Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

jordana
8. máj 2009

Zatiaľ to krvácanie je slabé a začalo to len dnes tak uvidím čo bude zajtra. a v pondelok pôjdem tak či tak na krv. Trocha som sa vystrašila lebo som myslela,že ke je tes poz. tak ms nepríde vôbec.Labus dúfam,že ten pondelok bude stačiť či mám utekať skôr.

labus
8. máj 2009

Jordanka ked je to len farbenie stačí v pondelok neboj fakt to nemusí byt nič ine len zahniezdovanie . Moc držím palčeky ak by sa to krvacanie zhoršilo tak kludne skoč na pohotovost na gyn. ale inak nemusíš-neboj to bude dobre

jordana
9. máj 2009

Dik zlaticko,včera som už zaspala boli sme včera trocha na nákupoch tak ma to zmohlo a nebolo mi celkom ok. 🙂

yanny
9. máj 2009

Ahojte berušky,
Jordan, jestli to nebylo, jak tomu říkají biochemické????
Odpočívej a uvidíš, stejně se s tím nedá nic dělat, jen si vzít utrogestan.

Labus, tak jak je už cítíš něco???Já poslední dobou cítím, jak mi píchá ve vaječníku, když roste folík 🙂
Dnes mě píchalo i celou noc, asi mám vyšší prolaktin, tak mi nepraskají a tak bolí, si myslím.

drakulka67
9. máj 2009

Ahoj. Jordano, sice jsem také jen laik,ale myslím, že pokud je to krvácení jen slabé,tak pokud to nepřejde v klasickou menstruaci, mělo by to být vpohodě. Některé ženy prý zpočátku mohou v období mensturace špinit, nicméně bych si určitě zašla v pondělí k lékaři a do té doby určitě být v klidu.

yanny, píšeš, že cítíš jak Tě píchá ve vaječníku. Víš, že já jsem to nikdy před tím nevnímala,tak jako teď na stará kolena.Víc než před rokem jsem vysadila antikoncepci a od té doby poznám období ovulace, cítím to tak,jako Ty. Předtím jsem to asi nepoznala,protože jsem víceméně pořád brala antikoncepci a asi jsem se taky tak nepozorovala. Každopádně teď při stimulce můžu říct, že mám prsa pořádně nalitá, bolí jak čert i při obyčejné chůzi a břicho mám pěkně nafouklé a také bolestivé. Koneckonců,není se asi čemu divit, když jich tam roste min. 15 😀 Tak jsem zvědavá, co bude dál. Dnes pícháme poslední decapeptyl a večer pregnyl a v pondělí dopoledne jdu na odběr vajíček - netuším,co očekávat. A pak ........ děj se vůle boží 😨 Každopádně jak jsem pochopila injekcím nebude ještě dočista konec, doma mám ještě agolutin, jen nevím, kdy se bude aplikovat - ale asi se to brzy dozvím 😵

yanny
9. máj 2009

Drákul a kam chodíš???? Asi jsem to přehlédla.
Nevíš kolik si měla FSH a LH v hormonálním profilu??
S tím pícháním je to fakt, ještě před prvním IVF jsem vůbec nevěděla kdy mám ovu,
Někdy jsem si myslela, že je něco špatně a ona to je OVUlka 🙂
Jak a kolik čeho sis píchala?????

labus
9. máj 2009

ahojte kočky ,
Yanny no mám bohovske nálady a cítim vždy tak na večer pichanie vo vaječníkoch 😀 😀 😀 sranda prvý krát v oboch 😀 😀 😀 ale nieje to nič strašne len ich cítim ale ved stimulujem len 3 den ale tie hrozne nálady z clostilu mám znova ako minule. Bruško mi už dneska trošku nafuklo ale ja som pri stimulkách nikdy prsia necítila takže to vobec .

yanny
9. máj 2009

Labus, představ si že mi jedna kočka poslala ceník do Prahy do Motola, což je fakulní nemocnice, a nativ je tam za 7500, asi tam brzy přesídlím
posílám link pro zajímavost
http://www.ivf-motol.cz/cenik.aspx

zaenab
9. máj 2009

Ahoj kočky,
tak dnes bylo tak hezké počasí, že jsme randili. Byli jsme v parku, na obědě, pak jsme se připletli k nějaké recesi - kolem řeky jezdila skupina lidí na lyžích s kolečkama a všichni měli kulichy s bambulkama 😀
Teď jsme ještě byli na večeři a teď už jsme doma.
Mě působí určitě stimulka z minulého měsíce, včera mi začal silný hlen, dnes slibně pokračuje, tak samozřejmě nezahálím 😀
Yanny, ty ceny jsou fantastické...

yanny
9. máj 2009

Na mé vaječníky asi taky působí ještě Klostík z minula, ale hleníku mám nějak málo, zato mě v ních píchá ostošest.

yanny
9. máj 2009

Koukám na Káju, to je borec............

labus
9. máj 2009

Zaenab hmmmmm mali ste fakt krásny dník . My sme sa práve vrátili z malej prechádzky a začínam cítit intenzívnejšie vaječníky tak snád niečo porastie
všetky vás moc moc pozdravujem 😉

yanny
10. máj 2009

PŘEJI HEZKOU NEDĚLI 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Berušky, jak je to s OVU testy, dělala jsem si ho den po OVU a byly na něm dvě čárky skoro stějně silné.
Jak to má tedy být?????

henikav1
10. máj 2009

krasnu nedelu maminy a vsetko najlepsie ku dnu mamiciek, dnes mame vsetky sviatok, ci uz maminy, alebo buduce maminy.
Labus, myslim na teba, mysli na ten vonavy batoztek, ked ti bude najhorsie.
drakulka, drzim palce
irafka, ako sa citis, uz telefonujes po ranach do misy, alebo mas nejake ine prejavy tehu?
yanny, zany, uz ste aj vy na rade, yanny tie dve ciarky to je dobre, hor sa do prace 😉
yanny, pozerala som tu fotku z tabla, fakt trufale na tablo, ale mas krasnu dcerku, vyzera ako fotomodelka
ja si uzivam maleho, prave som rozsliapla nejaky chips v salone, skoro ma vystrelo, ale aspon viem, ze uz je doma. Vcera som tu mala aj maleho kamarata, tak som sa venovala skor deckam
No a vedela som, preco som nervozna, chudatko male, kazdy vecer plakal za mnou, poznam si dieta, viem ze je to mamin pupok, nie je zvyknuty byt bezo mna. Som rada ze uz je zas doma

drakulka67
10. máj 2009

ahoj všichni.

yanny: už jsem to psala minule,tak ještě jednou: Ve čtvrtek jsem byla na II. UTZ a říkal endometrium 14,8 - vůbec netuším co je normální,ale neříkal nic, takže asi vpoho a pak začínal počítat folikuly - bylo jich tam skutečně kolem patnácti s tím, že nejvědší byl 20 a pak stupňovitě dolů - nejmenší měl 10, jinak převažovali velikosti 11 a 18 - prý je to pěkné.
Jinak mám stimulační protokol S : od minulého týdne to mám takto:
úterý: decapeptyl 0,1 1x denně
středa:decapeptyl 0,1 1x denně + menopur 75UI 1x denně 4 ampulky.....až do úterý tohoto týdne
ve středu tento týden: decapeptyl 0,1 1x denně + 2 ampulky menopuru + 2 merionalu
čtvrtek: decapeptyl 0,1 1x denně + merional - 4 ampule
pátek: decapeptyl 0,1 1x + merional - 4 ampule
sobota: decapeptyl 0,1 1x + pregnyl 2 ampule
no a od pátku polygynax (průser, zapoměla jsem si ho vzít, takže jsem si ho vzala až večer - nevím, jestli je to průser) a od včerejška antibiotika doxyhexal 200 mg, dál uvidím........V lékárně jsem nechala ranec peněz za další merional a zítra jdu na odběr 🙂 Tak jsem zvědavá,jak to všechno dopadne. Jinak prsa mě bolí příšerně a nafouklá jsem jak nevím co. Tak se jen modlím,abych do svatby zhubla,jinak se nevejdu do šatů (-:

drakulka67
10. máj 2009

jo a chodím do K. Varů 🙂

irafa
10. máj 2009

ahojky holky
tak hlasim že rani nevolnosti sou tu ve čtvrtek sem byla nemožna celej den
kdybych se mohla vybl.....tak se mi ulevi ale samo to nejde a jinak to neumim a tak se kroutim a snažim se to zaspat
a ještě mi blbne tlak mam ho nizky normalka a kor teď a tak to řešim do postele a nohy nahoru aby sem srovnala tlaky 😝 kafe nemužu vino taky ne tak co jinyho že

irafa
10. máj 2009

musime vydržet do 14-16 tejdne pak se mi snad už ulevi ne ale neva je to pro něco kouzelneho tak to stoji zato vydržet že jo
zdravim vas všechny dlouho k nam nenakoukla janetka
janetko pokud nas aspoň čteš VĚŘ ŽE NA TEBE TU VŠICJHNI MYSLIME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ozvi se nam jaks i dopadla na kontrole ju
jo labusko ty si se ptala proč tak pozdě na kontrolu
no to ja nevim ale mam dojit až toho 3.6.jen kdybych měla nějakej problem tak mam dojit dřiv tak budeme věřit že bude vše ok musi ja sem se samym štěstim zapomněla zeptat jestli vidi srdičko ????? njn tak musim vydržet do dalši kontroly

ast
10. máj 2009

Ahoj holky, tak jsem zase na příjmu. Labus, moc na tebe myslím, květen je superměsíc. Já do toho jdu během léta nejpozději. Mějte se, zatím.

yanny
10. máj 2009

Ahoj Ast, taky do toho půjdu co nejdřív.
Heníčku, už ho trénuj, že bude doma dvojka za mimi.
Iraf, hned bych si to s tebou vyměnila, bl....a bych klidně jak amina
Drákul, taky chodím do Varů, teď do Pronatalu.
Ten menogon a fostimon kupuješ v lékarně naproti institutu???? A kolik stojí, asi taky do něj půjdu.

drakulka67
11. máj 2009

Ahoj všichni, nevím jak u vás,ale u nás je hnusně, zataženo a prší 😒
Yanni, asi ještě nejsem takový odborník jako Ty, takže nevím, na co přesně se ptáš - z těch názvů jsem maličko vedle,ale např. za merional za 8 ampulek jsem dala něco přes 2200 kč, což je cca 275 kč za jednu ampulku. A celkem jsem jich musela koupit deset. No a pak pregnyl, agolutin, listovku a injekce - za to jsem dala necelou pětistovku, něco asi přispívá VZP, koukala jsem, že výše účtu byla skoro 1600 kč. Jinak ano, chodím do lékárny naproti do toho průchodu. Odkud vlastně jsi? Také z karlovarska???
Držte mi palečky, dneska v 10 h jdu na odběr a přiznávám, že jsem nervní 😢 Tak pa

pajka00
11. máj 2009

Dobré ranko kočky...tak "konečně"zase v práci.Byli jsme v tom Vranově-nádhera, počasí jak na objednávku, celé 3 dny překrásně....Nohy mě bolí, nařehtali jsme se...super víkend. U nás dnes slunečno-vypadá to na pěkný den....no určitě začne lít, jak toto řeknu🙂 Tak hezký den🙂
Drakulko, držím palce!!

pajka00
11. máj 2009

Ahoj Yanni...tak ovu test má být dvě stejně silné čárky-ta testovací může být i tmavší....,žes to tak měla znamená,že ovu zrovna probíhala....já jsem si to párkrát dělala a jeden den byl ten testovací světlounký,druhý tmavý jak ten kontrolní a třetí den zas světlounký....nevydrží to třeba 2 dny tmavé.Takže jsi měla ovu posunutou.

henikav1
11. máj 2009

ahojte, krasny zaciatok tyzdna Vam vsetkym prajem
drakulka, drzim palce, aby tam bola kopa krasnych vajok
labus, ako sa citis? vela som ta cez vikend nestihala, mala som stale nejake navstevy a myslim ze aj ty si toho mala dost

beras
11. máj 2009

Ahojky holky.Nezlobte se že vám sem lezu. Měla jsem na minimálku nakoupen fostimon a 5 ampulek mi zůstalo tak pokud nemá někdo zájem.Expiraci má do 7/09.Info v ip.Moc vám přeju stěstíčko které potkalo i nás po třech ivf a jedné minimálce.

labus
11. máj 2009

Heni ahoj citim sa mizerne sedím tu a revem - bola som u Klaudiki mojej gyn. z tých horm. mam mikozu a tak som bola na výter a po lieky tak sme mrkli folíky inak mam mat UTZ až zajtra ale je to kamoška tak sme to pozreli a nič slabota tri foliky 9mm a dva po 7mm na lavo vaječník nenašla znova niekde je zašity ved sa nemohol vyparit..takže ja ta asi sklamen a tehulkovat budeš sama. Ja ak aj dojdem k punkcii velku nadej nemám a ja osobne už viac určite skušat nebudem u mna je to beznadejne .. takže tak..

henikav1
11. máj 2009

labuska moja, prosim ta nestracaj nadej, co ty mas optimizmus len na rozdavanie pre druhych? Slabota by to bola keby si nemala ziaden folik, ale mas az tri, ved z toho pri vacsom stasti by si mohla mat az trojcata. Mykoza sa vylieci, to mava vela zien a nie je to nic strasne. Ja ta neopustim neboj, ale ani ty sa nesmies opustit a verit, mysliet pozitivne. A nevyzuvaj sa zo svojho slubu, ja ta cakam na tehulkovanie so mnou.
Opakuj si stale, staci aj jediny folik, ked je dobry, hlavne aby tam bolo krasne vajko a aby sa embryjko uchytilo

pajka00
11. máj 2009

Labusko nesmutni dopředu, třeba se zadaří a bude to dobré a z jeden folik použijí.Ostatní povzbuzuješ a sama nad sebou hned pláčeš..já vím, že je lehčí povzbuzovat druhé-taky mi to jde líp, ale ty jsi důležitější sama pro sebe, tak se drž a nehaž flintu do žita!!Držím ti moc palečky,aby se to zadařilo.

labus
11. máj 2009

Heni nestracam nadej ale som pod vplivom hormonou nezabudaj a strašne som verila že ked mam ten druhy vaječník.. čakala som nejaký zázrak alebo čo???? ☹ ☹ ☹ ☹ len som sklamana a hormony robia svoje tak ..

henikav1
11. máj 2009

ja viem, ved aj ja som mala take zmeny nalady, ze sa so mnou nedalo vydrzat. 😉
Ten druhy vajecnik sa len docasne skryl, ale ved nepotrebujes dva vajecniky na babatko, ja som v tom priklad, ved vies ze mam len jeden vajecnik a predsa sa nam to podarilo. Neboj, stacia ti tie tri foliky, len aby boli dobre, uz koncom tyzdna by si mohla mat punkciu a mozno uz o dva tyzdne budes tehulka
velmi ti drzim palce a myslim na teba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre