Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
2. júl 2009

ahoj holky...no yanny...to je síla, co chlap někdy dokáže vypustit z huby.....otřesné.
Já si myslím, že zuzka pravidla neporušuje-spíš se to tam dostalo nějak nedopatřením.....takže až to budem příště kopírovat, tak to vezmem bez toho🙂
Venku je už teď pěkný hic a nechci vidět, co bude v poledne. Holčička moje leží od pondělka s horečkama,pořád má 38 a v tom pařáku trpí...chuderka a to má v sobotu odjíždět do maďarska...tak doufám,že dnes už jí bude dobře.

pajka00
2. júl 2009

To já jsem včera říkala miláčkovi,že by sme se mohli potulit -ovulace ještě v nedohlednu, ale jen tak preventívně....a nepřišel....tak jsem usnula. Ráno jsem mu říkala,že je to teda smutné, když se dívá radši na TV,než by přišel za mnou a prý jo, a co bych tam s tebou asi dělal, když se nemůžu hýbat-by ses mi akorát smála....jsme totiž skládali velké šutry a hnul si se zádama...a dokonce si byl za mnou i na brufen ráno v kanclu-a to je kategoricky proti práškům....asi ho to fakt bolí🙂teda takto ☹

zaenab
2. júl 2009

Pajka 🙂 , to máš blbé, nemocná holčička a ještě nemohoucí miláček ☹

V Brně začíná taky pěkný hic, počasí je jak na houpačce, včera jsem byla na Jesenicku a viděla jsem některé z míst po povodních - hrůza. Tak jsem šťastná, že nás nic takového nepostihlo (leda by se vylila brněnská přehrada, ale ta je teď úplně vypuštěná).

Jinak dnes 16DC, uvidíme, chuť na sladké mě neopouští 😅

hadonoshka
2. júl 2009

Holky já jsem to pořád nedostala, včera když Pajka psala že by to mohlo být mimoděložní, tak jsem trochu hledala na netu a pak jsem byla tak vyplašená, že mně začalo bolet břicho na pravé straně, potom jsem usnula a teď ráno mně nebolí nic. Asi se přestanu pozorovat. K doktorovi to mám 40 km a kluk jezdí na brigádu mým autem, tak ještě počkám 14 dní až mu to skončí a zajedu za ním. Samozřejmě kdyby mně začalo něco bolet, zavolám manžílkovi a odvezl by mně tam hned. Na těhu test nemám nervy, prostě by mně to dost rozhodilo kdyby byl negativní, takhle se pořád těším už 3,5 měsíce a je mi fajn. Stejně přichází období znamení, která se mi nehodí a potom bych to zkusila až na lva (blbý co, že si ještě vybírám, ale já vidím na dětech že to fakt sedí).

Yanny s tou tloušťkou už jsem to taky slyšela, v každém případě jsem se teda taky dost nadřela, abychom pokryli ty údajně plodné dny. V jednom případě pomohlo to, že jsem mu řekla, že si pozvu gigola, když on nechce :D.

Včera jsem si prohlížela fotoalba a závistivě koukala na všechny těhu testy se dvěma čárkama. To bych nevěřila, že mně to tak pohltí, ale pravdou je, že když mi bylo 15, holky v mém věku kupovaly šminky a já výbavičku pro miminko, které bylo za 2,5 roku od té doby. Prostě dodnes to beru jako zázrak, moje sestra nechtěla ani foto z ultrazvuku a prostě mimi bez nějakého zvláštního nadšení odnosila, no a já ovu testy, spoustu knih s obrázky,3x 3D ultrazvuk, nahrávka na CD, denně maily z rodiny (webu) jak se vyvíjí moje mimi, prostě jsem to žrala od začátku až do konce. Kdysi nic takového nebylo a poznali to až ve třetím měsíci pohmatem.

Jo holky mohly byste mi vysvětlit všechny ty zkratky? Já tak ještě chápu co je DS, AMC, UTZ, TT, ale co je DC, IUI, IVF, NATIV, díky pa.

pajka00
2. júl 2009

Teda hadonosko já tě nechci strašit, ale pokud to je mimoděložní (doufám,že ne) a máš to do nemocnice 40km,tak pokud by ti praskl vejcovod-ve kterém mimoděložní většinou bývá, můžeš i vykrvácet,než tě doveze do špitálu.Já jsem měla podezření, protože v krvi jsem pořád měla vysokou hladinu čehosi, co ukazuje,že jsem těhotná, ale v děloze nic nebylo a potřebovala jsem ještě si něco zařídit, že přijdu až ráno do špitálu a doktorka z toho byla úplně vyřízená a musela jsem podepsat, že chci na vlastní zodpovědnost z nemocnice-chtěli si mě tam okamžitě nechat. Doktor mi pak udělal přednášku-jak jsem hrozně riskovala....takže být tebou na nic nečekám, pošlu syna na kole nebo autobusem a k doktorovi si pro jistotu zajedu. Jen pro tvůj klid. Ale jestli to už máš 3,5 měsíce....tak to mimoděložní asi nebude.....ale nejsem doktorka...a hlavně, mně by to na tvém místě nedalo žít v nejistotě🙂 Držím palce, aby to bylo všechno v pořádku.

hadonoshka
2. júl 2009

ahoj pajko, do nemocnice to mám naštěstí jen 12 km, ale k doktorovi 40, přestěhovali jsme se před dvanácti lety a já chodím pořád k tomu samému, je dobrý. Toho 3,5 měsíce se snažím, ale jak jsem psala nevyšlo to hned a teď jsem to měla naposledy 17.5. a těhu testy jsem si dělala 3, první 14.6., potom 16.6. a 20.6. a pouze u prvního byla hodně po limitu téměř neviditelná druhá čárka. Příznaky by byly, ale to je sugesce a proto si dělám radši ještě každý den průzkum na lady fertility testeru, abych něco neprošvihla, kdyby náhodou dorazila ovulka. Pořád si spíš myslím že jsem v přechodu a mám prostě hormonální nerovnováhu, ale pokud bude vše ok a nebude mně nic bolet, nic mně nehoní a zajedu k doktorovi později, aby mi něco dal na srovnání cyklu. Možná mi to vynechalo i ze stresu, mám toho teď moc. V každém případě pokud mně cokoliv začne bolet, manžel pracuje jen 7 minut odsud tak doufám, že bychom to stihli kdyby něco. Ale červíček hlodá, manža něco říkal že jede dnes na jednání do místa kde mám doktora, asi vezmu děcka a svezu se s ním......

irafa
2. júl 2009

bsik • 1d, 17tt • 30. červen 2009 v 10:11

Která pravidla porušuje: | Zruš zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid a zatial to vyzera dobre, dufam ze to dobre aj zostane
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v červnu se chystám na IVF.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky

irafa
2. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sem doplnila tabulku a i s pravidlami a bsikem sem to neumazla 😀 😀
tak trochu pobaveni že jo

zaenab
2. júl 2009

Iraf, to nic, to hormony 😀

irafa
2. júl 2009

sem včera nestihala tak vas dočitam ale asi mě synator vystradi
kontrola ok
nabrali mi testy krevni žejo jaky jiny a vysledek prej mi povi 29.7 uf to je doba že ale 20.7. du na amnio a to budou vysledky do třech tejdnu takže polovina srpna to jisti

yanny
2. júl 2009

Ahojte taky doplním tabulku

bsik • 1d, 17tt • 30. červen 2009 v 10:11

Která pravidla porušuje: | Zruš zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid a zatial to vyzera dobre, dufam ze to dobre aj zostane
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky

irafa
2. júl 2009

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid a zatial to vyzera dobre, dufam ze to dobre aj zostane
irafka /40/ ,3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky

irafa
2. júl 2009

sem vam tam dopsala ty krasne mlade roiky co mam 😀

zaenab
2. júl 2009

Irafko vidíš, jak to hezky jde 🙂

Hadonoshka, být tebou, tak na nic nečekám a jedu za doktorem.

Yanny, co ten tvůj? Mě to pořád nejde do hlavy, jaká jsi tolerantní - tak doufám, že sis někde taky rýpla, nebo se tajně trooošku pomstila 🙄

pajka00
2. júl 2009

Tak jo hadonosko🙂)ukecalas mě. Snad to bude všechno OK🙂
Holky, ta tabulka se nám krásně kopíruje, co?

yanny
2. júl 2009

Pěkně vám to jde.....
Já už zase mastím do Prahy, tak večer.
Jak se pomstit????

zaenab
2. júl 2009

Yanny, možností je celá řada, jestli chceš něco konkrétního, písnu ti do IP 🙂 Ale jsi zkušená, inteligentní a krásná kočka, určitě na něco přijdeš sama.
Já byla takhle ehmm naivní u svého bývalého a pak mi došlo, že si mě prostě nezaslouží 🙂 To byla úleva. Ale jsou situace, kdy se s takovým chlapem dá žít, jen je třeba změnit chování a to vždycky vyvolá reakci na druhé straně.
Hezkou Prahu 🙂

hadonoshka
2. júl 2009

...tak nic, manža byl dost nevrlý, že by kvůli mně nestihl 3 jednání, takže jsem doma. No aspoň mi řekl promiň. Tak budu čekat.

pajka00
2. júl 2009

Jéžiši....ti chlapi jsou někdy TAKOVÍ trotli, že nakopat je .....fakt málo.....
Ale zas někdy jsou k pomilování🙂) Asi jak my🙂

bsik
2. júl 2009

Tak jsem byla dneska v poradně a najivně jsem si myslela, že už mi udělalá UZ a nic, že až za měsíc 😒 tak jsem z toho taková zklamaná...... Jinak mi objevila v kultivaci nějaký aeurplazmblablabla.....no ani nevím co, ale že stmí nic dělat nejde, protože jediný co na to zabírá je tetracyklin a ten se zas nemůže v těhu. A prý to drobkovi neva. Tak jí budu věřit 😒
Zítra jdu na tu AMC, tak jsem si včera ještě umyla všechny okna, vyluxovala a vytřela celej barák, abych mohla potom v klidu odpočívat........a co mi miláček neřek........že budou v sobotu stavět (přistavujeme dvojgaráž a ještě jednu místnost pro hosty). No málem mě omylo. Pro mě to totiž znamená, že pro ně budu muset vařit , pak to je furt - uvař kafe, dones pivo, odvez zedníka domů.......tak jsem mu řekla, že ne, že chci mít po té AMC klid a pořádek a on mi řekl, že přece nebude celej víkend ležet jako já(ve fotbale mají letní přestávku, tak je z toho na palici). Jestli my bychom to bez těch chlapů neměli jednodušší.......

bsik
2. júl 2009

Jo a samozřejmě všude nanošný binec, tak si ten úklid můžu zopakovat 😒

pajka00
2. júl 2009

No někdy v každém případě by to bylo jednodušší. Včera si ustřelil záda a už jsem dnes slyšela v průběhu dne asi 4x, jak ho to bolí a byl si po obědě pro brufen...(jsme spolu v jedné práci) a jak si doma lehne,dá si polštářek pod záda a bude odpočívat......no prostě marodeček🙂)

bsik
2. júl 2009

Přesně! Já když jsem měla bloklou krční páteř, ale tak, že jsem si musela rukama přidržovat hlavu, tak se mě akorát smál. Ale když si na fotbale zakopne palec, tak mu musím dávat obklady, aby alespoň na chvilku přestal hekat 😉 Ale stejně ho miluju 🙂

zaenab
2. júl 2009

Ahoj všem, v Brně je skoro 30C, v kanclu na padnutí, naštěstí večer jedeme na zámek na koncert, už se těším 🙂

yanny
2. júl 2009

Tak dnes to tady nějak vázne.
V Praze bylo dnes jak v prádelně.
Koupila jsem si dnes za cca pětikilo, nějakou stabilizační bandáž na to moje koleno, jestli si vzpomínáte , jak jsem v říjnu měla dve měsíce ortézu, tak mě poslední dobou nějak začalo zlobit, ani na lyže jsem letos nejela, a tak mám při sportu pocit, že mi koleno vypoví zase službu. Tak snad mi to pomůže.

Zanýn čekám co poradíš???

Bsíkčku, hlavně odpočívej, víš že je to nutné, vzpomeň si na Abi z neplodnosti. Jen se klidně válej a prď na vše!!!!

irafa
3. júl 2009

jj bsičku tak to ma yanny pravdu musiš v klidu ležet neni to sranda a at si chlapi pivo donesou a kafe uvaři
ted už maš asi po amnio tak jestli budeš moct pisni jak to probiha at vim do čeho du
my taky stavime ale v tomto mam chlapa hodně tolerantniho ale taky vyhodu dospěle dcery a už sem jim řekla že od 20.7 musi bejt doma a pomoct
takže ležet a nechat se obsluhovat nedělaš to přece jen pro sebe že jo i on chce mit snad zdrave miminko a abys ho donosila no ne 😕

irafa
3. júl 2009

jj a včera bylo fakt hrozně sem male doma omdleůla a to už teda muselo bejt vubec se tu nedalo dejchat Katka udělala pruvan a vařili sme až začalo pršet takže misto oběda byla tepla večeře 😨

pajka00
3. júl 2009

ahoj holky....dnes dělám výplaty-tak je blázinec. Včera bylo fakt hrůza.....venku jak v prádelně.....dnes je to lepší-pofukuje a vypadá to, že snad i sprchne...
Bsíku odpočívej-max.kafe uvař a zbytek ať se obslouží-mají ruky, tak co.
Joo, včera marodeček hekal v posteli, že já mám tvrdí matraci a že ta jeho je měkká (přitom je to obráceně) a že se mu s těma zádama špatně leží-tak jsme si na noc vyměnili místa🙂) Ráno prý jak se mu hezky spalo.)))chááá se musím smát...dnes už je mu naštěstí líp, tak snad budem přes víkend i něco dělat...nemyslím jen sex-protože kvůli zádům to nešlo přece....myslím i na domečku-ať nám tam práce ubývá.)

henikav1
3. júl 2009

ahojte, ako sa mate snazilky? ja nejako nestiham, odkedy nepracujem 😀 😀 😀

henikav1
3. júl 2009

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre