

@hagarka u nás baby teraz nútia na 12tky.už niektoré oddel.prešli.ono je to pekné ked všetko klape ale jedna pnka alebo dovolenka a je to hruza. ☹

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ....to hej....ale mne tá 8-čka úplne stačí....tá nočná je ešte fajn, ale tá denka to je na nervy......kým prídeš domov je aj pol siedmej....a celý deň je fuč.... 😠

majca55
6. jún 2011

@hagarka presne tak.idem do obchodu a pre auto.prajem dobru službu tfuj tfuj 😉 až nezakriknem.rada si niekedy opäť popíšem.ahoj 🙂

hagarka
6. jún 2011

@majca55 ....ahoj...aj ja sa teším zase niekedy hodíme reč 🙂

malvuska72
6. jún 2011

@majca55
@hagarka dievcence drzte sa a nezufajte,tiez som si vselicim presla,vòbec ma nenapadlo po vseetkych negat.skusenostiach,dieta v mojom veku🙂a uplne necakane to uz mame za par a dufam ze vsetko uz konecne dopadne dobre.Tak uz sa tesim na to,ako sa tu pochvalite s tehotenstvom🙂

hagarka
6. jún 2011

@malvuska72......bodaj by si mala pravdu 😉

malvuska72
6. jún 2011

@hagarka pevne verim ze mam🙂

cukor
6. jún 2011

@hagarka ...velmi som chcela dieta a robila som vsetko mozné aby som ho mala......a stále som verila,ze to štastíčko na mna čaká 😉 ......a keby som mala tak o 3 roky menej skusila by som este aj druhé aj ked u mna je to dost zložité.ale som vdačná aj za to jedno.

majca55
6. jún 2011

@malvuska72 ďakujem moja dúfam že aj nás to štastie ešte čaká 😲

syslica
7. jún 2011

Dobré ránko, zdravotné sestričky aj všetky ostatné žienky! Vidím, že sa nám diskusia pekne rozprúdila. Ja, bohužiaľ nemám nič nového na oznámenie, @janettka , fakt je že snaženie teraz nepripadá do úvahy, lebo sa akurát nechávam očkovať proti žltačke, ale inak chorá nie som 🙂 , len neskutočne unavená z behania okolo detí a s nimi, z domácnosti, z toho, že som sa (keďže sa inak nedalo, lebo ma nikde nechceli) zamestnala sama u seba a teraz po nociach rozmýšľam ako si zarobiť aspoň na miminálnu výplatu. A keď som včera večer o desiatej padala z nôh a zistila som, že som od rána nemala nič v ústach, veru mi aj napadlo, že ako dobre, že práve teraz nie som tehotná, to by bolo týranie bábätka v brušku...syslíci pôjdu v septembri prvýkrát do školy a škôlky, tiež to budeme mať náročné, takže aj preto ten odklad našich snáh o dieťatko.

syslica
7. jún 2011

@majca55 Dve syslinky? Nuž áno, ako som na fóre viackrát napísala, môj manžel zastáva teóriu, že "sysľov nie je nikdy dosť 😀 ", takže by som sa vôbec nebránila, akurát si to reálne neviem predstaviť, keďže sme s výrobou sysľov začali až v pomerne pokročilom veku... ale ak by sa zadarili dvojičky, prijali by sme ich s radosťou a láskou, samozrejme. (Kto by sa potom o tú sysliu bandu staral, to je už iná otázka, občas mám nervy v koncoch z tej nádielky, čo už vlastním..).

rachel36a
7. jún 2011

ahojte, aj ja som v pokročilom veku a ešte stále dúfame že to vyjde, dali sme si hranicu do 40-ky, aj aj by nám to bolo vyšlo, keby sme o našeho anjelika v máji neprišli, bol by sa narodil 12.12. a ja mám 40 na začiatku januára, ale aj tak dúfame, raz sa to podariť musí...

marrad
7. jún 2011

@cukor tak to je chvalihodne a nakoniec vyslo IUI? zatial nestracam nadej lekarka mi robila test neviem ako sa vola ale zistuje sa ci nie som vprechode a povedala ze vysiel este s rezervou, ze mame este trochu casu, dufam ze ho stihneme vyuzit...

cukor
7. jún 2011

@marrad .no nakoniec vyslo iui .a tu mi davali najmensiu sancu.ale verila som....drz sa ....drzíme palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre