Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
1. máj 2009

já taky mlčím jak hrob..už se mě ptala kamarádka jestli jsem zase nepřibrala...to víš,já během roku a půl co beru cokoliv abych otehotněla nabrala 10kg...a teď už mám zas 3nahoře!!!!Budu jak koule jestli to zas nevyjde!

henikav1
1. máj 2009

ja som od minuleho roka nabrala uz 18 kil, ale je mi to jedno, hlavne aby bolo babo, ved to potom zase raz zhodim.
U mna v praci to vie jedna kolegyna, ta mi pomaha, ked musim vlacit vela spisov, no a druha kolegyna ktore absolvuje vsetky utrapy so mnou, tiez sama stimulka.... len jej sa chudatku velmi nedari

janettka
1. máj 2009

u mě to zatím ví jen sestra....ta se mnou taky prožívá všechny naše prohry.... 😒

henikav1
1. máj 2009

ja som to rodine este nepovedala, ani nepoviem, minuly rok som povedala a ako to skoncilo

janettka
1. máj 2009

no já taky ne...minule to manžel řekl snad všem v okolí hned jak se to dozvěděl,teš se teda drží akorát v práci už asi něco naznačil,protože se na mě chlapi nějak moc koukali...začínám mít z toho 5. strach....

labus
1. máj 2009

dobre ránko 😵 😵
tak kočky čakáme //

henikav1
1. máj 2009

no po zlych skusenostiach sa uz clovek viac boji
ale verim, ze to bude dobre
uz obzeras vybavicky, kociky, postielky a tak??
a pozerate mena?

henikav1
1. máj 2009

labus, ako som zbadala tie dve ciarky, uz som sa potesila, ze uz niekto testoval 😀

labus
1. máj 2009

heni 😀 😀 -prepáč to kočkám na inšpiráciu 😀 😀

janettka
1. máj 2009

heni nekoukám vůbec na nic,řekla jsem si že až jestli bude všechno dobré toho 5.tak tomu budu věřit...ale už u říkám semínko...no a mám pocit že to bude kluk hihi...ale uvidíme.lábusko ajhojík...to je doba co???holky nás napínají

ast
1. máj 2009

Ahoj holky, dobré ráno. Labus, jak se daří? Já se nějak odmlčela, není mi nějak dobře po duši. Ale sleduji tu dění a těším se, až bude "můj měsíc". Pá.

irafa
1. máj 2009

ahoj holky zlatička koukněte do albička sou tammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm fakt //
pořad na ně koukam a nemohu se vynadivat manž byl šikulka velmi brzke vstavani se fakt vyplatilo

irafa
1. máj 2009

sem zaspala tak se vam omlouvam za zdrženičko testla sem o šesti rano ale bylo mně 😝 😝 😝 tak ani test nebyl potřeba vubec nejsem schopna něco polknout byla sem třikrat těhu ale tak brzo mě 😝 😝 nebylo doufam ze je zavrtanej tam kde ma bejt 6.5. du na ko tak hned jak dojedu dom odpol tak podam hlašeni a možna i fotečku 🙂 🙂

henikav1
1. máj 2009

no konecne, huraaaaaaaaaaaaaaaaaa, tak sa tesim 😵 😵 😵
blahozelam, teraz pozor na maleho cervicka, aby sa pekne uhniezdil

irafa
1. máj 2009

no joo joo 6.5. du na kontrolu k doktorovi tak snad bude vše ok

labus
1. máj 2009

Irafka superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵 moc blahoželám a posielam brušku pohlazeníčko

ast
1. máj 2009

Irafa-gratuluji moc

labus
1. máj 2009

Ast ahooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjj moc sa teším že si sa ozvala -teraz nestíham ale neskor napíšem tak poobede

macek28
1. máj 2009

Ahoj holky!Musím ještě do třetice popřát irafince a i hanikav,oběma Vám změna nastavení moccccc sluší.Je to trošilinečku i moje zásluha,že jsem irafinku nakazila. 🙂

irafa
1. máj 2009

holky moc diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
a kdepak mame zanynku?????????????????????????????? kdepak seš holka naše 😨 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕

labus
1. máj 2009

Irafka mrkla som albumček - no nádherná rodinka 😵 😵 fakt krásne fotečky a tá poslednáááááááááááááá
to je ale dialnica superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵

pajka00
1. máj 2009

Irafko gratuluju!!!!!§ moc ti to přeju|🙂) holky,tak která další?🙂 super,že pomaličku vás přibývá těhotných.....já chci už taký....čekám mrchu každým dnem.....tak vím,jaký je to pocit.....\Hezký den všem těhulkám i snažilkám🙂)

kanhwa
1. máj 2009

Irafka gratulujem 🙂 🙂 🙂 a drzim palce 🙂

labus
1. máj 2009

Ast zlatík tak ahoj moja no dufam že už budeš s nami častejšie ja som mala dnes frmol som si toho na dnes naplanovala vela tak som kmitala 😀 😀 😀
ja mám zajtra o 09,00 to cievne vyšetrenie je pre mna moc doležite lebo mi pri laparke v 2002 diagnostikovali tie krčove žily a nemala som problemi ale teraz po hormonoch... tak chcem vediet či zvládnem tie hormony ešte raz a či zvládnem tehotenstvo to je podstatne
inak neviem či si čítala čo som mala za šoky tento mesiac začal mi fungovat vaječník bolasom v šoku a mala som mat punkciu uplne bez stimulky vlastne aj bola len mi folíky praskli 😀 😀 😀 tak mi len odsali tekutinu čo zostala ale vajko fučččččččččččč no aj tak je to neskutočne dobre zistenie
máš už výsledky z tých trombofilných mutácii?ja stale nie už som tam aj volala tak sami na to mrknu či neputovali moje výsledky niekam inam už čakám 2mes.

ast
1. máj 2009

Milá Labus, moc se těším, že se na to snažilkování spolu zase vrhneme. Já asi v červnu nebo v létě. Výsledky na trombofilní mutace ještě nemám, až kolem 14.5. Asi se taky ještě zeptám endokrynoložky, jestli by mi nedala nejmenší dávku homonů. Někdo tu psal, že to je možné, ale nevím, zeptám se. A taky jdu 15.5. na imunologii. Prý má doktorka nějakou supermoderní věc-tak vám to potom napíšu, o co se jedná. Uvidíme. Měj se moc hezky. A všem přeju, aby se vaječníčky vzpamatovaly nám všem. 🙂 Pá. Budu tu večer.

labus
1. máj 2009

Ast červen je krásny mesiac 😀 😀 😀 ved máme narodky tak to je super a to už budem na teba denne plut tehu vírusky 😀 😀 😀 😀
Ast mne endokrinologička tiež robila komplet rozbor ale vravela že nepotrebujem hormony ine ako ten estrogen a myslím že mne velmi pomohlo aj to pitie litrov a litrov LAPACHA a rooibosu oni liečia aj upravuju hormon., hladiny ved lekári su zo mna paf že mám zasa oba vaječníky 😀 😀 😀 a masaže,masaže...
mrknem ta večer a moc držím palčeky nech su výsledky dobre..

zaenab
1. máj 2009

Irafka, MOC MOC BLAHOPŘEJI ! ! ! Ať se teď jen všechno vyvíjí jak má a ty máš kolem sebe samou pohodu.
Já bohužel nic, tak počkám na mršku a jdu nanovo

kanhwa
1. máj 2009

Baby, tak na vase odporucanie som mrkla temu Reprofitu - teda lepsie povedane, podrobne som vsetko zhltla a rozhodli sme sa, ze ideme - v juli alebo auguste, ale urcite tam budem buduci tyzden volat a zas mam v sebe plno optimizmu 🙂

zaenab
1. máj 2009

Kanhwa, tak mi potom písni do IP, můžeme se v Brně vidět 🙂

irafa
1. máj 2009

😕 😕 😕 ahojky holky tak až se domluvite na srazik nevynechjte mě prosim rada se s vama setkam ju 😨 😨 😨 co vy na to přijdu vas poplivat aby stese co nejdřiv nakazily a teˇtěhu bacilky chytejte tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre