Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
17. feb 2009

My moc sousedů nemáme, ale z větší části jsou to závistivý svině.
Snad jen soused hned vedle je normální.
Ostatní jsou drbny, závistivci, bonzáci a kolikrát se divím, že jim na takové věci zbývá čas.
My jsme v jednom kole, takže na tokové žabomyší války fakt nemáme čas a nejhorší je, že to ani z města neznáme.
Já do dnes všechny sousedy ani neznám, ale kolikrát se divím, že oni ví úplně vše , ani já to o sobě kolikrát nevím 🙂

irafa
17. feb 2009

nto jo tos trefila tak tojo fakt se člověk doví i to co neví 😅 😅 😅 😅 😅

yanny
17. feb 2009

My jsme ze města, já dokonce z Prahy 😀
Tak to je sousto pro ně 🙄

irafa
17. feb 2009

ja su původně taky z města z Brna a na dědině su 19 let a furt spravujem už tomu řikam stavba stoleti 😀 😀 😀 😀

irafa
17. feb 2009

teda a ma to jednu vyhodu mame tolik prace že ani nemame čas se hadat 😅 😅 😅 😅

yanny
17. feb 2009

Tak to máme obdobné, ale hádat se stihnem, třeby i za 5 pěnut.

yanny
17. feb 2009

A práci na baráku máme taky do důchodu a možná to ani nestihneme 😀

irafa
17. feb 2009

no mě manž utěšuje že tak do pěti let by to mohlo bejt no dělame i dceři pokjik s podkrovim ale aby se nam dřiv nevdala 😀 😀 😀 😀

yanny
17. feb 2009

Už si z toho dělám legraci, že máme 11+1 a bydlíme v garzonce. Na zbytku donekonečna makáme 🙂

irafa
17. feb 2009

teda než to dodělame neřek totiž kterou pětiletku myslel 😀 😀 😀 😀 😀

yanny
17. feb 2009

Taky doufám, že mi holčička zůstane doma, ale co já vím??? 🙂
Teď si mimo jiné podala přihlášku na VŠ - vojenskou do Brna, tak to vidím tragicky, že by s náma zůstala na vesnici 😅

yanny
18. feb 2009

Takže tady na to prdíte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zaenab
18. feb 2009

Ahoj, Yanny, na vojenské VŠ mám spoustu známých vyučujících, tak ti pak můžu poreferovat. Náhodou je to terno - škola svělá, budoucnost zajištěná.

Já se pokoutně dostávám mailu, když můj drahý sleduje TV, protože ještě nemám úplně OK můj laptop.

Jinak hezky stimuluju, už mě píchá v podbříšku, tak věřím, že folíky hezky rostou.

Mějte se nádherně 🙂

yanny
18. feb 2009

No a kdy jd na ultrazvuk, aby jsem se měla na co těšit?????

zuzka_w
19. feb 2009

no tak ahojte snazilky, prave som si urobila test a take dve silne ciarky mi nabehli okamzite az som sa musela zacat smiat, takze niet pochyb 🙂 Najvacsia sranda, ze ani poriadne neviem kedy sme to "upiekli" lebo vecer lahnem do postele a okamzite spim 🙂 Tak sa nesnazte snazilky a podari sa vam to tak ako mne ....

labus
19. feb 2009

Zuzka blahoželám -
Zaenab wáu ty stimuluješ super a budeš mat IUI alebo IVF daj správu kedy máš UTZ, bože držím palce aj na nohách zlatík 😉

materidouska
19. feb 2009

ahojky holky také se pokouším o miminko a letos mám 40. na krku jen to hvízdna 😝

tanika.t
19. feb 2009

ahojte,

som na tom podobne ako materidouska,tiež sa snažíme o mimino,už 2x som oň prišla 😢

moc vám všetkým držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzka_w,gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( aký si použila test?)

yanny
19. feb 2009

Zuzi, taky gratulujem, nemělas taky OVU test, viď 😀
Jako já pomatenec 😲
Tak budeš mít dáreček už měsíc před ježíškem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Materidouško a Tanika ahoj.
Jak jste vy daleko??????
A zuzi jak si do dokázala?????????,,
Dej musrt 😝

zuzka_w
20. feb 2009

diky moc vsetkym za gratulacie, ste zlate.
Pouzila som 2 testy, jeden predvcerom, ale nevysiel mi hoci lekarnik povedal, ze je najspolahlivejsi, neurobila sa mi ani 1 ciarka. Bol to Rapiclear za 4 € v takej podlhovastej ruzovej krabicke, bolo ho treba len ocikat, ale nejako to nevyslo, tak som si vcera kupila iny tiez Rapiclear v takej mensej bordovej krabicke za 3 €, ale tam som musela odobrat vzorku pipetkou a nakvapkat, ale ten mi ukazal vysledok okamzite, hoci bolo pisane, ze najskor po 40 sekundach 🙂
Yanny moja, mas pravdu, ani netusim co to je OVU test, citala som o tom prvykrat na tomto vasom snazilkovskom fore. A ako som to dokazala ? Prave vcera sme sa s priatelom na tom smiali, ze sme boli spolu len 2 x v tomto roku co naozaj nie je vela, ale ked ja som stale unavena ( uctujem 10 firiem a teraz su danove priznania, tak chodim domov unavena ako matoha ☹ Ja to stale nechapem ako sa nam to podarilo, cestne slovo 🙂

yanny
20. feb 2009

Ahoj Zuzi, tak to je asi ono, když se člověk moc snaží, tak to většinou jde jen s velkým úsilím a ještě naprd 🙂
Taky účtuji, mám čtyři firmy větší, a tak 6 co mi to navalí jednou za rok a ještě svoje dvě to ani nepočítám.
Včera jsem zrovna dodělala mzdy, u nás po novu, nevím jak to je u vás, jestli v tom udělali taky takovou revoluci, měla jsem z toho nerv, mám vše zajeté na dvě doby a najednou něco nové co zdržuje.

Já to pořád nedostala, test bílí, ovu test už raději nedělám 🙂

a jak ti je zuzi, pociťuješ něco????

katy2
20. feb 2009

Ahojte 🙂
Po dlhej dobe som sem zasa nakukla..... Vsetkym vam drzim palce.... Raz sa to podarit musi 😉
zuzka, gratulujem 😵

yanny
20. feb 2009

Katy a jak je ????? si ve třetím, nebo se pletu????

katy2
20. feb 2009

yanny, ahoj,
uz sa mam celkom fajn..... nevolnosti pominuli, krvacanie prestalo, tak sa uz len vytesujeme.... som v 6.mesiaci.... uz to leti.... 😉

zuzka_w
20. feb 2009

yanny, zatial nepocitujem vobec nic, ale obavam sa, ze to skoro zacne, ked som bola tehotna pred 5 mesiacmi, tak tiez az od nejakeho 6 tyzdna mi zacalo byvat zle. Stale mi dvihalo zaludok, ale nevracala som a ked som isla v 9 tyzdni prvykrat na kontrolu, tak lekarka zistila, ze srdiecko nebije, mala som tzv.zamlknuty potrat ... Takze teraz sa bojim ako to dopadne ... Len dufam, ze v tom nezohrava svoju ulohu aj vek, v juni uz budem mat 43 a aj ten organizmus uz nie je taky vitalny ako v 30-ke.
Ale napr. citala som, ze Bara basikova caka dieta teraz v 45-ke a Iveta Bartosova sa tiez chysta na umele, tak snad ma okolie neukamenuje, ze som tehotna v mojom veku ....

katy2
20. feb 2009

zuzka, ja mam 39r., je to nase prve babo... a ked to bude co len trochu mozne, chceme aj surodenca.... a to uz budem pekne po 40-ke.... 😉
drzim ti palce, nech to teraz dotiahnete do uspesneho konca.... 🙂

yanny
20. feb 2009

Zuzi po 40cítce je to už asi jedno do 45ti si myslím 🙂
Mě bude v létě 42 a cítím se zatím, jak mladice, ale říkám si co za 10 let 😖 nebo za 30 😒

Katy to fakt letí, špatně jsem to narychlo odhadla, ale myslím, žes psala že to bude blíženec, viď 🙂

zuzka_w
20. feb 2009

ved ja sa praveze tiez citim najmenej o 10 rokov menej, len to cislo na rodnom liste nepusti 🙂 Som nevyliecitelny optimista, tak snad bude vsetko v poriadku.
Katy, ja mam kolegynu 41-rocnu a v aprili bude tiez 1.krat rodit, tak mas este 2 roky k dobru 🙂 Drzim paste nech ti to vyjde co najskor aj s tym druhym tehotenstvom.

Yanny a ty sa preco snazis este o babo ? Mozno sa blbo pytam, ved sama som tehotna, len ma to zaujima preco 🙂 Moji chalani su uz velki a viac nie su doma ako su a asi citim nejaky taky smutok a nostalgiu ... Ved to poznas, mas doma 19 rocnu dceru, tiez si uz asi viac menej zije svojim vlastnym zivotom.

yanny
20. feb 2009

Jo holčička mi asi půjde na vejšku a tak, a tak jsem zjistila, že mi tikají biologické hodiny. A taky s tutím mužíčkem bych ještě šla do mimča, protože konečně bych na nej měla korunky a čas.

macek28
20. feb 2009

Ahoj holky!Katy gratulka k holčičce.Zuzka,také nevím,jak se zadařilo.Holky co je s ast?Snad už je na tom psychicky líp.
Jinak stále věřím,že nastavení budete měnit všechny,držte se!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre