Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
5. jún 2009

no včera sem sem ani nešla bolela mě přišerně hlava snažila sem se to zaspat ale nepomohlo to a tak sem si večer vzala paralen a do hodky byl klid
drakulko sakra to nenenenenenenneenene ja se na to vyš co a do prd.......! jak ti musi byt když seš v praci a přivali se k tobě narodni menš.... s kopou děti a ty si pak řikaš proč ja ne a oni jo ani to nevychovavaj vychovava to ulice a co vy byste tomu nosili modre z nebe jeli buh ja vim se rouham ale je li proč nas dobre toliko zkouši a těm mrcham co nechcou střidaj chlapi se zadaři a pak dou na potrat protože řeknou že parchanta nechcou jinak i toto řekla kdisi i moje mamka tatovi když čekala mimčo byl o by to ode mne o osm let mladši tata byl nadšenej že se mu to ještě podařilo ale ja nabyvam dojmu že to ani tatovo nebylo že si mamka odskočila jinam a to byl duvod prioč ale proč to memu tatovi řekla tak drasticky sem se to dověděla až sem byla dospěla a moc mě to mrzelo a protože vim že mamka chodila i jnam to sem poznala taky až v dospělosti mi řekla že to nemohu pochopit prej až budu vdana nechapu to do ted ale fuj ja vas zatěžuji svyma starostma z mladi a vy tu mate uplně jine starosti ale tak mě to přišlo ny pamět a potřebovala sem to as vyventylovat ven tak se vam omlouvam nejhorši ale někdy je když řeka jak byla tatovi věrna tata už mezi nami neni a ja drtim ruce a neřikam nic jak rychle se zapomina a ani si neuvědomi že to všechno vim a ja neumim zapomenout mě to ale hodně poučilo do manželstvi opravdu hodně a ted už dost

irafa
5. jún 2009

jejeda kdepak vas mam holky tady nikde nikdo???????????????????,

drakulka67
5. jún 2009

😢 😢 ☹
Byla jsem tu s vámi sice jen chvilku,ale nějak jsem k vám přilnula. Nám se náš velký sen nesplnil a tak přeji alespoň vám všem hodně štěstíčka a úspěchů. Už se nebudeme o nic snažit, takže se s vámi loučím. Mějte se krásně.

irafa
5. jún 2009

drakulka 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

yanny
5. jún 2009

Drákul to neeeeeeee!
Snad nás neopustíš, víš že IVF na poprvé se většinou nezadaří, takže by to byl velký zázrak a ještě v našem věku, proto se to musí zkoušt i několikrát, tak to nevzdávej!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já jsem unešená z mého malého pejska, tak se vždy moc těším domů na něj a taky spinká se mnou v postýlce ač jsem to vždy nenáviděla.

Irafko, tak hlavně nás neopouštěj!!!!

Taky by jste mi všichni moc chyběly 🙂

yanny
6. jún 2009

Berušky, kde jste????

irafa
6. jún 2009

ahojky yanny 😉

irafa
6. jún 2009

kdepak ja vas neopustim budu vam sem lozit neboj sem zvědava ktera mě budr nasledovat sem se těšila jak budem z heni ale osud tomu chtěl jinak sakraaaa 😠
drakulka řikala že na dalši pokus už nema penize a myslim aj ty nervyčky daj zabrat chuděrka naše tak ji lituju
a co teprv labuska a všichni tady ste si fakt už užili až až dop......

irafa
6. jún 2009

ja sem dnes po dlouhe době normalka spala celou noc to byl zazrak že sem nemusela jit třikrat za noc čurat 😉

yanny
6. jún 2009

Taky bych chtěla chodit v noci čurat 😕

irafa
6. jún 2009

neboj yanny ja věřim že se dočkaš

yanny
6. jún 2009

Můj už chodí, ale asi to nebude těhu 😀

zaenab
6. jún 2009

Ahojky, tak jsem vás dočetla - DRAKULKO, hlavně sem nepřestávej chodit. Nemáš to ted lehké a tady najdeš spřízněné duše i povzbuzení 😉

Já byla na skvělém koncertě,ale díky prstíku jsem docela trpěla, jak jsem seděla, nateklo mi to ještě víc a při chůzi to pálilo a cukalo. Ale domů jsem dojela ve 2 😀

Jinak jsme prošvihli ovulku, drahiušek měl strach, aby mi něco neudělal s prstem, takže prostě týden nic ☹

Jo a byl tu dotaz na Gynex, já ho brala asi 3x, vždycky třikrát denně ale už nevím, kolik kapek

henikav1
6. jún 2009

ahojte, mam to za sebou, dnes som prezila peklo, rozhodla som sa ze uz nikdy viac.
Uz sa nebudem o nic snazit, nechcem uz ziadne dalsie sklamanie. Vam ostatnym drzim palce, aby vam to vyslo, ja uz nevladzem

zaenab
6. jún 2009

Heni 😢

yanny
6. jún 2009

Jsme nějaké smutné holky 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔
tak snad zase bude vše OK.
jÁ SE BUDU SNAŽIT!!!!!!

ast
7. jún 2009

Já taky!!!

yanny
7. jún 2009

Heníčku, tak snad by to mělo do třetice dopadnout 🙂 Budu na tebe myslet, vím že to nevzdáš!!!!!!!!!!

Zkus si dát vyšetřit protilátky, proti lepku, já je měla a všichni mi říkali, že způsobují neplodnost. a jak jsem zjistila, tak je má kde kdo!!!!

yanny
7. jún 2009

Tak snad tady nebudu zase sama 🙂

zaenab
7. jún 2009

Yannyyyy, nejsi tu sama, já mám práce, že skončím kolem 1PM, jestli pohnu. Tak sem občas kuknu.
Co to je za testy, s těmi protilátkami na lepek? Ještě jsem o tom neslyšela. Jak to způsobuje neplodnost?? A jak se to pozná, jsou nějaké příznaky, nebo jen z krve?

Jo, a SNAŽIT SE BUDU TAKY ! ! !

madla28
7. jún 2009

Ahoj holky, tak jsem po dlouhý době taky přišla. Konečně se přítel rozhodl zase jít do toho.

zaenab
7. jún 2009

Madli, paráááda! Jsem ráda, že tě tu vidím a mám ohromnou radost z vašeho rozhodnutí 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵

Mimochodem, mám doma papouška, tak na tebe v souvislosti s ním myslím vpodstatě denně 😀

madla28
7. jún 2009

Já vás někdy čtu, ale nic nepíšu. Je mi líto Hení.
Akorát nevím, jakýho máš papouška.

madla28
7. jún 2009

Jé Irafa čeká miminko na moje narozeniny. To je supr.

madla28
7. jún 2009

Frantovi to dlouho trvalo, než dostal rozum. Musela jsem dva víkendy na soustředění, každý týden na nějakou soutěž a zabralo až to, že jsem odjela na sraz z učňáku a vrátila se až druhý den. Moc se mi tam nechtělo, ale věděla jsem, že odjet musím, ale nakonec se mi to moc líbilo.

labus
7. jún 2009

Madluš ahoj - strašne sa teším že si sa vrátila a pozdravujem priatela 😵 😵 😵 rozumne rozhodnutie 😉
Heni ozvi sa - myslím na teba stale....
Zaenab,Yanny tak aký bude další postup?
Ast ahoj a ty ako budeš pokračovat?
Ja mám v utorok hysterografiu neviem či sa bojím viac vyšetrenia alebo výsledku ☹ ☹

madla28
7. jún 2009

Labus výsledku se neboj, když ti něco najdou, tak aspoň budeš vědět, proč to nejde.

zaenab
7. jún 2009

Madli, nakonec mám senegalce, je to zlatíčko, už začíná skvěle imitovat různé intonace. To mě po třech týdnech docela překvapilo. Jinak blahopřeji k tvé strategii, je vidět, že to bylo chytré rozhodnutí

Labus, ahoooj. Neboj, v úterý budu dopoledne v brněnské katedrále zařizovat koncert, tak tam za tebe a miminko zapálím svíčku. Nevím, jak to vyšetření probíhá, ale jak píše Madla, určitě je dobré znát výsledek. Dobrý potěší a méně dobrý dá naději a úlevu, že se našla možná příčina problému.

madla28
7. jún 2009

Zaenab, hlavně se mu hodně věnuj, aby se nezačal škubat a nakup mu hračky. Hlavně takový ty plechový zrcátka. A kdyby jsi si chtěla nějaké rady, tak si kup knížku Proč můj papoušek...? Od Rosemary Low. Je nejlepší. Mám jí taky a dost jsem se tam dozvěděla i když jsem chovala papoušky tak 10 let.

zaenab
7. jún 2009

Madli, dík. Tu knížku znám, je bezvadná. Věnuju se mu ráno asi hodinu a večer několik hodin než jdu spát. Má kolečko na houpání a nádhernou hračku, kterou trhá z velkého kolečka, po kterém lozí. Ale nechci zase, aby si zvykla jen na mě, už jsem koupila cestovní klec a budu ji brát třeba na návštěvy u rodičů . Je to nádhený mazlík, jsem moc ráda, že jsem ji dostala. A když něco nebudu vědět, vím, ke komu jít pro radu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre