Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

macek28
20. feb 2009

Zuzka,mě bude 43 za pár dní.Věk neřeš,pupenda z nás udělají 20cítky,natolik se cítíme ne? 🙂

yanny
21. feb 2009

Holky, tak kde jste????

Mě zas nas.......l ten můj, už zese někde lozil celou noc a tak jsem zvědavá co se zase ke mně donese. určitě s nějakou p.......ou.
Dnes mě opravdu napadlo, že to s ním vzdám a najdu se někoho jiného.
Bavila jsem se o tom s mojí mamčou a říkala, čím dřím tím lépe. Že z něj už nic lepšího nevýtáhnu.
Tak jí říkám, a kdo by se mnou šel na IVF 😒ve 42.

Tak říkla, že se budu divit, že ještě pořád máme nejlepší věk. 😀

Co vy na to???
Vy máte ukázkový mužíčky????

labus
21. feb 2009

Yanny chlapy su už raz taký žial... každý má svoje muchy ... ale na druhu stranu ty musíš najlepšie vediet ako to je medzi vami každopádne si v najlepších rokoch a nikdy nevieš či ta velke štastie niekde nečaká..
ja som tu už o sebe písala mám za sebou 2 rozvody tri deti a največšiu lásku svojho života som našla až potom v mojom terajšom manželovy a nevadili mu ani tri deti ani to že spoločne možme mat len po IVF - takže ja mám doma ukážkoveho chlapa i ked aj ten ma občas naštve to by predsa nebol chlap:D

yanny
21. feb 2009

Labus to jsem ani o tobě nečetla.
Ale muj mě trápil už dřív, nechtěl dítě a zahejbal mi s jednou zlatokopkou.
Je pravda, že jsem bydlela jinde, ale chodíme spolu od mých 25 let s jednou přestávkou, když jsem ho načapala.
Poslední dobou dal pokoj protože měl těžkou zlomeninu nohy se kterou se dostal až do invalidního, ale už mu je asi hej, a tak už zase lauzruje, jak tomu bývalo dřív.

labus
21. feb 2009

ach Yanny tak to ti nezávidím to to máš potom tažké a obdivujem ta že si mu dokázala odpustit asi ho velmi lubiš ked aj napriek všetkemu s ním chceš mimino

yanny
21. feb 2009

Já nehci mimino vyloženě s ním, ale prostě bych chtěla mimi.
A užiju si ho bez něj, tedy každopádně bez nej, protože on pro mimi není nadšený.

yanny
21. feb 2009

Vyparádila jsem se a jdu do tlaku.
Tak zatím pa.

irafa
21. feb 2009

😢 😢 😢 ☹ ☹ 🙄 tak su naštvana tolika snažilkovani k ničemu to nevedlo mrcha mi přišla ještě dřiv než měla tak tentokrat byl cyklus 26 dni no to už je fakt na prd 🙄 🙄
as fakt na to nesmim myslet a bude ale když to nejde
nevim měřila sem se abych vychytala ovu a nic tak už nevim kde je chyba 😠
dnes sme se byli s Jiřikem bavit na maškaraku tak se aspoň prcek pobavil a ja měla po naladě
yanny tak to maš pech stim tvym chlapem ja as fakt měla stístko tenkrat před 22lety co sem manž potkala a doteď ok neměnila bych ani za nic
ještě že se nam před 8,5 lety poved ten naš Jirka tak to teď as fakt necham osudu nebo ještě nevim 😖 ☹

ast
22. feb 2009

Ahoj holky, tak se trochu vzpamatovávám z neúspěchu po IVF, ale přiznám se, že to jde pomalu. Labus, zdravím tě a vzpomínám na tebe, jak jsi na tom se zdravíčkem, opatruj se. Yanny-je mi líto, že máš nějaké starosti doma. Taky jsem si myslela, že chlapi jsou prostě takoví-potkávala jsem vážně hrozný týpky... (spíš hledala 😖 ). Až když mi bylo 35, tak jsem poznala manžela. A nestačila jsem se divit, že jsou i muži, kteří ženy netrápí... Tak ať se ti vše spraví a máš doma hezký klid. Přeju to každému moc, protože neklidu a nepohody jsem si sama zažila až až...

labus
22. feb 2009

ahoj Ast som rada že si sa ozvala už som sa bála čo je s tebou..
no ja to zo zdravím ružove nemám bola som vo štvrtok na proktologyckom vyšetrení -lebo som si myslela že mám zlatu žilu a chcela som si to dat do poriadku noo lenže zlatu žilu nemám čo je horšie prekonala som opakovane zápal konečníka vraj sa mi tam zapaluje nejaka žliazka a mám tam take drobne ranky po zápale čo mi sposobuje bolesti tak mi to chcu v piatok chirurgicky v lokálnej anesteze ambulantne odstranit no nemusím ti vraviet aký mám strach obrovský

ast
22. feb 2009

Ahoj labus, tak ti budu držet palce v pátek. Jeden člověk od nás z rodiny byl na takovém zákroku a bylo to úplně bez komplikací. Hned se to zahojilo, nic ho netrápilo. A od té doby má zcela pokoj. Jen mu to dělali v celkové anestezii. Jsme šikovné holky, uvidíš, že to zvládneš. Drž se.

labus
22. feb 2009

Ast si zlatá vieš ja by som asi prijala radšej celkovu anesteziu lebo ma tam picne strachom ale nič ine mi nezostáva mám tam ranku a stále ma to bolieva proste to musím vydržat ale nezávidím si ....

zaenab
22. feb 2009

Yanny, tady je každá rada drahá. Záleží na tobě, jak to cítíš a jestli si vás dokážeš představit třeba za 10 let.

Já se teď moc neozývám, mám pořád blbé připojení, ale hlásím, že zítra jdu na kontrolu folíků. Tak mi držte pěsti, snad mám aspoň dva větší.

madla28
22. feb 2009

Yanny, takhle se choval můj první, vydržela jsem to dva roky. Po mých zkušenostech si myslím, že nikdy není pozdě to skončit.
Zaenab moc držím pěsti, aby byli moc krásný folíčky.
Já budu volat v úterý na ty chlamídie, tak uvidím jak dopadnu.

labus
22. feb 2009

Zaenab zlatík ja tiež moc moc držím všetky palce čo mám

irafa
22. feb 2009

zaenab taky se přidam a budu držet všechny čtyři co mam aby byly nadherne foliky
ja setěšila že by mi to tento měsic vyšlo a ono nic tak snad přiště
tak dobrou noc

zaenab
22. feb 2009

Madli, Labus díky!

Dám samozřejmě vědět. Dnes mě celý den píchá na obou stranách a navíc mám děsnou chuť na sladké.

Úspěšně jsem dnes zlikvidovala sama velkou nutellu, oříškovou Milku a 3 kusy medovníku. Hrůza, co??

zuzka_w
23. feb 2009

ahojte snazilky, viem, uz by som tu medzi vami asi nemala byt, lebo som uz dosnazilkovala a mala by som sa prestahovat do inej temy, ale ked ja tak rada chodim medzi vas a citam si vase nazory ...

yanny, ja som mala tiez manzela, ktory ma podvadzal, nevedela som o tom, lebo pracoval v Cechach, az raz mi ta jeho zavolala ze ci viem o tom, ze moj manzel sa so mnou rozvadza ....
Boli to krute chvile, rozviedla som sa a zila so synmi sama dlhe roky az kym som pred 2 rokmi neuveritelnou nahodou nespoznala mojho terajsieho priatela, ktory je z nemecka a komunikujeme spolu anglicky. A to som si myslela po tych rokoch samoty, ze uz nikdy nebudem vediet ake to je milovat a byt milovana niekym, kto si to zasluzi a koho si mozem vazit.
Obdivujem ta za to, ze dokazes zit s niekym, kto ta raz podviedol, ja by som to nedokazala. Ale napr. moja sestra odpustila manzelovi neveru a maju lespsie manzelstvo ako predtym ...
Drzim ti paste
😉

labus
23. feb 2009

Zuzka neblazni prečo by si nemohla medzi nás chodit? Treba nám tu denne naplut nejake tehu vírusi napr. teraz pre Zaenab .
Zuzka a už si bola aj u lekára pre tehu knižku? máš aj termín porodu? A ake máš stare deti?ak sa teda možem pítat

zuzka_w
23. feb 2009

ahoj zaenab, keby som vedela ako, hned by som vas vsetky nakazila tehu virusmi 🙂
Ja som otehotnela tak, ze som dokonca ani nemala plodne dni a boli sme spolu len 2 x lebo som stale unavena a vlastne som teraz ani otehotniet nechcela, az tak na jar alebo v lete, lebo jedine co som nechcela, tak to je byt tehotna v lete .... neznasam horucavy a neviem si predstavit chodit a cestovat s bruchom, mam z toho normalne traumu.
U lekara som este nebola, ale nakolko viem presne datum kedy sa "to" stalo, tak mi vychadza, ze dnes zacinam 6 tt.
A deti mam velke, starsi ma 20 a mladsi 17, takze to bude pre nich poriadny sok 🙂 😉

labus
23. feb 2009

Zuzi to su už rozumne deti- mám take presne stare doma isto sa budu tešit.A to bruško v lete až take velke nebude tak to bude o.k. Ved to si štastna žena ak ste dietatko chceli že sa podarilo hned takto... o mesiac skor alebo neskor vieš kolke ti to uprimne závidíme 🙂
a vírusky nám možes poslat takto:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre Zaenab 😉
Držím palce nech je všetko o.k. a chod k lekárovy čím skor 😉

zuzka_w
23. feb 2009

Takto sa posielaju virusy ? 🙂 to je podarene 🙂
tak vsetkym, ktore velmi velmi velmi chcete otehotniet posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

labus
23. feb 2009

Zuzka presne tak 😀 dakujeme

zaenab
23. feb 2009

Ahoj holky, Zuzko díky za virusíky!!

Tak jsem byla na UTZ: dva folíky normálně rostou, sliznice taky v pořádku, jen na druhé straně se zase objevila cysta, 16mm. Tak nevím, mám z toho rozporuplné pocity. Na injekci bych měla jít ve středu a ve čtvrtek na zákrok.

labus
23. feb 2009

Zaenab to je super dva foliky to je aj na dvojčátka a neboj cista sa može vstrebat strašne moc ti držim palce a čakam na dalšie správičky

zaenab
23. feb 2009

Díky, jsi zlatá. Já jsem z té cysty nešťastná, už dvakrát mi narostla tak, že jsem musela na laparku a odsátí. Tak snad to nebude teď komplikovat.

labus
23. feb 2009

Neboj vstrebe sa a nič sa komplikovat nebude. Zaenab a ideš na IUI alebo IVF? alebo len prirodzene?

ast
23. feb 2009

zaenab, tak ti přeju, aby vše dopadlo dobře. Co říká na cysty doktor? Mně se vstřebaly. Zdravím tě Labus-mám nějakou smutnou náladu, doufám, že je to jen počasím... Ahoj holky, jsem ráda, že si občas napíšeme něco hezkýho. Kdepak je Yanny? Snad je O.K.

labus
23. feb 2009

Ast ahoj no aj ja mám blbu náladu neboj a dlho budem mat v piatok mám ten zakrok strašne sa bojim ..
Yanny sa určite ozve

ast
23. feb 2009

Labus, já tedy nejsem lékař, ale jsem přesvědčená, že ten zákrok není složitý, snad jen nepříjemný. Zkus si užít, že se o tebe pár dnů bude někdo starat. To není tak špatný. A představ si. že jsou lidi, kteří jsou na to sami a ty máš rodinu, která bude na tebe myslet. tak se drž.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre