Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bsik
2. nov 2009

Zdravím vás po víkendu 🙂 Já mám sestřenici a ta je sice o 4 roky starší, ale už celou dobu, co se snažíme o mimčo, se mi hrozně diví, že chci dítě. Že má ráda svůj klid, a že si neumí představit být přivázaná k děcku................. Tak jsem jí řekla, že nemám pocit, že by mě dítě nějak omezovalo a že mi torozhodně víc dá, než sebere. No nechápe. Ona je rozvedená. S dcerou, které je 21 se skoro nevídá, protože s matkou navýjde a raději bydlí u babičky..........tak si tzv užívá. No, já nevím .......... já bych si připadala hrozně sama a ne že si užívám 😒
Pajko přeju plný pupík folíků 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vika68
2. nov 2009

Ahojte!Dnes je mi už celkom fajn. Vysadila som ten entizol,a už ma nič ani nebolí. Prvý krát idem do práce po dvoch mesiacoch,14.sept. mi robili tú laparoskopiu, som zvedavá ako to zvládnem. Inak určite budem volať že tie lieky mi nerobili dobre,aby mi nasadila niečo iné.Poznáte niakú ktorá otehotnela po myome? Mám ešte nijakú malú šancu?Strašne by som chcela mať bábo,hoci môj muž to už vzdal.Ale ja to nevzdám.Pá!

zaenab
2. nov 2009

Včechny zdravím po čase - nějak mě to včechno sebralo a neměla jsem sílu ke komunikaci. Zaháněla jsem to prací a taky jsem byla ve sklípku a myslela na to, jestli si užila i Madla a Yanny, jak slibovaly.
Došel mi e-mailem horoskop, prý je tento týden velké období plodnosti - Pajko - to je zprava pro tebe 🙂
Já teda nevím, ale čekám tento týden MS, ale ono je možné všechno.
A jinak souhlas s Pajkou - já jsem starosti a radosti kolem vlastních dětí nikdy nezažila a o to víc se na to těším. A je jedno, jestli je to ve dvaceti nebo 45. Každý věk přinese něco jiného. Takhle mě to omladí a hlavně mě nenechá zahálet - i když mám milion aktivit, jsem od přírody líná 😀

gejbule1
2. nov 2009

Ahoj holky,přeju hezký pondělí.teda to je zima a tady ještě začalo pršet 😠 .
Ahoj vika tvůj zážitek je děsný.měla jsi zavolat doktorovi co tě operoval.Vypadá to že tvoje gynekoložka je neschopná.Důležitý je že už je ti lépe.Miminko nevzdávej je nás tady hodně co se ještě těšíme na mimčo a starší.A máš nějaké děti?
pajka držím palce a přeju ti spoustu folíků 🙂

pajka00
2. nov 2009

Díky holky za povzbuzení🙂 Vzpomenu si na to, až budu nervozní sedět v čekárně.
Zanebko-tak to přišlo i mně...já jsem ryba a chodívá mi každý týden a teď měsíční a tam bylo, že to co se mi 2 roky nedařilo (snažíme se skoro 2 roky o mimčo), tak by se mělo zadařit, že mám planetu ve štíru či kde a že je momentálně plodný týden-tak uvidíme🙂) chááá každé povzbuzení dobré.
Vika-držím palce, ať jsi v pořádku a můžeš se pustit do plození. Proč bys nemohla otěhotnět po miomu?Já znám tolik případů holek, které nemohly, doktoři jim řekli, ať se na to už vykašlou a pak přeze všechno otěhotněly přirozeně.Já tenkrát s dvěma dětma těhotná napoprvé a ony kolem mě s takovýma problémama....a teď-obě spokojené s dětátkama a já jsem na tom stejně, jako ony tehdy🙂Život si fakt někdy hraje.
U nás je jaksi zataženo, chladno, ale neprší ..tak snad ani nebude 😒

vika68
2. nov 2009

Ahojte! ano deti mám už sú dospelý, ale ja som sa rozviedla,ešte ked boli malý. Potom som sa zoznámila s mojim terajším. Zozačiatku som nechcela dalšie deti,ved som mala tri, ale otehotnela som dva krát za sebou,ale potratila som vdžy v tretom mesiaci. Mám o šest rokov mladšieho partnera,sním sme vychovali tri deti,a vlastné mu nedokážem dať. Je to smutné. Už sme spolu 15 rokov, ale ani raz mi to nevyčítal. Ked mu to spomeniem,vždy povie že on má deti. Hoci mna to strašne trápi, ale naozaj neviem čo bude dalej,niekedy som z toho zúfalá,ale on ma vždy upokojí,že to nevadí. Tak toto je moj celý príbeh.

zaenab
2. nov 2009

Pajka, já jsem býk a přišlo mi asi něco hodně podobného: měsíční a týdenní horoskop. Ale jak píšeš, každé povzbuzení je dobré, takže to samozřejmě beru smrtelně vážně 😀
Na jihu Moravy zima, tma, ale neprší 😵

pajka00
2. nov 2009

Vika, to je podobný příběh nám skoro všem ten tvůj......až na malé vyjímky jsme všechny s novými partnery a chceme jim dát dítě...ten můj taky děti nemá a je 5 let mladší, takže jak vidíš, je to naprosto normální 😀
Joo zanebko, to víš, že to beru smrtelně vážně-jak je to ve hvězdách-je to tak 😉 😀

bsik
2. nov 2009

No, ten můj je taky o 5 let maldší, nemá vlasní děti a spolu jsme vychovali mou dceru z prvního manželství. A až teď se nám zadařilo čekat společného potomka. Tak z vlastní zkušenosti ti můžu jen radit to navzdávat 😉

vika68
2. nov 2009

Ahojte! Ja viem že nie som sama, a dúfam, že sa mi podarí môj úmysel. A prajem to každej ktorá je v podobnej situácií ako ja, držme si palce navzájom. Zajtra sa ozvem, už musím do práce.

gejbule1
2. nov 2009

Já mám taky o 5 let mladšího a brala jsem si ho jako svobodného a bezdětného.Máme hodně podobné osudy 😉 .Taky pořád doufám že nám to miminko ještě vyjde.Stejně nic jiného než věřit nám nezbývá 🙂 .
bsik tobě se to rychle blíží a za chvíli už si klučík pochováš 🙂 .

pajka00
2. nov 2009

Tak jak vidím, těch 5 let se týká víc holek🙂 Myslím, že mladší chlap o 5 let je akorát...co říkáte 😀 😀
Za hodinku vyrážím směr CAR na ten UTZ...tak jsem zvědavá a mám sevřenou prdelku-jak to vypadá-a přitom ještě o nic moc nejde-a doufám, že menopur udělal své a dozrál tam jeden krásný velký folík ,který je už celý natěšený na oplodnění 😀

gejbule1
2. nov 2009

řeknou ti výsledky hned?

zab37
2. nov 2009

zdravím 🙂
lora, veľmi pekne si to napísala aj všetky ostatné 😉 fakt, ten vek nemôže byť prekážkou. my sme celá rodina boli nadšení a moji chalani sa hroooozne tešili, ten starší mi rozprával ako sa teší, že bude chodiť pre sestričku do škôlky 🙂
no počkať min. 3mesiace som si povedala sama, lebo v tomto roku 2potraty.... ☹ trošku sa zregenerujem, cítim sa dobre, tentoraz to vyjde, viem to 😉 🙂
môj muž je odo mňa mladší, síce len o rok, a sme spolu aj s chodením 21rokov 🙂

moja sestra mi hovorila o jej kolegyni, čo si myslela že ide do prechodu, lebo lej meškala MS má cez 40, a sa sťažovala, že sa jej hýbu črevá. a viete čo? bola v piatom mesiaci. vraj to ledva predýchala, ale teraz sa už moc teší 😀

všetkým vám (aj sebe 🙂 samozrejme) držím palčeky 😵

zaenab
2. nov 2009

Pajka, hned napiš, určitě budeš mít skvělé folíky!
Můj mladší není, ale zato vypadám mladě já, tak to stačí 😎

labus
2. nov 2009

Zaenab ahojj tak budem držat palce.Ja mám zajtra HSG inak nič nove -pracujem a čakám..

Vika68 som rada že ti je lepšie.A podla mna teraz je šanca na tehulkovanie ked si po laparke. Len nezanedbaj ten zápal. A osud máme podobný

janettka
2. nov 2009

ahojík holky tak jsem se trochu sebrala z toho nepovedeného IUI a jedeme dál,tento měsíc přirozeně a pak zkusíme opět IUI... 🙂

gejbule1
2. nov 2009

janet nebuď smutná 🙂 .Třeba se to zrovna přirozeně povede.zjistili ti proč to nejde?Třeba jestli máš srůsty nebo tak?Jak dopředu se musíš objednat na IUI?

pajka00
3. nov 2009

Ahoj holky, tak na pravé straně folík 17mm,pak 14mm na levé pár malých...říkal, že možná jeden dozraje....takže podle mého celkem asi 3.....píchla jsem si večer pregnyl a zítra v 10hodin jdeme na to...uf...
Jinak u nás poprchá,tma- hnus fijalový.Tak všem krásný den i přes to počasí 🙂

zab37
3. nov 2009

ahojte, aj u nás je hnusno, včera mrazivý vietor, dnes ráno padal drobučký sneh, ale je mokro, vlhko, nepríjemne 😖
asi to bude odo mňa najivná otázka, ale neviem, čo sú to tie folíky 😅 , oplodnené vajíčka? naozaj o tom to nemám nijaké info tak sorrry, 😅
tak či tak nech sa ti to podarí, ako si praješ 😉 tiež vám prajem pekný deň, žanka

pajka00
3. nov 2009

Folík je vajíčko-bohužel-ještě neoplodněné🙂 Dávala jsem si injekce, aby jich dozrálo víc než jedno....takže se to podařilo-dozrálo jich víc. Klidně se zeptej, když nevíš, není problém 😉

janettka
3. nov 2009

pájko budu ti držet pěsti,měla jsem 2folíky,ale bohužel....tak snad tobě se zadaří.Jdeme 16.11.do pronatalu a domluvíme ještě 2 IUI a pak se uvidí....tento měsíc jedeme přirozeně....

pajka00
3. nov 2009

díky...nevím, co by ještě víc chtěly,že?Jsou zralé, velké, sliznice velká, spermie jim doplují až pod nos a oni ještě budou dělat krky a neoplodní se....mají to tak jednoduché!Tak co dělají takové-jak říkala moje mamka-ocapinky🙂
Držím palce janetko,aby se zadařilo...to IUI není tak náročné-na tělo i peníze,takže se to dá. My pokud se nezadaří zkusíme IVF-mám ještě hrazené, a pak sbohem tvá máňa-končím s chemií a čekám, až se dámám vajíčkám uráčí se nechat oplodnit...nevím, co s tím dělají takové ciráty kruci už 😀

janettka
3. nov 2009

no taky jsem říkala?Vajíčka jsou,sliznice slušná,manžel spermio jak nadsamec,ještě jim je vyčistíme a strčíme pod nos a nic.....potvory jedny.Dřív jsem s tím takové štráchy nedělala hihi...

zab37
3. nov 2009

no pekne ste to popísali 😀 😀
takže máš viac zrelých vajíčok a oplodnené budú prirodzene? a IVF, je keď sa vkladajú už oplodnené vajíčka? no veď to je také jednoduché! ale ako píšete, NIEKTO si nedá povedať 😖
no človek sa učí celý život a toto som fakt nikdy nesledovala.

pajka00
3. nov 2009

Jo holky-jsem ráda, že se mnou souhlasíte-je to tak🙂) Kozeny rozmazlené rozmlsané...teda-naše vajíčka-né my
😀
Jo zab, přesně tak, IUI je jen stříknutí spermií do dělohy a IVF je vyjmutí vajíček-uměle oplodněné a zpátky dané-je to náročnější fyzicky i finančně....ale zase je to skoro 60% šance, že se zadaří.....u IUI jen 15%..aspoň co má úspěšnost můj CAR...ale říkal doktor, že napřed zkusíme 1x IUI a pak hned IVF....kéž bych ho už nepotřebovala....

gejbule1
3. nov 2009

pájka tak budu držet palce ať se klidně chytí dvě 😀 .Závidím vám že už se můžete snažit a máte naději 🙂.
zab nic si z toho nedělej taky o tom nic moc nevím.Spoustu věcí mi holky taky vysvětlovaly.Ale nejvíc mě vyrazily dech ty ceny.Normální člověk vůbec nemá tušení co to všechno stojí peněz a odhodlání ☹ .
já jdu koncem týdne do Pronatalu zatím jen na krev.

janettka
3. nov 2009

gejbule takže se to taky hnulo,to je dobře....pájko já chci zkusit to IUI do konce roku,říkám si,že když jsem otěhulila přirozeně tak by tohle mohlo vyjít...jinak ta pálka za IVF,no to nevím...stavíme takže peníze jsou potřeba.

vika68
3. nov 2009

Ahojte baby! Včera som bola v robote, po dvoch mesiacoch, ale nič sa nezmenilo. Všetko je tam po starom. Rozmýšlala som,či náhodou nemala som tie bolesti aj preto že som bola v strede ciklu, a aj to špinenie bolo také čudné.Síce ešte aj dnes mám také troška hnedé, a pychlavú bolesť na lavej strane. No ktovie.Rozhodla som sa nechať tomu volný priebeh aspon do konca roka, a potom asi skúsim clostilbegit alebo niečo také.Som šťastná mám chápajúceho manžela, dobré deti, ale to jedno mi chýba,urobiť pravého ocina z mojej polovičky. Ale ved uvidíme.Verím že ak dobre dopadla laparka, tak mám ešte šancu. A vám ostatným držím palce, ved sme na jednej lodi s každou z vás!!!

pajka00
3. nov 2009

Gejbule, krev je základ a pak uvidíš, už to půjde....výsledky sice trvají.....ale pak už to jede🙂
Vika, je to možné, žes měla ovulku, proto ta bolest a špinění-uvidíš, jak to bude vypadat dál, ale nenechávej to moc dlouho, ať si ještě neuškodíš. Díky za povzbuzení holky, zítra ho budu potřebovat🙂
Jo..mám si přinést košilku noční....tak jsem přemýšlela, že žádnou nemám-spím buď v tričku nebo pyžamu....asi by hleděli, kdybych si lehla na kozu ve froté pyžamu,co?🙂))Takže si asi vezmu nějaké velké miláčkovo tričko...přece jen má 195....takže jsou mi všechna jeho trika jako noční košile🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre