Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
31. máj 2009

Ahoj holčičky, tak jsem zpátky z výletu a čtu si vás... a nestačím se divit.
Prvně to radostné: Labus, vidíš, já ti psala, že zázraky se dějí a mám kamarádky, které přirozeně otěhotněly s diagnózou neprůchodné vejcovody. Mám z toho radost, obrovskou 🙂
Heni, mě vyhrkly slzy, když jsem si četla tvůj první smutný příspěvek. Ráda bych napsala, že ještě se uvidí, ale nevím... každopádně na tebe moc myslím !

Jinak vás obdivuju za ty kartářky - já bych to nezkusila ani za nic. A to právě z toho důvodu, že mám strach, aby mi neřekla, že já nikdy miminko mít nebudu. Sama si vykládám tarot, a tam mi už před časem vyšla krásná kombinace na mimčo, tak to nechávám tak (pro jistotu)

Jo a Yanny, ty musíš být teda silná povaha. Tvůj je věčně v hospodě a ještě ta ex!?! 🙄 Já bych to teda nesnesla. I když tvůj skvěle pragmatický přístup k zajíčkům a paroží..... 😅 Jevíte se mi jako dvě silné osobnosti s kapkou excentrismu a trochu asi do Itálie (mám pravdu?). Každopádně čekám na další zprávy, to je jako román z červené knihovny 😅

drakulka67
31. máj 2009

Vítám zpět Zaneab, doufám, že jsi si odpočinula a je Ti lépe.
Jinak zdravím všechny, přeji Vám příjemný zítřek a úterý, my vyrážíme na ty přijímačky. Možná s sebou vezmeme noťas, tak pokud bude chvilka, juknu co nového tu přibyde. Mějte se, opatrujte se a množte se 🙂

henikav1
31. máj 2009

vtaj zany, dufam, ze si si oddychla

drakulka stastnu cestu a hlavne sa setri

zaenab
31. máj 2009

Drakulka tak hezké a hlavně úspěšné přijímačky.
Heni, měla jsem se hezky, jen je v Budapešti citelně znát krize. I kavárny jsou poloprázdné, všude šeď, město je dost omšelé a ceny hotelů šly neuvěřitelně dolů - tedy oni je měli předtím neuvěřitelně nadsazené, ted je to normální. Dobře se nakupuje, uvalila jsem dost za spoustu hader a botiček+kabelku a pásek. Pekelně se mi stýskalo po papouškovi! (jsem divná, že? 😀 ) a rozbrečela jsem se, když mi při večeři přišel houslista s kytaristou zahrát - nakonec to byly 3 slaďáky. Nojo, zítra zase tvrdá pracovní realita ☹
Heni, jak je tobě? I když se ti nechce psát, věř tomu, že na tebe a na toho statečného tvorečka moc myslím

henikav1
31. máj 2009

zany, ja uz som sa tolko naplakala, ze uz ani neplacem, len pasivne cakam v stredu na trest smrti
o tom sa ani neda vela pisat, som sklamana a viem ze to nezmenim tym ze si nasadim ruzove okuliare
Som rada, ze ste si to tam uzili, treba sa trosku aj odreagovat
Ja mam zajtra volno, takze si este polenosim doma
ozaj nemam na nic naladu

zaenab
31. máj 2009

Heni, tak přilet na otočku za mnou, ten malý opeřenec tě určitě rozptýlí a rozesměje. Ale doporučuju zaručenou metodu - jít se pořádně a dlouho vyspat, jestli to nepůjde samo, tak klidně i s nějakým neškodným práškem. Máš tady nás, kdyby bylo něco potřeba, jsme všechny jedno ucho a natažená ruka s pomocí 😎

henikav1
31. máj 2009

zany, neboj, mna tu ma kto rozptylit, aj ja mam operenca - kanarika, taky je zlaty ako kuriatko no a este dva "zraloky " v akvariu 😀
taktiez 8 rocneho futbalistu, co hrava futbal aj doma, vcera zhodil hodiny takze mame vzdy veselo

zaenab
31. máj 2009

jé, tak já na ptáčcích ulítávám, tak doufám, že ti kanárek aspon hezky zpívá. No a kombinace fotbalisty a dvou žraloků je dost slibná tak věřím, že ti dávají spoustu podnětů. Já ted koukám v telce na Román pro ženy, Stašovou v něm miluju!

henikav1
31. máj 2009

dnes dostal Mike prvy mobil a tak mame novu zabavu, piseme si smsky a volame si 😀
aj mne ide telka, ale nejako ju vobec nevnimam, ani neviem co je to za film

zaenab
31. máj 2009

tak to je fajn, první SMSky, to musí být zábava. Já si milé SMS nemažu, ale zálohuju v PC. Mám tam schované i moc hezké, když se mi před rokem nedařilo ve snaze o mimi, tak mě miláček psal stašně hezké SMSky, tak si je občas pročítám a střídavě u toho bud brečím, nebo se nepříčetně culím
Joj, Heni, já věřím ve šťastné konce 😉

yanny
31. máj 2009

Ahojte zlatíčka.

Zanebko ahoj, bylo papouchivi smutno po tobě, jak tě přivítal????
S tou Itálii to asi u nás je tak, když mi dojde trpělivost, ale stejně si s tím nikdy nic nepomůžu.
Heníčku, tak do té středy odpočívej, ať brouček doroste!!!!!!!!!!!

My jsem si dnes s holčičkou přivezly Yorka, malinkatou 7 měsícní fenečku, tak vymýšlíme jméno, má 2,2 kg a je moc krásná.
Poradíte nám nějaké pěkné jméno, nemůžeme nic vymyslet?????????????????
jdu juknout na net.

henikav1
31. máj 2009

yanny, tak to uz mate ako dalsie babo doma, rodinka sa rozrasta 😉 😵

zaenab
31. máj 2009

Yanny, blahopřeju, to je takový předstupeň mrňouska 🙂
Pro fenečku bych zvolila Inett nebo Žofii, hezky se na ně volá 🙂

No a kámoška dělala papouchovi au-pair, musela jsem jí volat, ale prý bylo všechno v pohodě, i z ruky si vzala piškot a ovoce. No a když jsme přijeli, tak se houpala v kroužku a hrála si s hračkou, takže všechno v pořádku

yanny
31. máj 2009

Moje holčička se přimlouvá ke jménu Mia a nebo Terka a já Dženy.
Tak to asi necháme na zítra, už obě spinkají.
jsem zvědavá, jak jí přivítají ty naši tři habání, německý ohaři, zatím jsem je nepředstavovali, aby nebyla stresovaná maličká.

Inet, je taky zajímavé, ráno to řeknu holce.

Tak kočky zítra, jdu spinkat.

zaenab
31. máj 2009

Yanny, jestli to bude Inetka, tak u tebe mám kafčo 🙂

Hezko noc a růžové sny 😔

henikav1
31. máj 2009

dobru noc,aj ja uz idem

pajka00
1. jún 2009

dobré ráno holky,tak jsem si vás přečetla....vidím,že jste měly plodný---opět to slovo...víkend🙂 Já vcelku taky....moc jsem se nevyspala,dvě akce,obě do rána-takže bych teprve teď brala víkend,ať se trochu vzpamatuju🙂
Drakulko,doufám,že holka dobře dopadla a přijímačky zvládla.
Heni...držím moc palce...kdyby jsme to mohly ovlivnit-čekáš paterčata....i když to bys asi nechtěla🙂
Yanny-nemáš to lehké....někteří chlapi jsou hrozní tupci a neváží si toho,co mají doma a myslí si,že jinde to bude lepší...chááá...to víš že jo.Nevím co bych dělala..já jsem výbušná energická povaha,takže bych nevydržela mlčet. Je to těžké, protože ho miluješ a zároveň tě tak ponižuje...ale určitě bych mu řekla,že o tom víš,protože dělat mrtvého brouka-tím ničemu neprospěješ.Ale chápu, že se držíš zpátky...Držím ti palce, abys byla šťastná a nemusela nic takového řešit.

henikav1
1. jún 2009

dobre ranko a krasny zaciatok tyzdna

pajka, zasmejes sa, ale potesila by som sa aj patorcatam, aj ked viem, ze k takemu hufu deti, by som uz asi potrebovala pomoc 😵

zuzka_w
1. jún 2009

Henika, mne sa stalo to iste co tebe minuly rok v septembri, mimiskovi srdiecko z nicoho nic prestalo bit, ked som bola v 3.mesiaci ... Odplakala som si to, zmierila sa s tym, ze asi to tak malo byt a povedala si, ze co sa ma stat sa stane ... O 4 mesiace nato som opat otehotnela a teraz som uz v 5.mesiaci 😉 Tak hlavu hore a nezufaj, si mladsia ako ja, este nemas nic stratene. Stale si hovorim, ze to mimi o ktore som prisla v septembri ma tak velmi chcelo za maminu, ze sa mi narodi teraz v oktobri 🙂 😉
Heni, mysli pozitivne a nezabudaj, ze vzdy po dazdi vychadza slniecko 😉 Prajem vela sil !

pajka00
1. jún 2009

joo paterčata🙂))včera jsem si chovala dvojčátka a říkala jsem,že kdyby měla trojčata,tak má i pečovatelku....takže na paterčata bys měla aspoň 2🙂) Jo holky,stačí jedno,že??Aspoň jednooo....

janettka
1. jún 2009

hezký den holky,dočetla jsem vás,vítám zpět zany. heni tobe posílám pohlazení....drákulko holce držím pěsti....yanny ten tvůj chlap má štěstí, že nemá za manželku mě...už by v té kuchyni nespal ale někde pod mostem a to by ani nemusel nic mít s tou bývalkou...ta hospoda a vůbec to chování bych mu asi nedokázala tolerovat.Asi chvilku jo,ale já když se naštvu...no to by lítalo kde co hihi

irafa
1. jún 2009

ahojte holky vitam tě zpatky zany a všechny taky samo zdravim
tak dnes sem snidala prosim chleba se sadlem a s česnekem 😀 to mam chutě že njn musim poslouchat mimouše co si usmysli že budu papkat
heni myslim na tebe a je to hruza vid třebas ale ja vim to je jen třebas ale jak ti napsala zuza uvidiš zadaři se a pak už to bude ok musi panebože to by už snad stačilo toto trapeni kterym sis už prošla
drakulko taky na tě myslim a doufam ve velkej zazrak na testiku 😀 a ty dvojčatka 😀

janettka
1. jún 2009

pajko fakt by stačilo jedno....

henikav1
1. jún 2009

fiha, vy ste sa ale rozpisali 😉 aj vy mate dnes volno??
irafka, veru mas pravdu len pocivaj miminko, co si pyta, aby sa mu u teba pacilo
janettka, ty sa ako citis?
zuzka, veru, uz by sa aj nam zislo trosku slniecka po tolkych sklamaniach, urcite sa tak lahko nevzdame
ty si krasne uzivaj tehu a tes sa na drobceka
pajka, jasne ze by stacilo aj jedno jedinke, len aby bolo, ale keby ich nahodou bolo viac, tak to by tiez potesilo
To je tak, ked som bola mlada, nemala som spravneho chlapa, toho som nasla az teraz na stare kolena, ale viem ze keby sme sa my dvaja boli stretli skor a nemali ziadne problemy, istei by sme uz mali aspon 5-6 deti, vzdy som snivala o velkej rodine. Musim podotknut, ze to je asi handikep z detstva, u nas v rodine co poznam sme vacsinou jedinacikovia a je to smutne vyrastat sam bez surodencov. Manzel sice nie je jedinacik, ale ma velmi rad deti, tak si myslim, ze obrovska rodina by sa aj jemu pacila

zaenab
1. jún 2009

Ahoj kočky, jen vás jdu omrknout a pozdravit. V Brně je zataženo, ale nevadí, mám dnes jednu nudnější poradu za druhou, jsou tu ministři zemědělství z EU. Fajn je, že jsem už sdělila všechno podstatné a teď si brouzdám na netu a předstírám, že si pilně píšu blbosti, co tu kecá jeden veledůležitý ředitel 😀 Vždycky si sednu tak, aby na to nebylo vidět, mám výhodu, že jsem skoro vždycky jediná ženská mezi nimi.

Heni, já taky toužila po velké rodině, ale přesně, jak píšeš - až na stará kolena jsem potkala toho pravého. Tak ted jen doufám, že budeme mít aspon jedno miminko. Pořád si ale říkám, že je to lepší, než mít děti s bývalým, velmi konfliktním mužem, který by je jistě odtáhl do ciziny (peníze i kontakty a postavení na to má) a já bych je zřejmě už neviděla, protože s jeho domovinou nemáme snad žádnou mezinárodní smlouvu.

Yanny, co štěně? Už má jméno?

zaenab
1. jún 2009

Drakulko, už se nemůžu dočkat tvého testíku. Doufám, že jsi v pořádku kvůli klukovi, věř mi, že tatínek bude ještě moooc rád, když bude víc u tebe. Tak se těším na samé pozitivní zprávy od tebe 🙂

janettka
1. jún 2009

AHOJ Heni,no u mě nic nového,nad testíkama jsem si v sobotu poplakala a letěli do koše ale nakoplo mě to a rozhodla jsem se,že ještě jednou do toho půjdem,ale nejdřív do Caru a na vyšetření,zajedeme i do Plzně k té mudr na imunologii,ona se tím zabývá a pak teprv to zkusíme....

pajka00
1. jún 2009

Jo jany,taky myslím,že jedno stačí🙂) Je to pech, že spoustu holek pozná správného chlapa pro své děti až teď...kdy ty vaječníky nepracují jak by měly a pak je problém.....ale doufám,že se nám všem podaří aspoň jedno s tím správným mít🙂!!
U nás svítí slunko...teď jsme obědvaly venku ---jsme jen 2 ženské mezi 35 chlapama-tak rády jíme separé venku na sluníčku-oni to naštěstí nesnáší-takže máme klid🙂 Konečně neprší a je teplo - i když kdyby bylo o 10 stupňů víc,ani bych se nezlobila.

janettka
1. jún 2009

pajko je to fakt....my se potkat s mým dřív tak těch dětí máme taky 5,ale dohromady hiihihi....

pajka00
1. jún 2009

no my asi 5 nee....ale vždycky jsem chtěla 3 kluky...zatím mám jednoho a jednu holku.....tak uvidíme-co se zadaří do třetice🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre