Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
2. aug 2009

Irafka -dakujem za vysvetlenie-Ast tak to je nádejne
Rendy moja zlatučká a nezhoršilo sa ti to po hormonoch? lebo mne sa tiež už bolesti v malej panve ozývaju často a nie len pred menzes -dokonca som musela íst aj na injekcie od bolesti čo som v noci nespala a lieky nezaberali -vraj je najvyšší čas operovat-tak sa aj teším a bojím zároven

bigrendy
2. aug 2009

labus všechnomožné se mě po ivf zhoršilo. a toto taky.. je to trápení vid.

labus
2. aug 2009

Rendy presne tak ja len počujem slovo hormon a vlasy mi stavaju dupkom 😀 😀 😀 😀 na mna posobili uplne opačne 😀 😀 😀 😀 to čo mohli po... a inak nič... ešte horšie ako bez nich.. a teraz cele mesiace riešim následky 😀 😀 😀

majka43
2. aug 2009

Ahoj Labus a Rendy, taky jsem se dnes vrátila z dovolené a hned všechno dočítám, abych měla přehled co je s vámi.
Zdravím i všechny nové a všechny nové těhulky. Začíná se tady dařit, tak snad se zadaří i nám starým, co to ještě nevyšlo.
Mě se zase nikdo neozval, tak snad příště. Ale celý týden jsme na mimču makali, co kdyby se stal zázrak.

bigrendy
2. aug 2009

Ahoj majko . jak je? jak se máš, 🙂

majka43
2. aug 2009

Ahoj Rendy, teď se mám dobře, dva týdny jsem měla dovolenou, ale zítra už zase musím do práce a vůbec se mi nechce. Ve středu jedu do Brna, jedem nechat zamrazit spermijky, aby byli připravený na IVF. Jen pořád nevím, jestli nemám jít do svých vajíček, nebo čekat na darovaný. Když mě se už čekat vůbec nechce.

majka43
2. aug 2009

Tak mám vybaleno a vypráno, tak jdu zase za přítelem, ale večer se tady určitě ukážu. Zatím ahoj.

bigrendy
2. aug 2009

Majko tak to držím palce. 😀 mě se taky už vůbec nechce čekat.

yanny
2. aug 2009

Ahojte berušky,

Těhulinkám tiše závidím a moc jim děkuji za povzbuzení, začínám věřit, že se mi taky podaří 😉

Rendy ahoj, dlouho si tady nebyla 🙂 🙂 A bolí tě ručičky, nabo jak se ti to projevuje????

Májo čuuuus, tak Frantu nakrm rybama, krevetama a jinýma mořskýma potvorama ať má pěkný šviháky na zamražení 😵 😵

Zanný, tak to do toho půjdem spolu, já to dostanu tak za 14 dní plus, mínus, ještě nevím, teď jak se mi cyklus protáhnul.

Labus, taky na tebe budu myslet a co že ti to budou laparoskopovat????

Ostatní nové kočky, ještě nemám zažité, tak nebojte snad se do toho dostanu, budu vás pe´člivě číst.

CHtěla bych teď na 14 zahájit , nejakou dietku, prý se potom lépe těhotní, tak snad najedu jen na ovocno zeleninové dny s rybou a prsíčkama, že ?????

labus
2. aug 2009

Yanny maju podozrenie na endometriozu v malej panve a pokusia sa mi spriechodnit vajičkovody- no viac budem vediet po.. laparke záleží na tom čo nájdu a čo sa bude dat spravit...

labus
2. aug 2009

Yanny taka ozdravná 14 dnova dietka može byt fajn- tak držím palce nbech zaberie a ty nejdeš zahajit IVF? ja som myslela že ideš do akcie

yanny
2. aug 2009

Hmmm, Labus právě že jdu, hned jak to dostanu a to je cca za 14 dní, dnes jsem měla zase ovu, ale už vím, že je to k ničemiú, že stejně jen tak neotěhu.

Labus, tak to neboj, laparo nic není, tak jsem zvědavá co ti tam všechno vyopraví 🙂

Jdu do postýlky 😉

bigrendy
2. aug 2009

Yanny projevuje se to tím ,že tak strašně brní ruce v jednom kuse. nenapíšu ani celou větu a musím dát ruce dolu,aby to trošku přestalo. nic v rukou neunesu a nemám v nich vůbec cit. necítím ani jemnou látku. a v noci mě to budí takže nejsem už dlouho vyspalá a brzy vstávám protože nemůžu spát a bolí to až od ramene. nic příjemného. já si myslím,že se mě to všechno zhoršilo po prednisonu. brala jsem ho půl roku a to je až dost. ☹

ast
2. aug 2009

Holky, dobrou noc. Labusko, já do toho půjdu na podzim asi bez operace. Rozhodne se to definitivně začátkem září. Teď beru nějaká homeopatika na zmenšení myomu a potom Bůh suď. Kočka na jiném fóru mi dala kontakt na poradnu při myomech (je to v Praze), tak se tam poptám. Jsou obě možnosti-jít do toho s myomem i podrobit se operaci myomu a teprve potom to zkusit... Je to těžké rozhodování, tak chci superkonzultaci...

hadonoshka
2. aug 2009

Ahoj holky, tak jsem měla jít už minulý týden na kontrolu po MS a domluvit se co s cystami a těmi podivnostmi co byly na UTZ, ale dozvěděla jsem se, že má doktor až do 7.8. dovču tak musím čekat. Koupila jsem si Lady fertility tester, což si myslím, že se určitě vyplatí, než abych utrácela za ovulační testy. Doktorka v nemocnici sice říkala, že ty cysty brání otěhotnění, no ale co, přece nebudu jen tak čekat. Co kdyby se stal zázrak a prošlo to tam někudy. A třeba jedna praskla sama a vajíčko pocestuje zrovna tímhle vejcovodem. No jo vím, koleduju si o mimoděložní, no ale já nevydržím jen tak čekat. No ale proč jsem začala psát o tom testeru. Jen tak z hecu jsem se po MS začala testovat, no a předevčírem začaly růst stromečky, tak jsem se chystala jak přepadnu taťku, vypadalo to za dva dny na ovulku, jenže přišlo stěhování dalších věcí do nového baráku, u toho byly nervy a stres a dneska koukám, stromečky přestaly jako když utne a opět jen tečky. Takže ty nervy hrají při ovulaci opravdu roli. A nebo něco tropí ty cysty. No uvidím, alespoň mám nějakou zábavu při tom čekání na doktora. Tak já jdu koukat na telku, všechny vás zdravím a držím pěsti. Ahoj.

irafa
3. aug 2009

ahoj holky tak netrpělivě vyčkavam na vysledky dnes maj bejt na netu ale zatim nic 😠 je to nekonečny čekani chjo davaj si načas jestli tam nebudou do 12 tak tam volam zatim ahojky

zaenab
3. aug 2009

Ahojky všem,

se mi nějak nechtělo vstávat dnes 😀

Rendy, na tu operaci karpálů si určitě zajdi, mám hodně kolegyň z univerzity, které už to absolvovaly (měly to hlavně z neustálého psaní) a pochvalují si to. Jen je důležité mít doktora, který s tím má dlouhé zkušenosti. Mé mamince to poprvé nedopadlo dobře, výsledek žádný, tak šla do jiné nemocnice a to už bylo v pohodě.

Yanny, vypadá to, že jdeme do stejného temínu. Já čekám na mršku a jen doufám, že nebudou ty strašný vedra. Když nemůžu být venku a jen makám, je to na padnutí i přes klimu a nevímcoještě 😒

Labus, zlatíčko, koncem týdne ti budu posílat tu nejpozitivnější energii, jakou jsem schopná vygenerovat. Ozvi se, až budeš mít po všem a snad se to už konečně spraví. Je léto, všude spousta vitamínků z ovoce a zeleniny, no to by v tom byl čert, aby už se něco nepohlo dopředu!!

Irafko, tak co výsledky? Ještě to tam nemají?

Hadonoshko, tos koupila přes web? A jsi s tím spokojená? Na mě to působí trochu amatérsky, ale nevím sama proč. Asi to taky zkusím, koneckonců to nestojí tolik a když si vezmu, že byly měsíce, kdy jsem za ovu testy dala i pět stovek, tak se to určitě vyplatí

irafa
3. aug 2009

ahojky zany nic nic a problem než mi ta laboratoř ta,m vůbec skoči 😠 😠 😠 njn ta technika že

zaenab
3. aug 2009

Irafko, dej na intuici, uvidíš, že ti to řekne spolehlivěji... a určitě je všechno v pořádku. Technika je paráda, mě před chvílí spadl portál odboru zahraničních věcí, do kterého už hodinu pilně zapisuji...to je na zabití 😠

irafa
3. aug 2009

to viš že zany že si to řikam že bude vše ok ale červik hloda a hloda tak toho červika vypudim ju 😕 🙄
a opět na genetice nic stale mi to hlasi že nejsem v systemu a nebo špatny klič a teda to svoje rod.č znam na zpamět tam a zpět

irafa
3. aug 2009

užužužužužužužužužužužuž to mamamamamamamamam
tak hadejte copak to bude ?????????????????
jinak je mimi v pořadku neprokazuji chrom chybu tak to je super tak ted nas čeka jen to srdičko

irafa
3. aug 2009

tak ja to teda napišu vy si to pak přečtete až tu budete
tak je to stydlinda holka jedna tajnustkařka 😀 😀 😀 😀 😀

pajka00
3. aug 2009

Jéé irafko--moooc ti gratuluju a je super,že je vše v pořádku🙂!!! Tak se držte holky, už jenom 20 týdnů🙂)

zaenab
3. aug 2009

🙂 Irafko, gratulace, to je nádherná zpráva 🙂 🙂 🙂 🙂

labus
3. aug 2009

Irafka mocinky moc blahoželám je to nádherná správička

labus
3. aug 2009

Zaenab-dakujem moc to vieš že ti zavolám alebo pošlem sms hned ako budem schopna po prebratí z narkozy a vážim si to aká si vždy zlatučká 😉

macek28
3. aug 2009

Zdarec holky!Jdu popřát novým těhulím bezbroblémové těhu a snažilkám trpělivost,aby brzy už změnily nastavení.Irafce jsem už G,mám velkou radost,že je vše OK.Ted už hurá do nakupovací růžové mánie.

irafa
3. aug 2009

holky diky diky sem z toho cela na měkko 🙂 🙂 🙂 🙂 😨

pet.s
3. aug 2009

irafa..ježíši neříkej přede mnou naměkko..já už zase bulím, asi si podám inzerát, kdo shání plačku na pohřby(jestli to dítě bude tak uřvaný jak já teď pořád bulím,tak si kupuji špunty do uší)..moc ti gratuluju a držím palečky. 😀

macek28
3. aug 2009

pet.s,také pořád bulím.U Lilianky,jsem bulela ještě víc,ale uplakaná naštěstí není.Tohle bude uplakánek na 100pro u za Lili. 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre