Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hanula11
10. dec 2009

Pozdrav všem 🙂
Včera jsme byli na kontrole v sedmi týdnech (před týdnem měla paní dr. dovču). Adélka přibrala od minula (ko ve třech týdnech) skoro 700 gramů a vyrostla o 4 cm.
Nestíhám dočíst, zkusím ještě juknout. 😉 😵

hanula11
10. dec 2009

Hadonoško, něco pozitivního: tady házím dvě nůše maminkovskejch (to je další stupeň po těhotenskejch) bacilů 😉 🙂 🙂 😵 😵 😵 Moc držím drobečkům v bříškách pěsti (i Áďa), ať vám všem hezky rostou. Však jsou to šikovní drobečci a určitě se taky dočkáte zdravých miminek.
Irafko, už se ti to pěkně blíží, viď? 🙂 Třeba už na Vánoce budete mít Elišku doma. Naše Iva se narodila 19.12., na Štědrý den nás ještě nepustili, ale poslední ván. svátek jsme stihli 😉 .
Musím balit, dcera (starší) možná bude chvíli v nemocnici. Manžel po jedné dojede pro věci, tak musím jít na to, Aďule snad usnula.

janettka
10. dec 2009

holky tady leje,tma jak v pr....jak u toho má člověk pracovat?Prdím na to a jdu uklízet!

pajka00
10. dec 2009

holky-tady svítí slunko🙂 ale za chvilku odcházím,tak se zatáhne a bude hnusně..Má sněžit...tak opatrně.
Hanulo-to jsou pozitivní informace.)Tak ať je malá zdravá a roste jak z vody🙂

janettka
10. dec 2009

prosím tě kde to žiješ holka,tady slunko nebylo snad měsíc 😀

gejbule1
10. dec 2009

Ahoj holky,tady taky leje a je hnusně.To je tak počasí do postele a s knížkou.Já se tu taky dnes poflakuju a do ničeho se mi nechce ☹.
pajka a kdy ty budeš testovat nebo jdeš na kontrolu?

hanula11
10. dec 2009

meteookénko: u nás v poledne posvěcovalo sluníčko, ale teď leje a leje a chč... fujtajbl zima 😝 😀

janettka
10. dec 2009

ahojík holky tak jen vsuvka.Došel nám Fredy(tak jsme láskyplně nazvali robota na vysávání 😀),hned jsme ho pustili a jsem nadšená,nejlepší dárek k vánocům.Akorát náš pes je z něj mírně rozhozen,sleduje ho z povzdálí,na to aby po něm vystartoval je moc velkej posera.... 😀,tak doufám,že nebudeč žárlit haha

pajka00
11. dec 2009

dobré ranko..tak u nás včera navečer začalo pršet a lilo a lilo....teď mrholí-prostě fakt hrůza.
Máme školení řidičů a pak vánoční firemní večírek-takže to bude den🙂

pajka00
11. dec 2009

Já teď mám pauzu a 13.1. jedu do Caru pro injekce, na krev a začnu stimulaci na IVF....už teď je mi z toho špatně....se fakt netěším zase na ty injekce. Při IUI mi to stačilo. Sice to nebyla taková hrůza....ale u IVF toho je víc a horší....a tak....Takže momentálně si užíváme sexíkování jen tak nezávazně🙂

janettka
11. dec 2009

ahojík pájko tak si to dneska budeš užívat ten večírek,co?Já jdu na disco,takže se taky těším. 😀 Ale teď mžourám do PC a za chvíli musím zas na poštu a do banky a to počasí venku je fakt hnus.Už se ti to taky blíží a za chvilku tu budeme obě prožívat ďobání 🙂 Kde je hadrnoska,myslím na ni a doufám,že je všechno v pohodě.

hadonoshka
11. dec 2009

pajko já jsem ráda, že jsem se tomu vyhnula přišlo to přirozeně, ale neboj, třeba do toho s tátou praštíte o vánocích a v lednu nebude potřeba nic 🙂

janettka ten robot je geniální, kde se to dá koupit? A testni už, jsem nedočkavá 😀

hanula moc tě zdravím a obdivuju jak jsi to zvládla, to je můj sen, mně to tvoje těhu přišlo takové bezproblémové, nebo bylo tam něco? Jaké ti dali riziko na genetice? Oni to počítají z věku a už to vidím jak mně budou zase děsit. Závidím ti malou, taková krásná žabička, že už to máte za sebou a nemusíte se nervit. A jak to utíká viď 🙂

Jinak venku je hnusně, pořád leje to bych do toho kopla. Manžel má dnes dovču, chtěl dělat plot, ale asi bude koukat jen na televizi v tomhle počasí. Když jdu ven tak jen v gumákách a bořím se do 15 cm bahna, fakt úžasný. Včera jsem trochu špinila, protože jsem byla zase 4 hodiny na nákupech a pak jsem nesla kus cesty malýho co spal z auta domů, je to fakt těžký si dávat bacha když to situace nedovolí, strašně se bojím toho pondělka. Kdybych tady v různých diskuzích blbeček pořád nečetla o tom že nemusí naběhnout srdíčko tak jsem měla klid a těšila jsem se. V neděli budu znova testovat a pak se klepat jako sulc na pondělní ráno, tak zatím pa, jdu TO probudit 😀

janettka
11. dec 2009

ahojík hadrnosko,tak Roombu jsem koupila na www.onlineshop.cz, doprava byla zdarma a ještě jako dárek mi dali náhradní filtry a kartáče,což je taky úspora.Musím fakt chválit poradila si i s Lenčiným pokojem,který teda byl samý drobech a chuchvalec prachu protože malá má teď samé vystoupení a nestačí uklízet a taky puboš,no co bych po ní chtěla.Navíc má mě dokonale odkoukanou jak se mnou mávali její starší sourozenci,takže ví jak na mě. 😀Takže fakt spokojenost.
U tebe je to fakt těžký s tím,že máš majé dítko,to je pak nemožné být opatrná.Já si právě říkám,jestli po tak dlouhé pauze ještě zvládnu toho mimíse,přece jen jsem pohodlná a zvyklá na svůj režim.A víte nad čím jsem uvažovala?Že bude fakt jedináček.Já to vidím na holce,kde je vlastně doma sama už 2 roky a předtím tam byl věkový rozdíl,že se doma nudí a je otravná,protože je sama.

pajka00
11. dec 2009

Jo holky, na to , že je 11.12. je to počasí fakt na pendrek.
Hadonosko-je zajímavé, že to tvoje tělo reaguje na to, když to přeháníš...doufám,že když pošpiníš, tak aspoň na chvilku lehneš. Je to těžké se hlídat, když máš tolik povinností. Pokud to u mě dopadne-nebudu to mít tak složité jako ty. V kanclu celý den sedím na zadku a doma už to není tak náročné, vzhledem k tomu, že nemám žádné domácí zvířata a dcera je už soběstačná a i okna umyje...Jen abych měla proč se hlídat.
Jedináčci to budou určitě🙂 Pokud je mezi nima rozestup víc jak 8 let, tak určitě.....než to bude trošku rozumné, tak starší už bude v pubertě a nebude mít zájem o mladšího doma.
My jedeme 11.1. na talentovky s dcerou a 13.1. jedu k Dr. Jéžiš...teď mě napadlo, že výsledky z těch talentovek budou od 12 hodin 13.1. na netu a to já budu sedět u doktora.....To budu muset někoho zúkolovat, ať to hlídá a hned mi podá zprávu...fuj, se mi udělalo špatně z toho🙂)Já už mám nervy te´d...nechci vidět, co bude pak. Dceři jsem řekla, ať si už vymýšlí jinou školu, pokud ji v lednu nevezmou, tak může dělat přijímačky v dubnu, tak mi řekla, že je to předčasné a ať nedělám paniku...ona je totálně v klidu...aby pak nebyla o to zklamanější. Já se ji snažím připravovat, že se nemusí dostat..ale nevím, jak to bere.....

gejbule1
11. dec 2009

janetka určitě to zvládneš uvidíš.Já měla ještě větší odstup a tak jsem to zvládla ale faktem je že je to jedináček.Sourozence sice má ale ne parťáky,proto bych ráda ještě jedno.Ale zase je to dobrý na hlídání.To u nás dělají holky místo babiček.Ty jsou daleko.
a jak ti robotek uklízí chlupy od psa?My jich tu máme mraky 😠 .
pajka taky nás čekají přijímačky.sice na VŠ ale budou to taky nervy.Holka chce na žurnalistiku a podle mě se tam nemůže dostat.Tak ji na to taky připravujeme.Hlavně aby už měla maturitu za sebou.Vůbec se neučí a pořád někde lítá.
hadonoshka ty to moc nepřeháněj a víc odpočívej.U mě s Luckou to taky moc nepůjde,pořád ji musím nosit,zvedat atd.Ale prý by to zdravé těhu mělo vydržet.My už se taky snažilkujeme,ale mám divný MS tak jsem zvědavá jestli to půjde.

pajka00
11. dec 2009

HOlky a kde je Pets?že by pořád pekla?...ta toho už musí mít🙂
tak pěkný víkend...my za chvilku odjíždíme večírkovat....teda-moc se mi nechce-radši bych si lehla tady v tom tmavém počasí....ale nedá se...

bsik
11. dec 2009

Ahoj holky. Jsem tu jen na chvilku a asi vás ani nestihnu dočíst.............jsem úplně grogy. Ale hlásím, že náš Tomášek se 6.12. v 10:20 úspěšně vylodil s váhou 3700g a mírou 52 cm. 🙂 🙂 🙂 Úspěšně jsme se vyhnuli žloutence a tak nás z porodky pustili už po třech dnech.Ale zatím jsem nějak nestihla dospat a navíc mám problém, že jsem od včera začala nekontrolovaně otékat. Ale tatínek je úplně úžasnej a hrozně mi pomáhá. Vůbec jsem netušila, že to bude zvládat s takovou lehkostí.

gejbule1
11. dec 2009

bsik mooooooooooc gratuluju,krásný míry máte.A přeju Vám hodně zdravíčka a ať krásně papáte 😀 😀 😀 😀 .

hadonoshka
11. dec 2009

ahoj bsiku, no to je paráda gratulujuuuuuu, no to je super že už je malý na světě a kdepak jsou fotečky? 🙂
Další malý hadonoš je na světě to je paráda, bude vám dělat radost 🙂
Super váha i míra, jsem moc ráda, že proběhlo těhu v porodě po tom čím sis prošla. No a ještě popiš porod, tady se toho moc neděje a jsme zvědavky zvědavé. Teda jasně až budeš mít čas, chuť i náladu.
Gejbule budeš testit? Už jste začali makat na bobískovi?
zatím holky pa
jó a janett díky za odkaz

gejbule1
12. dec 2009

Ahoj holky,byly jsme dnes s Gabčou nakupovat dárky a hrůza,těch lidí všude.Ale něco jsme nakoupily a zbytek už dokoupím s Luckou.byl to boj 😠 .
Testovat ještě nebudu až tak v lednu ale už si pozor nedáváme 😉 .
hadonoshka a jak se cítíš ty?V pondělí na tebe budu moc myslet musíš hned napsat sem že 😉 je mimísek v pořádku 🙂 .
pajka jaká byla oslava?

hadonoshka
13. dec 2009

ahoj holky, cítím se strašně, protože mně zítra čeká kontrola, která mi buď udělá strašnou radost, nebo mi zkazí vánoce. Nic mezi tím. Už teď jsem měla srdce až v krku když jsem testovala, naštěstí kontrolní je pořád tlustá, otázkou ještě je, jestli by i v tom horším případě bylo něco vidět. Už jsem si nadávala že jsem idiot, že se furt stresuju, ale ono to prostě jinak nejde. Při každém píchnutí letím na záchod a po každém utření se bojím podívat na papír. Každou chvilku mám takové trochu špiněníčko, ale vždycky si při pohledu na to řeknu to je konec. Prostě děsnej pesimista. Zítra dám vědět, dneska jsem bez nálady, venku je hnusně a jak nevím na čem jsem je to fakt šílený. Navíc cítím úplně přesně, kde mimi v děloze je, je to trošku nalevo, z toho místa pořád cítím jako by se tam něco dělo a dneska mně z toho místa 2x děsně píchlo, tak jsem si zas vzpomněla jak tu někdo psal že měl křeč a věděl že je to konec, teda já už fakt nebudu nic psát ať vás neotrávím. Zatím papa a krásnou neděli.

gejbule1
13. dec 2009

hadonoshka přesně vím o čem mluvíš a jak se cítíš,protože jsem v tomhle stejná jako ty.Taky jsem se vždy o to miminko bála a měla jsem nervy celý den jít na WC a když jsem ležela večer u TV tak jsem ji moc nevnímala a jen se kontrolovala co cítím co mě bolí atd.
Ale vždy když mi přišlo že je to v pohodě tak se něco pokazilo.
Tak tě chci malinko uklidnit,že když máš teď takové obavy tak to bude v pohodě 🙂 .Kdy tam ráno jdeš???
Dej mi hned vědět budu na tebe moc myslet a držet pěsti 🙂 🙂 .Tfuj Tfuj Tfuj!Drž se,a buď statečná!!!!

irafa
14. dec 2009

ahoj holky
hadonoško taky tfuj tfuj a myslim na tebe
ja sem šla včera v noci tak kolem jedne na zachod a´šok měla sem krev sem si řikala tak a do rana jedem pak sem kontrolovala od kud je zdroj a hele on mi prask hemeroid takže nic planej poplach
posličky samo že byly jak jinak naspala sem 3 hodky tak rano jak po fetu 😝
zejtra du na ko do porodky už se těim jak malou zas uslyšim 🙂

janettka
14. dec 2009

ahojík holky jen vás v lrtu zdravím,dneska toho mám moc tak jen sem tam nahlídnu.Hadrnosko držím pěstičky ať všechno dopadne dobře a bude srdíčko!!!!
Gejbule náš pes chlupy nepouští,ale tenhle typ je i na psí miláčky.Já ho brala i s tohoto důvodu protože u nás jsou zas všude vlasy tak jsem to brala z tohoto pohledu.A musím říct,že fakt spokojenost.

hadonoshka
14. dec 2009

ahoj holky, takže velké zklamání po kontrole. Na UTZ to vypadá pořád stejně, takže žádné srdíčko, byl vidět jen žloutkový váček a cituji "struktury ev. grav. nejsou zcela přesvědčivé nutno vyloučit afe. plod vejce, s missed Ab.
Dostala jsem žádanku do nemocnice, podle UTZ jsem 5+1 a mám být 6+5 s tím, že jsme měla ovulku o 3 dny dřív takže ještě víc, takže naděje bohužel žádná. Vzali mi krev a mám volat po 17,30 na HCG, abych hodnotu dopsala do žádanky. Bohužel moje obavy byly oprávněné a náladu mám zkaženou. Naštěstí říkal, že je to prý zákrok na 1 den v nemocnici a nemusíme čekat a můžeme se hned snažit za měsíc. Tak aspoň něco. Tak si ještě dnes užiju toho 7tt v nastavení a od zítřka budu zase snažilka. Ach jo.

janettka
14. dec 2009

tak to je mi líto hadonosko,dělám z tebe hadrnosku,můžeš mi napsat své jméno??? ☹ já sama to zažila 2x a vím jak moc to bolí....

gejbule1
14. dec 2009

to mě upřímně moc mrzí ale nevzdávej to.Já to zažila už 5x a kdybych to tenkrát po třetím nezdaru vzdala jak mi každý radil tak nemám ani Lucíka.V nemocnici Je to fakt jen na chvíli.mě objednali ráno na lačno a hned v9h na sál a kolem 17h mě pustili domů.Moc na tebe myslím 🙂 🙂 .Bohužel to otěhotnění ještě není výhra,alespoň u mě.A kvůli těm nervům se mi do toho znova moc nechce ale taky to nevzdám.

tarita
14. dec 2009

Srdečne Vás zdravím dámy 🙂 Na konci novembra som písala, že som tehotná, bohužiaľ som v 9tt (podľa utz 7 tt) potratila. Začalo to ako špinenie, ktoré zosilnelo, ale žiadne masívne krvácanie ani bolesti a bábinko odišlo. Veľmi mi chýba, tak som sa tešila. Ale zostáva neprestávať veriť, Hadonoshka, sržím palce.

hadonoshka
14. dec 2009

holky, kopíruju to co jsem psala do těhulek, protože jsem hotová.......................... někdo, nebo něco si se mnou hraje, uvařila jsem si vodu v konvici s tím, že jakmile zavolám na gyndu a napíšu výsledky, uvařím si hodně silnej grog aby mi bylo všechno jedno. Zavolala jsem, vzal to rovnou doktor, HCG 9977 jednotek. Minulé pondělí 5938. Jestli je to sranda, tak hodně blbá. Na další krev jdu ve čtvrtek 17.12..

gejbule1
14. dec 2009

To by mohlo znamenat že je mimísek mladší /proto není vidět srdíčko/než si myslíš ne?Když to tak krásně stouplo.Co na to říkal doktor?Jak by mělo být HCG vysoké?
Ahoj tarita a srdíčko už bylo?Je to smutný ale nevzdávej to 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre