Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
21. mar 2009

ahojky yanny je mi to líto co tu čtu,nevím přesně co ten tvůj vyvádí,ale jestli je jako můj bývalý manžel(vydržela jsem to s ním 15 let) tak mě jímá hruza...navedek usměvavý vysoký blonďák, doma psychologický tyran.Někdy jsem si říkala,že by snad bylo lepší,kdyby mi občas jednu flákl a ne mě dlouhodobě deptal...až to ve mě ruplo a odešla jsem...ale i dneska po 8letech se občas v noci budím,že se mi zdá,že zas s ním žiju...no fuj!!!Holka hlavu vzhůru,drž se a jestli je to fakt tak zlé...radši běž od něj,jinak ti nervičky budou bránit v tom po čem toužíš.

labus
21. mar 2009

Yanny tie tipy su najhoršie že vyzerá ako totál inteligent ... aj ja som takeho mala... asi budem krutá ale ja by som od neho odyšla a čím skor tým lepšie kým si ešte mladá a ved ty si super kočka chlapa si nájdeš a hlavne teraz ho totálne ignoruj ved čo ak si tehu a možno aj si a preto si taka vnímavejšia a citlivejšia na jeho chovanie mysli na mrnuska a hlávku hore máš dcéru ta ta isto podrží a máš nás nebojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj sme tu 😉
všetky ostatne babulky moc pozdravujem

janettka
21. mar 2009

labus souhlasím 🙂 teď ignorovat!!

labus
21. mar 2009

Janett ahoj a ty kedy začneš stimulku? teraz som bola trošku mimo tak nemam prehlad

janettka
21. mar 2009

já teprv jdu 7.4. na konzultaci do Prenatálu...bože ani nevíš jak se mi to táhne...a pak teprve zjistím jestli ještě máme naději

labus
21. mar 2009

aha tak to budem držat palce na konzultáciu ja už idem dnes off maleho mam choreho teraz sme došli z pohotovosti a nejak sa aj ja necitim dobre idem si lahnut
tak ahojky zajtra

janettka
21. mar 2009

doubrou noc 🙂

bigrendy
21. mar 2009

Ahoj holky. Yanny to je děs s těmi chlapi.
podle mých zkušeností ukončit a najít jiného.
roky letí a on za to nestojí. já měla za manžela 5 let taky jednoho povedeného.
z velké lásky se vyklubal alkoholik a tyran . denně rovnou do hospody . příchody každý den k ránu.

ja skovaná pod peřinou strachy každý den co bude až příde kořala domu.už je to pět let co jsme se rozvedli a do dnes se mě zdají strašné sny .
když jsem odešla otravoval mě v práci nejdřív prosil ,potom pomlouval u mých nadřízených a když ani to nepomohlo tak mě vyhrožoval,psal strašný sms. nakonec jsem musela změnit zaměstnání.

byly to moje roky kdy jsem mohla v klidu otěhotnět kdybych měla jiného.

a ted to nejde a nejde. vůbec bych se nedivila kdyby to bylo nervama co mám z něj do dnes.
jestli můžeš na nic nečekej.

labus
22. mar 2009

Yanny presne tak Rendy má pravdu chlap sa nikdy nezmení ak je raz taký,to mi ver a nikdy nieje neskoro začat znovu pozri ja som sa rozviedla dva krát po tom prvom mi zostali dvaja chlapci a pocuchane nervy a tko mi ubližoval aj dlhe roky po rozvode prestal až vdaka mojmu terajšiemu manželovy a ten druhý to bol omyl zo zufalstva a samoty ale nebol až taký tyran ako prvý ale štastie tiež vyzerá inak tak som si povedala že radšej sama a štastná ako denne uplakaná a nebála som sa a mala som 3 ešte dost mala deti a to som si myslela že už budem navždy sama a to štastie si ma počkalo a vydíš moj terajší manžel sa nezlakol ani troch detí ani toho že budem mat problem otehotniet a sme spolu 10r. -teda už skoro 11 a milujeme sa tak že by sme aj dýchali jeden za druheho a aj deti ho zbožnuju dokonca si maleho osvojil a naša svadba bola síce až po 10r. koli tomu mojmu strachu zo skalmania až 10r. mi trvalo kým som pochopila že sa nemám čoho bat.

sabas
22. mar 2009

Ahoj všem. Tak Labus, máš naprostou pravdu, že se chlap nezmění a nikdy člověk neví, kde a kdy na něj ještě někdo čeká. Čtu, že skoro všechny máme podobné životní zkušenosti, ale úplně přesně to vystihla Bigrenda v té větě, že to byly ztracené roky, moly jsme otěhotnět, kdybychom měly kvalitního mužského a teď to nejde.

labus
22. mar 2009

Sabas ahoj presne tak to je človek asi fakt nemože mat všetko a štastie si treba vybojovat ja osobne verím že sa nám to mimi podarí a hlavne ja sa tále vravím že aj ked to boli zle roky všetko zle je na niečo dobre pretože teraz si viem viac vážit aký poklad doma mám

sabas
22. mar 2009

Labusko, mluvíš mi z duše a kdo to nezažil, tak to nepochopí.

yanny
22. mar 2009

No to jo, ale taky ti bylo labus 30, to jsou ještě pěkný roky, ale mě už bude 42 a říkám si, že jsem s ním už od svých 25, s nějakýma přestávkama, tak když jsem to neudělal dřív, tak už na to teď nemám a to jsem si ho asi ve svých 38 vzala .

No ale dnes jsem testovala, 9 den od Pregnylu a byl tám stínek druhé čárky, ale to je určitě ještě Pregnyl, že????
A taky mě dnes tak nějak pobolívá v podbříšku, semtam píchne na vaječníku, předtím, vůbec nic, tak se asi něco dějě a nebo co 🙂

labus
22. mar 2009

Yanny sakriš paráda vravím že si precitlivelá a to je znak že sa tvorí HCG to už nebude pregnyl jupí šetri sa a chlapa teraz nerieš nič nieje take horuce ako sa zdá neboj oddychuj užívaj si a podávaj správičky 😵 😵

yanny
22. mar 2009

To asi ještě nemůže být, protože od oplození by to bylo 7 dní a to ještě HCG asi nebude z embryjka, vždyť by se teprvě měl zavrtat, chuděra.

bigrendy
22. mar 2009

AHOJ HOLKY.Yanny to by bylo super.soustřed se na druhou čárku. ostatní vyřešíš později. 😀 😉

bigrendy
22. mar 2009

jukněte na fotky. mám tam fotku z maturáku. 😀

yanny
22. mar 2009

Ahoj Rendy, jak si to udělal, že si tak pohublá????
Nebude to těma hormonama a taky si přestala brát ten prednison 🙂

bigrendy
22. mar 2009

Ahoj beru meridia. a prednison jsem vysadila. a skoro nic nejím. ale opravdu to ještě neni moc vidět. 🙂

labus
22. mar 2009

Rendy a kde maš fotky v albume tu na koníkovy?

labus
22. mar 2009

Rendy ja som to nenašla máš to na českom asi že?idem mrknut

yanny
22. mar 2009

Tu meridiu jsem si taky objednala, jednou mi pomohla, měla jsem 10tku na dva měsíce a fakt jsem dala dolu cca 6 -7 kilo.
Hlavně jez alespoň zeleninu co nejvíc, třeba každou hodinu aby z tebe nebyla anorektička 😀 Ale ta zase překyseluje organizmus. Tak ještě si vařím rýři a prsíčka, furt dokola.
Pak se prý dobře těhotní, když dáš dolů alespoň 5 kilo.

Holky zkoušely jste někdy jak dlouho je pregnyl v těle????

janettka
22. mar 2009

yanny taky bych potřebovala tak 10 kg dolů,ale protože mám před vyšetřením a zkoušíme to i přirozeně nechci do sebe nic ládovat...a nejhorší je večer tak kolem 9...to bych žrala jak urvnutá!

labus
22. mar 2009

Rendy našla som -su super
Janettka skus to ako Yanny píše ryža,prsíčka a kopec zeleniny ja aj ovocie jedávam ale chlieb celkom vypuštam a sladke fakt to pomáha

janettka
22. mar 2009

labus...dřív jsem jedla všechno,ale co jsem vysadila před 3 roky HA tak žeru sladké(normálně to nejím)...už půl roku jím tak zdravě,že to až zdravé není hihi ale kg jdou nahoru furt...vymlouvám se,že je to věkem,ale mám pocit,že spíš mám rozhozené celé tělo...

yanny
22. mar 2009

Rendy a na tom maruráku, to jsou obě děti???

No holčičky, tak se podržtě mě honila mlsna po O, tak jsem si osmahla kančí bifteček z divočáové panenky.
Jestli si pamatujete, jak jsme ho vyhráli na maturáku.
K tomu jsem s udělala kopu ledového salátu s dresinkem.
To si žeru.
A ještě bych si dala něco sladké na toho kance.
Když sedím u Poč. a makám, tak nesktečně žeru.

janettka
22. mar 2009

yanny...já taky...ty daně mi vždycky dají zabrat na postavě 🙂

yanny
22. mar 2009

No to je horší, jak fyzická zátěž. Taky mám pořád chutě.

zaenab
22. mar 2009

Yanny nezávidím ti, já si něco podobně despotického prožila v prvním manželství a ještě dnes je mi z toho zle, když si na to jen vzpomenu. Co takhle nějaký mladý zajíček s rychlými spermijkami???? 😉

Já si dnes dělala teplý čočkový salát, protože už mi ze sladkého bylo blbě a to je co říct. Nějak jsem se po Utrouši rozežrala a musím si už dávat pozor.

madla28
22. mar 2009

Yanny, já jsem si zažila takový blby dva. Od toho druhého jsem odešla v 38 po 17 letech a myslela jsem si, že už nikoho nenajdu. A měla jsem to udělat už dávno, třeba jsem mohla mít už kupu dětí. Asi nikdy není pozdě.
Pregnyl už v sobě mít nemůžeš.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre