Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
6. dec 2008

Rebekko, tak to budeme čekat spolu. Já ještě 10 dní a jedu na krev.

yanny
7. dec 2008

Ahojte,
Dnes se budu i já s váma válet Madlo a Rebeko.

madla28
7. dec 2008

Já jsem se teprve vrátila od včera domů. Nechala jsem se celý den rozmazlovat od přítele. Snídaně i oběd do postele.

madla28
7. dec 2008

Holky dneska se má vrátit z Francie Zaenab. To jsem zvědavá, jestli se tady ukáže.

yanny
7. dec 2008

Madlo, za 9 dni se těším 🙂
Dnes jsem se válela a večer jsem byla nakupovat.
Tak dobrou.

madla28
8. dec 2008

Zaenab kde jsi? Byla jsi na krvi?
Ahoj Yanny a Rendy a další. Kde jste?

bigrendy
8. dec 2008

Ahoj Madlo jak je?

madla28
8. dec 2008

Docela blbě, dneska jsem se dost pohádala s bráchou, že mi navrhl Ať dám výpověď, když se mi něco nelíbí. Já ji nedám, počkám až mi jí dá sám. Přece se nenechám obrat o odstupný. Teď mám stejně neschopenku a pak se uvidí.
Jinak včera jsem zjistila, že mám zvýšenou teplotu a nevím proč.

labus
8. dec 2008

Madli mojko točuvej zvýšená teplota je v tehu normálka to je moc dobre znamenie len si nedávaj žiadne lieky to tehulky mávaju uplne bežne je to jeden z príznakou tehu vážne takže klud

labus
8. dec 2008

Madli malo tam byt počuvaj no chybička 😉

madla28
8. dec 2008

Labus udělala jsem si jen čaj s medem. Léky bych si určitě nevzala. Odpoledne jsem vypadla k sestře a vrátila jsem se až teď. Byla jsem se odreagovat a pomazlit s klučíkem kterého si sestra adoptovala. Je to takovej zlatej mazlíček.
Probrala jsem ze ségrou, jak se ke mě brácha zachoval a je mi líp. Ona si tím taky prošla, protože nějaký čas dělala u švagrovky a taky měla zákaz otěhotnět.
S tou teplotou jsi mi udělala radost. Jestli to vyjde, tak já se asi zblázním, ale všechny problémy budu mít vyřešené.

madla28
8. dec 2008

Kde je ta Zaenab? Zůstala ve Francii?

labus
8. dec 2008

Madli s tou teplotou je to fakt pravda to je jasný príznak tehu a ak bude pretrvávat tak parádička 😉 no na čajík pozor mne ked som mala teploty po transfere tak vravela lekárka,že slabý čaj skor ovocný a vobec nie bylinkový lebo niektore bylinky sposobuju potrat a minerálku tiež len opatrne levbo maju vela minerálou radšej kojenecku vodu Lucku

madla28
8. dec 2008

Já piju jen ovocné čaje a matonku. Ta asi nebude v pořádku, což?

labus
8. dec 2008

Madli tak pohár denne možeš ale vela radšej nie striedaj to s tou kojeneckou a džusikmi 😉

yanny
8. dec 2008

Madlo máš se válet a užívat si a ne řešit nějaký kraviny s kýmkoliv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od toho je neschopenka, aby sis dělala co se ti zlíbí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Udělej si svůj zverex 🙂 🙂 A na něj s.....r
Kdybych tam trávila tolik času, tak si pořídím něco svého.
Byla bých ráda celý den se zvířátkama 🙂 🙂 🙂

madla28
8. dec 2008

Už mě to taky napadlo, že si otevřu svůj. Myslím si, že je hodně lidí, kteří by šli za mnou a na ně by se vysrali.
Uvidím, jak dopadne ET a pak to začnu řešit.

yanny
8. dec 2008

No to můžeš i když to dopadne dobře, nebo ne????
Budou chybět korunky??? Nebo myslíš čas???? Nebo co?????

yanny
8. dec 2008

jdu spát dobrou 😔

madla28
8. dec 2008

Asi korunky i čas.

yanny
9. dec 2008

Ahoj.
Jak se máte????
Madlo, já už se nemužu dočkat až testneš 🙂
Ale s tím Zverimexem, stejně jednou budeš muset začít a čím dřív tím lépe, pak si najdeš někoho na výpomoc.
Buď ve zverexu a nebo miminka. Ještě je na svetě hodně dobrých lidí, co ti pomůžou za rozumnou cenu. Většinou jsou to starší pani, které mají vlastní rodinu na ho.... a nebo jí nemají vůbec.
Jdu na masáž a pak pracovat, tak papa večet.

madla28
9. dec 2008

No jo, když já dala všechny prachy do miminka a neměla bych ani na zboží. Na hlídání by se už někdo našel. Mamka je v důchodu a potencionální tchýně jde do důchodu v červnu. Zatím hledám nějaký domácí přivýdělek.
Taky se budu muset poohlédnout po nějakým prázdným obchodě, ale tady nic není. Všude jsou nacpaný Vietnamci.

annaanna
9. dec 2008

halo halo, zdravím vas a držím všetkým palčoky 🙂 🙂

madla28
9. dec 2008

Ani moc děkujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zaenab
9. dec 2008

Ahooooj,
nestíhám vás číst, včera jsem se vrátila a je to pracovní šok! Byla jsem na krvi, tak nic, včera jsem dostala MS, děsně silnou, tak jsem ráda, že nemusím brát ty hormony.

Holky, děsně vám držím pěsti. Jen se hezky hýčkejte a nechte rozmazlovat.

Jo, Madli, pokud jsi těhu, nemůže ti nikdo dát výpověď - já se starám o spoustu svých zaměstnanců, tak v zákoníku práce jsem docela zběhlá 😀 Tak hlavně ty nic nepodávej a pěkně si užívej doma a hýčkej mimíska.

Jo a klidně bych si od tebe koupila toho žaka - jestli nevyjde mimčo, budu mít aspoň papoucha 😀

Zítra jdu za doktorem na konzultaci, začneme s dalším snažením (odborným) asi v únoru, protože nevím, jak budu mít rozhozený cyklus a dřív se to určitě nestihne.
Tak zatím pá, jdu dohánět práci, večer sem ještě juknu.

madla28
9. dec 2008

Ahoj Zaenab, konečně jsi tady.

bigrendy
9. dec 2008

Ahoj holky 😀 Yanny jedeš zítra do té Prahy? počítám,že se stavíš. a někam půjdem. 😀
Madlo hezky se šetři a brachu se vykašli.
Zaenab to je škoda. myslela jsem,že Ti to vyšlo. ☹

madla28
9. dec 2008

Ahoj Rendy, jak je? Sháníš puregon?

bigrendy
9. dec 2008

jo sháním. ale nevím kdy půjdu na ivf. od ledna budu mít novou kolegyni a musím jí zaučit. v práci budu celé dny . tak nebudu mít čas jít ani k dr.

zaenab
9. dec 2008

Yanny, Rendy, hezky si užijte zítřejší pokec 😉

Rendy jednou to vyjde, nemám z toho obavu - před hodinou jsem měla telefonát od své kosmetičky, že mě musí přesunout termín, neb je těhotná - čeká v 39 své třetí mimčo. Ironií je, že se to podařilo navzdory kondomu 😅 , ale samořejmě i když je to zaskočilo, na prcka se těší.

Yanny, jak se vede?

Holky, já jinak nestíhám polovinu věcí na vánoce, už mám sice na zítra nachystané pečení (to je můj koníček), ale uklízet už nebudu, ve Francii vypadaly neumytá okna na domečcích docela nostalgicky, tak to tak taky nechám 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre