Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
23. feb 2009

Ast dakujem si zlatá budem sa snažit ale aj tak sa bojíííííím

yanny
23. feb 2009

Zuzka dík zaa virusky!!!!!!!!!!!!!!
Labus nebuď podělaná my holky přeci vydžíme vše!!!!!!!!!!!!
I já za honbou za mímem byla na dvou operacích.
Zaneb a jak poznali, že je to cysta????
Asi byla ne jiném místě než folíky, viď????
Já měla jednou tkz. cystu 3 cm a přitom , to byl folikul a bylo v něm vajíčko.
Irafko, tak to se musíš snažit dál..
Madluš, tak co chlamýdie už máš nějaké výskedky???????
Ast a z čeho smutníš????????????

Holčičky nechci být trapná, ale dnes jsem si udělala testík, ne OVUlační, ale těhu a nevěřily by jste co jsem tam zas vykoukala.
Si předtavte, že asi druhou čárku, ale jen jako duch.
Koukala jsem na ní celý den a fakt nevím jestli to není mámení.................
Nebyla to čárka, ale jen proti světlu takový stín, no prostě duch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vím, že už jsem asi trapná, ale několikrát jsem kontrolovala, že se jedná o těhu test a někdy se mi duch čárky i jakoby vytratill.
Ale teď jsem znovu kouala a zas jsem čárku vykoukala.
Tak jsem zvědavá na ráno.
Asi magořím...............
No každopádně jsem to 45 dní už nedostala, tak snad...................................

yanny
23. feb 2009

jdu spinkat dobrou

irafa
23. feb 2009

ahojky yanny tak snad žeby to je hruuuuza as fakt s toho všeho zblbnem no jazas měla chutě na ryby bylo mi i blbě prostě jinak než normalně pobolivalo mě v podbřišku což mi před nedělalo a pak si MS přinde tak brzo no ja myslela když ta ky tu žravost sem měla amam pořad něco snim a mam pocit jako bych nic nesnědla rozežrana no hrůza tak nevim MS mam tak středni ani silnou ani slabou moje mamka měla 4 měs normal MS až pak ne a tak si myslela že nemužou mit mimi a pak ji doktorka řekla že je ve 4 měs tak byla tenkrat mile překvapena to čekala segru ta je starši tak taky as pudu do hajan ahojky

labus
24. feb 2009

ahoj kočky
tak tu máme poslednu dobu nejak mrtvo....
Yanny verím že si testla aj dnes a správnym testom a že tam ten duch bol o máličko silnejší 😀 😀 držím palce a hlavne nenapínaj a napíš nove správičky tak to by bola iná sranda to by si mala ten omyl ako predzvest dobrých sparáv ved vživote sa stávaju aj ine záhady 😀
Rendy ako sa máš dlho si sa neozvala?
Madli ty tiež čo máš nove?
Zaenab silno držím palce a všetku pozitývnu energiu posielam k tebe do Brna 😉
Ast ahoj ozvy sa nám
Irafka ahoj a nevzdávaj to mrcha odýde a treba sa snažit možno je to na dlhu dobu tvoja posledná mrcha tak nech si užije a padá na dlho preč 😉

madla28
24. feb 2009

Ahoj holky,
Yanny, tak co nenapínej,
Já jsem dopadla dobře, žádný chlamidie nemám, ale asi by bylo lepší, kdybych je měla, aspoň by se našla nějaká příčina, proč to dvakrát nevyšlo. Takhle jsem zase na začátku a teď přemýšlím, co si mám dát ještě zkontrolovat.
A nebo to fakt nevyšlo z toho stresu, co jsem měla kvůli švagrový.

labus
24. feb 2009

Madli ahoj bud rada že nemáš tie chlamidia strašne dlho sa liečia proste niekedy aj ked nieje žiadna príčina tak to nevyjde -ale nesmieme to vzdat a stres je sakra zlý na taketo veci takže možno tam je príčina tak teraz sa nesmieš nechat vobec rozhádzat vykašli na všetkých a mysli len na uspešný koniec IVF-ka výjde to neboj 😉
Yanny sakra holka chceš aby nás piclo od nerovou daj už správu neverím že si netestla tak šup sem zo správičkou .Už si palce necítim 😀

madla28
24. feb 2009

Díky Labus, tak já už asi příčiny hledat nebudu a půjdu do toho. Plánovala jsem to na březen, tak to vychází. Teď ještě jak dlouho budu čekat na dárkyni. Jestli jako Ast, tak to vyjde na prosinec. A nebo mám začít shánět léky a jít do svých? já fakt nevím.

yanny
24. feb 2009

Ahojte kočky, to víte, že jsem testovala a testík byl běloučkou, bez jakéhokoliv mrzňavounkého ducháčka.
Už mám toho taky dost a ve čtvrtek jdu k doktorce, abych to ještě vůbec někdy dostala.
Ale myslím, že mám nějaký problém, jakoby nějakou mykozu, naposledy jsem to měla někdy ve 20ceti.á
Jestli to má nějaký vliv na zpožděnou MS. Taky šíleně žeru a jsem hrozně na tom šíleně, jako odulá či co.

labus
24. feb 2009

Madli to je rozumná reč máš moju pochvalu 😉 no čo sa týka či máš čakat na darkynu alebo skusit stimulku ti neviem ani nemožem radit toto vážne rozhodnutie musíš učinit sama. A nejde to tak ako minule že budeš stimulovat sama a ak to nepojde tak dostaneš darcovske?-tomuto sa žial nerozumiem ale ja by som sa priklonila za tvoju stimulku predsa len každý ciklus je iný a nádej tu je... pouvažuj a kočky určite tiež pridaju svoje názory .Každopádne nech sa rozhodneš tak či tak podstatné je že ideš do toho a moju podporu tu budeš mat 1000% to si piš 😉
sakriš Yanny tak kde si zo správičkami som taká nervozna

madla28
24. feb 2009

Když já už se musím zadlužit na třetí IVF a když do sebe vypíchám léky a nic z toho nebude, tak musím ještě zaplatit dárkyni a to bych nezvládla. A taky nemusí zrovna dárkyně být, to byla veliká náhoda, že mě to vyšlo. Ast čekala na dárkyni tři čtvrtě roku.

madla28
24. feb 2009

Yanny to je škoda. Žereš asi z nervů s tím tvým chlapem. Já když mám problém, tak to dělám taky.

labus
24. feb 2009

Yanny ten testík ma mrzí nevšimla som si že si už písala a mykozu možeš mat od hormonou od tej stopnutej stimulky ved aj tehulky ju mavaju častejšie ako ine ženy tooo všetko s nami robia hormony neboj to prejde a skoč si na injekciu určite ti to tie injekcie dokafrali a ja pred mrchou tiež neviem čo od dobroty zjest 😀 😀 tak hlávku hore,
Madli bože to je fakt hrozne a čo ak by si skočila na pokec do REPROFITU tam sa za prvu konzultáciu neplatí a pomohli kočkám k vlastnemu mimi aj bez darkyne a takým čo im inde inak nádej nedávali za pohovor nič nedáš a ja som presvečená že lepších lekárov človek nenájde široko daleko a hlavne su ohladuplný aj k našej penaženke aspon porozmýšlaj

yanny
24. feb 2009

Mám stejný názor jako Labus.
Madlo v Reprofitu byli fakt úžasný, kdybych to neměla z ruky, už bych jim byla věrná 🙂
Jen u OPU mě trochu zdevastovali, ale byla jsem pod narkozou, tak jsem to nevěděla.
Jinak bych k nim chodila, třeba každý měsíc na nativ, za desítku plus mínus.

yanny
24. feb 2009

Jinak já jsem si vsugerovala, že mykozu jsem chytla od mého, že mi zahejbá, tak nevím, zda je to možné???

bigrendy
24. feb 2009

Ahoj holky. dlouho jsem tu nebyla.
Labus neboj dobře to dopadne.
Yanny držím palce . u tebe 45dc je dost.
u mě nic nového . jen samá práce. předěláváme byt. a půjdeme do adopce. už jsme rozhodnutý.

zaenab
24. feb 2009

Rendy, k adopci ti blahopřeju - sama vím, jak je to těžké rozhodnutí. Já bych to nezvládla. Máš můj obdiv.

Yanny, mykóza je spíš ze stresu, přemíry sacharidů,nebo si ji s drahýmn vyměňujete - jestli jsi ji už měla, přenesla jsi ji na něj (pokud jste ovšem nedodrželi půst v době tévho léčení). U chlapů to nemá žádné příznaky, jen ti ji hezky vrátí a máš to nanovo. Doporučuju rychle přeléčit antimykotiky a preventivně velké balení WObenzymu. Ten fakt zabírá a máš pokoj hodně dlouhou dobu (u mě např. 2 roky).

Zítra jdu na injekci, tak jsem zvědavá. Cysta je na druhé straně, než folíky ☹

ast
25. feb 2009

Ahoj holky, tak postupně: Madlo, třeba ty nebudeš dlouho čekat, držím palce. Zaenab: ať dnes dopadneš dobře. Yanny, ptala ses, z čeho jsem smutná. No, ten poslední neúspěch mě dost mrzí, ale budu v pořádku. Možná to bylo proto, že jsem strašně krvácela a po ztátě krve to tělo nebylo moc v pořádku. Možná. Drž se, já tě tak chápu. Taky jsem kolikrát schovávala testy, jestli z nich něco ještě náhodou druhý den nevykoukám... Rozumím ti. Právě my, když nám na tom tolik záleží, určitě jednou budeme mít štěstí, uvidíš. Já tomu pořád věřím. Lábus, drž se děvče, uvidíš, že to v pátek zvládneš a brzy budeš v pořádku. Rendy, také tě moc obdivuju, já jsem slaboch a nemám odvahu jít do adopce, prostě na to nemám... Tak holky zatím hezký den.

labus
25. feb 2009

ahoj kočky,
ZAENAB držím palce 😉
Yanny mykoza je pliaga a rada sa vracia a daj na Zaenab a prelieč ju Wobenzym je na to dobrý a inak ona sa vyskytne pri strese,hormonálne zmeny , sladkosti a antibiotiká - pokial viem mala si rtiadnu zmes všetkeho tak sa nečuduj že hnusoba došla a dobre su aj probiotiká ja beriem SUPER DOPHILUS mám overene pomáha ale tiež ho treba brat dlhodobejšie aby sa nevrátila
Rendy držím palce na adopciu aj my sme nad tým uvažovali a možno aj my vás budeme následovat ak sa nezadarí
Ast dakujem a ty teraz ako moja pojdeš do toho znova? alebo pauza?
Madli REPROFIT odporučam ako najsamlepšie centrum fakt -Ast to platí aj pre teba za vstupný pohovor nič nedáte ja by som sa šla poradit viac hláv-viac rozumu

ast
25. feb 2009

Ahoj holky. Labus, já do toho půjdu hned, jak budu mít výsledky imuna. O Reprofitu jsem také slyšela dobré informace, děkuji za potvrzení. Já potřebuju být někde, kde je spolu s léčbou možnost operovat, takže malé kliniky mi tolik nevyhovují. Uvidíme. Holky, myslím na vás, jsem ráda, že se vzájemně držíme.

sabas
25. feb 2009

Ahoj všem holkám. Pomalu vás ani nestíhám číst, jsem zavalena prací profesní, tak i okolo domu se sněhem, bydlíme na polosamotě. A to mi ještě na víkend přijede na návštěvu tchýně, nevím, jak jste na tom s tchýňkama vy, ale já tedy nic moc. Tak budu chodit jen nakukovat a číst. Všechny se držte !!

zaenab
25. feb 2009

Zdravím,
tak jsem po injekci, dva folíky jsou velké a hezky narostlé, tak zítra dopoledne jdu na IUI.
Do konce týdne skoro nic nedělám, mám jenom pár schůzek ve městě, ale jinak se nechám opečovávat. Teď popíjím svařený švestkový džus s hřebíčkem, který mi donesl můj drahoušek 😵

labus
25. feb 2009

Zaenab správne pekne sa zrelaxuj na zajtra držíme ti všetko čo máme a potom vela oddychuj a tfuj tfuj pre štastie moc si prosím od teba // tak ma nesklam prosím ☹ 😵 - 😵 ja viem že sa budeš moc snažit .Fakt moc držím palce
všetky ostatné kočky pozdravujem

ast
26. feb 2009

Zaenab, hodně štěstí. Labus ahoj, myslím na tebe. Buď dnes hezky v klidu a pusť si nějaký hezký film pro holky. Nejraději s Richardem Gerem. Držte se holky. Zase večer

labus
26. feb 2009

Ast díky .Zaenab držíme palce 😉

madla28
26. feb 2009

Ahoj holky
Zaenab moc držím palce.
Ast, chtěla bych se zeptat, jestli jsi měla zamražený spermie, nebo jste je dávali až v den odběru?
Já zůstanu na Obilní, nechce se mi někam přecházet a myslím, že tam jsou dobrý. Stejně všichni doktoři vyšli tam odsud.

yanny
26. feb 2009

Ahojte, všechny pozdravuji a držím palce.
Jsem v jednom kole, ani jsem si nanašla čas jít ke gyndr.
Tchýně moc nemusím, už mám druhou, ale vlastní maminku nikdo nenahradí 🙂
Doufám, že bud jiná, hodná tchýně, už trochu trénuji 🙂
Právě nám domontovali nový kotel na uhlí, do dnes jsme topili dřívím, to byl hnus 😒
Tak se na něj nemůžu vynadívat, takový malý mercedes v kotelně 🙂
Prý pět dní nemusíme přikládat.

ast
26. feb 2009

Ahoj Yanny, ty to tedy bereš od podlahy. To jako vyměníš kotel i manžu? 🙂

irafa
26. feb 2009

ahojte holky zaenab drzim všechny čtyry palečky ať se zadaři
yanny tak to musi bejt nasypka jako hrom když nemusiš 5 dnu přikladat no my taky topime dřevem no sou to galeje pořad se chysta dřevo a stavba stoji teda spiše nestoji 😀 ale na plyn nepřendem ten je drahej se dřevem je to třetinovy naklad
tak by nas s manž zajimalo co to maš za kotlik pisni ju prosim
jinak zdravim všechny mějte se jen a jen dobře a at už je tu aspoň jedna se // čarkama na testiku ahojky

ast
26. feb 2009

Aha, teď to chápu. Jak jsi Yanny psala, že doufáš, že bud jiná tchyně... , tak já to pochopila, že ty budeš mít novou tchyni, že už trénuješ... Ale myslela jsi to tak, že ty budeš tchyně... Už to chápu 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre