Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
25. jún 2009

A moje úplně nej kámoška, to vychytala nejlépe.
Její můž si přál, aby přestala kouřit, tak mu ke každým narozeninám, svátkům a ježíškům dávala pro něj prý nejlepší dárek, že tedy 100% přestane kouřit, nikdy déle jak měsíc nevydržela a tak si s tím vystačila pěkně dlouho, ale..............jen do té doby, než si její miláček našel o rok starší nekuřačku.
Už je tomu asi 10 let a ještě stále kouří, protože je z toho rozvodu stále hotová.
Je to trošku černý humor, ale vždy se tomu nasmějeme, když na to přijde řeč 🙂

pajka00
25. jún 2009

🙂)) tak to jsem se pobavila🙂))) sice na jeho dárcích ušetřila, ale bohužel-v konečném zúčtování moc ne🙂)) je to černý humor, ale fakt vtipné🙂)

pajka00
25. jún 2009

Miláček šel v úterý večer na trénink a ptal se jestli bude ještě pršet,jestli má jet autem nebo na kole..mrkla jsem na nebe a říkám-už pršet nebude...je jasno...tak prý jo,jedu na kole. V 21 hodin slyším kapat na okno a TAK se rozpršelo....že jsem ležela v posteli a smála jsem se (trochu škodolibě) a přijel v půl desáté,zmoklý do nitě,přišel za mnou do ložnice a s kameným úsměvem říká-zase se tě příště zeptám na počasí ty rosničko-mně tekly slzy smíchy,jak mi to přišlo vtipné,že chudáček tak zmoknul-ale pak přišel vyslečený a za trest mě pěkně zchladil tím studeným tělem a měla jsem to🙂) Aspoň se bude rozhodovat sám a nebude se mě ptát-copak já su nějaká žaba??🙂)

yanny
25. jún 2009

Naštěstí jí platí tučné alíky, a teď její holčička odmaturovala, tak od něj dostala novou Fiestu. Takže nakonec, takových starostlivých tatínků je málo, tak ještě má kliku.
Jen je až tak moc zvýčkaná, že jí žádný jiný není dobrý, přimhouří oči jen u mladého zajíčka, ale musí být hodně mladý a ještě hezký, takže takový už by jí zas nechtěl, no je s ní sranda 🙂

yanny
25. jún 2009

Nebo měl přijít do devíti 🙂
Alespoň se tulill, taky dobrý 🙂
Musím zase chvilku dělat.

annaanna
25. jún 2009

ahojte kočendy.... ako sa máte?

bsik
25. jún 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Teď momentálně nejsem snažilka, ale těhulka, ale vyšlel nam nějak špatně biochem. screening, tak mě čeká amnio a kdoví........... Ale 40 mi bude za chvilku 😉

pajka00
25. jún 2009

Jo..trénink mají od 20 do 21...takže mu to krásně vyšlo,na ten zmokanec🙂
Tak pracujem-my tu dnes nemáme šéfy-to je klídeček🙂Venku leze sluinko-co si víc přát.
Čekám mrchu od včera....tak uvidíme,kdy se uráčí megera...

yanny
25. jún 2009

vypínám PC, tak ještě jukám a koukám na Bsíka, ahoooooj.
Tak nám tu neplodnost, nějak předělali, viď.

Aničko, aničko chybíš tady!!!!!!!!
Jak je????

Tak večer, už letím.

zaenab
25. jún 2009

Pajka tak nakonec to bylo doufám hezké i pro tebe? Takové zchlazení....hmmm 😅

Aničko, ahoj, no my se máme snaživě, ale co ty? Jaké to je? Doufám, že si to hezky užíváš a máš čas i na sebe.

Bsik ahoooj, no jasně, že se můžeš přidat. My ti nezapomenem tu službu, kterou jsi tu prokázala 😉
A je fajn, že čekáš mimčo - jak se vám podařilo? Taková, jako ty, nás tu vždycky pěkně povzbudí 🙂

bsik
25. jún 2009

Ju Yanny, oni ji myslím ani nepředělali, ale nefunguje a na těchto stránkách je nějaká jiná - jestli jsem to dobře pochopila.Zaneb, to nestálo za řeč, ale díky.Já jsem momentálně těhu z 6 IVF, ale když mi mrkneš na vizitku, tak tam je to vše pokupě. Teď jdu 3.7. na AMC, tak mám trochu nervy na pochodu. 😒

pajka00
25. jún 2009

Holky všechny těhulky jsou vítané🙂Jen kašlejte bacilky..ať se nás to taky chytne.)
Jo zany....zchlazení příjemné-měla jsem to mít za trest, že jsem ho poslala moknout....ale nebylo to tak špatné 😉

zaenab
25. jún 2009

Bsik - teda máš toho za sebou už požehnaně, tak věřím, že to špatné sis už vybrala do konce života a teď čeká jen to příjemné. Přeju ať i to amnio dopadne na výbornou.

Pajka, tak to má být 😉

bsik
25. jún 2009

Pajko a ten tvůj trénuje co? Můj hraje aktivně fotbal a když prší, tak je to prý úplně nejlepší......... A pak se za pár dní vždycky diví, že kde se prý mohl tak hrozně nachladit 😀

pajka00
25. jún 2009

Můj hraje basket.Hrál 1.ligu, ale protože by jsme se moc nevídali, tak přestoupil a hraje 3.Už jak říká-je starší pán🙂) je mu 34...ale je fakt, že proti 18-letým divočákům už hraje opatrně🙂) Přece jenom-kolena pryč,prsty všechny vykloubené...fakt je v kondici🙂)mladý chlap. Takže hraje v hale celý rok, no ale když zmoknul, tak mohl být nemocinkaný a marodeček přece....🙂))chááá ani bacil na něho neskočil.

bsik
25. jún 2009

Jo to můj má chudáček vždycky tu smrtelnou nemoc - rýmečku. 😉 Taky má 34, ale zátím teda fotbal omezpovat nějak nehodlá - i když on teda 1. ligu nehrál nikdy. A už vůbec ne kvůli tomu, že by jsme se málo viděli. Ale asi tak - pondělí - čtvrek je pracovně v Praze,v pátek jako dělá z domu, ale než příjdu z práce, tak už je na tranále,pak příjde, umře. V sobotu dělá na baráku, příjde, umře. V neděli zápas, příjde umře. No a v pondělí hurá do Prahy. A když je zimní příprava, tak sice na baráku nedělá, ale to proto, že mívá trénink i v sobotu.

irafa
25. jún 2009

ahoj holky diky za pochvali na fotečku pajka dobryyyyyyyy prej cely tatka tak tos mě pobavila ja mu to vyřidim ju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vitam bsika ahoj
tak to mame holka stejne ja jen testy ty mě bude dělat ve středu tak uvidim my je zavola tyvysledky tak snad to bude ok a na amnio sem se už objednala budou mi to dělat pozděj než tobe taky sem o dvatejdny pozadu
že jo a taky mi to budou dělat až za tři tejdny a to 20.7. rano a to mi po tel zapomněli řict že mam mit doprovod ještě že to vim od tud z konika
neboj snad vše bude ok špatneho sis už užila dost žejo tak na tebe budu myslet
jedu se kulturně vyžit dem na plavčo do krytaku jen se nam jaksi zatoulal synator 😉 ale on hned doběhne tak zatim ahojky večer nakuknu co a jak

zaenab
25. jún 2009

Pajka, ten můj hrál taky basket, vlastně všichni chlapi z jeho rodiny, i zpětně v rodokmenu - no neznají se snad?

janettka
25. jún 2009

ahojky holky tak včera jsme byli v tom Pronatalu,informac hodně...teď se tím prokousat.Lilo celý den tak pak jsme si zašli na večeři a tak už jsem se sem nedostala...ale jak vidím nakecali jste toho dost a nikomu nechybím vy baby jedny 😀
Heni copak to zas vyvádíš holka jedna!Doufám,že budeš hodná a hezky doma odpočívat!

irafa
25. jún 2009

janetka chyběla to viš že jo 😀 😀 😀 😀
to viš sou to holky kecalky ale aspon nemusime je hledat až na druhe nebo třeti straně 😀
ale ted fakt už du na to plavčo ahooooooooj

bsik
25. jún 2009

Iraf mě právě vyšlel pozitivní biochem. screening. Na UZ bylo vše dobrý, ale krev jsem měla nějak z normy. No a když to sečetl ještě s tím mým věkem, tak jim vyšlo- riziko 1/190 na DS. Pořád se utěšuju, že hlavně tím věkem, ale červík hlodá.......... 😒

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

janettka
25. jún 2009

bsík to bude dobrý mojí švagrové to vyšlo stejně a dneska má zdravého kluka 🙂

zaenab
25. jún 2009

Bsik, tim bych se nestresovala, oni na vek 30+ nemaji zprůměrované tabulky, to vím od kamaráda gynekologa. Proto to s věkem hodí riziko každé.

Janettko, chybělas tu!!

janettka
25. jún 2009

holky podstoupila jste některá hysteroskopii bez narkozy?Navrhli mi to v Pronatalu a já jsem z toho nějaká zaražená,všude čtu,že to dělali s narkozou...

bsik
25. jún 2009

Já na hysterce byla, ale taky s narkózou. Vůbes by mě nenapadlo, že by to dělali bez ní....... A říkali, jestli by tě alespoň umrtvili něajk lokálně?
A Zaneb díky za povzbuzení 😉

janettka
25. jún 2009

Ne prý jen hodinu před ní si mám vzít ibalgin nebo něco proti bolesti.

bsik
25. jún 2009

Já jsem teda posera, ale asi bych se to pokusila uhádat na tu narkózu.

bsik
25. jún 2009

Holky ahojky zítra. Mě už padla, tak pjedu domů. Dnes mi přijede manžílek, tak doufam, že nějak rozumně. Před chvílí mi ještě volal z kanclu, tak nevím.

labus
25. jún 2009

Janettka ahoj ja som bola na histerografii teraz 9.6 a uplne bez narkozy,bez injekcie aj bez tabletky bolelo to dost ale prežila som to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre