Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

marrad
7. jún 2011

@cukor ja som po 2 neuspesnych IVF jednom IVF soft a 2 IUI ale tak nejak vnutorne to citim ze napriektomu zem mrcha dosla po IUI (19.5.2011) mam pokracovat vserii IUI..... ked som videla Tvoje cisla tak som si povedala ze idem do toho dalej

cukor
7. jún 2011

@marrad no ja som ivf velmi zle znasala a preto som do tretieho nesla.a aj ked mi velkú sancu na iui nedávali stvrtý pokus vysiel ale skoncil potratom a este mi ho aj zle spravili..ten kyret....čistili ma 2x a sliznica bola strasne nízka a menstruaciu som mala takú slbu,ze mi ani vlozky netrebalo.fakt som si myslela ,ze je uz asi koniec a po tom kyrete zase stvrtý pokus vysiel.no a to som uz pichala heparín lebo mi zistili aj trombofíliu.tak sa nevzdaj...dokázes to.

majca55
7. jún 2011

@syslica tak ty to všetko stihneš a vek ved ten máme teraz najkrajší 😉

syslica
8. jún 2011

@majca55 Dúfam... a máš pravdu, 37 ešte nie je žiaden vek... raz mi jedna astrologička povedala, že som dospela až v 33 rokoch (takže som ešte mladica 😀 ), len keby ten vek nerobil potom pri testoch, tehotenských skríningoch a ich vyhodnocovaní taký problém 😒 .

tinara23
8. jún 2011

ahojte, ja som tiež 37 ročná snažilka 🙂 jednu kočku už mám 17 ročnú, snažíme sa asi rok a pol, mám problém so štítnou žľazou, ktorú si liečim od novembra a po zlepšení výsledkov by som sa rada už dpracovať aspoň k prvému IUI 🙂 držím Vám všetkým palce 🙂

zabkagabka
8. jún 2011

ahojte, môžem sa pridať k vám ? Mám 39 a minulý týžden sa nám objavila druhá čiarka na tehu teste

anna5232
8. jún 2011

@zabkagabka Ahoj.A máš radosť?Mala som 39 a 4mes.,ked sa narodil Miško.Veľmi ho všetci lúbime.

zabkagabka
8. jún 2011

Dieťatko sme plánovali , od februára sme sa posnažili, a teraz šup a som šťastná ale v miernom šoku.Ako to bolo u vás?

janettka
8. jún 2011

hezký den holky,vítám novou,už ne snažilku ale těhulku.Jsem ráda,že se nám to tu rozrůstá a diskuze se zas rozjela.

zabkagabka
8. jún 2011

@janettka Ďakujem a teším sa, asi budem potrebovať aj vašu podporu, rady.

odrik
8. jún 2011

@zabkagabka
No spravila som kuk, ahojte a rovno aj blahozelaaaaam zo srdiecka! Tak si to uzivaj a vychutnavaj! Mne ostava len skusat a snazilkovat dalej, len teraz som po potrate ☹ tak musime mat v snazilkovani prestavku ☹! No snad to do 40 stihnem, mam na to rok a pol! Drzkaj sa!

odrik
8. jún 2011

@marrad
To je spravna rec! Ja som teraz tiez po potrate, som v kolotoci vysetreni, ale hned ako pride prva mrska a skoncia vysetrenia, idem do toho! Neboj podari sa, motyka vystreli a bude to!!! Drzim palceky!

malvuska72
8. jún 2011

@zabkagabka gratulujem,aj ja som bola zo zaciatku v soku,ale len chvilu,pekne si to uzivaj🙂

zabkagabka
8. jún 2011

@odrik Veľmi pekne ďakujem za podporu a držím palce, aby sa vám to po prestávočke hneď vydarilo, určite to vyjde, len treba veriť. 🙂

zabkagabka
8. jún 2011

@malvuska72 ďakujem a dúfam, že sa tiež tak ako ty budem približovať ku finále, čaká ma ešte dlhá cesta.

syslica
8. jún 2011

@zabkagabka Vitaj, teším sa s tebou, dávať rady v tejto veci sa ešte necítim byť povolaná, ale robila som tu na koníku taký malý súkromný prieskum a vyšlo mi, že expertom by mohla byť @roryna. Možno sem raz nakukne a povie nám všetkým, aké to je, čakať bábo v 47 😉 . (A hlavne ako to bábo docieliť...)

zabkagabka
8. jún 2011

@syslica Dúfam, že sa ozve a v niečom nás poučí. ja mám ešte také zmiešané pocity ( aj keď je už trochu neskoro), predsa bude to po rokoch zmena, aj keď my máme zmeny radi, celá naša rodinka.

syslica
8. jún 2011

@zabkagabka Gabika, ty si šťastný človek, hoci teraz tie obavy možno prevládajú - ale vieš, koľko je tu na fóre žien, ktoré by takúto správu brali hneď a za každých okolností ?! 🙂 Ale úplne ťa chápem.... bude to oproti zaužívanému rodinnému stereotypu zmena... lenže aká nádherná! Si nám ostatným o krok dopredu, tak si to užívaj a mysli pozitívne 🙂 .

zabkagabka
8. jún 2011

@syslica ďakujem za podporu, v podstate som sa len nedávno zaregistrovala a doteraz nebolo nejako času na podobné fóra a otváranie dušičky ( nikdy som ani nebola na pokeci) , ale vidím, že sú tu samé fajn žienky.
Ja som to zistila testom minulý štvrtok a len tento piatok idem na gyndu, tak držte palce, určite budem referovať. Teraz musím končiť, mladšie mláďa potrebuje internet ako soľ. Majte sa krásne a pekný zvyšok dňa. 😉

odrik
8. jún 2011

@zabkagabka
Dakujeeeem! Ved ja verim! Aj Tebe krasny vecer!!!

odrik
8. jún 2011

@malvuska72
Jeeej, ahoj moja! Boooze, ako ten cas leti! Uz o chvilocku budes mat babulko na svete!!! Moc na Teba myslim a drzim Ti palceky, aby vsetko dobre dopadlo! Ja si teraz musim pockat na prvu mrsku, na vysledky vysetreni, no a potom........🙂 moc Ta pozdravujem!!!

ankava
8. jún 2011

@zabkagabka moc držím palce, abys měla krásné těhotenství. já rodila první dítko ve 40, hodně jsem chodila sem na pokec a moc mě pomáhalo, že se tady všechny vzájemně podporujeme ve snažení a v těhulení 🙂
Teď je čím dál víc starostí-radostí okolo malé a i jiné, takže už moc nechodím, ale vždycky vás tady čtu a držím palce všem snažilkám, aby se dočkaly //
Mojí holčičce bude za chvíli půl roku a uteklo víc jak voda 🙂

@janettka co u vás nového??
co asi pets a pajka?? Tam už se bude pomalu chodit 🙂

majca55
8. jún 2011

@tinara23 ahoj tak ja ich mám doma dvoch ale chlapcov a hrozne túžim po dcérke.ja mám 38 tiež sa snažím ako ty a verím,že ten sen si splníme 😲 takže držím palce aj tebe 🙂

majca55
8. jún 2011

@syslica takže ty si teda fakt mladá ale ja som tiež a tie dcérky mat budeme uvidíš 😲 možno aj dve každá 😉

majca55
8. jún 2011

@anna5232 to je krásne tak to by som skoro tak mohla mat ajja ked nám to vinde 🙂 veľa štastia vám prajem 🙂

malvuska72
9. jún 2011

@odrfik ahoj,dakujem za podporu🙂Som trosku ustrachana,dnes som bola na poradni a robila mi aj ultr.vraj je mala malicka,pritom mam brucho ako slon,bud.tyzden ctg a rizik.poradna tento mesiac by moje slniecko malo prist,vraj by bolo zbytocne to natahovat,mam zmiesane pocity a strach.Ty sa moja pekne pripravuj a DO TOHO!🙂

malvuska72
9. jún 2011

@zabkagabka caka veru,ale je to krasna cesta,aj ked nemam 22 ako pri prvom,to prve som akosi preletela🙂

pajka00
9. jún 2011

@ankava ahoj, gratuluju k holčičce🙂 jsem ráda, že se zadařilo a malá se ve zdraví narodila🙂)
My už jak píšeš-skoro chodíme🙂 Je to živé stříbro, pořád se chce vodit za ruce a ťapkat-takže to už začíná🙂)
Náhodou jsem sem nakoukla po delší době a vidím, že sis vzpomněla🙂 Měj se krásně, malá ať je zdravá a rostete.

pajka00
9. jún 2011

@janettka
@gejbule....jak se máte holky?🙂





































































































majca55
11. jún 2011

@zabkagabka ahoj vitaj medzi nami.dúfam že aj mne sa už tá druhá čiarka ukáže. 😲 držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre