Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
14. aug 2009

ahojky holky!Majko je príma,že už máš dárkyni!!!Všem těhulkám přeju hezké těhulkování,stimulantkám pohodovou a úspěšnou akcia nám ostatním hodně sluníčka a lásky.
U nás nic nového,jsme stále nějak s mužem na nože tak se ani nesnažím přemýšlet nad těhulkováním.

zaenab
14. aug 2009

Ahoj všem,
tak za hodinu jdu na Pregnyl a zítra večer IUI.
Bohužel mi praskla cysta, takže folíky nebyly 3, ale jen dva; proto ta krev, šance je teď malá, protože mi to při stimulce nemůže vyčistit. Prý kdybych nebyla už těsně před ovu, tak se to stopne. No ale domluvili jsme se, že se to prostě zkusí.
Tak jsem zvědavá, pořád slabě krvácím, píchá mě na pravém vaječníku, ale dotáhnu to do konce a uvidíme, budu zase dva týdny trnout.

Madli, moc držím pěstičky

majka43
14. aug 2009

Ahoj holky, vyšlo mi to na čtvrtý cyklus, ale nevím, jestli normálně a nebo proto, že mi tam trošku zatlačila sestřenice. Ona tam vlastně nic nezařizovala, jsen jsem jí zavolala, ať se mě zeptá, jak dlouho je tam čekací doba. Jeden den mi zavolala, že maximálně tři měsíce a druhý den, když jsem na car volala, že jsem to dostala, tak jsem měla odpoledne dárkyni.
Transfer tipuji tak na 1. září.
Zaenab vyjde to uvidíš.
Yanny a která je tady z Jihlavy? Já jsem z Polné a do Jihlavy to mám 15 km.

yanny
14. aug 2009

Ahoj ahoj!!!!!!!!!!!

Madluš, myslím, že Nera je z Jihlavi.

Holky, tak já jsem dnes odpoledne začala špinit, už mám zase nervíčky, že nepoznám kda je první den, tak asi zítra, že????

Hned zítra volám do caru, druhý den jdu na ultrazvuk, to se mi teda vůbec nechce a hurááááá na to už jsem fakt čekala dlouho.

Tak nám to fakt klaplo skoro nastejno 🙂

irafa
14. aug 2009

jejda holky teda nejprv ahoj dobrej večir ale co chci napsat
TO JE SNAD velkě znameniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii že ste se tak pěkně sešli najednou tak at to klapne a koncem zaři nejpozdějc tu budou dalši tři těhulky majka alias madla zany a yanny žejooooooooo ja se snad za vas i pomodlimmmm ju a to myslim smrtelně važně sice do kostela nechodim nebot mě nepokřtili ale modlidbišky znam a tak to třeba zabere zkusime možne i nemožne všude se piše že rok 2009 je nejolodnějšim rokem tak at se to už konečně projevi u nas tady na čekatelkach co už chuděrky čekaj taaaak dlouho že jo
u nas každym dnem budem rodit ale ne jaaa ja mam času dost ale naše fenka betynka srnečka čekame nejmiň tři malinkaty štěnatka ale bojim bojim aby neměla komplikovany porod a určo to bude o vikendu a ještě naš veterinař ma dovču achjo a ja ještě štěnatka nikdy neasistovla tak se dost bojim jestli to vubec ustojim no manž ma dovču tak snad se bety trefi do toho kdy ještě bude manž doma aby pomohl no mužu vam řict že spim na pul oka a pořad ji prcinku naši hlidam mateli některa skušenosti hodte mi radu ju dikkkkkk

yanny
14. aug 2009

Irafko, to budeš hodná.

S Betynkou to bude OK. Já to taky neuměla a vždy jsme s holčičkou jen dohlížely, aby někam broučci někam nezapadli a blánu jsme jí pomáhaly odstrňovat a tak jsme u ní celý den čučely 🙂

Hplky, tak já to asi fakr už dostala. Jak dlouho předtím špiníte????????????

pet.s
15. aug 2009

Mě už druhý den bolí dost břicho. Doufám, že to nic nebude 😒

ykokinecka
15. aug 2009

Ahojík mě je taky 40 a taky se snažíme o mimčo.Bylo by to moje první.

yanny
15. aug 2009

Ahoj ykokinečko????
Jakto že si tak dlouho otálela????

Já jsem objednaná na zítra na ultrazvuk, tak asi hned začnu se stříkáním Syneralu do nosu.

Jste u vody, že????

majka43
15. aug 2009

Yanny to je paráda, že nám to vyšlo nastejno. Já začala včera.

majka43
15. aug 2009

V pátek jdu na regresi, tak jsem zvědavá jestli to k něčemu bude a co se tam dozvím, ale prý by mi to mohlo pomoct.

majka43
15. aug 2009

Yko já se taky snažím o první a je mi 43, tak neklesej na duchu.

irafa
15. aug 2009

ahojky holky
yanny a mam podvazovat pupik a nebo ne někdo řika jo a někdo ne a ja fakt nevim a pokud jo jak daleko
Yko vitam tě tu a taky držim pěstičky a snažite se a nebo deš na umělě
mam kamaradku a ta v dubnu porodila taky sve prvni miminko holčičku a v březnu měla taky 40 a ja hned po ni taky 40 vždy když sem kni přišla s myma dětma tak se mě vyptavala jake to je mit děti a ja ji nevěděla jak povidat no to je jasan že prima ale vykladej tpo kamošce když sama vlastni neměla a ted se dočkala a ma vlastni musela bejt celejch 9 měsicu pod dohledem neboť je nemocna a bere sylne leky ale mala je zdrava a to je to nej nej nej

nerra
15. aug 2009

IKO mě je 42 a taky je to moje první. Zatím jsem 7+1tt a těším se radši ještě hodně opatrně.

hanula11
15. aug 2009

ZDRAVÍM vespolek
Yoko, držím pěsti.
Koukám že i Nerra a Majka jsou na tom podobně, tak taky pěstičky 🙂 . První dítě, nebo druhý nebo třetí, to je přece jedno a zas tak starý ještě nejsme, holky, no ne?!! 🙂 😵 To určitě taky zvládnete a zadaří se.
My teď měli doma pár docela náročnejch dní, s těma mýma stávajícíma, či spíš jen s tou starší - synátor je OK.
A dnes zase plnej barák lidí, tak jen vaření, uklízení, nádobí, vaření ...
Však to jistě znáte. Tak nakukuju až teď. 😵
S pejskovou žádnou zkušenost nemám, my měli skoro devět let rotvajlera, ale byl to pesan, fenku jsme raději nechtěli. Je s těma holkama psíma taky docela dost práce (ty štěňátka a tak). Taky držím pěsti, ať porod proběhne Ok.
Všem snažilkám ať se vede, těhulky zdravím, ta moje malá štírka už asi taky chce mít dnes klid, tak se s Vámi rozloučím, čau čau, už to tu dnes zapíchnu 😉 🙂

pet.s
15. aug 2009

Yko, mně bude 40 v říjnu, taky čekám svoje první. Tedy biologické.Jinak mám doma už puberťáky. Jsem v 7tt po umělém.
Hanula11 koukám i u vás bylo náročno s puberťačkou...u nás taky..asi ji brzy zaabiju nebo prodám 😀 Dělá si úplně co chce, a zajímavé je že vždy jinak než by to mělo být. 😖

yanny
16. aug 2009

A jak se to stane, že jste se k tomu dřív kočky nedostaly????
Ale je pravda, že kdyby mi neujela Nikolka, tak bych se snažila, taky teprve o první, jak to ufrnklo 🙂

Madlo, tak to dobré!!!!
Já už mám dnes píchnuto 225 menopuru a 75 Puregonu. Ultrazbuk jsem přežila, ale nic moc 2 den cyklu, je to velmi nepříjemné.

Holky nakonec mi Syneral zrušili a budu mít potom centrotide, tak jsem tomu tak nějak ráda, že je to protokol, jako při prbním IVfku, cca před 3 roky.
Doktor říkal, že by chtěl jen Max 3 vajíčka, pak prý jsou nejkvalitnější, tak nevím zda mi věřit????

Madlo a kdy vidíš ET??????????

izina
16. aug 2009

Ahoj děvčata,
mně bylo v březnu 42 a v dubnu se mi narodila holčička-první donošené dítě. Otěhotněla jsem kupodivu přirozenou cestou. Možná jsem blázen, ale zkusim jí co nejdřív pořídit sourozence. Ovšem jen pokud to půjde přirozenou cestou. IVF jsem měla podstoupit ještě s bývalým manželem asi před 7 lety, ale nakonec jsem to s nim vzdala. Na štěstí

nerra
16. aug 2009

yanny: čekala jsem tak dlouho, protože nebyl po ruce ten úplně nejsprávnější chlap 😀

zaenab
16. aug 2009

Ahoj všem, tak mám druhý den po IUI, byla jsem se odreagovat na Velké ceně. Bohužel pořád krvácím, bolí mě pravý vaječník, tak mnoc šancí nevidím. Ale náhoda je blbec a zázraky se dějí.... 😉

irafa
16. aug 2009

ahojj zany drž se holka to te zlobi ta cysta ja naštěsti měla vodovou tak sem ani nepostřehla že mi praskla ale měla sem bolesti tj poak najednou uleva ale nic ze mě nešlo a pak mudr řekl už tam neni
a je fajn že to tak bereš že se zazraky ději a ony se fakt ději tak at ted se ten zazrak stane tobě to by byl bv tom čert když vam to tak pěkně vyšlo zaraz
izina ahojjjjjjj
maš krasnou holčičku ja budu mit takyyyyyyyyyyyy v prosinci a je krasne že ji budeš chtit pořidit sourozence
pracděpodobně maš hodnou malou žejo to ja tu naši prvni sem měla maleho generala sice holka ale jak general pak ale byla a je zlatičko

yanny
16. aug 2009

Zanýý, jo tak už nám to začalo, ten čárkovací adráč. Myslím na tebe a pěkně se odreagovávej 😵 😵 😵

Nero, hmmm tak to je vždycky tak 😕 😕 😕

Izi, tak to taky dobré povzbuzení, já už jsem někdy od mého tak vydeptaná, že už mu na ty jeho kecy, že jsem stará i přistoupím, ale když mám vás, tak mě snad nedostane 😔

Ty hormony mi zase dávají, jsem úplně KO.

macek28
16. aug 2009

Zdarec holky!Vítám nové příchozí a novým těhulkám mocccccccc gratuluji.Jen tak dál.
Akorád si musím trošku postěžovat,kde jinde než tady.Zase mě tolik lidí v poslední době odsoudilo,že jsem těhu,že bych už nejradší tyhle poslední týdny chodila kanálama.To je keců a starostí,že už jsem na okolí zlá.

izina
16. aug 2009

Iraf,
upřímně, malá je pěkná potvůrka a dokáže si "sjednat pořádek" 😀. Ale i tak to druhé zkusim, nebo bude velmi, ale velmi rozmazlená. Je to první a zatim jediné vnouče mých rodičů, kteří již nedoufali, že se ho vůbec dožijí. Babi je z ní hotová. Jo, děkuji a blahopřeji.

Yan,
já musela vyměnit chlapa, abych se dočkala. Před bývalým jsem o 2 přišla, pak s nim 10 let nic a s přítelem jsem 3 roky 🙂. To neni návod, my jsme měli jiné a mnohem větší problémy. S tim, že mimi nebude jsme se smířili, i když to sváděl na mne. Nevzdávej nic a řeči o stáří ignoruj.

Měla jsem i s timhle těhotenstvím problémy. Třetí měsíc jsem ležela v nemocnici. Měla jsem tam krom mimi i hematom, ale zvládli jsme to všichni. Takže děvčata, nic nevzdávejte, držte se a já vám držim všem palečky, ať to vyjde.

majka43
16. aug 2009

Yanny, já vidím et tak na prvního září, ale jistě to nevím. A kdy ty? To je paráda, že nám to vyšlo takhle nastejno i s Zaný.

izina
16. aug 2009

Macku,
nechápu tvé okolí. Mně všichni drželi palce, ať to dobře dopadne. Dokonce i v nemocnici byl jen jeden lékař trošku nepříjemný. Nic si z toho nedělej a naopak dávej bříško na obdiv. Všem vytřeš zrak

pet.s
16. aug 2009

Mně můj obvodní lékař (bezdětný chlapec kolem 30) řekl, že jsem se zbláznila, že crhci ještě dítě ve svém věku. Naopak všichni jiní lékaři mi drží palce. I když vědí, že mému muži je 64.
Yanny, před 20 lety, když jsme se snažili o mimi, tak umělé moc nebylo v módě. teprve začínalo. Moc jsem tomu nevěřila. Máma dělala v děcáku, já dělala v děcáku, tak mi přišla normální adopce. Pak když byly děti, tak jsem mimi neřešila. Dokonce už jsem ani žádné nechtěla. Ale najednou kolem 35 jsme měla pocit prázdné náruče. Moje děti už jsou velké. Ségra má sice malé a taky si je pořádn užívám,ale není to ono. Dělala jsem ve školce, pak chůvu. Všude kolem mě děti, ale žádné moje. Muž mi tenkrát řekl, že at si uvědomím, že na něj budu jednou sama, ale jinak by mimčo ještě bral (má svoje 4 děti) a že vše zaplatí. On by pro mě udělal mnohé věci 😀 Je zlatý.takže jsme šli do toho a až ted se zadařilo. Tak uvidíme jak vše dopadne.
Macek ať si trhnou nohou!! Je to tvoje věc. Koukala jsem na fotky. Máš pěkné dcery. Kolik je malé? To je budeš mít rychle po sobě, viď?Jsi statečná ženská.

hanula11
17. aug 2009

AHOJte
PET, když ta moje puberťačka bude mít v prosinci už 24! ☹ 🙂 , ale ona je "čilá" odmala, njn 😉 😀
MACKU lidi jsou blbý (aspoň někteří, bohužel), taky se jich na mě pár dívá jako bych byla ET. Tchýně s tchánem se o malé taky vůbec nebaví. Vždycky si říkám, že mi každej může vlízt na záda, ale ono to přece mrzí. Ani holky, co znám, nereagovaly všechny stejně. Nějaký to chápou, nějaký si už zvykly a nějaký 😝 😉
Přitom je to naše rozhodnutí, ať si trhnou nohou 😉 🙂 😵 !
Teď zrovna mi volal syn, že má pro mě kočár, od šéfové z práce, super koupě 🙂 . To mě potěšil, zkouknu.
My tu dnes máme hezký srpnový den, tak všem držím pěsti, těhulkám hodná bříška a mějte se všechny suprově. 🙂 A na blbce se vykašlete 🙂 😵 .

zaenab
17. aug 2009

Macku, je tvoje právo, zařídit si svůj život po svém. Ostatní lidé mají právo na vlastní názor, ale to je tak asi všechno. Tvůj život za tebe žít nebudou. Jestli se na to cítíš, zkus jim s "milým" úsměvem odpovědět, že jim děkuješ za jejich názor, nicméně ty máš jiný. TEČKA! Je to pak projednou skončené téma mezi takovými hlupáky.

janettka
17. aug 2009

ahojky holky,zdravím nově příchozí. 🙂 Doufám,že jste všechny v pohodě na 2.diskuzi kam chodím se nám všichni chlapi zbláznili,hromadně jsou už 3měsíce na zabití(začal to ten můj miláček) a teď tam holky hromadně těhulí a do toho jim chlapi oznamují,že si potřebují oddechnout,že si to rozmysleli a podobné voloviny...už čekám jen co se vyvine z těch našich soubojů....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre