Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
21. apr 2009

tak sme janetka stejnak zvědave viď se ptame labus na to stejné 😀 😀 😀 😀

janettka
21. apr 2009

irafko já podle ovu testů ani žádnou ovulku neměla hihi....koukám na kalendář a vidím že bych měla být 2měsíce,tedy 8tt ale když vím,že jsem později tak o týden tak 7tt...pokusím se vydržet do toho 5.5,to by už mělo být všechno opravdu jasné...ale podle přibírání jsem tak ve 4měsíci hihi 🙂

zaenab
21. apr 2009

Neeee, žádná mrcha nepříjde, já se na ten první květen těším. Janett, to je fakt ten Utrouš, Yanny po něm taky přibrala a já asi 2 kila, tak jsem ráda, že ho teď nemám.
no a jinak koukám, že sobotu bude v Brně veselo. Labus, posílám rozmnožovací formuli pro tvé folíky, ať jsou aspoň dva velké a plné 😵

labus
21. apr 2009

Zaenab ahoj moja dakujem pošlem ti správičku hned ako budem vediet výsledok a zasa ma začínaju boliet tie žily a to som mala len jeden cetrotide a pregnyl . Zaenab ti kolko berieš detralex 2x1 tabl? a stačí ti to pri tých hormonoch?

janettka
22. apr 2009

lábusko myslííííím na tebe!!!!Jinak všem přeju hezký den! 🙂

irafa
22. apr 2009

ahoj všem taky myslim na tě labus!!!!!!!!!!!!

pajka00
22. apr 2009

Dobré ranko všem...teda čtu si to, a obča jsem z toho jelen z těch vašich odborných výrazů🙂Já jsem ještě nic nepodstoupila, takže nemám přehled. Pochopila jsem, že janettka čeká-gratuluju🙂a irafo ty zkoušíš...Janetko,tys otěhotněla ve dnech,které ti určil astrolog?Nebo ani nevíš,nebo uměle?🙂

henikav1
22. apr 2009

Krasny dnik Vam prajem zienky
Labus, myslim na teba, na vajulko, alebo este lepsie na vsetky vajka a drzim palceky... 😉
Vcera som bola po obchodoch ale nekupila som si nakoniec nic, iba malemu a oslintala som hadam vsetky dupacky, bodycka a ciapocky 😀 😀 😀
Tak teraz idem trosku slintat po nete, nejako predsa musim ten cas zabit, aby som nemyslela na testovanie
Vcera vecer som uz mala zas take pohnutky, ze skusim, ale rozmyslela som si to

henikav1
22. apr 2009

ozaj pajka, nic si z toho nerob, aj ja som jelen z tychto vyrazov, ja este totiz nemam skusenosti s IVF, beriem len clomid a pregnyl, stacilo mi to uz dvakrat k tomu aby som otehotnela, len babatkam sa u mna v brusku nepaci 😒

janettka
22. apr 2009

pajko otěhotněla jsem těsně před tím než jsem měla jít na 1.konzultačku do Pronatalu a zatím čekám jak to dopadne.Loni jsem měla zamklý těhu takže jsem teď ještě víc ve stresu než když jsem měla testovat.Jinak ten měsíc co jsem otěhotněla jsem měřila ovulku testama a podle nich jsem žádnou neměla,pak věř testům...k doktorovi jsem šla moc brzo protože jsem potřebovala odvolat termín do Pronatalu a i tak mi řekl,že je to hodně malinké,ale že to typuje na pozdní ovulaci,takže teď 5.5. jdu na kontrolu,UTZ a stanovení co a jak...

pajka00
22. apr 2009

To mě mrzí henikav,že se neudržely...ale určitě do třetice....Já nic neberu-jen ty vitamíny a uvidíme..Můžu se zeptat,kolik je ti let?Ono-když už člověk dítě má,hned to bere líp-ale ty, které nemají žádné dítě-těm musí být určitě o hodně hůř.

janettka
22. apr 2009

heni a byla jsi na imuno?

pajka00
22. apr 2009

Jasné janetko...bez ovulace a těhotná🙂Držím palce, určitě to bude good...jenže člověk si řekne nestresuj se,ale copak to jde?My jsme se pokoušeli od září-kdy jsem po zamlklém těhu mohli....ale bezvýsledně.Jenže-stavěli jsme domek,pořád hópání po žebříku atd...tak doufám,že teď,když jsem konečně ve svém a relativně bez stresu,by to mohlo jít líp.Dr. mě chtěla teď už poslat na konzultaci do Zlína do IVF centra,ale řekla jsem jí,že zkusíme ještě půl roku sami.(stejně to nevydržím-dala jsem si dnes termín 2 měsíce) a pak zkusíme konzultaci a aspoň spermiogram-jestli je ten můj miláček v pořádku (snad jo,když už se mu jednou zadařilo-i když se špatným koncem🙂 😉

irafa
22. apr 2009

jj pajka my skouime přirozenou metodu beru gravital a manž vitaminky tak snad
dnes su 30DC a naměřila sem si teplotku pro zajimavost a naměřila sem BT 37,2 ale pokud se mi cyklus posunul na 37DC tak je BT normal mam test doma ale řekli sme si se zany že testnem spolu 1.5 tak musim slib dodržet a pak je brzo testovat
mam tři děti a ani u jednoho nebyl problem dokonce u Jirky se nam to povedlo na poprvé a to byl fakt zazrak i doktor sedivil řikal to neni ani možne ale jo a tak teď mi osud nachystal tak že už vic jak rok čekam brala sem antiko injekce jednou za tži měsice at ak mi zmizela menzes a dva roky trvalo než se nam ji podařilo vyvolat no hrůza i mi dělal hormonalni profil a mam jej v pohodě a tak od loňskeho května mi to chodi a tak vlastně pokud to počitame dle menzes tak je to vlastně rok že no uvidime
jo aještě mi holky na diskuzi poradili brat mumio tak sem ho v březnu vybrala poctivě tak třebas že by zabral 😕 😕 😕 😕

irafa
22. apr 2009

pajka taky stavime a přestavujem vim co to je ale sme na to sami a tak manž musim pomoct i nahazovat sem se naučila a sama jel do prace ja si namichala maltu a šlka na to a když došel domu tak ziiiiiral teda jo mamko řek
sem doma tak proč bych nepřiložila ruku k dilu ale teď se snažim trošku šetřit kdyby kdyby!!!!!

pajka00
22. apr 2009

dobře děláš irafko🙂Taky jsme si dělali 90%sami-takže vím jaké to je. V -13 ve vaťáku a čepici jsme makali-ale super,za rok jsme to dodělali,krásně barák vymrznul-včetně nás🙂Ještě teď rozmrzám.Kamarádka si dělala srandu,že se nediví,že netěhotním,když máme spermie i vajíčka u ledu..Tak se teď nahřívám a doufám,že se zadaří. Já mám děti 2 - 17 a 14 a obě napoprvé...jenže to mi bylo 22 a to byla jiná...holt...nikdo nemládne..ale jelikož se cítím na 22... pořád-tak co?!Mumio?to si musím zjistit.
Kamarádka moje byla 3 na IVF, protože otěhotnět nemohla několik let, Dr. jí řekli,že normálně neotěhotní,, protože má totálně zdegenerované vajíčka,které se nevyvíjí a já nevím co.....No...takže bohužel po IVF nic.....začala cvičit Mojžíšové metodu a za 2 měsíce těhotná!!Doktor nevěřil. Jo a když měl malý půl roku, s manželem se nějak picli, 1x na to "hupli" bez ochrany a těhotná!Takže má 2kluky 3 a 1,5🙂))A pak věřte doktorům🙂

janettka
22. apr 2009

irafko teď koukám,že jsi z kraje z kterého jsem utekla před 5lety...a máš malé dítko,jaké to je?já si to nějak neumím představit po tolika letech....

yanny
22. apr 2009

Čus kočky,
Pajko, třeba taky otěhu, než se dostaneš do caru. 🙂 Jako Janet 🙂
Labu, tak dej hned vědět co, jak a kolik????
Labu mrzí mě, že jsem už včera nečetla vzkaz od tebe, ať se ještě nepřestávám cpát těma utrošema atp...
Protože jsem šla na noční službu do baru a samo, že jsem si už žádné léky nebrala, no a volám večer mému doktorovi, co a jak........,Tak mi řekl, že je ještě hodně brzo a že nemám vysazovat nic a v pátek přijet na krev už k nim do caru.
No to bylo něco pro mě, říkám mu že mi došel estrofem, ale že mám ještě z dávna nějaký zbyteček.

Potom jsem už byla jako na trní, a čekala až se lidi vypakujou, abych mohla zavřít. Naštěstí ve dvě v noci odešel poslední host, tak jsem zavřela a tradá domu si naládovat večerní dávku.
Doma jsem zjistila, že ten zbytek Estrofemu v prosinci 2007 prošel, tak jsem zase z toho na palici, ale už jsem vyzobala dva, tak snad i po expiraci funguje 😒

S

henikav1
22. apr 2009

Yanny, ty si este horsia ako ja, mne takmer vynadas, ze testujem skoro a ty robis to iste 😀 😀 😀
Tak len davaj na zubrienku pozor, co ak tam je.
Labus, taka som netrpezliva a nervozna, hned ako budes vediet, tak napis, cely cas na teba myslim a drzim palceky
Pajka, ja mam 38, ale kopu komplikacii a len jeden vajecnik, ten druhy mi vybrali uz davnejsie. No a ja mam jedno dieta, manzel dve, ale nemame spolocne, preto by sme velmi chceli aspon jedno, to vies, toto je nas posledny vlak, ak ho nechytime, bude na babatko neskoro, preto sa drobcek stava absolutnou prioritou. Hoci aj mna uz lekar tlacil na IVF, hlavne preto, aby som mala tu predlzenu kulturu, kde sa hned vylucia nejake choroby.
Len u nas to stoji nenormalne peniaze, uz som myslela na to, ak sa nam to do polroka nepodari, pojdem do ciech, alebo na slovensko.
Janette, nebola som na imuno, myslim si ze otehotniem bez problemov po clomide, skor sa bojim, aby babatko nebolo zas poskodene, aby bolo zdravucke a aby vydrzalo.
Irafa, aj Pajka, obdivujem vas, ja som robila rekonstrukciu domu asi pred dvoma rokmi, ani som sa tam neukazala za cely cas a aj tak mam z toho hrozu.
Ozaj asi som vam zabudla povedat, minuly vikend som si posadila muskatiky na terasu a vcera ked som bola vonku, som videla ze uz zacinaju krasne kvitnut, tak sa im tesim

pajka00
22. apr 2009

Yanny je to určitě zabíračka být v noci na nohách a kmitat v baru....asi horší než makat na baráku ne?Po expiraci to funguje,ale ne tak moc jak by mělo..i když se to brát nemá-ale ze 2 se ti určitě nic nestane.

Heni jsi na tom podobně-i když zdravotně asi líp, ale říkají,že nevadí, když je jen jeden vaječník-já mám děti 2, přítel ani jedno...takže by jsme samozřejmě jedno chtěli...ale zatím se nedaří.Jeho to samozřejmě mrzí víc než mě, ale nedává to najevo... já jsu z toho vždycky pošpatnělá,ale snažím se to moc nezabírat. Hlavně kvůli němu bych byla šťastná, kdyby se to zadařilo-ale samo, že i kvůli sobě...Tak snad se nám zadaří brzo. Už mě čekat nebaví a já jsu TAK netrpělivá na všechno...Jenže-poruč tomu🙂

labus
22. apr 2009

ahoj kočky ste zlatučke žial nemám dobru správu -ja proste niesom dieta štasteny -vajucho už bolo fuč našli mi tam len tekutinu tak mi ju doktor v nadeji odsal bez uspatia ale ani tam nič

irafa
22. apr 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ sakryš doprčic teda to je pech ja se tak těšila že budeš mit transfer v sobotu anic tak za měsic viď to už musi klapnout
janetka malej Jirka už neni tak malej bude mit v řijnu 9 na profilu mam starou fotku no měla bych ji as změnit že jinak kouknoi do nastaveni tam mam jak se děti narodily 😅 😅
mě dnes pobolivalo v podbřišku takovy tlačeni tak bojimbojim aby nedošla mrcha a mam citlive bradavky ze mi i kadelka vadila na dotyk su utahana jako kotě

irafa
22. apr 2009

yanny takže deš v patek na krev????????? 😕
a zany kdepak tebe mame jak ty se citiš už odfrčela vyroza??????

labus
22. apr 2009

Irafka Zaenab mala dnes kopec práce asi je už fit lebo som jej volala a pracovala ona je take moje zlatíčko

labus
22. apr 2009

Yanny no vydiš vravela som ti a pozor na estrofen ten sa nesmie prerušit brat lebo sliznica hned spadne aj vysadza sa až v tretoim mes, tehu a to postupne Yanny tak držím palce a silno len tie lieky prosím ber to je moc doležite ten estrofen mi vesvetloval štelcl že ak sa raz nasadí tak sa nesmie prestat brat

yanny
22. apr 2009

No labus, tak to je pech.... 😖 takovou dálku a jak to že ti to neudřel centrotid a potom pregnyl.
Mě se to stalo taky jednou, že mi píchli mi centrotíde pozdě, v podstatě až ten den OVu a to už bylo pozdě.
Tak jsem se dostala až na sál k Maděřiščovi z Pronatalu a ten jen koukal, že už tam nic nemám.
Labu, ale zase jsem postřehla pozitivní věc, že ti při vědomí propíchli až k tekutině vk vajěčníku, takže vlasně něco jako punkce????? Viď????? A dalo se to vydržet?????

S tím Estrofenem máte pravdu, doktor říkal, že to je právě blbé, že se musí brát až do 3 měsíce, a já o pět hodin posunula večerní dávku a ještě ho mám rok prošlý. Snad to s ním do pátku vydržím, stejně vím na 100pro, že těhu nejsem.

A co Štelc???? To byl taky moc milý doktůrek.

yanny
22. apr 2009

Berušky jdu si lehnou jsem nějaká utahaná, někdy mi připadá, že žiju jen 10 DNÍ, a to od MS do OVU. Pak už jen přežívám.
dobrou 😵 😵 😵

zaenab
22. apr 2009

Ahoj holky, dnes jsem už úplně fit, zabraly kopy citrónů a to, že jsem poctivě byla doma a odpočívala. Měla jsem dnes na starosti mezinárodní delegaci, které jsem něco přednášela a pak pojezdila krásy Moravy. Tak jsem se až teď dostala domů a udělala si horké kakao.
Ale zavírají se mi oči, tak ho dopiju, dám sprchu a jdu na kutě. Zítra tu budu víc 😵

irafa
22. apr 2009

ahujky a dobrou holky taky mi padaj vička as je to ve vzduchu tak dobrou 😔 😔 😔 😔 😔

labus
23. apr 2009

Yanny štelcl je moj poklad je užasny ja by som ineho doktora ani nechcela - včera mi preto spravil tu punkciu že tam našiel tu tekutinu a bolo mu luto že som sa hnala 300km zbytočne Yanny punkcia bez narkozy jedneho vajucha je malina vobec by som sa pri jednom nedala uspat bolo to ako ked ta dobne včela to len sekundu zaboli a potom chviločka čo to odsaju fakt to nebolo nič hrone ten zadok to bolo 1000x horšie takže pohoda. Potom som vstala na izne sa obliekla a mohla som hned odýst ale brucho ma boli ešte aj dnes ako po riadnej punkcii a dost som krvacala včera ale dnes už nič.
Yanny ja si proste kým budem tehu musím vyskušat všetko-aj punkciu bez narkozy 😀 😀
ale je pozitývne že mi telo pracuje ako má. štelcl mi dal telefon priamo na neho aby sa to už nezopakovala takže všetko zle je na niečo dobre a mali sme krásny vílet . Zaenab nám poradila minule dobru reštiku v Olimpii tak sme sa super naobedovali a čo už život je takýto... ved tžo same poznáte
už sa teším koélko vajuch budem mat nabuduce ked mám 2 vaječníky doktor mi slubil že ich zo mna vydoluje dost 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre