Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hanula11
17. aug 2009

JANETT, ti naši chlapi jsou totiž moc zpohodlnělí, ten můj je taky (chudák) někdy strašně unavenej a starej (46, to je hroznej věk, že?! 😉 🙂 😀 ), si holt zvykli na to, že je opečováváme a mají strach, že si jich už tolik nebudeme všímat. 🙂 😵
Můj gyndr. (co k němu chodím už 25 let) se na mne vždycky jenom usmívá, pořád mě chválí a neslyšela jsem od něj ani slovíčko o tom, že mi bude už 44, tudíž bych byla na těhotenství stará. Je to o lidech, každý si může myslet co chce, ale každý jsme tu na světě za sebe a jaký si to uděláme, takový to potom taky máme 😉 🙂 .

janettka
17. aug 2009

no mě je 40 a začínám mít pocit,že bych to snažení měla vzdát,že jsem fakt už stará na takové přání...obzvlášť když slyším,že jdem přílišný pedant na to,že chci aby mladej šel makat a našel si své bydlení když se nechce přizpůsobit našim pravidlům...

pet.s
17. aug 2009

To teda můj chlap v 64 letech obrečel moje těhotenské testy, září štěstím, obskakuje mě a s mlčením přechází moje těhu nálady. 😝
Kdyby to bylo jeho první, tak neřeknu, ale on už 4 děti má.
Janetka to nejsi pedant, to jsi silná holka. Doufám, že budu mít za 3 roky tolik síly abych tohle oznámila dcerunce. Myslím, že u nás to bude obdobné. 😖
hanula můj gyn mě dokonce doporučoval at jdu do toho. Že měl prvorodičku 47, a tatínka 60.

nerra
17. aug 2009

Ach jo , holky...víte jak to je. My co se teď snažíme nebo čekáme to naše první. Celou dobu do nás všichni hučí...kdy už se rozhoupete, kdy na to skočíte atd. Pak takové ty řeči...no jo vy si chcete jenom užívat, nechcete si zkazit postavu, biologické hodiny ti už tikají..bla,bla,bla. A pak když se konečně dozví, že něco, tak otočí, že jsme se zbláznily a nemáme rozum.
Musím říct, že já osobně mám velice dobré zkušenosti s postojem lékařů. Žádný ani slůvkem nenaznačil, že by to mělo být něco neobvyklého a všichni mě velice podporovali. Nejen ti z CARu (jsem po IVF), ale i obvodní a můj gynekolog byli v pohodě.
A popravdě řečeno názory ostatních mě ani trochu nezajímají. Je to věc moje a mojeho chlapa a komu se to nelíbí, tak ať si to nechá pro sebe 🙂 Kdyby si nenašli tohle, budou rejpat zase do něčeho jiného.

irafa
17. aug 2009

tak huraaaaaaa mame to za sebou a doufam že teda je to už vše narodili se dvě štěňatka kluk a holk kluk je větši a holka takova malinka
nera maš naprostou pravdu co je komu do toho je to naše věc a my aspon nebudem na staři samy njn doufam že ne a stoji to za to na mě taky tady koukam jako že sem se zblaznila ale ja to neřešim ja si to těhu tak uživam a schvalně pupino vystrkuji aby viděli jak mi roste a že mi teda roste ani bych nevěřila že je to mala princezna kdyby mi to neřekli na amnio je mě zkratka na to že sem 5 měsici dost ale neva takaspon vim že je vše ok že to roste dobře
mě mudr na gyndě taky nevymlouval mimi ba naopak se ptal jestli nechci něco na podporu aby to vyšlo viděl jak se trapim ale ja nechtěla věřila sem a diky bohu že se zadařilo přirozeně řikala sem mu jestli to ma byt tak at se tak stane přirozeně ale taky sem už pomalu začala uvažovat o něčem ale nevi nevim jestli by muj šel někam šak vite kam atd ale as jo ale naštěsti to nemusim řešit ještě že tak mam dosud v žive paměti ty probrečene MS každej měsic

yanny
17. aug 2009

Jo jo holky máte ve všem pravdu, souhlasím se vším, já budu pupík vystavovat, tedy alespoň doufám.

Madlo, já mýslím, že budu mít ET 29.8. jestli se něco nepo.......

Už se těším v pátek na ultrazvuk.

Zanýý, jak se cítíš??????

Pets mému bylo 50, a taky už mu docela častoi jebe, že je starý a dělá hrozný kraviny, tvrdí, že jen tak 5 let a potom už to s ním půjde rychle dolů, tak nevím jak se ten tvůj cítí a jestli je při síle????

Dnes musím dodělat mzdy, tak jdu makat.

Zatím

pet.s
17. aug 2009

Yanny úplně při síle. Má firmu, tak musí být fit a makat. I když ho to naštve, tak nadává, že se na to vyse... a půjde do důchodu,ale jakmile někam jedeme, tak mám pocit, že se firma zřítí jak tam nebude déle než pár dní. Mimochodem já už mám mzdy hotové, dnes děláme DPH 😀

yanny
17. aug 2009

Můj je něco podobného 🙂 🙂 🙂

macek28
17. aug 2009

Ahojda!Dík za Vaše názory a psych.podporu.Ted ke konci těhu jsem už dost podrážděná,takže mě kecy a starosti druhých dost vytáčí.Pupík se už nedá přehlédnout.Dost jsem přibrala a navíc jsem nebyla nikdy droběna.

yanny
17. aug 2009

Ani já nejsem žádná droběna, ale s pupíčkem se budu chlubit 🙂

pet.s
17. aug 2009

I já jsem cvalda. Celý život bojuji s tloušťkou a ted mám strach, že přiberu a neshodím 😒

zaenab
18. aug 2009

Ahoj, tak u mě nálady střídavé, včera slabý výtok, asi po nevyčištění té prasklé cysty....prostě si myslím, že to nevyšlo. A navíc mám bolesti v kříži a pořád ten pravý vaječník. No, zatím mě zabavuje práce (fitko teď a ž do případné MS neee), ale určitě budu v ty kritické dny protivná a trnout a td. Plánuji netestovat a čekat, ale to říkám teď 😅

hanula11
18. aug 2009

ZDRAVÍM 🙂
Tak u nás je pod mrakem 🙂 . Jestli zase nebude pršet, ale aspoň snad nebude takové dusno jako včera, nebo i v noci. 😉 😀
Macku, ty kočárek asi "nový" nekupovalas? Můžu se zeptat jaký máš? A co, ostatní těhulky? Já tedy chci pořídit něco "staršího", ale pořád ještě pořádně nevím, do čeho jít. Njn 🙂 Kočárek po mých dětech sice ještě máme na půdě, ale s ním malou určitě po městě vozit nebudu 🙂 😵, to by lidi koukali ještě víc, než koukají teď 😀.
Ať vám pupíky pěkně rostou a vajíčka se hezky hnízdí 🙂, 😅, páček shledáček 😵

janettka
18. aug 2009

ahoj babulky,když na vás nahlížím,tak tu nikdo není tak vás zdravím aspoň takhle! 🙂

irafa
18. aug 2009

ahojte holky
zany neztracej naději ta umira jako posledni a viš že ted musiš jen a jen pozitivně myslet
hanulko mě se naskytla dobra koupě a koupila sem kočarek firkon ivone set je i s autosedačkou kterou si dam na podvozek tak sem to chtěla a byl za opravdu dobrou cenu a je jen pul roku stary takže ho mam do roku 2011 v zaruce je oranžovo černa a odkaz kde ho najdeš a tam byl jako novy kupovany je www.batolatko.cz
tak tam mrkni ju

hanula11
18. aug 2009

Irafko, já se dívala že docela chválili Firkon F7, narazila jsem na jeden Firkon F3, ale to jsou asi starší verze.
Adresku zkouknu, dík, 🙂

janettka
18. aug 2009

je to slušná cena za kočárek jak tak koukám....

hanula11
18. aug 2009

Jdu si ohřát svíčkovou, po dlouhé době jsme dostali králíka, poslední porcička zbyla na mě 🙂

dadous
18. aug 2009

ahoj yanny, držím pěstí at to klapne 😵 😵

yanny
18. aug 2009

Dík Dadous, jestli ne, tak to budu muset pomalu odpískat.

dadous
18. aug 2009

žadny strachy, musíš věřit že to klapne 😉

majka43
18. aug 2009

Yanny já to tak nějak přepočítávala a asi na to půjdu stejně jako ty. V pondělí jedu na ultrazvuk, tak se to snad dozvím.

yanny
18. aug 2009

Tak já taky asi budu mít přesnější datum po ultrazvuku, to je ve čtvrtek.

Manžílek mi v šest odjíždí, tak smutně asistuji, ale zase tady budu mít klid, tak snad se mi vrátí na OPU něměl čas je dát mrazit 😒

Je mi nějak smutno, tak snad nevadí když jdu ke kámošce na skleničku, co????

Pojedeme spolu na chatu, na Křivoklát, tak musíme probrat co a jak .

A vezmeme si sebou pejsky. 😕

majka43
18. aug 2009

Já ho mám taky v práci a tak vyrážím s hasičema do hospůdky, vlastně před hospůdku, je tam krásně, ale asi budu pít mulťák a nebo si dám jednu malou plzeň.

izina
18. aug 2009

Děvčata, já přibrala hodně a moc jsem zatim dolu nedala. Ale stojí to za to, i kdyby mi měla všechna kila zůstat. Ale byla jsem drobek. Vlítla jsem do toho v 50 kilech a přibrala jsem 20. Dola mám zatim jen 7, ale neni kam spěchat. Malou stále kojim, takže dieta nepřipadá v úvahu a cvičení s mimi tu musim teprve nějaké najít. Jinak mne/nás partner také velmi opečovával. A myslim, že starost pak přejde na něj. Já mám totiž mladíka, který mimi nechtěl, pak se o nás opravdu moc a moc staral a nyní se z ní může po... 😀.
Tak hodně štěstí všem snažilkám i čekatelkám. Mně čeká snažení od listopadu, ale přirozené.

pet.s
18. aug 2009

Izina a jak jsi ho donutila, když nechtěl? 😀

yanny
18. aug 2009

Jo to by i mě zajímalo???

pet.s
19. aug 2009

Kruci nemůžu spát. To mimino bude noční pták. V půlnoci se měla vrátit dcera. Po několika výhružných telefonátech dorazila v půl 3 ráno. Ted tu brouzdám po netu. V 9 vezu kluka na fotbal. To budu vypadat. 😖

pajka00
19. aug 2009

Dobré ráno kočky...no pet ty určitě spíš ještě za to noční ponocování...zabít ty děcka fakt...Oni nechápou, jaký máme o ně strach!
Jinak jsem se vrátila z prodlouženého víkendu-bylo nádherně, takže jsme se koupali,opalovali,váleli a užívali si na chatě u babi na Vranově-úžasné počasíčko...a dnes zase do procesu. Dnes 24 MS jsem začala špinit-už mě to fakt nebaví!!Jak můžu otěhotnět-když mi to špiní jak se zachce?!Máte s tím špiněním nejen uprostřed při ovu-ale i mimo takový pravidelný cyklus nějaké zkušenosti?

pet.s
19. aug 2009

Vranov, voda, válení se...já chci takyyyyy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre