Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
28. júl 2009

Jé holky...to jsou krásné starosti vybírat kočárek.Taky bych už ráda🙂 Teda, te´d je takový výběr a jeden hezčí než druhý. Před 15-cti lety bylo pár tipů a na skladu 2 barvy a hotovo...no hrůza...proti dnešku...Akorát je problém z toho množství vybrat🙂)

raaad
28. júl 2009

Bsik,ta to jste vážně dobří,pokud to neví ani švagrová ani tchýně....tak to se asi moc nepotkáváte,že? Vždyť by to bylo snad nemožné.... To u nás tchýně(máme super vztah-lepší než s vlastní matkou) denně volá: jak se máš,nebolí tě něco a nepotřebuješ něco pomoct? vyžehlit,navařit?? všechno mi zavařuje a ze zahrádky neustále posílá ovoce a zeleninu...jsou z toho mimina tak na větvi,že pokud by byl problém,tak největší budou mít z nás všech snad oni. Ale nenechá si to vymluvit,tak jí nechávám...Nejraději by mě šupli po porodu a následném odstavení hend do rachoty,aby mohli hlídat...To určitě! Na stará kolena bych si to ráda užila....nejstarší -ten je už totál zobliga(teď nastupuje do Motola a čeká přitom na výsledky odvolání z vysoké)...mladší má neustále nějaké činnosti (a manželův syn po prázdinách nastupuje na střední)....takže princeznička bude totálně rozmazlená-to vím předem 😝
Jenom se k ní ve zdraví dopracovat 😉

Tak pa- uvařila jsem si kulajdu,tak se pokusím si dát a nevrátit ji ☹

bsik
28. júl 2009

No tchýně je taková, že zavolá akorát když něco potřebuje a švagrová jakbysmet.
Kulajdu mám moc ráda, akorát že jsem doma jediná kdo ji jí a když si ji uvařím, tak ji mám na celý týden.

hanula11
28. júl 2009

RAAD s tou tchýní to máš dobrý. My měli včera výročí 24 let od svatby, tak jsem si na tu svoji už zvykla, ale u nás je to jako u BSIKy. Já na ni tedy nikdy moc nespoléhala, ale trochu nadšení z dalšího vnoučete by občas taky neškodilo 😒 😉 🙂 To když švagrová čekala třetí (což je ovšem už 10 let), byli z toho u tchýně celí na větvi, njn 🙄 😅 My si ale vystačíme sami. Oni to preventivně ani nijak nekomentovali, aby je neubylo 😝 😀.
Jinak u nás ještě nepršelo, sice se docela parádně zatáhlo, ale už zase začíná mezi šedem prosvítat sluníčko. Tak nevím, jestli bude pršet, nebo ne.
Páčko a mějte se 🙂 😵

pet.s
28. júl 2009

Děvčata nesu dobré zprávy z krve-gravidita potvrzena - za 14 dní ultrazvuk. Je tam asi jedno.Ale nám to stačí. Táta se poprvé co jsme spolu, ožral po dvou pivech. Jinak nepije. Asi mu došlo, že se v 64 stal po 5-té otcem 😀 😀 😀

pajka00
29. júl 2009

Pet gratuluju🙂!! Je to krásné, když ti to tak Dr.řekne,že?Moc ti to přeju-a vám všem, které jste se konečně dočkaly!🙂
Dnes to vypadá na další horký den...no potěš!Tak ať to přežijem v kancelářích v pohodě🙂

zaenab
29. júl 2009

Pet, obrovská gratulace a upřímné přání, aby miminko rostlo a v pohodě a zdraví prospívalo...a ty s ním 🙂

Moc ti to přeji !

Já se za chvíli uvidím s Irafkou a Mackem, tak se těším, jak mě obě nakazí 🙂

raaad
29. júl 2009

Ahojky, a kolik Pety bylo to Hcg? a kolik jsi přesně po ET? asi jsi to psala-ale nedočetla jsem.....
Já měla v pátek cca 12800,ale na uzv minulé pondělí vidět ještě nic nebylo...tak se nemůžu dočkat čtvrtku...
Takže babule,přeju pěkný den.....a pro Zaenab posílám jěště nějaké baciláky...ať má toho ještě víc,než po srazíku...

pa-pa

zaenab
29. júl 2009

Raad díky 😵

pajka00
29. júl 2009

Já chcu taky bacily 😉

ema111
29. júl 2009

ahojte. prevazna vacsina z vas ma isto nepozna, chodila som sa na zaciatku temy, tak snad mozno 🙂 yanny a zaenab. kocky, mam doma kupene z ebay ovulacne testy, boli lacne 1 ks 0.27 EUR. aj som ich 2 mesiace skusala, fungovali, no my mame zly spermiogram, takze mi boli nanic. mam ich este asi 50 ks. tak ak by ste niektora chceli... taktiez mi zostali tieto lieky: Gonal 450 exp 04/010, Puregon 600 exp 02/011, Merional exp 10/09, Cetrotide 2 ks exp 12/09
a cosi o mne. zda sa, ze sa mi podarilo moje 5. ivf, ak ratam aj nativy. tak snad bude vsetko ok, som este len na samotnom zaciatku, v 5 tt podla vypoctov lekara, cosi vyse 3 tyzdne po transfere , takze este ma caka min 8 kritickych tyzdnov, kym prejdeme za hranicu 12. tyzdna. dutinka aj gest. vacok bolo vidno uz min tyzden, o 1-2 tyzdne by malo byt srdiecko. no musim pockat 2, moj gyndos ma dovolenku. tak uz musim nechat len plynut cas 🙂 a verit, ze konecne sa vsetko na dobre obrati 🙂
ospravedlnujem sa, moc sem nechodim, no v praci sa nechcem pripajat, mame zalohovane stranky a vecer som leniva.

zaenab
29. júl 2009

Ema, tak taky držím pěstičky a blahopřeji, určitě se všechno povede 🙂

Já jsem dnes měla hezké poledne v kavárně s Irafkou - a mám pocit, že každou těhu to mimčo hezky omladí 😵 Tak snad jsem pochytala všechny těhu bacílky 🙂

ema111
29. júl 2009

🙂 no super, tak si ich nachytala dufam dost. tych bacilov. a zany, co planujes? stale prirodzene?

pet.s
29. júl 2009

raaad to mi ani neříkej. Já měla HCG 324 14 den po ET. Není to málo? Na UTZ jdu 10.8. To budu 27 den po ET. Myslíš, že už tam bude něco vidět? Já se bojím i radovat. ☹
ema111 tak to budeme nějak na stejno 😅

ema111
29. júl 2009

pet ja som mala na 14.den 333, nemala som PK. a na 18. vyse 1000, to je uplne v pohode, nie je to malo. urcite bude vidno, min gest vacok, koncom min tyzdna mi bol uz vidno, to bolo 21.den. aj ja sa bojim

zaenab
29. júl 2009

Ema, půjdu teď v dalším cyklu do užnevímkolikátého (asi 5) IUI, pokud se nepodaří, tak do nativu. IVF u mě nehrozí, mám problémy s většími dávkami hormonů, tělo na to reaguje hrozně. Ale jsme oba v pořádku, tak je to podle mě jen statistika 🙂

pet.s
29. júl 2009

Ema tak to budeš krok (asi o týden přede mnou), tak to se tě budo pořád vyptávat.Kam chodíš do car?A gestační váček už je potvrzení, že tam fakt to mimčo je?Já prostě pořád čekám odněkud Jobovku. Nějak tomu nemůžu uvěřit,že se zadařilo. V našem věku- 😲

ema111
29. júl 2009

vraj to kazda dosiahne, co je trpezliva 🙂 isto to tak je. nativ je fajn, je ovela menej zatazujuci a vysledok sa dosiahne castokrat rovnaky ako pri normalnom ivf. drzim moc palce

pajka00
30. júl 2009

Dobré ráno holky, Ema moc gratuluju-zatím potichounku, aby se to nezakřiklo🙂
Zaneb-tak s iraf dobrý?Určitě jste si měly co říct-super se tak potkat🙂 Tak doufám, že tě řádně nakazila a zůstalo jí pár bacilků i sem🙂

irafa
30. júl 2009

ahojte holky
tak včera byl doslova den blbec sem hledala na nam jeden barak a misto do prava sem šla do leva s dojmem že tam bude to čislo popisne co hledam a při koukanim okolo sem blbě našlapla na kočičich hlavach mrchy jedny a odporoučela se k zemi mam naraženy prst tak si na něj davam obklady pěkně mi otekl ale prst sem sohla ted s namahou tak by to zlomene byt nemělo žejo spadla sem před kontrolou tak ma bejt vše dle mudr ok ultrazvuk mi nedělal i přesto že mu povidam že necitim pohyby řikal že je to tim vedrem že se ani jemu či ji nechce hejbat
tak nevim povidal že každym dnem pohyby ucitim tak snad jo sem s toho na prašky
už aby bylo ponděli a ja měla vysledky s amnio
včera sem narazila na mimi bazar a tak sem se kochala kočarky a vybirala co by jak by a pak se chystam k odchodu a pani mi řika jestli se vam nějakej libi tak si ho vemte do 14 dni tu končime no nemam ja pech fakt den blbec a to tu ani rač nebudu popisovat jak sem bloudila autem po Brně za dcerou do kadeřnictvi no horor ani nevim jak najednou sem byla na dalnici směr dom a to tam kde to nezna,m a nevěděla kde sjedu tak sem si mcvičně objela Brno a pak volala sos manžela aáten byl teda ze mě hotovej no ja už bez navigačky nejedu same nove sylnice kdo se v tom ma vyznat a to su rodem Brňačka chjo a ty zmatky honem z pruhu do pruhu si řikaly kerej debil to auto řidi myslil potkat úpolicajty tak mi vemou řidičak skratka
den blbec manž dojel domu dřiv než ja a řika mamce ja ji snad nebudu pouštět ven neumi řidit ani chodit doma bude tak sem ho pak poopravila a řikam mu řidit umim jen orientace byla včera v pr....

irafa
30. júl 2009

jedine na tom dni bylo užasne setkani se zany aspoň to mi rozsvitilo den
omlouvam se za překlepy mam zamotany prstik je to hrůza psat pak sem hodim na večer fotečku jak mi dcera u sebe v kadeřnictvi udělala hlavičku se mi to děla lip s manž mobilu tak du něco popapat a popřipadně se nezmrzačit při tom že sem jakasi nešika

irafa
30. júl 2009

jejda apropo ja nepopřala těhulkym vše nej nej nej velka gratulace potichounku abych to nezakřikla že jo
¨jojojo a pet to je super maš totiž termin na moje narozky 😀 😀 😀 😀 to je krasa

hanula11
30. júl 2009

AHOJ všem 🙂 . Já mám narozeniny 29.10. a malá prťola se má narodit 3.11., tak tajně doufám že by se mohla narodit o chlup dřív a mohly jsme mít narozky spolu 😉 😵

irafa
30. júl 2009

jo atu fotečku bedete mit s mim maxi pupikem na to že sem teprve 4 měsic je mi dost

irafa
30. júl 2009

ahoj hanulko
tak to ja spiše vždy rodim po terminu u všech třech to tak bylo tak si tu ze mě dělaj srandu že pojedu na silvestra 😀

pajka00
30. júl 2009

No teda Irafko...ty buď ráda, žes to včera přežila jen s tím prstem🙂 Tolik smůly v jeden den....tak hlavně,že jsi OK a mimčo v pořádku.Prst se zahojí-to je prkotina🙂 Odpočívej, nic nedělej, nikam nechoď a když-tak jedině s navigačkou🙂Snad se ti ten den už opakovat nebude.

hanula11
30. júl 2009

IRAFKO, ať prst moc nebolí. Mně se zatím děti rodily vždy před termínem, ale teď už to mají možná líp spočítaný (podle ultrazvuku). 🙂

gejbule1
30. júl 2009

Ahoj všichni,koukám spousta těhulek a snažilek 😀 .Přišla jsem se mezi vás nakazit miminkovským bacilem 🙂 🙂 .

pajka00
30. júl 2009

ahoj gejbule...takových je nás víc, které se sem chodíme nakazit🙂) Ty máš roční mimčo a plánuješ další?ty jo,tak to jsi odvážná,tak brzo po sobě🙂hodně štěstí při chytání bacilků.

nerra
30. júl 2009

Ahoj velká děvčátka 🙂
čtu tuhle diskuzi poctivě od začátku, ale teprve dnes se (z pověrčivosti ) ozývám.
Jsem po 1 IVF. 42 let, krátký protokol s antagonistou.Puregon od neděle 28.6 (250, 250, 200, 150, 150), hned další neděle 5.7 punkce vajíček, PK a ve středu 8.7 embryotransfer. 22.7 kontrola HCG 124, 24.7 HCG 240 a dnes UTZ gestační váček se žloudkem a prý vše v pořádku. Moc nevyskakuju ani nejuchám v mém věku se ještě může stát 1000 věcí, ale těší mě to. Nikomu to až do konce trimestru neřeknu, ale aspoň se z toho musím vypsat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre