Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
2. apr 2009

ahojky holky chvilku nemám čas a tu to skomírá,kdepak jste všechny???Venku je hezky tak se nahříváte?

henikav1
2. apr 2009

ahoj janette, obzerame kociky a detsku vybavicku 😵 😵 😵

rybacina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ast
2. apr 2009

Ahoj holky. Labus, doufám, že je malému lépe, držte se. Já makám na dalších vyšetřeních, to mi pomáhá. Tuhle se mi zdálo, že sleduju těhotenský test a pomalu se vybravuje druhá čárka, tak už to snad letos bude realita. Dobrou noc a hezké sny.

labus
2. apr 2009

Kočky ahojte -všetky vás pozdravujem a dakujem že ste take zlate v podstate vám chcem zaželat kopec štastia a hlavne vytužene mimino -my sme stale chorý Robko má hnačky a mna znovu boli zadok a už mám krče v bruchu takže stimulka sa nekoná a tak teda končím hned ako budem zdrava končím PN a idem pracovat-tak ma nesklamte a tehotnite a nezabudnite mi poslat IP s // forum čítat nebudem ... ale IP si občas mrknem
moc vám držím palce
Heni ked budem na tom lepšie ozvem sa drž sa a ... ved vieš 😉

janettka
3. apr 2009

ahoky holky tu se to nějak rozpadá,že by jsme to vzdávali???

yanny
3. apr 2009

Ne, snad ne 🙂
Já jsem akorát v jednom kole 🙂
Včera jsem si vyzvedla clostilbegyt a zobu ho ráno a večer od včerejška, tj od 3 dne cyklu a v uterý se objednám na ultz do caru.Tak snad to bude alespoň nativ.
Taky jsem se dozvěděla, že otěhotněla neteř mého manžela a tak už na vánoce brečela, že už asi nikdy nebude mít miminko, je jí 33 a zkoušela to od 28, ale ona vůbec neměla MS, takže u ní léčili konkrétní problém.
Už zase hodně spěchám, tak večer, pa

irafa
3. apr 2009

ahojky snažilky tak nakukuju co a jak na diskuzi mnohomaminek probirali že se prej dobře těhotni v době narození tak mam realnou šanci v ponděli mam narozky takovy maly kulaty mi bude 20 😀 😀 😀 krat dva 😀 😀 😀 a vychazá mi to i dle počtu na ovulku 14 DC tak uvidime co je na tom pravdy 😕 😕 😕 😨 😨

irafa
3. apr 2009

nj to aby semi manžilek nepřepracovaval jinak zas usnem a pak nic......... 😕 😒
pořad mordujem tu kuchyň pomaham mu jak jen mohu dnes sem doličila on mi vyliči co je na mě moc nahoře a budem obkladat no už abych mohla šurovat nebo je tu strašnej binec de to pomalu nj penizky za praci sou taky potřeba a včera byl nadřenej tak se nic nepodělalo jen sem ja vyličila tak to snad o vikendu dorazime
a pak do nove ložnice dodělat stropy zatepleni omitky vymalovat a hura do noveho a děcka budou mit dalši volny pokoj a pak mame bejt odpočati spinkat no dem zbiti jak ps

zaenab
3. apr 2009

Irafa, to je zajímavé info, o té době těhotnění. Mám za chvíli narozky, tak když mi mezitím nevyjde tenhle cyklus, tak jdu na věc 😀 A jinak dopředu blahopřeju k nádherným kulatinám, dvacetiny jsou vždycky hezké 😵
Yanny, já na Clostyl reaguju skvěle, dokonce i další cyklus, když ho už neberu. Taky ho mám vždycky 3-7 DC

Holky, venku je nádherně, tak přemýšlím, ze si užiju hezký víkend

ast
3. apr 2009

Tak holky, jedna moje spolužačka říkala o tom otěhotněí na narozky to samé. A má čtyři děti. Že by na tom něco bylo? 🙂 Mimochodem holky: velmi vás všechny prosím o info: dělali vám testy na antikardiolipin protilátky a na trombofilní stavy? A v které fázi léčby? Je to prý důležité, tak se ptám, kudy chodím. Moc díky. Třeba tuto věc můžete probrat se svým lékařem... Nejsem lékař, alle za zeptání to stojí. Díky moc a moc. Pá, je krásně, jdu provětrat svoje staré (kdysi prohulené) plíce. Ale už několik let nehulím ani jednu, přísahám 😎 Labus, jak to myslíš? Děvče, děvče, nikdy neříkej nikdy. Mě řekli doktoři, že ve třiceti nebudu chodit a je mi čtyřicet a nikdo neví, o čem to mluvili...

zaenab
3. apr 2009

Ahoj Ast, mě teď doktor poslal na vyšetření trombofilie, měla jsem problémy s hemoroidy a trombózou, hormony to vždycky dost zhorší. Teprv na to vyšetření půjdu.

irafa
3. apr 2009

nj ahojky ast tak to si mě potěšila tak budu manž krotit v praci doma aby sme nešli tak zhuntovany dopostylky ale je pravda že to sem ja kdo prvni usne nějak sem zablokovana či co dnes den plny slunička tak chodim čerpat energii chtěla sem jet z manž do lazni na rekondičku a on nechce jen na prodlouženej vikend sem byla v Trenčanskych Teplicich a moc semi tam libilo to by bylo super odreagovačka ale nechtěl tak sem to neobjednala
chtěla sem tento vikend ale to furt že je doma moc prace a topeni topime dřevem tak se stale teď chysta zasoby se spalili tak třebas v květnu a objednam a nebudu se ho ptat taky ma v květnu kulate o pět vic než ja tak to tam oslavime a basta 😉
ast apsolutně vam holky nerozumim to je na mě moc vědecky tak ani neumim poradit to bude asi tim že sem na takova vyšetřeni nebyla ☹ naštěsti ale člověk nikdy nevi co ho čeka a nemine
měla bych asi už zajit za doktorem zda vůbec se ve mě něco děje když se stale nedaří no uvidime co dokaže plodne obdobi v narozkach a že mi i ta ovu tam vychazi jejda to by bylo super ale jenom malinko budu doufat neboť pak to zklamani je hrůza no šak vy otom vite moc že jo holky

irafa
3. apr 2009

labus ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to jako už nebudeš skoušet?????? pochopila sem spravně ??????? a co přirozeně se nemůže zadařit????? třebas když už si budeš myslet že se nemůže zadařit tak zrovinky jo a ani nebudeš tušit a budou u tebe taky // na testiku 😕 nakoukni k nam tolik si měla pozitivni energie a drželas nas nad vodou hlavně ast yanny zaenab madlu a prostě všechny 😒 😒 😨 😨 😕 😕

ast
3. apr 2009

Irafa, máš pravdu, Labus mě držela. Nesmí to vzdát. Labus, doufám, že to čteš... Jsem tu kdykoliv pro tebe-chtěla bych tě podpořit, jako ty mě.
Irafa a ostatní: klidně tohle dejte přečíst doktorovi, určitě si s tím poradí, doufám, že to někomu pomůže: http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/diagnost...
Zatím Páá.

yanny
4. apr 2009

Tak jsem si to přečetla a našla jsem se v tom.
Mám imunologický problém v nidaci a ten se potlačuje jen prednisonem.

ast
4. apr 2009

A byla jsi n avyšetření u reprodukčního imunologa v Plzni? Třeba by se něco zjistilo. Zdravím, jak se máš?

zaenab
4. apr 2009

Ahoj všem, jak jste strávily nádherně teplý den? Já byla na zahradě a lenošila celý den. Bohužel mě teď začalo hrozně píchat v podbřišku, tak mám obavy. Beru Duphaston, tajně doufám....

yanny
4. apr 2009

A kolikátý den máš píchání, Zany??????
Já baly taky na zahrádce a úžasně jsmem si odpočinula, bylo fakt krásně , možná až moc 🙂

yanny
5. apr 2009

Dnes je hnusně, tak kde jste???

irafa
5. apr 2009

ahojky tak my tady na moravě mame nadhernou letni neděli tak sme z bund rovnou skočili do triček 😀 😀 😀
a hned je nam veselej teda spoň mě jo
sice večer ještě topime mame pokoje na sever tak tam mame chladno a maminka manžela neb tchyně babička atd tak ta je po obrně a ji je fakt zima hold se tak nezahřeje jako my ma slabši krevni oběh tak to většinou přitapim do poloviny května určitě

irafa
5. apr 2009

zany tak myslet pozitivně viď se mi to povida a hlavně že se taky vždy pozoruju a když mě začne popichavat tak už sem naštvana protože je to většinou před ale u tebe by to bylo brzo ne třebas se ti zahnizďuje mimi 😨 😨 😕 😕 😉 😉

irafa
5. apr 2009

tak labus nikde ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ snad si naše vzkazy přečetla ☹ ☹ ☹

irafa
5. apr 2009

ale na druhou stranu ja ji chapu koukat a reagovat na dotazy o mimi když ztraci naději je ubijejici je to strašně vyčerpavajici atd šak jistě vite že jo ☹

ast
5. apr 2009

Labus psala, že bude číst jen interní poštu. Taky jsem z toho smutná, že ji tu nevidím...Tak jak holky prosímvás-nezpomenete si, jestli vám ta vyšetření (viz. nahoře) dělali? Já bych totiž potřebovala vědět, jak moc stadardně to lékaří nařizují. Díky moc.

yanny
5. apr 2009

Ast a jaké vyšetření????

A co se stalo Labus???? Byly jsem mimo, tak jsem nic nepostřehla????

Já jdu v úterý zase na ultrazvuk.

ast
6. apr 2009

Yanny: testy na antikardiolipin protilátky a na trombofilní stavy. Díky. Mějte se celý nový týden hezky.

irafa
6. apr 2009

teda ast no ty maš ale vydrž spravička ve 3.04 😀 😀 😝 😝 tak to sem měla pulnoc a zachvilku budiček
Yanny tak ať je ultrazvuk ok a rostou krasny velky foličky du něco dělat 😝

janettka
6. apr 2009

hezký den holky,yany ať je zítra UTZ předpisový 🙂!!!

zaenab
6. apr 2009

Ahoj holky, užívala jsem si víkendového teplíčka, bylo to moc fajn. Dnes je 21 DC, normálně bych to zítra měla dostat, tak uvidíme. Ale jsem rozhodnutá netestovat, vydržím do velikonoc (pokud teda nepřijde dřív mrcha) 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre