Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
24. nov 2008

Labus já myslím, že tam nový není. Zkus se podívat na diskuzi Reprofitu, taky jsem se tam holek na něco ptala, když jsem se nemohla rozhodnout, kam mám jít.

labus
24. nov 2008

madli dakujem a tu ne koníkovy?

labus
24. nov 2008

ozaj a ako pokračuje stimulka? a je to brno taka špička že sa mi tam oplatí íst tolko km?

madla28
24. nov 2008

Tu, je to Reprofit-Brno. Hodně si ho chválí, kdo zkusil něco jiného, tak říkal, že je to tam nejlepší a taky otěhotněl. Já jsem hodně váhala, ale pak jsem se rozhodla pro Obilňák, protože tam mám sestřenici. I ceny tam jsou nejlevnější. IVF tam vyjde do 60000. Možná i míň, ale to ti řeknou.
Já jdem dneska pátý den stimulky a začínám cítit vaječníky, tak to snad bude dobrý. Zítra jedu na kontrolu, tak uvidím.

bigrendy
24. nov 2008

Ahoj. Lábus jak je?

labus
24. nov 2008

Madli dakujem a na zajtra držím palce a nech foliky pekne rastu
ahoj Rendy už v pohode teraz som mala kopec starostí Andy to je stredný chlapec bol na operácii v Ba a dnes sme ho priviezli domov inak ja už som fajn a chystám sa vo štvrtok na to imuno vyšetrenie? a ty ? ako je to u teba? neviem aky si mala problem zdravotný pre ktorý si bola na tom IVF ale ak máš priechodne vajicovody možno tá stimulka má ešte nejaký učinok tak skušajte či sa niečo nezadarí moc by som ti to priala a inak ako sa máš?

yanny
24. nov 2008

Ahojte,
Labus já byla u Štelcla už v dubnu, zdál se mi dobrý.

Byla jsem dnes v Caru ve Varech, mrzí mě že jsem tu tak málo, ale mám hoňku jako sviňa.
A do toho tu Ms. Musela jsem ještě dnas jet na ultrazvuk a na krev, hormonální profil.
Protože kdyby to byla MS, tak budu stimulovat, jestli jen krvácení, tak ne!!!§
Zítra v poledne mám volat.
Do toho mi v baru vypadla obsluha tak tam jdu na noční, jsem trochu KO, z toho všeho.
tak se nezlobte, že se nevěnuji vám, ale jen sobě 🙂
Zítra se s váma v poledne naobědvám.
tak zatím.
čuš

yanny
24. nov 2008

Madlo jsou v to Decapeptylu jehli???? Koukala jsem na to a nevím, ale asi jO????viď.

madla28
24. nov 2008

Jo jsou, nic s tím nemusíš dělat, jen si to píchneš. Já si ho píchám sama, ale fostimon mi píchá kámošla. Nějak si nedosáhnu na prdel.

labus
24. nov 2008

jé ahoj YANNY fakt je milý a vyzerá byt dobrý lekár? kolko ma asi rokou to len tak pre obraz nie že by na tom záležalo a dík a prečo si tam potom nezostala?

madla28
24. nov 2008

Yanny tam byla na nativním IVF.

madla28
24. nov 2008

Někdy v květnu.

labus
24. nov 2008

dakujem Madli si zlatá no u mna nativ žial nehrozí

madla28
24. nov 2008

U mě taky ne, já nemám ani jeden vecovod.

labus
24. nov 2008

no Madli ved ani ja

madla28
24. nov 2008

Já stejně nechápu proč nemůžem na nativ, když to je stejné jako IVF. Taky vajíčka odeberou a venku je spojí.

yanny
24. nov 2008

Jo, byla jsem tam v dubnu, vše bylo OK, ale finiš žádný, ale za to Štelcl nemůže.

Dík, já si vše musím zapakovat, včetně Gonalu a Dekapeptylu, kdybych měla začít stimulku, tak abych nenechala doma jehlu.

Holky není pozdě začít stimulovat až 3 den cyklu???? Vlasně dnes jsem měla začít tím Dekapeptylem, ale ten není důležitý z kraje, asi.
Už moc chvátám, tak asi překlepuji.
Jěště na vás juknu, než pomažu 🙂

labus
24. nov 2008

no Madli ja neviem niekedy vobec nerozumiem lekarom sa stavým čo lekár to iný návrh tak si vyberme

madla28
24. nov 2008

Yanny já při prvním začínala taky třetí den, protože druhý byla neděle.

madla28
24. nov 2008

Tak buď v klidu.

madla28
24. nov 2008

Labus je to pravda. Tady na Obilním je to dost jiné, než v Repromedě. Třeba, že přítel dostal antibiotika, aby měl čisté spermio, bez nějakých bacilů.

madla28
24. nov 2008

A v Repromedě jsem brala anopirin na ředění krve a tady ho zakazují.

labus
24. nov 2008

no vydíš Madli a potom bud mudra mam z toho všetkeho chaos čo lekár to názor a ako mám vediet ktorý ten názor a lekár je pre mna ten pravý do kelu

madla28
24. nov 2008

Tak to já taky nevím, co je lepší, ale pořád si říkám, že Obilní má asi největší zkušenosti. Vždyť všichni doktoři začínali na Obilním a potom teprve přecházeli do jiných carů.

labus
24. nov 2008

moc ti držim palce ono je to aj o štastí a všeličom inom okolo nás

madla28
24. nov 2008

Zítra až se vrátím, tak hned napíšu, Ahoj.

labus
24. nov 2008

ahoj a drž sa

yanny
24. nov 2008

taky na tebe myslím, ahojte zítra

zaenab
24. nov 2008

Ahoj Madli, zítra na tebe budu moc myslet 🙂

madla28
24. nov 2008

Já ti napíšu SMS jak jsem dopadla. Ahoj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre