Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
11. okt 2008

No tak to možná ani není poslední 😅

annaanna
11. okt 2008

no mám už 42, takže neviem 😲
yanny a čo kolienko, prečo ťa vlastne operovali...
zaenab trávi hmyz? alebo má romantickú sobotu.... 😝

yanny
11. okt 2008

No tak to sis dala načas 🙂
Aničko a čím to?????

annaanna
11. okt 2008

no mala som rôzne vzťahy dosť neperspektívne... ☹ a len v mojich 38 rokoch som sa zoznámila s mojim partnerom.... nuž pozde ale predce... že?

yanny
11. okt 2008

No a tak to má být 🙂

yanny
11. okt 2008

Já jsem se taky po druhé vdávala až v 38.A od té doby tlacím na mimi. Ten můj je spíš proti 😅

yanny
11. okt 2008

A co je v telce????
Na co budete koukat????
Můj odešel na fotbal do palírny.

annaanna
11. okt 2008

ja neviem čo je v tv... nejaká komedia na markíze, to asi vy nemáte
a tú holčičku máš z prvého manželstva? ako dlho sa snažíte o mimi? tuším cez leto si bola na nativ... či čo...

yanny
11. okt 2008

U nás nedáví fakt lautr nic.
Jo, jo. Z prvního. Vzala jsem si muže na škole a do dvou let jsme byli od sebe. Bydlela jsem tam jak Madla na
Vysočině. Tam se mi vůbec nelíbilo.

zaenab
11. okt 2008

Ahoj kočky!!!

lenka2008
autor
11. okt 2008

caute baby?kto je tu ?

lenka2008
autor
11. okt 2008

zaenab, no co, ako restika s hmyzom?

zaenab
11. okt 2008

Tak hmyz se nekonal 😠 , skončila jsem u boulabbaise, ryby a úžasné čokoládové pěny s malinovou omáčkou.
Jinak jsem dnes byla na klinice, cysty naštěstí nejsou, tak jdu v pátek na kontrolu velikosti folikulu. Cyklus se nechá přirozený, bez stimulace, pak IUI s případnou podporou po ní (kvůli delší luteální fázi)

annaanna
11. okt 2008

haloooo ste tu?

henikav
11. okt 2008

Ahojte babenky,

Este pred mesiacom sme cakali babatko, tesili sa nan a zariadovali detsku izbicku a potom sa nam zo dna na den zrutil svet a z najvacsej radosti sa stal zial. Babatko je prec, z detskej izbicky na mna ziva prazdna koliska a ja mam depku, najradsej by som umrela tiez. Znova som zacala s hormonalnou podporou, aby som mohla otehotniet, ale vobec neviem ci som na to pripravena, hoci babatko velmi chcem... velmi sa bojim, aby sa to nezopakovalo ☹

annaanna
11. okt 2008

ahoj henikav... veľmi smutné ☹
v kolkom týždni si bola?

henikav
11. okt 2008

14 tyzden, vsetko bolo v poriadku a zrazu to slo rychlostou svetla. Ked som sa zbadala bolo po vsetkom. Bol to chlapcek, dnes som dostala vysledky od lekara, z genetiky, vraj bol tazko poskodeny, okrem ineho trizomia 21

annaanna
11. okt 2008

chúďa....
to bol teda ešte potrat....
ja teraz neviem čo dodať.

labus
11. okt 2008

ahojte kočky,
henikav-je mi to moc luto.... musíš byt silná a hlavne sa neboj bábo bolo choručke a preto to príroda takto zariadila ale to neznamená,že to máš vzdat .Určite to teraz dopadne dobre uvydíš. Hlavne je nebát sa a VERIT.
ahoj annaanna a ty ako?

annaanna
11. okt 2008

toto poškodenie sa nedá asi zistiť skôr len amniocentéza alebo babatko odíde...
už máš nejaké detičky?

henikav
11. okt 2008

Kazdy to berie inac, velmi mi to babatko chyba. Este dobre ze bol pri mne manzel a drzal ma za ruku, ked som sa prebrala z narkozy. Nuz v nasom veku je tam uz vacsia pravdepodobnost, ze bude problem, ale clovek to vnima tak, ze nam sa to predsa nemoze stat. A teraz nam uz zostavaju len otazky, preco? A preco prave nam? Mozno to bude lepsie, ak sa mi teraz podari otehotniet, nestracam nadej, utesujem sa tym, ze sa nam to hadam tentoraz podari.

annaanna
11. okt 2008

ahoj labus, prave som sa chystala do postielky, keď ma táto správa šokla,...
hrôza

annaanna
11. okt 2008

henikav - kolko máš rokov, nemusíš odpovedať, ale keď píšeš, že v našom veku...

otehotnela si prirodzene?

annaanna
11. okt 2008

prečo je toľko zlých príbehov.... v poslednom čase čo tu čítam mi naháňa strach. Každej sa dačo stalo.....

zaenab
11. okt 2008

Ahoj enikav, to je mi líto....

annaanna
11. okt 2008

ahoj zaenab....
dlho si tu nebola. držíme palčoky... 🙂

labus
11. okt 2008

henikav kolko máš rokov? ak smeim vediet. A neboj ja som mala raz mimomaternicové a tiež to bolelo a horšie bolo ,že pri mne nikto nestál moj vtedajší manžel len chcel nech sa male nenarodí -bolo to peklo na zemi a ked som došla domov rozhodnutá podat o rozvod tak ma ukecával... až som otehotnela... vela som sa naplakala ale bábo som si nechala aj som sa bála aby nebolo zasa mimo a už má 12r. a ja iného manžela . Vermi všetko bude O.K.

zaenab
11. okt 2008

Děkuji 🙂 Doufám, že jsi v pořádku

henikav
11. okt 2008

Mam synceka 8 rocneho, to je moje slniecko. Deti su tie najdrahsie poklady. Dakujem Ti labus za podporu, je mi trosku lepsie, ked sa o tom mozem s niekym porozpravat

labus
11. okt 2008

Nieje zač... ja ta moooc rada budem podporovat až do času ked si budeme posielat foto naších mimi jasné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre