Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
13. dec 2008

Holky žeru a jsem protivná, tak to asi fakt zítra dostanu 😒

labus
13. dec 2008

ano na markíze a je to celkom fajn 😉 o potápačoch

yanny
13. dec 2008

My markízu nemáme.

bigrendy
13. dec 2008

já to taky dostanu . cítím to. ☹

yanny
13. dec 2008

Tak to je k vzteku, sexuješ jak ververka a nic 😀

yanny
13. dec 2008

Já to tento měsíc odflákla, tak bych se moc divila 😝

bigrendy
13. dec 2008

já jak šílená. málem jsem to nepřežila. a nic asi 😉

yanny
13. dec 2008

Rendy a poznáš OVu?????

yanny
13. dec 2008

Už spinkáte????

yanny
14. dec 2008

Tak já to dostala na minutu přesně, ani jeden den náděje. Přesně po 21 dnech. I to mě už štve, že to mám tak často. Zítra si dojdu pro HA, alespoŃ jeden měsíc si oddechnu, od toho věčného stresu.

labus
14. dec 2008

ahoj Yanny to ti to fakt chodí nejak často po 21 dnoch aký máš HP? my sme celá rodinka doteraz makali všetci mali čo robit 😉 aj mužíček pomáhal že už vie prečo neznášam vešat záclony 😉

bigrendy
14. dec 2008

Ahoj holky. tak hotovo. uklid u konce. já zase špiním tak se to asi rozjede. 😠

Labus jaká byla návštěva u syna? 🙂

madla28
14. dec 2008

Ahoj, tak jsem se vrátila domů. Dneska bolesti na MS byli jenom malinké. Zatím jsem to nedostala. Test jsem nedělala, protože jsem byla u přítele a nevzala jsem si ho sebou. Možná zítra, ale nevím, dost se bojím, že tam nic nebude. V úterý jedu stejně na krev, tak už je to jedno.

yanny
14. dec 2008

Madlo tak to vydrž!!!!!
Já, tedy začnu stimulku asi 10.1.
Labuš 11,8 mám FSH to ostatní si už nepamatuji.

zaenab
14. dec 2008

Madli, v úterý se mi ozvi, jestli budu poblíž, ráda tě uvidím (a pogratuluju!!!)

Holky, já makala celý víkend, už mám 12 druhů cukroví (to mě ale baví, takže to beru jako relax), na úklid ale kašlu. Všechno mám nazdobené, tak z toho mám radost.
V úterý jedu na kliniku, domluvit se na dalším postupu - vidím to na zač. února, ale třeba se do té doby něco povede ? 😠 Taky jsme se na to vrhli, je to fajn nemyslet na hormony a šetřit se po zákroku 😉
Yanny, taky žeru, ale u mě je to normální 😀

zaenab
14. dec 2008

Nikde nikdo??? Tak nic, jdu spát, slepila jsem poslední cukroví (pro dnešek)...

Zítra ahoj 😵

labus
14. dec 2008

ahoj kočky
Madli neboj ja som presvečená že budeš tehulka 😉
Yanny tak to začneš tesne predomnou ja tak okolo 12.1-14.1 podla toho kedy mrcha dorazí no a ja som mala horšie FSH 13,1
Zaenab ty si teda šikulka no my sme dneska dorazili upratovanie a teraz večer sme nakupili matroš na pečenie takže možem začat 😉

madla28
15. dec 2008

Tak jsem udělala test. Je negativní.

labus
15. dec 2008

Madli ale dneska si len 9 den od ET? nie? to ešte v moči HCG mat nemusíš neboj podla mna krvička bude pozit. 😉

madla28
15. dec 2008

Labus dneska jsem už jedenáctý.

labus
15. dec 2008

Madli a na krv ideš zajtra?no aj tak to ešte nič neznamená budem sa modlit za teba nech je krv pozit. neboj 😉

madla28
15. dec 2008

Labus od večeramě bolí hodně břicho a záda na MS. Já se ani nedivím, že to nevyšlo. Užila jsem si hodně stresu tenhle týden a někde se to muselo odrazit. Na další IVF nemám a teď než vyřeším novou práci ani mít nebudu.
Jsem rozhodnutá dát bráchovi výpověď , když je takový sobec, tak ať si dělá sám. Do konce roku si vezmu dovolenou a příští rok se uvidí, snad bude lépe.

labus
15. dec 2008

Ach bože Madli ten stres to nieje dobre ale ono toto všetko absolvovat bez stresu podla mna ani nejde to by musel byt človek super flegmatik no zakial nemáš mrchu tak ja to nevzdávam a verím 😉 moc ti držím palce

zaenab
15. dec 2008

Madli moc na tebe myslím, dej mi vědět, až budeš v Brně!

bigrendy
15. dec 2008

Ahoj holky. Madlo ještě to nevzdávej . počkej na krev.

holky záhada. včerqa jsem trochu špinila a vůbec nic. břicho bolí šíleně. mrcha nikde. tak nevím. 😒

raadunka
15. dec 2008

ahojky holky tak me dnes v telefonu rekli, ze jsem negativni. Nalada nic moc, Madlo uplne chapu jak ti je take nemame penize navic, takze po ivf nemame ani na darky, ale holky neni mozne aby slunicko svitilo jen nekde!!!!! Dum spiro spero - aneb dokud dycham doufam!!!!! Madlo drzim pesticky aby to vyslo zitra nebo pozitri, neztracej nadeji!!!!

bigrendy
15. dec 2008

ahoj Raadunko je mě to moc líto. já to prožívala minulý měsíc. na další pokus taky nemáme. ale stále doufám. to přeci neni možné . musí se zadařit. my se nevzdáme no né??????

raadunka
15. dec 2008

no prave rendy, a ty mas za sebou kolik pokusu?? ja uz mam domluveno ze v unoru zase zacnu a v breznu 2IVF zda se me to hodne dlouho jsou tady holky co jdou hned dalsi mesic znovu do toho

bigrendy
15. dec 2008

já mám za sebou 1pokus. strašně bych chtěla ještě jednou ,ale nevím kde na to vzít. 😠 normálně se dává pauza 3měsíce. to je akorad. tělo se musí dát dohromady. 😉

labus
15. dec 2008

Raadunka nikto nemože ist po mesiaci na druhe IVF len na KET sa može
rendy držím palce a tajne dufam že mrcha nedojde 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre