Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
16. nov 2008

Doufám, že jim zaskočí v krku.
Sice si nesmím přát špatný věci, protože se mi většinou vyplnili, všichni zlý v mém okolí už si protrpěli své.

madla28
16. nov 2008

K nám do krámu chodí pár lidí a nakupují krmení pro divoký kačeny a chodí je krmit. Já jim vždycky říkám, proč to dělají, když ve finále je sežerou myslivci a u nás to jsou hlavně podnikatelé, kteří si maso můžou koupit a ne sežrat to, co chudí lidi vykrmí.

madla28
16. nov 2008

Potřebuju radu. Může se dostat MS když se bere antikoncepce a nebo, až se dobere. Já totiž asi čtyři dny špinila, ale jen strašně malinko a teď nevím, jestli to byl menzes a nebo to moje špinění před menzes co mám po té hysteroskopii.

yanny
16. nov 2008

Já HA nikdy nebrala, tak ti neporadím.

madla28
16. nov 2008

Třeba se tady někdo ukáže a poradí. Já jsem doma jen na odpoledne, pak zase mažu za přítelem. Potřebovala jsem se obarvit, oholit a takový ty ženský věci, abych byla na to Brno připravená.

madla28
16. nov 2008

Jo a taky doma trošku pobýt s papouchem, aby na mě nebyl naštvanej.

zaenab
16. nov 2008

Ahoj holky, právě jsem přijela z Prahy, hnusná dálnice, sice prázdná, ale pěkně depresiní počasí.
Mě úplně splasklo břicho, takže ovulka byla - jen nevím, co je s těmi folíky, které nebyly na prasknutí ?
Taky čekám, jak co vyjde, ale snažím se na to moc nemyslet a díky tomu, že je mi líp a nemám bolesti v břiše, tak si zajdu trošku zaběhat do fitka.

Yanny, udělalas moc dobře, hrůza, co se stalo. Fandím ti v tom, protože mám zkušenosti, že co si na policii nevydupeš, to není nebo nejde. Tak dej vědět, co dál.

Rendy, já pořád věřím, že se nějaká šance najde - už jsi toho dokázala dost, teď jen vyventiluj všechno zevnitř ven - smutek, zklamání, zlost, beznaděj.... uleví se ti (mám vyzkoušeno i z terapií, kterých jsem se účastnila u známých, co potřebovali pomoct).
Navíc nejsi v tom sama, máš kolem sebe rodinu, věřím, že tě podrží a najde se řešení, i když nebude zítra

zaenab
16. nov 2008

Madli, já brala antik. pár let a po vysazení byla MS hned. Během braní žádné problémy, ani špinění, všechno bylo jako hodinky.

madla28
16. nov 2008

Zaenab díky, uklidnila jsi mě, měla jsem strach, abych MS neprošvihla.

zaenab
16. nov 2008

Madli, radši bych se zeptala doktora, každý to má jiné. Ale kamarádky to měly podobné, jedna dokonce otěhotněla hned po vysazení hormonů.

madla28
16. nov 2008

Já mám dneska poslední prášek, tak uvidím.

zaenab
16. nov 2008

Tak to jo, uvidíš.

madla28
16. nov 2008

Tak já se dneska zase loučím, stmívá se a papouch půjde stejně spát. Tak zítra ahoj.

ema111
16. nov 2008

Madli, ja som HA brala tiez, do 3 dni menzes urcite dostanes. a vcera som bola na caj s kamoskou, ktorej HA predpisala kozna lekarka spolu s nejakymi liekmi a vravela jej, ze prve 2 az 3 mesiace moze spinit aj mimo menzes, kym si telo zvykne.
yanny, super. je dobre, ze ste sa do toho obuli a aspon im zneprijemnili ich "uzasny konicek". Yanny, ja som od 3.dna cyklu brala rano a vecer Clost. do 7.dna. a 8.a 9. den som si pichla 75 IU Puregonu. tot vsjo. potom uz len Pregnyl. mala som 5 folikulov, z toho 3 zrele vajicka, 2 sa oplodnili. na 3.den ich vlozili.mala som aj normalne IVF, uz 2x. je to neporovnatelne. vtedy som mala velke davky hormonov, citila som sa strasne, fyzicky aj psychicky, este mesiac po IVF. toto bolo k telu i k psychike setrne. brucho vobec nemam nafucane a ucel splneny. takze do normalneho IVF uz urcite ist nechcem. ale aj pri 1. IVF som brala Clostil v kombinacii s Menopurom a Puregonom. pri 2. som mala Merional, vtedy som mala len 2 vajicka.

bigrendy
16. nov 2008

Ahoj. Madla já si myslím že to špinění je reakce na hormony. někdy se to stává než si tělo zvykne.najdeš to i na letáčku.

já jsem byla na 2 iui, vždy 2 folíky. ale nezadařilo. vejcovody průchodné mám. asi to ještě zkusíme. mě našli jen to že nedozrávají ty vajíčka. tak nevím jestli existují nějaké léky, které nejsou tak drahé. clostibelgyt nepomáhá.

yanny
16. nov 2008

A jak to víš, že to Clostibegyt nepomáhá, Rendy????

yanny
16. nov 2008

Emi, tak to bomba.
A to sis sama vymyslela a nebo to to poradili v caru???

yanny
16. nov 2008

Nemám s kým pokecat???
Kde jste???

yanny
16. nov 2008

Zaneb, menší fotku už nemáš???? 😅
Ale i to je úspěch, alespoň už víme jak vypadáš, trochu 🙂

ema111
16. nov 2008

yanny, mne zostal z predchadzajucej stimulacie doma Puregon, tak som to vravela lekarovi v CAR, ci sa to da pouzit. on ze jasne, ze to doplnime Clostil., pretoze ten mi moze napisat aj moj gynekolog a je to hradene poistovnou. pregnyl tiez. takze lieky ma vysli do 200 Sk a to mi 2 pregnyly zostali. bolo to rychle, lacne a velmi setrne. pacilo sa mi to, v porovnani s normalnym IVF

yanny
16. nov 2008

Tak když mi teď nevyjde IVF, tak budu takto šetrně stimulovat.
A Emi brali to jako nativ, finančně????

bigrendy
16. nov 2008

Yanny ,že mě glostibelgyt nepomáhá vím. protože jsem ho 3 cykly brala a vůbec nic. možná by pomohl kdybych brala tak nejmín 4 denně. 😀

zaenab
16. nov 2008

Yanny, neboj, na tvé přání hledám menší fotku 😉

Rendy, v diskusi IUI jsem narazila na holku, která měla problém s růstem folíků, půl roku brala Clostylb. a stále nic a pak šla poprvé na IUI se dvěma folíky a má dvojčátka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bigrendy
16. nov 2008

no tak to je krásné. to by se mě taky líbilo. ale asi to nejni v mé moci. bohužel. ☹

zaenab
16. nov 2008

No to asi není v moci žádné z nás, ani doktoři to neovlivní na 100%
Prostě mě to jenom potěšilo, že i tohle je možné, a pokud je dobrý spermiogram, zkusila bych to. Já platím za IUI 2tis. + asi 700 doplatek za léky.
Budu těď doufat a když se nezadaří, jdu do toho znovu.

bigrendy
16. nov 2008

já určitě taky něco zkusím. a co máš za léky?

yanny
16. nov 2008

Rendy a to si byla na ultrazvuku, nebo si jen myslíš, že neovuluješ???

zaenab
16. nov 2008

Rendy, stumulace byla 5 dní Clostylbegyt, pak Estrofem, injekce Pregnylu + k tomu mám po IUI Duphaston a Utrogestan. Ultrazvuk byl z poslední dva týdny asi 6x, i těsně před IUI.

bigrendy
16. nov 2008

vím že neovuluju. na utz chodím 3 roky. jedině bych musela ovulovat až někdy 25dc. já už opravdu nevim

bigrendy
16. nov 2008

A na co je ten estrofen. ten je taky na růst folíků?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre