Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
26. okt 2008

Neřekla jsem vám ještě, že byl do nedávna dlouho ředitel Podkrušnohorského lesoparku, to je zologická evropských zviřátek.

yanny
26. okt 2008

Halooooo, kde jste kdo?????

yanny
26. okt 2008

Na předchozí stránce jsem vám psala o bratránkovi, tak se na to jukněte!!!!!!!!!!!!

vika34
26. okt 2008

ahoj čo máš nové,ja nič moc tento mesiac zo mňa môže byť iba max. snažilka 😀

yanny
26. okt 2008

Holky koukáte se na Přemka????

vika34
26. okt 2008

ja pozerám slovensko má talent

zaenab
26. okt 2008

Yanny, četla jsem si odpolední diskusi - no, já nevím, ale osobně bych třeba do IVF před vánoci nešla. Pro mě je to vždycky hodně práce, pak snaha mít doma hezkou atmosféru, na Silvestra vždycky jezdím do tepla a nedovedu si představit do toho ještě termíny na klinice. A taky mám vždycky rozhašený žaludek, protože svoje cukroví (na to jsem maniak, relaxuju u toho) a máminy dobroty si prostě nikdy neodpustím 🙂

Na TV nekoukám, já jsem teď aktivní v politickém poradenství, takže toho mám dost naživo 😒

zaenab
26. okt 2008

Nikde nikdo..... ☹
Tak hezkou, snaživou noc 😵

yanny
27. okt 2008

Asi máš pravdu, ale koupila jsem si některé hormony co končí v říjnu a nebo v listopadu
Taky jsem so koupila už načaté péro Gonalu, je tam 800 IU z 900, tak nevím jestli to nepodléhá zkáze????
Nevíte???
A nebo jestli nemohu něco chytit?????Co myslíte??????

valina
27. okt 2008

Yanny, to akoze to pero uz bolo pouzite? Ja som tento liek este nebrala, takze neviem, ako to vyzera, ale ked sa pytas, ci nemozes nieco chytit, tak ked to prislo do kontaktu s cudzou krvou, tak jasne, ze ano. Kasli na prachy, radsej si kup nove to pero. Ja by som iste neriskovala. A co si sa pytala na IVF v decembri, tak ked v CAR normalne pracuju a vychadza ti to tak, preco nie, pokial nemas v plane cestovat jak zaneab.

yanny
27. okt 2008

No nemám v plánu ani cestovat, ani uklízet a ani péct a vařit 😀
Jaká bude skutečnost, to ještě přesně nevím.

Na to péro se nasazují jednorázové jehli, tak s krví to snad nemůže přijít do kontaktu. Ale nevím ,taky to neznám.

Alespoň nebudu vychylovat a budu v klidu o ježíšku. A na silvestra to buď oslavím Šáněm a nebo tím ro děti.

Vali a co ty podnikáš, dlouho si tady nebyla????

annaanna
27. okt 2008

jeeeej yanny, ty budeš mať vianoce ako ja, bez cestovania upratovania.. varenia... chchi
ja by som tiež šla na to v prosinci. Veď si v pohodičke a načo to odkladať.
nemusíš mať tip top domácnosť, aj keď ju určite tip top máš

annaanna
27. okt 2008

to pero by malo byť OK, veď injekcia sa dáva do svalu a musíš potlačiť.... ja som mala pero, nedá sa vycucnúť nejakú krv, len stlačiť.

valina
27. okt 2008

Ja to pero nepoznám, ale ked je to tak, ako piše anna, tak mozno to nevadi. Ale radsej sa spytaj lekara, Yanny, s takymi vecami nie je sranda.
A co podnikam? Bola som u dr., buduci cyklus budem stimulovat, ale este si nato pockam dobre dva tyzdne. 😒

adinam
27. okt 2008

Yanny,to,že pero je použité nevadí,lebo ako píšeš,používajú sa jednorazové ihly.Ja vidím problém v tom,že si kúpila načatý gonal.Načaté balenie sa má použiť najneskor do 28 dní.Nemáš od toho letáčik?Tam by to malo byť napísané.Predajkyňa Ťa mala upozorniť odkedy je balenie načaté...

ellin
27. okt 2008

Ahojte, trochu prispejem do Vasej diskusie. Ani mne sa nedarilo otehotniet a v 39 rokoch mi zistili endometriozu-zrasty , bola som na laparoskopii ale ani to nepomohlo, tak o rok som isla na IVF. Hned na prvy krat som otehotnela - a dnes mame doma krasnu dcerku. Drzim vam vsetkym palce - urcite sa dockate vytuzeneho babetka.

bigrendy
27. okt 2008

Ahoj holky. Yanny ten gonal použít můžeš. ale když je z části použitý musí být spotřebován do 28 dní -maximálně do 3 měsíců.pokud je skladováno v lednici. vím to určitě ptala jsem mé dr. v caru.

zaenab
27. okt 2008

Ahoj holky, zítra je svátek a já mám volno. Jupíííí.
Celé dopoledne budu v postýlce, nechám si přinést teplé croissanty 😵 a pak pojedu do Vídně na výlet.
Tak at se máte pohádkově, tulíte se a množíte 🙂

annaanna
28. okt 2008

ahojte kočky...
rendy, tak budem držať palce, potom písni koľko máte.
ahoj elin, dík za motiváciu a podporu, koľko rôčkov má malinká?
babenky a čo je s vami, nikto sem už nenapíše.... lenka??? yanny???

valina
28. okt 2008

Ellin, dakujeme za podporu, dobre padne pocut pozitivnu motivaciu. 🙂
Anna, tebe to tehotko ide nejako rýchlo, už pomaly končíš prvý trimester. 😉
Zanaeb, uži si pekný výlet, idete aj shoppingovať? 🙂
Yanny, kde si?
Labus, ako si dopadla v nedeľu v Bratislave?
Rendy, kedy máš OPU?

annaanna
28. okt 2008

valina, to sa ti len zdá, mne to ide pomaly, hlavne keď mi je bleblebleble 🙂 🙂
už aby sme boli v druhom trimestri... chichi, vraj to vtedy prestáva a tehulky sa cítia veľmi dobre. Ja sa na to teším, konečne upracem a ožehlím všetko naraz 🙂
a ty ako?

katy2
28. okt 2008

ahojte 🙂
bigrendy, drzim palce 😵
aj ostatnym stimulantkam 🙂

tarita
28. okt 2008

ahojte 🙂
som tu prvý krát a konečne som našla to čo som hľadala 😉
mám 2 deti/17 a 14/ budem mať 40 a s manželom sa snažíme
o bábätko. Nie je v mojich silách prelúskať všetky prípsevky, ktoré
tu už sú, verím však, že tu nájdem pochopenie a podporu. Už sa teším 🙂

henikav
28. okt 2008

vitaj tarita
drzim ti palceky, aby sa vam to teda podarilo

yanny
28. okt 2008

Ahojte, potěšili jste mě s tím pérem, tak do třech měsícu ho stihnu spotřebovat, ta holčina teď dostimulovala.
Rendy tak zítra na tebe myslím!!!!Dokonce budu i v Praze, jede se mnou moje holčička, tak mě zase oškube, hlavně si musím nechat nějaké korunky gonal.

Ellin jaké to je být v našem věku maminkou????

Ahoj tarita, taky se chystáš na IVF????

Hení, ty budeš testovat nejdřív, viď????

Labus a co ty???

Nebyla jsem tu, protože jsem si nechala PC v pracovně a protože jsem ještě trochu nemohoucí,tak mi ho holčička donesla z přízemí do patra až teď.

henikav
28. okt 2008

ahoj yanny, v piatok poobede idem k lekarovi, tak som velmi zvedava, co mi povie, hned potom podam spravu

bigrendy
28. okt 2008

Ahoj holky tak ráno v 8 jdu na to. potom hned napíšu. jako vždy mám strach. 😀

yanny
28. okt 2008

Rendy neměj strach, vždyť víš, že není z čeho. Někdy to ani nebolí.
A narkoza je celkem příjemná věc, je mi tam vždy moc příemně, ale taky se většinou bojím, poznám to protože při stresu vždy dostanu malou rýmičku, tak jim tam vždy chrchlám.

Hení, jako na krev???

yanny
28. okt 2008

Tak dobrou, jedu ráno do Prahy

labus
29. okt 2008

AHOJ kočky
tarita vitaj tu si na správnom mieste neboj..
Yanny ahoj tak ja idem na odber zajtra ráno na 7,30 a tiež sa bojím Rendy neboj... držíme palce a čakám na správu
heni ahoj 😉
Yanny a štestnu cestu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre