Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

henikav1
7. máj 2009

tak uz som spat, vlastne nenesiem ziadne spravy, na sono sme sa nedostali, na to musim cakat do buduceho piatku ☹
Takze ani neviem ci je vsetko v poriadku.
Ked mi povedali, ze na sono dnes nemozem, tak som sa tam rozrevala ako male decko ☹ ☹
Iba mi zalozili kartu a vypisali tehotensku knizku
A teraz mozem tyzden cakat

Pajka, popros manzela nech ti picha injekcie on, ani ja by som si nevedela sama pichnut a moj manzel s tym nema ziaden problem. Uistila som ho, ze ma to vobec neboli, prvu mi totiz pichol lekar, naozaj to vobec neboli, len ja sa na ihlu nemozem pozriet.
Nikdy nepochopim narkomanov, ze sa dobrovolne popichaju 😖

zaenab
7. máj 2009

Henika, určitě bude všechno v pořádku, navíc za týden toho bueš vidět a vědět víc ...

Jinak je zajímavé, že já jsem taky myslela na to, jak si můžou narkomani sami píchat! Já u toho zas nemůžu ležet, to mi dělá zle 😒

irafa
7. máj 2009

tak to maš heni dobry ja zas nemam těhu prukajdu tu mi da až za měsic a ty mimi uvidiš už za tejden no
to je fajn ty taky budeš vic hlidana viď a to je dobře
a ja mužu dojit kdykoli když budu mit pocit že něco neni v pořadku tak klidek a za tejden uvidiš uteče to rychle
a budem za chvilku chovat teď jen přečkat prvni trimestr 😝

minka051
7. máj 2009

Ahojte všetky čo ste tu ja len začínam tak ani neviem čo napísať.

labus
7. máj 2009

Heni neboj týžden utečie ako nič a budeš vydiet mrnuska 😉
Zaenab ako sa cítiš?
Irafka a ty kedy pojdeš k lekárovy?
Minka ahoj buduci mesiac ti beru krv na HP a hned aj začínaš stimulovat? Povedal vám lekár sumu za IVF?a ake budeš mat injekcie?

irafa
7. máj 2009

ja jdu až 3,6 za měsic to je doba vid

labus
7. máj 2009

čooooooože?prečo tak neskoro?už si bola a oni ta tak objednali?

yanny
7. máj 2009

Ahojte holčičky,
Hení a Iraf držte se, jste naše favoritky 🙂 🙂 🙂 🙂
Labus, tak ses na to už taky vrhla 😉
Zaneb, tak to ti závidím 😵 😵

Já mám dnes OVU, jak z praktické příručky a můj je v putyce na hokeji a jestli vyhrajeme, tak přitáhne až ráno.
Tou chřipkou, jsme to tento měsíc nestihli ještě ani jednou. Tak to asi mohu zabalit, tedy jen pro tento cyklus.
12 hodin po OVU, je už asi zbytečná práce, co?????

drakulka67
7. máj 2009

Tak jsem se konečně dostala k tomu,abych připojila pár řádek. Všechny srdečně zdravím před prodlouženým víkendem. Odpoledne jsem byla na II UTZ a myslím, že pan doktor byl spokojený. Říkal endometrium 14,8 - vůbec netuším co je normální,ale neříkal nic, takže asi vpoho a pak začínal počítat folikuly - bylo jich tam skutečně kolem patnácti s tím, že nejvědší byl 20 a pak stupňovitě dolů - nejmenší měl 10, jinak převažovali velikosti 11 a 18 - prý je to pěkné.
Jinak mám stimulační protkol S : od minulého úterý píchám decapeptyl 1x denně, od středy minulého týdne navíc menopur 1x denně 4 ampulky, včera 2 ampulky menopuru a 2 merionalu. Dnes mi bohužel přidali na dnešek a zítřek merional - celkem 8 ampulí ☹ , takže jsem v lékárně zase nechala ranec a za chvíli si to jdu "odtrpět". Ještěže, můj miláček je odvážný, troufl si a píchá mi injekce sám. No a v pondělí v 10 h jdu na punkci - tak jsem zvědavá. Vzala jsem si dovolenou, jen mě trochu mrzí, že Klárce začíná svaťák a bude doma, takže se bude vyptávat,co se děje, že jsem doma. U nás o tom nikdo neví. Tedy ví, že bychom asi miminko chtěli,ale netuší, že to nejde a že to řešíme 😵 Od doktora jsem jela na nehty a pak na solárku a je mi lépe. Takže těm, které mě podrželi děkuji a ostatním držím palečky a přeji krásný večer.
Henika - nebuď smutná, už budeš mít doma malýho, tak se těš a týden uteče jako voda, neboj 😵
Irafa drž se 😵
Yanny nic se neboj tenhle měsíc vám to štěstí asi fakt moc nepřálo,ale příští si to vynahradíte a zadaří se, uvidíš.
labus i Tobě přeji krásný večer.
Děvčátka, jdu si dát sprchu a jdeme na to 😀 😵

yanny
7. máj 2009

Holky nemůžete mi poradit, jak bych si mohla dát fotku do alba, mám fotku mojí holčičky z maturitního tabla.
Je to tedy spíš, jak z playboe, ale to je dnes asi moda.Fotil je prý, jejich učitel.

drakulka67
7. máj 2009

Pajko, zapoměla jsem dík za milé povzbuzení. Jinak máš úplnou pravdu, já když mě to popadne, tak umím taky pěkně spusti a soptit a většinou to odnese někdo, kdo si to nezaslouží, ale už jsem vpohodě - alespoň prozatím. Tak ještě jednou díky a měj se fajn. Pa 😵

drakulka67
7. máj 2009

ahoj yanny: napíšu Ti to možná zbytečně polopaticky,ale klikni si úplně nahoře vpravo na fotoalba, pod tím se Ti pak otevře složka moje alba. Pak se Ti tam otevře stránka se dvěma okénky, kam myslím musíš napsta název Tvého alba a pak začneš vkládat fotky - víš jak na to?

henikav1
7. máj 2009

ahojte, len teraz som prisla domov, bola som oslintat vsetky vecicky na miminko, ake len v obchodoch mali 😀 😀 😀 😀 😀
ale rozkazala som si a nekupila som nic.
Nejako si to neviem ulozit v hlave, kym som ho na sone nevidela a neviem, ze je vsetko uplne v poriadku, az ked ho uvidim sa zacnem naozaj tesit.
No a hlavne aby uz bol za nami aspon prvy trimester
Irafka, ja som sa aj cudovala ze mi tak skoro vystavili tehotensku knizku, ale to je vlastne jedno, hlavne aby bolo babatko v poriadku

drakulka67
7. máj 2009

Henika držím palečky a myslím, že se nemusíš bát - určitě bude všechno vpořádku a za chviličku budeš kupovat i ty roztomiloučký prťavoučký věcičky. 😉

yanny
7. máj 2009

Holky, tak jsem umístila mojí holčičku, ale asi jsem to po......, ale toto májí fakt na table na gymplu, co vy na to jako matky????? Já jsem hodně benevolentní matka, ale měla jsem k tomu připomínky, nevím jak jim to mohl nafotit učitel. Tak na to jukněte, snad jsem to tam dala dobře???
Ale že mám hezkou holčičku, že??? A chtěla bych ještě jednu, ale malinkatou. 🙂

yanny
7. máj 2009

Drakulka až teď jsem si všimla tvého fešáka,hmmmm pěkný 🙂
Užívej si, však si to zasloužíme................

yanny
7. máj 2009

Tak kde jste????

zaenab
7. máj 2009

Yanny, máš náhernou holčičku! Já chci taky takovou!!!! Jak s jmenuje??

Konalo se dnes něco? Když jsme nevyhráli? Já dělala večeři při svíčkách, i dezert se mi povedl na výbornou (čokoládové suflé s tekutou čokoládou uvnitř 😵 ), jenže pak šel miláček se slovy: "dobrý to bylo, jen si musím ještě něco udělat do práce" k telce, jako alibi měl notebook v ruce. Tak jsem ho nezabila ale dojedla jeden dezertík, co měl být původně pozdě v noci, dala si vanu a navnadila ho po hokeji. Teď chudák spinká a mě došla SMS, že mám důležitý mejlík od těch vojáků, tak mi zvědavost nedala, šla jsem si ho celý přečíst a tak se stavila i sem.

Tak přeji všem hezkou plodnou noc, ať je tento měsíc pro všechny z nás tím nejjjjjj májem!!!!! 😵 😔

minka051
8. máj 2009

Dobré ránko dúfam vyspinkané ja som zatial len nováčik tak nemám tolko skúseností ako vy čo ste tu už asi dlho. Ja so stimulovaním začínam až júli.

labus
8. máj 2009

dobre ránko kočky tak vás všetky pozdravujem dnes sa tu už asi neobjavým mám kopec práce prípravy na oslavu a budem mat plný dom 😀 😀 tak si užite krásny dník
P.S. sakriž nenávydím clostil zasa mi bolo včera po nom hrozne zle 😠 😠 no nič snad to prejde ale hlava sa mi išla rozletiet 😀 😀

labus
8. máj 2009

Yanny fotečku som mrkla dcerka je riadna kočka -len sa čudujem že im dovolili taketo foto na tablo 😀 😀 a podobá sa na teba aspon podla fotečky čo máš tu na koníkovy 😉

kanhwa
8. máj 2009

Ahojte koceny!
Heni - gratulirujem ku tehu knizke a nech sono bud. tyzden dobpadne dobre.
Yanny - no, skoro som odpadla, ze taka fotka na tablo 😕 to by sa v casoch nasej "mladosti" nemohlo stat 😎 ale musime si zvykat, vsak? ale je to teda sexica ta tvoja dcera - predpokladam, ze po tebe 😎
Zaenab - tak ti si takto uzivas v praci, ty sa mas...a co my kancelarske krysy????
Labus - prijemnu oslavu a nech ti nie je zle. A uspesnu stimulku samozrejme.
Drakulka - vela vajok v pondelok.
Pajka - pripajam sa k tvojej rade s hruskovym dzusom. Mam to na sebe odskusane, pred asi tromi rokmi som mala velke problemy so zaludkom a po jedle ma vzdy velmi rozbolelo brucho, aj ked som zjedla len maly kusok a ked som si dala dve deci tohto dzusu, tak to bolo ako digestivum a ohromne ukludnujuce pre organizmus.
Ja sa s vami asi na par tyzdnov teraz rozlucim, lebo zaciatkom juna mam statnice, tak musim popri praci este aj biflovat 😒 Prajem vam krasne a hlavne plodne obdobie, snazilkam babetka do bruska a tehulkam zdrave krasne babetka z bruska von v tom spravnom case 🙂

drakulka67
8. máj 2009

Také přeji hezký a slunečný sváteční den. Koukám, že nejsem sama, kdo se sem jde hned po ránku podívat.
yanny: tak koukám, že jsi šikulka a uložit fotečku se Ti úspěšně podařilo. Dcerka je moc pěkná,ale máš pravdu, jako fotka na tablo je to trochu troufalé - asi to pojal pan učitel moderně a chtěl zaujmout 🙂 což se mu podle mě povedlo, protože u jejich tabla se zastaví každý 😵 Ale dcru má fakt moc pěknou, řekla bych, že je celá Ty 😵

labus: Tobě džím palce ať všechno na oslavu zvládneš levou zadní a ten clostil .........musíš to zvládnout a těš se na krásnou odměnu, určitě se brzy dočkáš 😉

minka: ahoj. Já jsem tu taky teprve chvíli. Vlastně od počátku minulého týdne. To jsem začala se stimulací, tak mám kousek za sebou. Myslím, že je to fajn. Holky mají spoustu zkušeností a tak se m ůžeš kdykoliv zeptat, svěřit, poradit.... 😵

zaenab: Tak jak jsi se vyspinkala po dobroučké večeři, suflé a...... 😉 Třeba Ti miláček připraví na oplátku večeři nebo Tě na ni alepsoň pozve 😵 Květen je stejně krásnej měsíc, nemyslíte? Přeji Ti sladké probuzení.

henika: pokud se nemýlím, tak se Ti dnes vrací zlatíčko, tak ho pěkně přivítej a neumačkej ho samoui láskou 😀

Všem přeju hezký den, já jdu hledat na netu nějaké menší vozítko a zkusím se poohlédnout po nějakém svatebním oznámení. Ode dneška za dva měsíce máme svatbu a já jsem ještě nic moc nezařídila 😔 tak jdu na to 😨

drakulka67
8. máj 2009

kanhwa: přidala jsem příspěvek a koukám, že jsi tam. Moc, moc Ti držím palečky, přeji spoustu energie a hooooodně buněk, aby Ti to šlo do hlavičky samo a zvládla si státnice vpohodě a s elegancí. Držíme palečky a těšíme se až tu budeš. Pa 😵

kanhwa
8. máj 2009

Drakulka vdaka 🙂 statnic sa nebojim, len keby som nebola taka leniva na ucenie... no a povodne som si predstavovala, ze budem statnicovat s babetkom, potom ze aspon tehotna no a vidis ☹ zrejme chce mat babetko klud a rozhodlo sa, ze najprv musim mat po skole...
Krasny vikend vsetkym prajem 🙂

zaenab
8. máj 2009

Kanhwa přeji ti, ať ti všechny vědomosti skákají do hlavy samy a už tam taky zůstanou! A už se těším, až se tu objevíš a zahlásíš úspěchy při zkouškách a třeba i někde jinde 🙂

Labus přeji krásnou oslavu, pohodičku a sluníčko - aspoň tady to vypadá, že bude krásný den. A ten Clostyl už dlouho brát nebudeš, že? To je hrozné, že zrovna ty si tak zkusíš s bolestí,tak doufám, že aspoň až skončíš s braním prášků, bude ti už jen líp.

Drakulka hezké předsvatební přípravy 😵
Henika, užijte si to se zlatíčkem 🙂

No a všem krásný den 🙂

henikav1
8. máj 2009

tak uz mam maleho doma, az som plakala od stastia.
dostala som ten najkrajsi nahrdelnik na svete, chudacik moj, minul nan cele svoje vreckove
ja som taka stastnaaaaaaaaaaa
idem sa mu teraz venovat, nemala som ani cas vas citat, ale to dobehnem neskor
zatial sa majte krasnucko 😉

labus
8. máj 2009

ahoj kočky aj ja zdravím konečne mám trošku času -idem mrknut čo ste popísali. Heni to je krásne 😵 😵 😵
Zaenab dakujem -oslava je super len máme pauzu Tinko išiel už domov na Lipník tak ho šla segra z mužíčkom zaviest aby si mrkli ako náš Tinko býva kedže tam ešte neboli. Tak kým sa vrátia mám veget 😀 😀 😀 a chalani sa rozprchli von. Bože kočky ako ste znášali ten clostil ja mám z neho zasa take divne nálady sakriš ja už nechcem stimulku viac ani za nič takže táto musí byt uspešnáááááááááááááááááááááááááááá
Inak zákusky už pomali padli za obet karamelove gule a rafaelo 😀 😀 😀 😀

jordana
8. máj 2009

Ahoj dievčatá
Už dlhšie som nepísa,lebo no je to na dlho tak to nerozvádzam.Ale mám asi jednu dobrú správu robila som si 2 x test sú tam dve čiaročky po 3 mesiacoch snaženia.Spravila som ho 2 dni pred MS dnes je 28 dneň a dostala som to a na teste sú zas 2 ešte hrubšie čiaročky tak čo mi na to odpoviete som či nie a môžem mať aj MS, 😒 pa

labus
8. máj 2009

Jordanka no ked su dve tak by si mala byt tehulka - to krvacanie je riadne silne alebo len take špinenie? ak len špinenie tak to može byt je to normalne má to vela kočiek ale ak je mrcha silná šla by som k lekárovy. Ja som pred tretím chlapcom nevedela otehotniet tak mi dali clostil a potom pregnyl a mrcha mi meškala tak som hned šla k lekárovy a on ma vyšetril a vzal mi krv a tá ukazovala čudný výsledok že aj som aj nie som tehu tak mi to doktor povedal na UTZ sliznica vysoka tak ma poslal do nemocnice podozrenie na mimomaternicove . Tak som sa šla domov zbalit a začala som krvacat a doktor čo ma prijímal mi vravý ved máte menzes načo vás sem poslali - tak mu vravým že možem ist aj domov a on že nooo ked vas sem poslali tak vas musim prijat. Nakoniec ma operovali a vraj už bolo mimi vo vajicovode velke bol by už praskol. Takže nechcem strašit ale ak máš // šla by som k lekárovy nech ta vyšetrí a povie na čom si ved // su len ked sa tvori HCG-držím palčiská nech je to zahniezdovanie krásneho mimiska

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre