Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
23. feb 2011

@mnamko krásný pupík už to máš za pár!!!
holky přeju hezký den a kdepak jste všechny,nějak nám to tu stojí...gejbul ty se tu ukážeš jen sporadicky...

gejbule1
23. feb 2011

@mnamko krásný pupík 😀
@janettka se polepším.Už sem chodí spíš maminy než snažilky co?Asi se hodně snaží a na psaní nemají čas 😀 😀 .

janettka
23. feb 2011

@gejbule1 spíš už těch snažilek je nějak pomálu.... ☹

tarita
23. feb 2011

Dámy zdravím Vás ,
tak ja mám za sebou ďalší deň doma, nechce sa mi ísť do práce. Pomaličky sa dávam dokopy fyzicky, už len trošku špiním, aj sa cítim silnejšia, chrumkám kopec vitamínov, aj taký sirup z čučoriedok s obrovským obsahom železa, aby som doplnila tú stratu krvi. Ale čím mi je lepšie na tele, tým je mi blbšie na hlavu 😢 Dnes som bola u detskej lekárky, staršia dcéra potrebovala potrvdenie od nej na prihlášku na vysokú školu a prišla tam mamička s malinkatým dievčatkom do poradne. Nebola som smutná, ale nevedela som z tej malej spustiť oči, som ju okukovala asi 15 min a nevedela som sa vynadívať na ten zázrak. Dúfam, že som ju nejako neuriekla, bola prekrásna. Takže už len dúfať, že aj k nám taká raz príde 🙂
Na budúcu stredu idem k lekárke, skôr tak na pokec ako na vyšetrenie, tak uvidíme čo mi povie. Ale v podstate sa už teším na ďalšie snaženie. Urobila som si plán 🙂
1. prvú polovicu cyklu piť alchemilku, druhú polovicu pakost smradľavý.
2. kúpiť si fytosóju a skúsiť čo to spraví
Okrem toho:
3. začala som si písať denník / teda asi taký občasník/
4. začnem zasa háčkovať
5. oprášim servítkovú techniku
6. a iné 🙂

Tk držte palce nech nezostane len pri snahe 🙂

janettka
23. feb 2011

@tarita držím ti pěsti aby tvůj plán nezůstal jen při plánu...já po tom ukončení těhu jsem si plánovala,že shubnu...musela jsem čekat 2měsíce než mi dr povolil zatěžovat tělo,to mi do toho vlítlo dodělávání baráku a pak stěhování.V listopadu jsem dostala angínu a chrchlala do výnoc,v lednu jsem opět dostala chřipku a chrchlu do teď...a tak mám samozřejmě perfektní důvody proč si můžu omluvit to,že necvičím a nic se sebou nedělám...jsem nechutná

tarita
23. feb 2011

@janettka len buď v pohode 🙂 my už na to máme nárok, my si už môžeme vyberať čo chceme robiť, takže vôbec nevadí, že práve teraz sa ti nechcelo chudnúť 😀 inak sa priznám, že to bolo prvé čo aj mňa napadlo, že by asi bolo fajn trošku sa nejako prečistiť, detoxikovať a nejaké to kilečko aj zhodiť. Pozri, ide Veľká noc, predtým je pôst, tak to môžeme využiť. Ale len tak jemne a samozrejme, ak sa nám bude chcieť. A keď sa nám nebude, tak nevadí, aj tak sme krásne 😀 . A to všetky bez vínimky. Prajem krásny večer, idem si dať decko červeného / to už mi je len detoxikácia 😀/ a idem písať do svojho občasníka.

gejbule1
23. feb 2011

@tarita Tělo se dá dohromady docela rychle,horší je ta psychika.Kdy jsi byla na revizi?Kdy se budete snažit znova?
Já se taky po tom snažila různě zaměstnávat.Teď mi zase pomáhá že mám naplánované ještě nějaké kontroly.
@janettka jinak jsem na tom stejně jako ty.Chtěla bych zhubnout ale jsem pořád nějaká nastydlá a nemůžu se toho zbavit.Pořád se to u nás točí dokola.Co manžel s prací?A co vy a snažení?

pet.s
24. feb 2011

@awalancha3 ahojky, no ráda tě vidím, vy rostete. Ty se máš s kojením. Já nekojila skoro vůbec. jsem an umělé a už přikrmujeme. malá se po tom může umlátit 😀
@izina pokud ti t steklo na průdušky tak nepij mléko. A med taky není vhodný. Radila mi to dr.Naše Bára na průdušky hodně trpěla. Radila nám hodně jíst nastrouhaná jablka.
Přidávám fotku naší prdelky. V pondělí nám bylo 5 měsíců.Je to hodná kočička.

pet.s
24. feb 2011
veronkaj
24. feb 2011

dobré ráno snažilky a maminy,

včera som bola u lekárky a dohodli sme sa že mi urobí hormonálny profil a podľa toho nasadí lieky ale tiež to podľa nej vyzerá tak, že mi málo rastie sliznica podľa toho čo som jej hovorila.

a večer sa mi zrútil svet, chuť žiť, no proste navštívilo ma šťastie - prišlo sa rozlúčiť, a všetko stratilo akýkolvek zmysel takže už viac sem chodiť nebudem ani na koníka .
som veľmi rada že som Vás poznala a želám všetkým krásne a hlavne zdravé bábätká a krásne chvíle s rodinami.
pekný deň 😔

mnamko
24. feb 2011

@pet.s malá je zlatíčko,ako to uteká veď len teraz sa narodila
a pets tu už strašne dávno nebola.Babule nevzdávajte to ktorým sa nedarí,berte to z humorom mi sme sa s mužom smiali že ja som neplodná lebo nemám jeden vajcovod a druhý je nepriechodný a muž že má slepé náboje vo vajkách a potom sme zo smiechom išli do Bojníc,skúste si fakt spraviť výlet ale brať to z humorom lebo fakt psychika je sviňa.Držím všetkým palce.
Neviete čo pomáha na žáhu?

janettka
24. feb 2011

@veronkaj co se stalo??nesmíš se uzavřít do sebe a trpět sama.Jen za náma hezky přijdď a vypovídej se.Jestli nechceš veřejně,napiš mi IP a já ti odpovím.Jen nás neopouštěj!!

janettka
24. feb 2011

@mnamko zkus gaviskon,je hnusný ale mě vždycky pomohl a může se i v těhu.

janettka
24. feb 2011

@gejbule1 u nás nic nového,jak mrzne tak se zas zastavilo plánování ve stavebnictví,všichni to odsouvají o měsíc...asi budeme za chvíli okusovat stěny.Jinak já pořád kašlu a dusím se.Snažení jsme už asi ukončili,oba máme teď náladu pod psa a řešíme co a jak s penězma a s prací.

veronkaj
24. feb 2011

@janettka radšej do ip

gejbule1
24. feb 2011

@veronkaj co se u tebe stalo?janetka má pravdu,když se podělíš o starosti jsou o něco menší.Všichni tu máme za sebou i ošklivé věci.
Musíš mi přijít říct co ti řekla doktorka.Mě taky špatně roste sliznice.Jak dlouho máš MS?Já slabě asi 3dny.
Já jdu na kontrolu v úterý tak jsem taky docela zvědavá co mi řekne.
@janettka třeba právě proto že se nesnažíte to vyjde 🙂 .

veronkaj
24. feb 2011

@gejbule1 ahoj,
nuž všetko sa mi zrútilo, môj manžel ma strašne veľmi sklamal a všetko

no ja mám mrchu posledné mesiace 1,5-2 dni, aj to len najprv slabé potom chvílu normálne a potom zase slabé, no nič moc, tak povedala že mi urobí hormonálny profil aj hormony štítnej žlazy a podľa toho čo bude v nerovnováhe tak mi dá lieky, ale vraj sa to stáva, a ked sme porovnali aký som mala pred tým tak usúdila, že to môže byť pretože podľa teploty ovulácia prebieha každý mesiac len bohužial mám iba 1 vajíčkovod takže aj tak šance znížené.
ale teraz je to už aj tak jedno, je koniec, snaženiu, dôvere aj všetkému.
ked budeš dačo potrebovať tak napíš, dopisujem si tu s jantetkou

lilien33
26. feb 2011

Dobrý večer děvčata.
@pet.s máš už velkou slečnu.Jak ten čas utíká.je moc vysmátá a moc pekná princeznička .Je poznat,že je štasná.
@mnamko máš teda veliké bříško.Já teda taky mám mega břiško jak me povídal manži.Prý jestli tam náhodou nejsou dvě srandysta.Taky se už těžko pohybuji.Bříško me tlačí dolu.Malá je stále otočená koncem pánevním.Snad se ještě umoudří a otočí se hlavičkou dolu.Začala sem pít čaj s malinového listí.Prý to pomahá na uvolnění porodních cest. 😔
Vnoci se už celkem vyspím ikdyž se ještě budím na záchod a ta kostrč bolí,ale dá seto.Stále si říkám,že už jen 4-5týdnu.Snad nebudu přenášet.Už bych klidně brala aby se narodila beruška moje,ale vím,že musím počkat.
Venku je škaredě tak si říkám,že až se malá narodí bude už pekně a budem moct jít hned ven.
Už mě fakt ta zima nebaví.
@veronkaj je me to líto co asi prožíváš.Ale asi tet je vše straceny.Třeba se to ještě urovná.
Nevím co ti manži proved.Asi se to nedá odpustit vit?
But statečná.

pet.s
26. feb 2011

@lilien33 Ta je tak milovaná, že jsem ji dnes říkala, že ona dostane tolik pusinek za den, že za chvíli bude hladká jak oblázek. 😀

izina
26. feb 2011

@pet.s Já do všeho strouhám zázvor. Ale nejvíc mi asi pomohl dětský sirup na vykašlávání. Už jsem v podstatě fit. Vaše malá ve vaničce je podobná té naší, když se koupala. Ale že je hodňoučká, o tom si už můžu nechat zdát. Raubíř, ale muj 🙂. Malá je pěkná
@mnamko Mně nepomáhalo na žáhu nic :(. Trpěla jsem jí na štěstí jen v těhotenství, zmírňovaly mi to mandle.
@veronkaj Drž se a nic nevzdávej. Já vyměnilu manžu za přítele a bylo. Psychika je mrcha a dělá hodně

izina
26. feb 2011

Jinak nám dnes odjel taťka. Bylo fajn, když tu byl. Sice jsme měly jet my tam, ale moje průdušky nám to nedovolily. Docela jsem se tam těšila a skoro tchýně na nás také. Hlavně na malou, protože jsme to oddálily už 2*. Snad nám to konečně za týden vyjde. Skorošvára měl narozky, za chvíli budu mít já, ten muj měl svátek, bude ještě malá oslavička, snad. Navíc bychom měly jít s kámoškou cvičit, hurá, změna.
Holky, asi si budete myslet, že jsem úplně blbá, ale nevíte, zda se dá měnit městský byt za městský v jiném městě? Nějak nemám s tutim zkušenosti

veronkaj
27. feb 2011

ahojte babulky, tak situácia sa u nás trochu ukludňuje ale slovo dieťa sa u nás nevyslovuje, povedala som mu svoje čo si všetko myslím a hotovo,mám dcéru a uvidíme čo bude ďalej, prosiť sa mu nebudem.

no uvidíme, akurát keby ten môj cyklud bol v poriadku. teraz v piatok by som mala ísť na ten hormonálny profil.
zatial pa.

gejbule1
27. feb 2011

Ahoj holky,u nás se pořád ještě marodí.Já mám šílenou rýmu že ani dýchyt nemůžu a šíleně mě bolí od toho hlava.Asi budu muset na ORL jestli nemám dutiny.
@veronkaj na HP si určitě dojdi alespoň pro zajímavost.
Teď jsem četla že chce miminko Sisa a je jí 45let.Chce ho přirozenou cestou.No ale oni nám stejně neřeknou pravdu jestli byla na IVF.Ale i tak ji držím palce 🙂 .
Já jdu v úterý na kontrolu tak mi to třeba doktroka taky bude rozmlouvat.

mojzisova
27. feb 2011

Ahoj kočky, vidim ze nie je marne pokusat sa o babatko aj v takomto pokrocilom veku 😉

dulkagabulka
27. feb 2011

držim vam palce 🙂

pet.s
27. feb 2011

@izina mně je až blbé říkat, jak je zlatá. Jsme ted na horách. Jeli jsme na hory s celou výpravou. Teri tu jde z ruky do ruky. Je tu plná chata lidí. Teri vyšlapuje jak hodinky. Lehne si a spí.

pimi
27. feb 2011

ja mam 42 a som snazilka 🙂 🙂

izina
27. feb 2011

@pet.s Užívej si, dokud je takhle malá a hodná. Až se z ní stane ďáblík-nemusí- už si moc klidu neužiješ.
@pimi vítám tě
@mojzisova I tebe vítám a věř, nikdy neni pozdě 😉

veronkaj
28. feb 2011

ahojte, tak u nás sa situácia ukludnila a vyzerá to tak, že snaženie bude, aj ked nadšený nieje a tvrdohlavý jak baran a tak uvidím len otázne či sa nám to podarí.

na ten profil asi pôjdem a ešte keby sa mi tak financie nejako podarili.
no že by som pokračovala chodiť sem za vami.

janettka
28. feb 2011

@veronkaj vidíš to já jsem ti říkala,že to chce oddych a ono se to zas nějak srovná... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre