Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

annaanna
1. okt 2008

ano to bolo len v piatok, pýtala som sa dr. tak vraj z toho, že som nevložilia utrogestan, vkladať to mám totiž 3x denne a dala som len dvakrát alebo nevie z akého dôvodu. v sobotu to prestalo.
my máme na večeru chlieb a paštétu, ideálna strava, nechce sa mi variť a salámu už nemôžem....

lenka2008
autor
1. okt 2008

tak to je super. Ani som si nemyslela ze utros je az tak dolezity. no povedz... my zvycajne tiez mame studene vecere, vsetci mame obedy, a ked je aj navarene, vsetci tlacia chleby, salamy a natierky. Lenze moje sikovne dievcatko si zabudlo zobrat rano peniaze a namiesto obeda mala bagetu. Tak ako vzorna mamicka musim zbuchat nieco teple. Ale spagety to vyriesia 🙂 a uz sa tesim vecer na ten cesky film. Tato seria bezi v Cechach, a ked som na sluzobke, obcas kukam - su to vcelku fajn kusky.

annaanna
1. okt 2008

neviem či myslíš ten film o dvoch ženách lesbičkách.... mňa ten film minulý týždeň šokol, že česi natočili toto. Tiež ho budem pozerať, ak nezaspím, ale mne dosť dve lesby vadia.... 🙂
pýtala som sa doky, na ten ultroš, v žiadnom prípade nemôžem ho zabudnúť, je dôležitý pri udržaní plodu v maternici a berie sa až do 13.týždňa. Inak je to dosť nepríjemné...

lenka2008
autor
1. okt 2008

minuly tyzden som nekukala, zaspala som. A na dnesny sa vcelku tesim - strasne kontroverzna tema, a nebude to ziadna americka sprostost. Mne nejako nevadia, asi preto, ze ziadnu nepoznam. Alebo poznam, a neviem, ze je lezba. Dufam, ze vo filme sa nebudu moc olizovat, ale riesit... tak nezaspi, zajtra si vymenime nazory.
A utros je fakt neprijemny. Ale ked ho vecer zjes, tak veeeelmi dobre spis. tak pa, idem makat.

madla28
1. okt 2008

Lenko já jedu v úterý konečně na konzultaci na Obilní do Brna. Dnes jsem mrkla na sporožiro a penízky tam jsou, tak hurá do dalšího IVF. Na Obilním by mě to mělo vyjít o 40 tisíc míň než v předchozím caru, tak to snad zvládnu.

annaanna
1. okt 2008

utroš sa vkladá intravaginálne, o to je to nepríjemnejšie

vika34
1. okt 2008

ahojte ,dnes už asi z toho nič nebude ,tak pá a DN 😀

lenka2008
autor
2. okt 2008

madli - tak to je teda dost velky rozdiel, o 40 litrov. Ako je to mozne,ze su take rozdiely medzi CAR? fakt, dobry biznis. to chces povedat, ze tu ta to vyjde cca na 20?
anna - ale moze sa aj oralne. Len vaginalne to rychlejsie posobi. Ale sice v tehotenstve asi nie, mas pravdu.

Inak pozerala som to vcera o tych lesbach - no nic moc, aj som si zanadavala. Hele, ceske holky, uz ste ovela dalej ako SK. Takyto film ,natoceny tu, si neviem ani predstavit. Radsej som mala ist spat, dnes mam 30 minutovu prezentaciu, a k tomu kopec nevyspytatelnych otazok od nasich najvyssich, tak to idem rychlo zbuchat a tremu mam jak jojo.

viki - co je DN? 🙂

lenka2008
autor
2. okt 2008

jaaaj dobru noc 🙂))))))) tak dobru

bigrendy
2. okt 2008

Ahoj holky. tak už čekám na mrchu a jdeme do toho . stimulace puregonem225. už se nemůžu dočkat. 🙂

katy2
2. okt 2008

ahojte 40nicky 😉
kedysi davno som sem aj ja prispievala.....
bigrendy, drzim ti palce na stimulku.... presne taku istu som mala aj ja..... a teraz mam embryjka v brusku a 13.10 idem na krv, ci sa aspon jedno uchyti..... 😉

bigrendy
2. okt 2008

Ahoj a kolik jsi měla vajíček?

držím palce. a jak se cítíš?

lenka2008
autor
2. okt 2008

rendy, tak do toho! nastimuluj co najkvalitnejsich bojovnikov!
katy - neviem, preco som mala pocit, ze si tehu... zeby som si ta s niekym poplietla? budes sa aj testovat? nech ti to vyjde

katy2
2. okt 2008

to je uz moje 2,IVF - pri prvom som mala 15 vajicok a oplodnilo 10 a teraz som reagovala na rovnaku stimulku slabsie a mala som 8 vajicok a oplodnilo sa 6 a 3 mam v brusku....
neviem, ci budem testovat, ale ako sa poznam, tak asi ano.... ale na to je este cas....

katy2
2. okt 2008

a citim sa normalne... tehu som este nebola, tak ani neviem, ako sa ma tehulka citit....

danano
2. okt 2008

nazdárek holky já se hlásím... pokud mě berete. 😉

lenka2008
autor
2. okt 2008

ahoj danano, jasne ze berieme. Pokial si nasa krvna skupina 😀 ale myslim, ze vsetky baby co su tu, su sklvele bojovnicky a optimistky, skusane zivotom. Dlho sa snazis?
katy tak som to domotala, to bude tym vekom 🙂 je to signal, ze tentokrat to bude dobre.

Kde su vsetky ukecane baby??? zaenab sa asi jeduje so svojimi politikmi, ani nenakukla.

annaanna
2. okt 2008

čaues babule... vítam tu novučké tváre
som myslela dnes, že sa ani neozvete, čo nového?
lenka, ten film som ´prespala

lenka2008
autor
2. okt 2008

ahoj anna, dobre si urobila. Slabe a nechutne. si doma? mam polhodinu, som sama doma -takze sa vam venujem

katy2
2. okt 2008

mne prave prisiel manzel tak sa mu idem venovat 😉
zajtra sa urcite ozvem... 🙂

yanny
2. okt 2008

Ahojte, trochu mi trvá než vás přečtu,nějak jsem z té slovenštiny vyšla 😒
Je tady toho moooc 🙂 Musím si na ten fofr zvyknou. Dřív jsem sem jukla jednou za den a kolikrát jsem tu byla sama 🙂
Leřím doma, dostala jsem sádru na celou nohu na tři týdny. To se z toho střelím....
Ještě juknu, mám něco akutního 🙂 🙂 🙂

annaanna
2. okt 2008

lenka až teraz som doma

madla28
2. okt 2008

Lenko v předchozím caru mě to vyšlo na 100 tisíc, teď to má být 60 tisíc. Tak uvidím.

madla28
2. okt 2008

Vítám nové holčiny. Jen tak dál, ať nás je víc.

sonet
2. okt 2008

Ahojte, dievcata. S tymi sumami v CAR to je dost tvrde. Vedeli by ste dat hlavy do kopy a urobit nejaky sumar, cennik za komplet taketo sluzby na Slovensku? Urobit porovanie...Viem, ze len v BA je niekolko takychto zariadeni. Aj tu sa to tak lisi?
Inac ako s vasimi maznakmi? tiez v tieto dni iba spia a spia? Alebo len mojim je nieco?

lenka2008
autor
2. okt 2008

yanny, ja som uplne zabudla ze si po operacii.... boli? dufam ze nie moc. Tri tyzdne to je dost, ale aspon si oddychnes. Budes tu castejsie. Vidis, ako sa ti oplatilo vydrzat - kolko holek sa tu nazbieralo.
madli - tak takuto ciastku som este nepocula. zrejme sa orientuju na rusky a rakusko-nemecky kontingent. Keby to bolo so zarukou, nevadili by ani tie penaze. Si bola v Prahe?
anna - to teda zarezavas. Ja som v robote dnes stravila dokopy 4 hodky, ale po bratislave som urobila peknu stovecku, vybavovala som stare resty , sukromne vybavovacky - banky, kružky ,školy a pod.

kde su vsetky karieristky z tejto stranky? 😀 nejako nas malo...

lenka2008
autor
2. okt 2008

ahoj sonet, nie je zly napad... najlacnejsi tusim je v blave - nejaky novy v ruzinove v novostavbach. Tam to vraj vychadza na zazracnych 20... ale nemam to overene, len som pocula. Ale mozem zistit ak chcete. Ty si z blavy, ze?

madla28
2. okt 2008

Ne, byla jsem v Brně, ale vybrala jsem si holt nejdražší car.

madla28
2. okt 2008

Do soukromého už nejdu, teď zkusím státní.

lenka2008
autor
2. okt 2008

ja ani neviem, ci je statny na slovensku. pochybujem. myslis, ze je tam rozdiel v kvalite lekarov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre