Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mnamko
16. jan 2012

janettka ešte nič či čo?,,,, 😕

evapavla
17. jan 2012

@mnamko , no už by mohla dať niečo vedieť 😉

mrakodrapka1
19. jan 2012

@skifarka Ahoj potešilo ma, že blíženec má na začiatku roka počatie 🙂 Já mám po 40atke a idem vo februári na prvé IVF

skifarka
20. jan 2012

Ahoj holky, jak se máte?
@mrakodrapka Ahoj, fakt?!?! No, jupí!!!! Ježíšmarjá, že bych se už po 14 letech snažení, konečně dočkala!!! Už mně z toho "hrabe", ale furt to nevzdávám. Když to prý ještě pořád u mě jde, tak musím doufat 🙂, Jsem blíženec a mám taky po 40. Už se zase můžeme snažit po různých peripetiích. Už si, ale připadám v té naši ložnici, jako "otrok na plantážích" 😀 😀 😀 , je to dřina. Možná, že problém taky bude v tom, že vlivem uspěchané doby, neustálých povinností a "skřípaním vztahu" se v té ložnici, nějak "nepotkáváme" 😀 😀 😀 😀. To píší jenom pro odlehčení nás všech 😉 😉 😉 Mám za sebou také "strašné propady, smutek, slzy, nezdary"....... ☹ ☹ ☹ ☹ Jak ty? Tvé IVF Tě asi čeká na Slovensku, že jo? Nebo, že by v Čechách? Napiš! Čím více nás se tady budeme podporovat, tím se nám bude toto čekání lépe snášet. Budeme vědět, že na to nejsme sami.
Nevím holky, jak u Vás, ale takováto trápení je přeci jenom obrovská zkouška vztahu a určitě to má velký vliv na něj a někdy to ten vztah "položí" a nevydrží. Držím Ti palce při IVF, byla jsem na něm, můžu Ti poradit.
@evapavla Držím palce 🙂 . Taky se snažíte? Já se ještě snažím přirozeně, ale beru tedy kortikoidy. Chci to nejdříve zkoušet přirozeně, ale čas mně běží už strašně moc. Jsem přeci jenom o malinko starší, než ty 😉. Brala bych tvůj věk, ach jo 😒. Možná, že skončím taky na IVFku.

mnamko
20. jan 2012

Baby postrehla som,že gejbule1 má 6dňového Adamka
GRATULUJEM:::::

evapavla
21. jan 2012

@skifarka , 🙂, stále čakám na prvú mrchu po kyrete, už je to pomaly 8 týždňov, tak snáď by mohla aj prísť, zatiaľ tiež prirodzene, jediné čo robíme navyše je, že chcem mať spravené všetky možné vyšetrenia.

nelicefo
21. jan 2012

@gejbule1 GRATULUJEM! 🙂
Nesmelým bozkom začína rozprávka, končí sa úsmevom malého dieťatka. To nie je rozprávka, to je už život sám,
nech veľa šťastia prinesie i vám. 😉

nelicefo
21. jan 2012

@mrakodrapka1 ahoj! to fakt má blíženec na začiatku r. počatie? 😵 😵 😵 Super správa..aj ja som blíženec 😉 😅

jabluncanka
21. jan 2012

Gejbule1,taky blahopřeju!! Ať jste s Adámkem hoooodně zdraví a šťastní!! 😵 😵

melinduska
21. jan 2012

gejbule1 - blahoželám z celého srdca je to úžasný pocit mať už bábätko pri sebe. Teším sa, že to vyšlo ešte raz blahoželám

melinduska
21. jan 2012

A čo janettka? Nikto nič nevie?

ankava
21. jan 2012

@gejbule1 přeju moc zdraví a štěstí celé tvé rodině a ať si moc užíváš to vytoužené další miminko. Tolik jsi se na něj načekala, tak ať ti přináší jenom a jenom radosti 🙂
Jsem strašně ráda, že jsi to dobojovala až k vítěznému konci 🙂 🙂

gejbule1
21. jan 2012

Holky strašně moc vám děkuju za hezke psani.
Opravdu si to maximálně užívám.Adamek je zatím strašně hodne miminko a Lucinka je vzorna chuva.
Všem držím palce 🙂

skifarka
21. jan 2012

Ahoj holky, @gejbule1 Přeji tobě, Adámkovi a celé rodině hodně zdraví, štěstí, ale to už jste našli 😉 .Už to vím celé ty dny, co si porodila, ale říkala jsem si, že počkám až to oznámíš sama, koneckonců je to tvé miminko, tak jsem to respektovala. Holka, říkala jsem Ti to, když jsme si psaly, že to na 100% vyjde 🙂, říkala 😉 . To si asi šťastná jako blecha vidˇ. Moc Ti to přeji, byla si hodně statečná. Adam je moc hezký jméno pro kluka, brácha má taky Adama. Taky by se mně líbilo pro chlapečka, ale moje "švagrová", která není zrovna můj "šálek kávy" by asi měla připomínky.
Tak ať to Adámkovi vydrží, ale i kdyby ne tak to štěstí, ty endorfíny si myslím, že úplně "přebijou únavu. Pa.

evapavla
22. jan 2012

@gejbule1 srdečná gratulka 🙂 , určite si to veľmi užívaš 😵 😵 😵 je to super ako si to všetko zvládla 🙂 🙂 🙂

nejka41
22. jan 2012

gejbule1gratulujem a prajem veľa, veľa zdravicka. 🙂

lilien33
22. jan 2012

gejbule1 momc moc gratuluji k malému Adámkovi.Sem ráda,že si vše zvládla na 1 .
A si spokojená a malému přeji at roste do krásy a je stále tak hodný jak dotet. 😉

syslica
22. jan 2012

@gejbule1 Gratulujem a všetko najlepšie malému veľkému človiečikovi Adamkovi do jeho ďalšieho života! Nech sa vám všetkým darí a problémy a choroby nech vás obchádzajú 😵 .

berenika39
22. jan 2012

@gejbule1 ahoj, to je nádhera, teď jsem to objevila, přeji spoustu zdraví a užívejte si to..

martulle
25. jan 2012

@gejbule1 taky moc blahopřeji k Adámkovi a přejeme hodně zdravíčka,pohodičky,lásky...no vše co si jen maminka muže přát.....a co janetka?

anzelik
25. jan 2012

ahojte mamulky snazilky posielam Vam na Slovensko srdecny pozdrav 🙂 🙂 🙂 🙂 ,dnes mi je akokeby ma presiel parny valec boli ma uz skoro 5dni nie intenzivne ,ale boli spodok bruska vajecniky uz ani neviem ci mam 😀 😀 😀 citim taku hrcu v krku ako na napinanie 😖 😖 😖 😖 😖 som nervozna ,ovulka neviem ci bola asi hej nikdy som si to nemerala ani sa nato nezameriavala 😵 😵 😵 do menzesu mam este cas 6.2. 😲 😲 😲 😲 ,ale citim sa ako po bojisku ☹ ☹ ☹ ☹ nemate niektora aj takuto skusenost ,no manzel ma pochvali zase ze donho len vrcim ,,chudak´´ 😎 😎 😎 😎 snazime sa o babo ,ale takyto pocit som nemala test je este asi skoro robit 😒 😒

berenika39
25. jan 2012

@gejbule1 ahoj, myslím i na janettku, nevíš o ní?

hanula11
27. jan 2012

@gejbule 1 gratulace k Adámkovi 😉
Hlavně ať klučík pěkně prospívá, do života hodně štěstíčka a pohody a momentálně ať moc nezlobí maminku a taťku 😉

pet.s
2. feb 2012

@berenika39 taky zrovna koukám , kam se ztratila janettka...nevíte někdo něco?

pet.s
2. feb 2012

jednu povzbuzující...přesně v tuto noc před dvěma roky jsem seděla na záchodvé míse a nevěřícně koukala na gravitest a //. Po 20 letech toužení a 6 letech snažení. Prosila celý svět, aby to vyšlo. A vyšlo. Stále nemůžu uvěřit, že vedle v postýlce spinká ta moje //. Miluji ji snad den o dne víc. Nevím jak až moc to jde. 😀 😀 😀 😀 Takže snažilky...VYDRŽAŤ!!!!

mnamko
3. feb 2012

@pet.s ahoj pets,ale to utekáTerezka už má vyše roka,už bežka?
Baby tá janettka mi naháňa strach neni možné aby sa nepochválila,nikdo nič nevie?

berenika39
3. feb 2012

@mnamko taky na ní pořád myslím....

evapavla
3. feb 2012

@mnamko , malá je na tej fotke rozkošná 😵 😵 😵

mnamko
4. feb 2012

@evapavla diky,je to náš poklad vysnívaný

martulle
5. feb 2012

holky nemáte některá zkušenost s iui?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre