Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hanula11
20. júl 2009

irafo a ost. ta naše se taky naUTZ ve 20. týdnu ukázat vůbec nechtěla, a když jsme byli na té amnio... (v 16. tt), pořád prý zadělávala doktorovi jehlu, tak musel napichovat víckrát, nemoh nabírat plod. vodu, se jí tam ta jehla holt nelíbila 🙂
Že to je holka vím z výsledků té amniocentézy, jinak bysme museli čekat až do 32 tt. (což je ještě 7 týdnů), než budu mít další UTZ 😵 .
A jinak mně to bylo taky celkem jedno, co že to bude, protože už máme holku i kluka, jen jsem si říkala, že by to mohl být kluk - mají to asi přece jen trochu jednodušší než holčiny 😉 🙂

hadonoshka
20. júl 2009

Ahoj holky, tak u mně blbý, v sobotu jsem začala krvácet, poslední MS jsem měla 17.5. a protože jsem dostala šílený křeče tak jsem se lekla, aby to nebylo to mimoděložní a letěla jsem do nemocnice. Na ultrazvuku mi doktorka řekla, že mám ne jednu malou, ale 2 velké cysty na vaječnících po těch dvou měsících, volnou tekutinu v břiše a na vaječníku něco divnýho, vypadalo to jako dutina a uvnitř něco no prostě to vypadalo jako by se tam něco vstřebávalo. V děloze nic nebylo, takže zklamání. Ona sama nevěděla co to je, dělala si asi 5 fotek a někam se šla radit, brali mi krev a vzali mně na příjem. Za dvě hodiny jsem se dozvěděla, že těhotná podle krve nejsem a tak to mimoděložní není, ale prý ty cysty dost narostly a mám se stavit za týden po MS na gyndě a domluvit se s doktorem na odstranění. Jinak prý nebude ovulace. Sestra se mně zeptala, jestli vzhledem k mému věku a dětem nechci spíš sterilizaci, tak jsem si připadala jako idiot, vždyť jdu do důchodu až za dvacet let tak nevím, proč bych se měla cítit stará. Ještě kojím malého, muže mám o 8 let mladšího, tak si pořád připadám mladá. No sestřička byla z jiných časů, z časů kdy byl člověk na dítě starý ve třiceti. Doktorka mi nedokázala vysvětlit co to tam vlastně mám, byla to holčina po škole, no uklidnila mně tím, že rakovina se takhle stejně nepozná a že jsem na ni ještě mladá. No nebudu myslet černě, ale v nemocnici jsem čuměla do stropu a myslela na všechno možný. Vzpomínala jsem na bratrance, kterému říkali to samé a ve 23 letech na ni zemřel 5 měsíců po tomhle ujištění. No pryč od toho, dostala jsem pigáro a po menstruaci šupajdím k doktorovi a budu ho tlačit, aby mi pomohl, čas letí a rizika se zvyšují. Konečně jsme zkolaudovali a moc bych si přála přivést alespoň jedno dítě do nového a pěkného prostředí. Holčinky všem těhulkám i snažilkám držím palečky aby bylo všechno ok a jdu přepsat tabulku. Zatím pa. P.S. Kdybych přišla o mimi ve 22. týdnu, tak bych asi zešílela, to muselo bejt hrozný a u dvojčat dvojnásobně, holky obdivuji vás za tu sílu tohle překonat, čas všechno zahojí a jede se dál a to je dobře.

hadonoshka
20. júl 2009

Těhulky:

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 19.tt. - AMC - OK

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

zaenab
20. júl 2009

Irafko tak to je fajn, že to máš za sebou a že to nebylo nic nepříjemného. Stydlínek je po mamince, nebo tátovi??
A moc děkuji za virusky, dneska práci zabalím už v 10 😀

Raad, velké blahopřání, už máte pro princeznu jméno?

Hadonoshka, na cysty jsem odborník, byla jsem na laparce, na podzim na odsátí pod narkózou, taky se mi v ten nejblbější čas nějaká objeví, ale vždycky se další cyklus po odstranění mohlo začít se stimulkou. Tak ať se ti bez komplikací prasknou, nebo je odstraní a odsají tu tekutinu

janettka
20. júl 2009

ahojík holky tak hlásím že jsem po hysteroskpii , nic nenašli jen zánět v děloze takže mám antibiotika.Jo a nějaký srůst v hrdle.Ten prý trošku odstranili a roztáhli.Tak už by měli mít spermijky lepší cestu. 🙂

zaenab
20. júl 2009

Janettko, to jsou samé dobré zprávy dnes 🙂

yanny
20. júl 2009

Ahojte berušky,
no to je zpráviček 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Já makám, dělám DPHčko , mzdy.

Nedostala jsem to a těhu nejsem. Tak nevím čím to je, už je to 30 den cyklu, tak jestli je to kvuli té pozdější ovu, nevím. Vždy jsem to měla pravidelně, každých 22 dní, tak to je pro mě veget 🙂

Jdu spát, jsem docela grogy, tak dobrou.

zaenab
20. júl 2009

Yanny, vidíš, já tu slibovala, že půjdu spát v 10 (mám ovulku 🙂 ) a taky pracuji jak šroubek. Ale už to balím, jdu si dát sprchu a novou saténovou košilku s nádhernou krajkou, je k ní i negližé, tak to bude zase ke snídani 😉

Dobrou a sladkou všem 😔

erca5
21. júl 2009

ahojte dievcata,som tu nova 40 - tka,snazime sa a vcera som si robila test,ktor mi ukazal jeden tmavy a jeden slaby pruzok,prosim ,ktora z vas mala taky stav??? poteste ma... 🙂

raaad
21. júl 2009

ahoj Erco, pokud je na těhu testu jakýkoliv proužek,mělo by to značit těhotenství. Když je to ze začátku,tak je hladina Hcg v moči ještě nízká,tak je proužek slabý(tmavý je pouze kontrolní).Ale každým dnem by se měl proužek zvýrazňovat...... Takže pokud byl proužek,tak gratulace(ale zatím potichu 😉

Pro Zany: už dvacet let mám nachystanou Denisku 🙂

janett: takže dobrý...a vzhůru do toho.....prý po ATB je větší pravděpodobnost těhu....Někde jsem se to tady dočetla...ale zprvu tomu moc nevěřila...ale je fakt,že já jsem teď po 1.ivf a s 1embryjkem...a podařilo se.A těsně před začátkem stimulace jsem dobírala Augmentin,protože jsem si zcela dobrovolně (koza) nechala vytrhnout novou nefunkční křivou osmičku-zub...No a samo mi Doky udělal průchodní díru do nosní dutiny...takže následoval zánět....Bála jsem se,že mi tu stimulku odloží,ale doky říkala,že ATB nevadí....Takže třeba se to tím nějak ovlivnilo.....k lepšímu.....

hanula11
21. júl 2009

ZDAREC 🙂
My se s manželem se jménem asi neshodnem. Mně se líbí Barborka, ale dcera dotáhla loni z Prahy kočku, co s ní a tím svým bývalým, bydlela v Praze v 7. patře - kočku Barunku. Po roce si kočka konečně obstojně zvykla, už je z ní málem lesní zvíře (dnes v noci zase spala někde venku v lese), ale docela mi zkřížila plány, mimi se nemůže jmenovat stejně jako kočka, to bychom tu měly hezký guláš ve jménech 🙄 ☹ 🙂

erca5
21. júl 2009

ahojky raaad,myslim ze si ma potesila,ale pre istotu a potvrdenie si ho urobim este raz a rano...prajem tebe a vsetkym babam peknučky dnik...pa,pa 🙂 🙂 🙂 😵 😵

janettka
21. júl 2009

raad díky za povzbuzení,šla jsem tam s hrůzou protože co teď podstupuju za vyšetření,všude něco našli!Takže nějaké zánětlivé fleky mě už nemůžou rozházet a ATB vydržím,stejně máme IUI naplánované až na září kvůli revizi.A taky genetika bude hotová až v srpnu.Jinak ti potichoučku blahopřeju že se zadařilo...
hanulo Barborka je krááásná,já ji chtěla před 11 lety na holku,ale ve vesnici se měla narodit ve stejný termím taky ještě jedna holčička a tu chtěli dát taky Barborku...takže máme Lenku,tu chtěl bývalý a nám se to děsně pletlo protože starší byla Lucka....než jsem to vyjmenovala 😀
erca5....vítám tě tu mezi náma,potichoučku gratuluju a jen choď mezi nás ať tu mme pozitivní zprávy
Yanny je mi líto,že je to jen zapomenutá mrcha....takže vzhůru do dalšího snažení 🙂
zaneab sakryš holka máš ovulku a makáš jo????S takovou to těhu nechytíš hihi!!!!
Jinak ostatní snažilky zdravím a jdu makat,DPH nepočká a v sobotu chci odjet s kámoškou a ségrou na dovču...tak musím makat!

zaenab
21. júl 2009

Raad to je zajímavá zpráva s ATB, slyším to poprvé. Že by tohle byl můj důvod neúspěchu ? 😀

No a ovulka neovulka, nic nebylo, miláčka chytly záda, na která vůbec netrpí, tak si bral prášek a celou noc úpěl. Ráno se nemohl pohnout, taktak dolezl do koupelny a nahříval se v horké vaně. To je pech, snad to večer bude lepší, ale to zase máme nějakou recepci s kulturním programem ☹

Jinak jméno Deniska se mi líbí, připomíná mi to první kamarádku na mé brigádě v Německu před hóóóódně dlouhou dobou 😅

Barborka je krásná, ještě zbožňuji Bereniku (Berunka, Nika)

janettka
21. júl 2009

zany já ještě nějak nepřemýšlela o jménu...u 1.těhu loni manžel vymýšlel furt nějaké jména,já jsem říkala počkej po 12tt....pak to nedopadlo,tak u 2hého už mlčel....tak uvidíme až se nám zadaří 😀

zaenab
21. júl 2009

Janettko tomu rozumím. Já se taky neupla k jednomu jménu,ale už delší dobu (popravdě několik let) mám seznam jmen, která se mi moc líbí a je mi docela jedno, které by mezi nimi pak bylo jako první.

Kromě Barborky, Bereniky, je tam třeba i Andrea (Andrejka byla moje nejoblíbenější panenka, první "opravdická" kterou jsem měla od tří let) no a začínají se mi líbit stará, neobvyklá česká jména, jako je třeba Perchta nebo Vinkrécie.

irafa
21. júl 2009

ahoj holky vitam nove holky mladice 😀
se nestačim divit že sem se v ložnici připojila na net tak si řikam co v te betli mam dělat ale nevydržim to tu zejtra stejnak vylezu a budu opatrna ale v kuchyni s Katou škoda že nemam lehatko bych si ho v kuchyni rozložila 😀 😀
tak ja taky mam jmeno ale jen na holčičku na kluka teda ještě nemam ale když je to takove stydlive miminko co nam nechce na ultrazvuku nic ukazat tak třeba ani na kluka nebudem potřebovat jmeno ne no uvidime 3.8
tak holčičku bych chtěla Terezku by semi to pěkně rymovalo Katka Věrka Jirka a Terka ale na kluka nemohu nějak dojit na jmeno co by tak pěkně sedlo k těm mim třem to mam starosti že jestli to neni jedno ale bylo by to hezky to zrymovat 😀 žejo

bsik
21. júl 2009

AHojky děvčata. Vítám Ercu. My ještě nemáme koupený ani dudlík, natož aby jsem se dohadovali o jméně. 😀 Můj je po minulé zkušenosti tak opatrný, že by o tom snad ani mluvit nechtěl. 😉 Pamatuju si, že když jsem čekala před 15-ti lety holku, tak jsem se s mužem nějak na jméně zapomněli dohodnout a navíc jsme ani nevěděli co se nám narodí, protože na UTZ to prostě nepoznali. Jen jsem věděla, že kdyby to byla holčička, tak nechtěl aby se jmenovala jako nějaká jeho bejvalka 😀 Tak jsem potom na sála střelila od pasu Moniku a když mu volali, že má dceru, tak je samozřejmě ani nenapadlo mu říkat jak se jmenuje a on když volal příbuzným tak věděl kolik měří a váží, ale jak se jmenuje to nevěděl. 😉 Jo a sousedka pojmenovala dcerku stejně jak se už jmenovala naše kočka, a vždycky když na ni před barákem volá, tak první moje reakce.......co ta naše kočka vyvádí, že na ni volá?.......než mi dojde že to není jediná Lucka v okolí.(My ji teda pojmenovali podle tý kapely,ale to už se tak nepozná 🙂)My těch zvířat už měli a skoro všechny měli takový člověčí jména, tak bude těžký vybírat, ale Jakuba jsem asi neměli 😉

bsik
21. júl 2009

Iraf, my máme propojený obývák s kuchyní, tak jsem měla rozloženou sedačku a vegetila tam. Ovladače na dosah, kuchyň na dohled, tak se to ležení dalo vydržet.

irafa
21. júl 2009

njn my stavvime tak obyvak mam vlastně ložnic ale nějak bylo a nějak bude žejo

hanula11
21. júl 2009

Ono je plno hezkejch jmen. Lenka, Lucie, Veronika ... Mně se líbí i Leontýnka, Karolína no a Hana jsme se teda shodli. Ale s tím mým je hrozný pořízení, já něco navrhnu a on si z toho jména hned dělá srandu, kluci to prej budou dělat taky. Jako by i on byl malej puberťák, a to je mu málem padesát 😠 😉 .

irafa
21. júl 2009

😀 😀 😀 jj to jsou ti naši chlapy žejo a prej dospějou ale kdyyyyy 😀 😀 😀 😀

janettka
21. júl 2009

iraf prý s puberty přejdou rovnou do senility! 😀

irafa
21. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 au au ja se nemužu smat to boli ježiš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gejbule1
21. júl 2009

Ahoj holky,ještě jsem tady u vás nebyla ale taky je mi 40let a snažíme se o mimčo.Bohužel jsem před 3.týdny potratila.Je tu některá která otěhotněla třeba v šestinedělí a bylo z toho zdravé mimčo?Mám trochu obavy protože jsme byli na dovolené a šestinedělí porušili 🙂
erca taky jsem to měla jako ty a za pár dní ti určo ztmavne 🙂

janettka
21. júl 2009

no my jsme ho neporušili,ale tělo si samo řekne kdy je připravené,takže se zbytečně nestresuj...myslím si,že dokud nepřijde 1.ms tak nic moc nehrozí...ale i výjimky jsou,ostatně jako všude 🙂

zaenab
21. júl 2009

mám pracovní přestávečku, tak všechny zdravím. Byli jsme v kině, tak to teď musím dohnat, ale je vlahý večer a já sedím s PC na terase a pracuji.
Irafko napadl mě Jaroslav, říkali byste mu Jarka a hezky by ti to zapadlo do rýmovačky. Nebo Rudolf, Rudla ...to taky nezní špatně 🙂 Jinak kamarád má Antonína a Františka, dvojčata a když jde po ulici pyšný tatínek s Frantíkem a Toníkem, tak se za ním otáčí i řidičky, jak jim to všem sluší 🙂

No nic, jdu to dodělat a snažit se i jinak, ať mám na koho to jméno vymýšlet 😉

yanny
21. júl 2009

Ahoooj, taky jsem hned po práci jukla 🙂
No je tady nových berušek, všechny zdravím!!!!!!!!!!!!!!
Mě se už dlouhou dobu líbí Barbara 🙂

A kluka nevím, asi ho nikdy mít nebudu 🙂

je pozdě, tak jdu ninat.

hanula11
22. júl 2009

hezký den všem 🙂 na teploměru máme 24 st. ve stínu, obloha modrá, sluníčko svítí

janettka
22. júl 2009

hezký den holky tak tu máme krásný den,mám aspoň otevřený balkon ať si to teplo užiju u práce 🙂
u nás nic nového jen ten můj měl zas včera "svůj den" přišel v půl 8 a byl jak se říká na pěst 🙂 ...někdy si říkám, že tohle dělat já tak jsem hysterka, ale u chlapů je to únava z práce....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre