Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
15. okt 2008

Ahoj holky tak konečně začínáme. od zítřka záčínám píchat 😀

kdo se připojí????????????? nebo mě v tom necháte samotnou??????????????

yanny bohužel v práci nebudu. ale jestli chceš tak se můžeme sejít. já jdu jen ráno v 8.00do gennetu na kontrolu a pro puregon a potom mám čas celý den. jestli chceš ? 😉

yanny
15. okt 2008

Valina, v ale zase z toho článku jsem pochopila, že pře menopauzou se nám zkrátí MS cyklus. No je to blbý, ale mě a Zaneb už se zkrátil 😕Ale pozitivní je , že máme cyklus pravidelný 🙂

Rendy, tak se do toho obuj a pohlavě do toho. 😉 Já v pondělí budu dopoledne nejdřív ve vojenský nemocnici a potom půjdu ke svému praktikovi na Prahu 6.
Myslím , že Genet je na Pha 7???? Ráda bych tě viděla, ale nevím jak budu dlouho všude čekat. Nevím jestli budeš ještě i odpoledne, třeba na kávičku.????????????????

bigrendy
15. okt 2008

určitě odpoledne je nejlépe. napíšu ti mobil do ip. a ty mě jo? 🙂

katy2
15. okt 2008

ahojte! 🙂
biigrendy, gratulujem 😵 😵 😵 a drzim palce, nech stimulka prebieha ako ma..... 😵 😵 😵

labus
15. okt 2008

bigrendy ja by som sa rada pripojila,len mrška protestuje ,tiež som mala zajtra začat ale čakám..
dufam,že viac ako dva dni nebudeš dopredu-tak sa budeme porovnávat . Drž sa a hlavne nech máš čo najviac kvalitných vajok

katy2
15. okt 2008

labus, to je dobre, ze budete s rendy priblizne spolu..... ve dvou se to lepe tahne.... 😉 strasne vam drzim palce 😵 😵 😵

yanny
15. okt 2008

No tak jo 🙂 Rendy.
Jdu se dobelhat do koupelny, abych se trochu načančala když asi po týdnu jdu(belhám se) do tlaku.

Tak ahoj kočky, večer a nebo zítra 😵

labus
15. okt 2008

díky katy a ty ako? už máš aj nejake tehu príznaky?a aké mená by si chcela dat drobčekom?
Ja sa tiež teším že budeme na stimulku dve fakt je to lepšie...

bigrendy
15. okt 2008

holky děkuju. labus taky mě to přišlo později byla jsem strašně nervozní kde se ta mrcha zase courá 😀

koukej se připoji co nejdřív at na to nejsem sama. čím budeš stimulovat?

hlavně ty vajíčka s toho mám největší strach přece jenom je mě 42. 😠

katy2
15. okt 2008

labus, nad menami este nerozmyslame, je este velmi skoro.... uz mi byva zle ale zatial sa to da rozdychat 🙂
rendy, neboj, ja som sa tiez bala, ako budem reagovat a mala som dost vajicok, tiez som mala puregon 225IU... mam 38r.

bigrendy
15. okt 2008

Katy máš krásné nastavení 5tt to je opravdu krásný. moc gratuluju. já chci taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄

katy2
15. okt 2008

neboj, aj ty sa dockas 😵 😵 😵 😵 treba verit... uz si od toho len na krocik, teraz to pojde rychlo.... 😵

labus
15. okt 2008

ja viem,že je skoro,ale my z mužíčkom už aspon 5r. snívame že budeme mat malu Sue
hoc teraz ked ideme na oplodnenie zrazu začal že musíme ked už budem teho nájst nejake ine meno ,lebo že ako by malu zavolal zdrobnelinkou

madla28
15. okt 2008

Ahoj, tak teď začne Rendy a Labus a za měsíc já a Yanny. Musíte nám dávat podrobné instrukce jak vám to probíhá.
S tou menstruací. Já když jsem byla s bývalým, tak mě posledních pět let chodila po 13 dnech. Ten měsíc co jsem od něj odešla, tak mě začala chodit po 26 dnech a pak se mi prodloužila na 28-31.
Říkala jsem si, že mě chodila po 13 dnech schválně, abych s ním nemusela spát. A nebo jsem v 38 letech omládla. Nebo je to tím, že mám přítele o 12 let mladšího a omládla jsem s ním?

iveb
15. okt 2008

Zdravím Vás , dievčatá , tak dnes som bola na kontrole a sliznica pekne narástla / 12,5/ pokračujem v braní Estrimaxu a už mám pridaný aj Utrogestan a Duphaston. V utorok o 10..00 hod. ma čaká KET. Tak snáď už prelomím tú smolu a začne už aj mne konečne svitať na lepšie časy.Popri tom samozrejme pokračujem v braní kyseliny listovej, B12 a anopyrinu , ktoré mi naordinovala hematologička.

labus
15. okt 2008

ahoj iveb určite to výjde nboj.. moc držím palce
madla no zdá sa že máš velmi uvedomele telíčko... len teraz už máš ten správny vek tak už dalej nemladni,lebo potom si tvoj priatel odnesie s porodnice dve mimčá miesto teba a čo potom sám bude robit ; 😀 😀 😀 😀

bigrendy
15. okt 2008

Ahoj iveb neboj určo to vyjde. když ti všichni držíme palce tak to jinak být nemůže 😀

madla28
15. okt 2008

Iveb, začínáš první, tak koukej často psát. Moc držím palce.

annaanna
15. okt 2008

tak vám všetkým budem držať palce... a kto ide stimulovať? rendy a iveb, no a este zaenab....ale tá len iui
baby, tak hop sa do zvýšenia pôrodnosti 😀 😀

labus
15. okt 2008

annaanna aj ja začínam hned ako mrcha dorazí už mala včera... ale asi je už na hraniciach tak hádam do rána..

bigrendy
15. okt 2008

labus to chce horkou koupel,sex a svářo . něco s toho pomohlo i mě . ale co to bylo kdo ví? 😉

henikav
15. okt 2008

ahojte,

tak uz som konecne tu. Vysetrenie dopadlo dobre, takze dufam, ze sa nam babatko teraz podari.
Doteraz som balila kufor a upratovala, zajtra rovno z prace letim do Ciech, do Ostravy, uz sa tesim, 4 dni zmena.
Hadam si aj oddychnem a opadne zo mna kazdodenny stres. no a najhlavnejsie, objimem si muzicka... 🙂
labus, uz necakaj tak velmi, mrcha dorazi, ked ju prestanes vyckavat

bigrendy
16. okt 2008

Ahoj holky. tak začínám být feták. kdopak se ke mě přidá? 🙂

labus
16. okt 2008

ahoj henikav uži si to tam ... a správa mrcha dnes ráno došla jupííí takže bigrendy zajtra sa pridám aj ja...

bigrendy
16. okt 2008

Tak to je skvělý. už jsem se bála,že na to budu sama
🙂

katy2
16. okt 2008

ahojte 🙂
labus, gratulujem k ms 🙂
takze sa rozrastate, stimulantky... drzim vam palce, nech vajka pekne rastu 😵 😵 😵

lenka2008
autor
16. okt 2008

ahojte baby, ani nestiham citat - kolko je tu noviniek! vsetkym stimulantkam drzim palce, budte mi uz konecne dobrym prikladom, nech uz aj ja, karieristka jedna, sa na to opatovne dam 😀
inak moja cesta do prahy predvcerom - cesta hruzy - 7 hodin namiesto 3,5. Dialnica stala 2 hodky kvoli havarke, ja som curala pri zvodidlach !!!! otvorene predne a zadne dvere, čup do vyklenku - vobec som neriesila, ci ma niekto vidi 😀 ludia sa prechadzali po ceste, pofajcievali si, no parada. Vecer si vas mrknem, mam kopec roboty, takze majte sa, babenky

labus
16. okt 2008

neboj bigrendy nebudeš..
dakujem katy ako sa máš?
ahoj lenka no fakt nič moc tá cesta..
idem piect tak sa majte mrknem niekedy po obede

bigrendy
16. okt 2008

Lenka strašná cesta. uplně tě vidím jak čůráš mezi dveřmi. 😀 nedavno jsem to musela udělat i já. ale před auto . před námi stál tirák tak s toho měl chudák asi šok, 😀 nedalo se nic dělat. 😀

labus čím budeš stimulovat?

labus
16. okt 2008

merionalom 4amp.na den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre