Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
8. apr 2010

ankava..jo, tak to chápu, taky děkuji za každý den a modlím se at vydrží,co nejdéle.já tedy nikdy sama nepotratila, ale bojím se kvůli těm všem mínusum(diabetes, věk, tloušťka, k tomu ještě ta genetiky). No jsou to nervy. Hlavně vím, že už je to poslední pokus.

ankava
8. apr 2010

pet.s bude poslední, ale bude stát za to 🙂 až si ho poneseš v zavinovačce domů 🙂

dala jsem si hoďku spánku, celkem se mi ulevilo, tak asi půjdu trochu na vzduch, hlavně nemáme pečivo a noviny a to mě znervozňuje 🙂

zkousim
8. apr 2010

ankvičko i já moc,ale opravdu moc gratuluji...držím ti palečky, aby ti to vyšlo.Nesmíš se bát, bude to dobréééé...pořád si to říkej!!!
Jinak koukám, že jste nás netěhulky nějak převálcovaly..vy těhulky 😉 ,ale to je dobře..alespoň máme vzor....žejo ženské...tak co, jdeme do toho taky???
Já teda ještě pořád přemýšlím,zda-li mám nebo ne..ale když tady čtu,že Veruncík a jiné neměly vajíčka a stejně jdou dál..fakt smekám...
Tak se tu holky opatrujte, jdu cvičit....možná i to je důvodem mé neplodnosti..ten můj bůček 😅 .Pa

zkousim
8. apr 2010

Pet.s............vzpomeň si na kartářku a nemysli a blbosti 😠

zkousim
8. apr 2010

oprava : na blbosti

ankava
8. apr 2010

zkouším,
zkus to taky ještě, jo 🙂 🙂

pet.s
8. apr 2010

zkousim..myslím na ni každý den, musím ji zavolat, že ji předpověd zatím na 50% vyšla. Holky já už bych chtěla vědět, co vlastně čekáme 😀 😀 😀
Jinak se nebude jmenovat nijak. prostě naše rozvětvená rodina se na ničem neshodne.
Jedině na Matoušovi, ale to má muž už vnuka. Myslíte, že je blbé, aby se jmenoval stejně syn i vnuk?(budou mít stejné příjmení, navíc se stýkáme tak jednou za rok) 😒
Holku Verunku chceme všichni,ale naše Bára ječí, že měla ve škole ségry Barunku a Verunku a že to byly děsný krávy. (no já znám maminku, a měla jsem k ní v dětství stejný postoj 😀 😀 )
A mně už žádné holčičí jméno nenapadá. Ještě se mi líbí docela Robin, ale ten mi neprojde u mámy. (Robin, byl malinkatý kretén-pes z jedné knížky od Frýbové-doporučuji. Skvěle se pobavíte)Nebo Šimon, ale u nás se vše zkracuje na dvě slabiky Péťa, Máťa, Maky, Baru, Dáňa. Tak na něho budeme volat Šímo? To se mi moc nelíbí.
Budu mu říkat Prde a bude!!!!!

marja
8. apr 2010

veruncik - pro druhé dítko jsme se rozhodli v srpnu 2005, to mi bylo 38 a 8 měsíců. Při prvním IVF jsem měla FSH kolem 10, dle lékářů přirozené otěhotnění téměř nemožné, manžel měl i horší spermiogram. Na IVF jsem byla v 4/2006 s negativním výsledkem a v červenci jsem otěhotněla přirozeně, ale v 12/2006 bylo těh. ukončeno. Pak jsem měla pauzu, další IVF až v září 2007, FSH nevím, nebylo provedeno, ale otěhotněla jsem, v 11 TT potratila. Při třetím IVF jsem měla FSH kolem 15, ale po stimulaci odebráno 21 vajíček, 14 oplodněných, dobře se vyvíjela, trasnferována 2, výsledek negativní, 2x2 zmražena. 2 jsou ještě k dispozici.
V lednu 2009 jsem měla najednou FSH kolem 9 a doktoři navrhovali IVF v nativu, neotěhotněla jsem, vždy jsme měli ukázková embrya, i při nativu byla transferována 2 nejlepší. Tak nevím, FSH jak na houpačce, prognózy lékařů nic moc a nakonec opět přirozeně. Myslím, že u mě hrála roli hodně psychika.

veruncik
8. apr 2010

marja-díky moc za Tvé know-how. Skoro mi příjde, že nakonec FSH, není zase tak důležité, když při FSH 15 bylo 21 vajíček, tak to je skoro neuvěřitelné a pak při FSH v normě se to nepovedlo...Oni to prostě tak zkoušej a psychice se to moc nelíbí. Já mám také FSH kolísavé, tak čekám na dobrý cyklus, aby byla lepší prognóza...Stejně je krásné mít mimi přirozeně!!! Moc Ti dodatečně gratuluji!!! Ještě jednou díky za podporu nám snažilkám, nikdy jí není dost!! 🙂

pet.s
8. apr 2010

veruncik..přirozeně nebo uměle nebo adoptovaně je to všechno na jedno kopyto!Žerou, zlobí, prudí až se nakonec těšíš, že odejdou z domova 😀 😀 😀

pajka00
9. apr 2010

ahoj holky...tak fotečku jsem vložila, ale je tam hrozně malinká, proti ostatním-ale vidět je mimís hezky🙂
Dnes ještě ty výsledky krve...doufám,že to bude v pořádku!

minka051
9. apr 2010

Ahojte
Tak moje obavy sa potvrdili urobila som si test a je úplne biely ☹ . Mrcha síce nikde, ešte počkám čo mi povievie doktorka na výsledok z krvi ale asi to isté. Tak tu som skončila bola to mja posledná šanca.

pajka00
9. apr 2010

Jee Minko....tak to mě hrozně mrzí...ale počkej na krev....třeba tam něco bude....

minka051
9. apr 2010

pajka no počkám, ale nemyslím.

aja37
9. apr 2010

Minka to mi je luto, ale vydrz este na krv. Mozno to tam naozaj nieco bude. Testy niekedy nebyvaju 100%.

minka051
9. apr 2010

aja no ja ešte čakám a uvidím, lebo mrcha mešká 5 dní tak prečo ju už nemám. ked niesom tehotná. ☹

gejbule1
9. apr 2010

minka je mi to taky líto ☹ ,jsem na tom stejně.Taky mi mrcha mešká a test jsem měla bílý.
ještě počkej na krev.

gejbule1
9. apr 2010

kdy tam máš volat?

minka051
9. apr 2010

Tak už som volala krv negatívna. No už nič nenarobím asi to tak osud chcel.

veruncik
9. apr 2010

minka to je mi líto ☹ Třeba to teď výjde přirozeně, ne?? Vždycky je nějaká šance, i když třeba jen malá!

minka051
9. apr 2010

veruncik to určite nie ja som sterilizovaná a vajíčka sa mi ntvoria už žiadne. Toto som mala darované. a skúšať už nebudem lebo na to už nemám ani peniaze ani vek.

gabikri
9. apr 2010

minka: a co to zkusit ve státním caru, kde je to levnější 😉 U nás je taky čekací doba dva roky, ale protože jsem přivedla dárkyni, tak jdu hned. A zamraženo nemáte?

pajka00
9. apr 2010

Minka tak to mě opravdu mrzí...moc jsem ti to přála...ale nic s tím nenaděláme...tak bych ti ráda pomohla,kdyby to šlo ☹

aja37
9. apr 2010

Ach jo, Minka, myslim, ze vsetky ako tu sme velmi dobre vieme, ako ta to boli. Vyplac sa, vyzufaj a snad ti zivot prinesie nieco zaujimave, co ti pomoze to prekonat. Napr. zdedite kopec penazi a ty do toho budes moct ist znova 😉 (mala snaha o rozveselenie 😖 )

minka051
9. apr 2010

gabikri už zamrazené nemám. Ja by som i v štátnom musela platiť všetko lebo mám nad 40 rokov poisťovňa už neprelpáca čakacia doba u nás na darované je 2 roky a viac a to je pre mňa pridlho. A hlavne strašne vela to stojí. Dali sme 5 000 € a to už teda nemám iba ak vyhrať v lote.

ajka si zlatá neplačem som zmierená to by mi aj tak nepomohlo. Teraz sa budem tešiť z nového domu čo staviame.

gabikri
9. apr 2010

minka : tak to mě mrzí, to jsem zapoměla, že já to mám vlastně ještě na pojišťovnu. Tak se holka drž a jak píšou holky, všechno zlé je pro něco dobré a třeba Ti osud nadělí ještě hodně šťastných chvil 😵

hadonoshka
9. apr 2010

Ahoj holky tak to jsou špatné zprávy, věřila jsem tomu minka že ti to vyjde, i příznaky odpovídaly, ježiš to je strašná škoda že se to nepovedlo a navíc jsi sterilizovaná, protože jak vidíš marju, někdy se to povede přirozeně, i když doktoři s tím nic neudělají. Fakt hrozná škoda. Ty peníze to je hrozná bomba. Jestli by třeba nemohla být dárkyně z rodiny, aby to bylo kratší, i když ta suma..... no uvidíš. Ale moc bych ti to přála.
Marjo jsem moc ráda, že jsi se rozepsala, vidíš nakonec to vyšlo přirozeně to je super, já ti holka tak závidím, když si představím, že už jsem měla za 4 měsíce rodit, tak je mi smutno.
Anky to je krásnej test v albíčku, za chvíli bude první fotečka z UTZ už se moc těším a moc ti gratuluji.
To je dobře že se tu s těhulkami roztrhnul pytel, příští měsíc chci být mezi nimi 🙂
Mně se začaly včera na ovu testeru objevovat větvičky, dneska jsou trochu větší, počítám že tak za 3 dny by mohla být ovulka. Dneska jsem 8 DC. Tak snad se mi povede toho mého přimět k činnosti.
Pajko to je dobře že máš po NT všechno ok, teď už se nemusíš bát.
Holky jestli jsem na někoho zapomněla tak se omlouvám, vždycky jen přilítnu na chvíli a zase pádím, ani nestihnu dočítat, máme tu zedníky a rozkopanej pozemek a budujeme a budujeme.

hadonoshka
9. apr 2010

A když už nemám žádný testík na ukázku, dám vám sem alespoň naše koníky jak odpočívají během poledne 🙂

hadonoshka
9. apr 2010

ještě tu fotku co 😀

pajka00
9. apr 2010

tak jsem se konečně dovolala na výsledky krve....všechno vyšlo negativní, takže čekáme zdravé mimčo 😀 uff

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre