Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

majka43
3. sep 2009

Yanny já mám GS Hořčík 250 s vitamímem B6 Firma GreenSwan.
Od rána mám pořád nějaký píchání a tlaky a pobolívá mě v podbřišku. A ty kozy, ty bolí fest 😅 😅 😅
Snad se zavrtávají.

equinka
3. sep 2009

Yanny - no zítra jdeme (tedy jdu za oba) na kontrolu na imunologii, tak jsem si tam byla pro kalíšek 😉 Srazily jsme se v portálu a ty se při tom vyvaluješ na gaučíku 😀 😀
Já mám sice 10 dní po IUI, ale připravujem se na IVF, tak chci mít všechno pojištěný.

pet.s
3. sep 2009

Holky držím palečky. 😀

yanny
3. sep 2009

No Madlo mě kozy, nic moc, takže to mě štve 😒

Ale v břiše píchá a šimrá, tak jsem spokojená, asi vyrazím z gauče do kuchyně a něco ukuchtím, mám už zase hlad.

Jo v Podolí je prý dobrý imunolog, nevíš jak se jmenuje????

hanula11
3. sep 2009

Madli, mne prsa bolely už od začátku těhu a břicho taky dost. Tak jsem si i podle toho říkala, že asi budu v tom. Měla jsem to tak i u synátora, ale u Ivi na to nepamatuju, ony někdy bolej a někdy bolet ani nemusí, Yanny, tak třeba zrovna tebe nebolí 😉 🙂.
Je u vás hezky? U nás bylo od rána šedo, pak se to krapet spravilo, ale asi zase nastal "podzim". 😒 😉 😵

equinka
3. sep 2009

Yanny - je dobrý, protože byl první, teď je ještě nějaká dr. v Plzni :o)
Jmenuje se Madar

lora
3. sep 2009

ahojte babulky popisali ste toho hodne co som tu nebola - drzim palce vsetkym snazilkam a tehulkam. Dnes som uz doma z nemocnice po kyrete ( MA v 7 tt) a o dva mesiace ideme na to opat.
Irafa prosim ta dovol jednu otazku - toto krasne tehotenstvo po tych velkych detickach sa ti podarilo prirodzene ? Baby asi s tym otravujem kazdu, ale uz som brala kopu liekov a podarilo sa prave len po homeopatikach tak si robim "prieskum", ktora z nas 40-tniciek to skusa len prirodzene. Hormony mi totiz uplne rozhasili imunitny system a ani mi ich uz neodporucaju brat. Hoci, tuzit otehotniet prirodzene v tomto veku je mozno trosku trufale.

irafa
3. sep 2009

eguinka třeba ani ivf nebude třeba se zadařilo iui ne co ty na to nebo už viš že by to nevyšlo????????
tento rok je prej hodně plodnej tak to musi vyjit
a vite co ja vam sem hodim těhu bacilky a to teda musi zabrat
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak rozhodtě virtualni sitě
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttěhu bbbbbbbbbbbbbacil

majka43
3. sep 2009

Iraf moc díky za bacilky, hltám je plnýma očima.

hanula11
3. sep 2009

Já taky přihodím hrst těhotenských bacilů, nebo hned dvě 🙂 .Tak si naberte 😉

yanny
3. sep 2009

Ja je chytám taky.

Equity vím, že ten v Podolí je dobrý a ta v Plzni je Ulčová a u té jsem byla já.
Našla mi jen alergii na zona pelucida, tak na to prý jsou ICSI a před OPU a ET si píchám Diprophos a ještě mi nasala dát dolu 5 - 10 kg. Jen mezi jejíma dvěma návštěvama, mě vážila a přibrala jsem 5 kg, tak se zhrozila.

Holky, jsem si všimla, že jsem tak nějak odvodnila, či co, že mi na nohách úplně vylezly žíly a najednou jsem jakoby o 5 až 7 kilo menší.

Jestli je to těma hormonama, že jsem byla odulá, a nebo teď ten estrofem s agolutinem mě odvodnili???
No je to pro mě záhada.

yanny
3. sep 2009

Holky, kdyby mi to nevyšlo, tak chci jet s kámoškama na Morav u někam do sklípku na dobré vínečko.
Nevíte o nějakém ?????

Můj 12.9 odjíždí na dovču s chlapama, tak si to taky trochu chci užít, a to už budu na tuty vědět, jestli to vyšlo.

majka43
3. sep 2009

Yanny jak ti je? Bolí tě něco? Mě je jak když mám dostat mrchu.

yanny
3. sep 2009

Mě na mrrchu trochu bolelo dnes, když jsem nakupovala, tak jsem zase mazala domu si zalehnout na gaučík.
Teď je to zase dobrý, ale zase mám strach, že mě nic nebolím takže zase špatně..........

hanula11
4. sep 2009

ZDRAVÍM vespolek. Zase nespím, tak jsem tu na chvíli sedla. Muže mám v Itálii, naštěstí už v sobotu přijede. S těma chlapama je kříž, ale bez nich to taky není vono. Už je tam týden, řídí autobus s handik. dětmi 🙂 a mezitím se válí u moře. ☹ 😀 Se to někdo má. Majko, Yanny, to určitě zmáknete 😵 a bude zahnízděno, uvidíte.
Já bych k výměně kolena potřebovala vyměnit ještě žebra, ale poňádž to jde jen virtiuálně, tak mě do nich malá bude ještě asi kopat dva měsíce. Už nemá tolik místa, tak má novou "zábavu" a otlouká mi je. Ale hlavně že ji to baví 😉 🙂
Tak hezkej letní den všem, u nás bude spíš pod mrakem, zatím tam jen padá voda.

pajka00
4. sep 2009

Dobré ranko holky, tak Lora zvládlas to a te´d už se jen těšit na úspěšný pokus🙂 Já jsem ta odvážná, která pořád doufá, že otěhotní přirozeně....tak nějak cítím, že to přece musí vyjít...ale nevím nevím, jak dlouho to ještě budu "cítit"🙂)) Tak snad se brzy zadaří.
u nás je dnes pěkně zataženo tak asi bude lit.Hezký pátek pracantkám a klidný těhulkám-nebo nastávajícím-viz.Yanny a Madli-vy jste už tak napůl (tfuj tfuj tfuj)

lora
4. sep 2009

Dobre ranko tiez. Pajka, dufam, ze sa nam to skutocne prirodzene podari, ved este nie sme take stare 🙂 . So mnou v izbe lezala pani, ktorej suseda ma teraz babo a ma 53 ... No tak neskoro by som uz nechcela, moj muz je este o 10 rokov starsi, tak si predstav nas ako rodicov ☹. osobne si myslim, ze tak do 43 - 44 by sa mi mohlo podarit.... Pevne verim, ze tento rok to vyjde nam zrelym maminam cakatelkam. Kdesi som citala, ze priroda to tak zariadila, ze ked sa nam blizi koniec plodnosti, par cyklov pred tym sa organizmus vybicuje na plny vykon a vtedy sa da lahko otehotniet. Je to akoby posledny pozdrav prirody.... problem je, ze u kazdej je to v inom veku a neda sa zistit kedy🙂. V kazdom pripade sa treba snazit ked sa da aj kazdy den a tej prirode trosku pomoct 🙂.
Inak aj ja ked pozriem cez okno vidim zamraceny den, ale presne ako si pajka napisala, aj tak pekny den a hlavne kľudný koniec tyzdna a krasny vikend.

majka43
4. sep 2009

Holky mám kamarádku, krerý se v dubnu narodil kluk a v září jí bude 44 a to úplně přirozeně.

Yanny jak ti je?

pajka00
4. sep 2009

V 53 letech? no tak to je už vážně moc.....to bych nechtěla...vždyť to je babičkovský věk-i když může být i v 44 letech babička..ale přece jen...53..... Tak doufejme v zázrak, že se vaječníky zblázní a začnou být plodné.))

yanny
4. sep 2009

No v 53 bych už to taky vzdala, to mi už přijde fakt ulítlé, i když............., nevím nikdy mi 53 ještě nebylo 🙂

Někomu přijdu ulítkĺá už i já v 😀 Ale nedám se 😝

Madlo, prsa furt nic, možná jen malonko bradavky, ale já jetě nedavno brala Dostinex a on ten prolaktin snižuje ještě dlouho, dříve mě bolely neustále.

V děloze mám šimrání a píchání občas na vaječníkách. Trochu jsem jako nafouklá, nezatahuji břicho.
Ale jak vstanu, tak mám zalehlé uší, nevím proč , nikdy jsem to neměla.

A co ty Madluško????????????????

majka43
4. sep 2009

Dneska už ty bolesti trochu ustoupili. Je mi pořád jak když mám plný břicho, jako když mi tam něco překáží.

pajka00
4. sep 2009

Holky,to je sranda, jak se pozorujete,že? Jestli tě píchá tam nebo tlačí to....Normálně by jste si toho ani nevšimly a teď se člověk pozoruje,každý pichaneček. Já taky před mrchou se sleduju, jestli nááhodou mě nebolí, nepíchá nebo netlačí jinak než normálně......se tomu až člověk musí smát, jak si to moc přeje a tak se snaží, aby to byla pravda. Tak vám to holky přeju, když jste si už prošly zákrokama a cpete do sebe prášky a injekce!! Tak se držte matky🙂

lora
4. sep 2009

No, tych 53 to mi fakt povedala... Ale ako yanny pise, niekomu pripadame uletene aj my + - 40. Aspon podla mojich kolegyn ked o tom nezavazne kecame. Na druhej strany, ony mnohe maju 30, su slobodne a zatial sa na mi mi nechystahu. Tak kedy to potom chcu stihnut ? Ved vacsina z nach chcela podstatne skor, ale bud sa nedarilo, alebo nebol vhodny partner na obzore. Tazko sudit inych, ako pises yanny , este sme nemali 53 tak tazko sa k tomu vyjadrovat.... Ja som si kedysi myslela, ze ani 40 mat nebudem 🙂. No a ked ich mat budem, ze uz budem stara baba cakat na vnucata. A teraz ked pozriem do zrkadla vidim este celkom fesnu a mladu babu 🙂. Fakt je ze vek sa posuva a aj ten dochodkovy 🙂. Takze ak sa nam podari v 42, este budeme vyse 20 rokov robit, tak snad tie deturence dochovame 🙂. Majka, fakt si ma povzbudila s tou kamoskou, 44 je asi hranicny vek co si trufnem. No, ale ak sa do tych 44 nepodari, co zacneme brat antikoncepciu na ""stare" kolena ? Ja hormonalne veci brat nemozem, som alergicka a hned sa mi rozhadze imunitny system. Majka, prosim ta a ta tvoja kamoska tehulkovala a rodila bez problemov ? Alebo mala nejake problemy, co ju museli sledovat alebo hospitalizovat ?

yanny
4. sep 2009

Mě taky, tak nějak už nepobolívá, ale taky ho má jako-by plné miminek 😀
Doufám, že ten pocit nedělá jen Estrofem, čí agolutin

pajka00
4. sep 2009

Kočky,tak pěkný víkend. My odjíždíme dnes s partijou na chatu-bude nás asi 23 i sdětma-to bude hrůza...už to vidím🙂 Venku sice prší,ale snad se to do zítřka vyprší,ať můžeme něco venku provádět.
Nastávající těhulky-vydržte a těhulky-odpočívejte🙂 Mějte se .

lora
4. sep 2009

Pajka, krasny vikend, uzi si to. Uvidis, ze to bude vesele.

yanny
4. sep 2009

Holky hezký víkend, já se asi doma ukoušu nudou 🙂

hanula11
4. sep 2009

No, a já těch 44 už málem mám. S prťolou budeme mít narozeniny skoro stejně. 🙂
Hezky si zavíkendujte, u nás je dnes fakt hnusně 😠 , chtěla jsem odpo jet do města, ale vykašlala jsem se na to. Mladej snad doveze chleba, jsem ho přes ICQ zaúkolovala, tak hlady bychom umřít neměli. A jinak je dnes úplněk, no tak by rodina měla dietku, prej to dnes prospívá 😎 🙂 , já si jdu udělat topinky, nějak jsem na ně dostala chuť a asi k tomu vajíčko naměkko. 😵

majka43
4. sep 2009

Lora, přišla do toho hned první měsíc a celý život hulí a prohulila i celý těhotenství. Kluka má krásnýho a zdravýho.

majka43
4. sep 2009

Ona to ani není tak moc kamarádka, nijak se nenavštěvujem, jen pokecáme, když přijde k nám do krámu nakoupit. Jo a to teď ještě otěhotněla její třináctiletá dcera.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre