Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hadonoshka
2. okt 2009

ahoj holky, no zany já jsem se fakt nasmála když jsi popisovala co se ti všechno semlelo, to jsem si vzpomněla na to známé "život je nepřetržitá řada průserů, nepravidelně po sobě jdoucích" :D

Jinak u mně nějaký divný, kromě toho, že je mi furt zle, tak jsem teď 3 dny jen špinila, ovšem těhu nejsem, protože tento měsíc jsme si dávali pozor a navíc měli "radši" sex jen jednou, takže nic nehrozí. Navíc jsme se dneska pěkně porafali kvůli penězům, tak jsem otrávená. Musíme dodělat plot a výběh pro psy a světla atd. a nejsou prachy a za chvíli bude zima.
Doufám, že mi nezačne vynechávat MS, teď chci ještě měsíc počkat kvůli těm Blížencům a Rakovi (to je zas tchýně) a potom šup na to, tak doufám, že ještě nebudu muset lítat na nějaké vyvolávačky. Jsem bez auta, vypadá že je neopravitelné a gyndař je 40 km daleko. A čas letí, v listopadu je mi 42.

lora prosím tě jak se jmenují ty homeopatika? Možná by mi to pomohlo srovnat.

bsik
2. okt 2009

Zdravím 🙂 Pets, můj má k tomu ještě katastrofální spermiogram, tak k tomu ICSI atd

pajka00
2. okt 2009

Ahoj holky....No hadonosko o penězích mi ani nemluv..na účtu 0 0 nic, tento měsíc výplata hodně slabá a to se chystáme na IVF...sice asi 23tisíc "jenom".....ale i tak....momentálně na to nemáme....No ploty až na jaře, fasáda za 2 roky-pokud našetříme....prostě fakt super!!
Snad se to všechno srovná příští měsíc a bude to OK. Já tento jsem taky bez ovulky...kupodivu...což mě štve...no ale poruč těm vaječníkům, kteří si dělají co chtějí..potvory!🙂
Tak hezký slunečný den všem-vypadá to na krásný pátek🙂)

pajka00
2. okt 2009

hoky-tak pěkný víkend..těhulky držte se-netěhulky-snažme se🙂 Opatrujte se, ať je všem dobře a jsme zdravé..ať se může hned nebo za čásek zadařit🙂

irafa
2. okt 2009

tak sem dnes byla ve Vyškově na neurologii a nic mi nelze dat jedině klid na lužku a maximalně paralen to sem dopadla dal by mi vodolečbu ale pry by mě to mohlo vyvolat porod takže doma cvičit na balonu uvolnovaco cviky a ležet tak teda nevim as začnou mit spiš studene papu a nebo klobasky no a maximalně fofrofky nevim snad se to po bylinkovych masažich a to pouze lehke masaže spravi mam mast belogen či jak je to jen z bylinek to jedine mohu tak musim vydžet z auta sem lezla no rač nemluvit no šak jak popisovala bsik no a sranda šla sem po přechodu a pani na mě mava tak dem dem a ja no boužel rychlej mi to teda nepude no hold musela počkat až sem se přešourala na druhou stranu 😝 😅 no každopadně to bude v prosinci snad dobry teda dooooouuuuufaaaam 😕 😨 no musi tak tak mějte se hezky a těhulinkujte ju atěhulky at vas nic neboli
ahooojjjjj

henikav1
2. okt 2009

irafka, ty stastna mamina, uz to nejako vydrz, bude dobre neboj, len hlavne vela oddychuj

ja som taka stastna ze uz je vikend, este jeden den by som v praci nezvladla 😖
tento vikend bude uplne kludny, ale posledny kludny az do konca mesiaca, dovtedy sa uz nezastavim, az kym nepojdem do Prahy. No a ked sa vratim, tak hadam bude aspon chvilka na oddych

veru neviem, ako by som teraz zvladala babatko

hadonoshka
3. okt 2009

Ahojky, tak se mi dnes naplno rozjela MS, tak snad všechno funguje dobře, ještě zkusím ten Sarapis, jak jsem o něm kdysi psala, prý je taky dobrý na úpravu cyklu.
No nadšená z MS teda nejsem až tak, pořád jsem si třeba říkala, že to jak je mi blbě a ta minulá slabá MS, no znáte to, tak nějak ve skrytu duše jsem si říkala, co kdyby. Teď jsem jen 3 dny špinila, ale včera jsem tahala celej den těžký věci a večer křeče a rozjelo se to, no mám tím pádem jen žaludeční vředy a jinak nic, no alespoň utekl další měsíc a já už po příští MS budu zase snažilkovat.

Jinak víkend bude jako vždy pracovní, alespoň že sluníčko svítí, hned je lepší nálada. Těhulky strašně vám závidím a doufám, že se k vám za 2 měsíce taky přidám. iraf ty záda to je určitě děs, nejlepší jsou fakt masáže od drahé polovičky, já jsem na to měla takový masážní stroječek a večer u televize mi muž pravidelně masíroval záda, byla to úleva. A hrozně mi pomohl břišní podpůrný pás, ten mi to tak o 50% ulehčil, zkus ho taky.

irafa
3. okt 2009

a ten břšni pas as kpoupim v těhu že jo ale mě ty zada boli na leve straně uplně dole tak jak začina zadek takova pichava bolest ale tak že pak nemohu ani došlapnout no děs ale plotynky to nejsou na neurologii mi řek že sou to jen pořadně stuhla zada a masaž mi vic rozbolela ta zada tak jen vtirame mast bylinkovou tak sem se ani po masaži nemohla hejbat dojit po schodech na zachod byl děs rano to pak jakž takž de ale běda jak přijde večer no nebudu fnukat musim to vydržet nic jinyho mi nezbyva mame tady maserku co by mi i poradila ale stale sem vahala ji jit otravovat taky čeka miminko holčičku až ji včera manž odvezl do porodky tak mam smolu dobře mi tak

pet.s
3. okt 2009

Ahojky děvčátka, dnes jen průlet.Musím připravit nabídku na vánoční pečivo. A to jsem celý den natírala plot a chatu.Koukám jedním okem. 😉

zaenab
4. okt 2009

Jejda holky, tady to vázne ☹

Ale snad je to víkendem, pořád teplým počasím, tak věřím, že si každá nějak užívala. Já se nemůžu dostat ze svých bláznivých dnů, po dovolené se Murphyho zákony rozhodly, že mě prostě předzásobí na hodně dlouho dopředu. Začalo to na gyndě, šla jsem na kontrolu a konzultaci příštích zákroků. Nějak jsem přehlídla značku (no dobře, bylo mi divné, že jindy je tam víc aut a teď ani noha) no a měla jsem odtáhlé auto. Tak telefonát miláčkovi, odvoz a přes dva tisíce tahle sranda stála. Naštěstí auto bylo bez škrábance, což mě mile překvapilo. Jinak vyšetření v pořádku, začnu se stimulkou na nativ od dalšího cyklu.
O víkendu jsem moderovala jednu konferenci a popletla jména dvou zahraničních účastníků. Jenže já si je pletla pořád, až se tomu sami smáli. Pak jsem na závěrečném rautu chtěla zhltnout hořící zmrzlinu. Nabrala jsem sousto za zhasnutých světel, jenže oni rozsvítili a já si nevšimla, že to na lžičce ještě hoří. Tak teplem jsem sice ucukla, ale odnesla to ofina, kousíček jí mám spálený. No a nakonec každá dáma dostala růži na rozloučenou a mě jich dal ředitel víc. Tak si je nesu k šatně a bába v ní mi povídá: tady nám kytky prodávat nebudete, my jsme světový hotel 😝 No málem mě omyli, protože jsem byla přesvědčená, jak mi to sluší. Kytky jsem tam vztekle nechala a teď mě to mrzí.
Tak nevím, jestli se mám příští cyklus o něco pokoušet, aby to třeba nebyla trojčata a každé jiné rasy.....při vší té mé smůle 😕

henikav1
5. okt 2009

ahojte, aspon som nakukla, vcera som do polnoci pripravovala malemu tortu k narodeninam do skoly. Nejako nemam odhad 😀 najprv sa mi stale zdala mala nakoniec je obrovska, ked som ju dokoncila, podla mna ma cez 10 kil, decka ju budu jest tyzden 😀
zaenab, ty ma vzdy tak rozosmejes tvojimi pribehmi 😀 😀 😀 ale som rada ze beries zivot s humorom
Aj mne takmer odtiahli auto v sobotu, boli tam prenosne znacky a ja som si ich nevsimla, niekto sa stahoval. Okna mam na opacnu stranu, takze som nic nevidela, ani nepocula, len si v sobotu rano vyleziem z vane a niekto zvoni, vraj policia 😀 ze si mam ist preparkovat auto. Tak vravim, ze za chvilku som tam a policajt na mna reve, ze okamzite 😀 😀 😀
Pre istotu som sa opytala, ci sa mozem obliect. Voda po celom byte, ako som vyletela z vane az ku dveram 😀
ale neodtiahli ma, tomu sa tesim, zato sused co podobne odignoroval znacky nebol doma, tak jeho odtiahli, tak ten sa asi nepotesil. U nas odtah stoji okolo 200 eur, teda pred par rokmi tak stal, teraz ani neviiem, uz aspon 4 roky sa mi nepodarilo dat si odtiahnut auto, to si vravim sikulka 😀 😵 😀

pajka00
5. okt 2009

Dobré ráno kočky....a přeju krásný týden🙂 Zanebko-to jsem se zas pobavila...a nejvíc s tou babou v šatně🙂))))) Já bych se asi začala smát....ale je asi fakt, že to byla asi poslední kapka po tom pletení jmen,co?🙂) A ta ofina...To doroste.) Já jsem kdysi-ještě jsem neměla UPS na PC psala složitou tabulku a když jsem ji skoro měla-vypli elektriku....tak jsem vztekle nadávala a když jsem ji dělala podruhé-tak znovu......./samozřejmě, že jsem si průběžně nezálohovala/.....no a pak jsem si vzala lízátko a ulomila se mi na něm špilka a já jsem začala brečet 😀 Chápete to?? Kvůli tomu, že se mi ulomila špilka!!Ale je fakt, že to byla poslední kapka.
Moje dcera přišla a říká-natřela jsem se v koupelně jakýmsi divným krémem a zvláštně smrdí-říkám,tak to nevím-ona takovým bílým s růžovým...tak jsem k ní čichla a říkám-noo tak to je opilka a je to na odstraňování chlupů-ona si s tím natřela obličej včetně obočí a ofiny.....tak letěla do koupelky to rychle umýt-naštěstí to nestačilo ještě zafungovat..podruhé pak přišla, že má divné fleky na prstech.....no a zjistila jsem, že si normálně nakrémovala ruce samoopalovacím krémem a mezi prstama se jí udělaly samozřejmě fleky-já jsem se už lekla, že má nějaký exém....a do třetice přišla a prý divej, jak jsem si namalovala rty....a ona si fialkou vytečkovala krásnou konturku kolem rtů. Když jsem ji uviděla, nemohla jsem vůbec mluvit smíchy a ona nechápala proč se směju. Až jsem se po 5 minutách mohla nadechnout, tak jsem ji uklidnila, že to NEUMYJE, protože fialka je nesmývatelná a drží jak čert.....tak dostala vatičku namočenou ve slivovici a šla drhnout. Zase mám slzy smíchu v očích, když si na to vzpomenu....ona je fakt skvělá🙂))))))

henikav1
5. okt 2009

pajka 😀 😀 😀 tento tyzden zacina dobre a s usmevom
to su tie dni blbec, ked sa nic nedari, nakoniec uz ta uplna blbost vytoci, alebo sa rozplaces, ale casom sa zase na tom dobre zasmejes 😀 😀 😀

zaenab
5. okt 2009

Pajka, Henika, díky, že v tom nejsem sama....už vidím Heni, jak valí z vany (to ještě můžeš být ráda, že jsi cestou nestrhala třeba vyžehlené prádlo nebo si nezlomila ruku nebo tak něco) a to kvůli policii. No a Pajka, tvoje dcera je fakt číslo. S tím krémem mě to pobavilo, mě se kdysi stalo něco podobného s bývalým mužem.
Koupila jsem si tehdy asi svůj nejdražší krém, ale dospěla jsem k názoru, že nastal čas začít investovat do prevence vrásek apod. Ráno jdu do koupelny a málem mě porazilo, krém za 8 tis. celý vypatlaný a když jsem s brekem valila do ložnice, muž nechápal - prý "jo, s tím jsem si večer natřel popraskané paty, docela dobrý ale mohlo toho být víc". Kdybych ho v tu chvíli zabila, každý soud by mě osvobodil!
Nío a to s tím lízátkem taky chápu, to je fakt ta poslední kapka.

Nío holky, jestli se nám teď zadaří, třeba budeme mít hodně veselé děti.

pajka00
5. okt 2009

Jééžiši...on ti vypatlal krém za 8000,- na paty??🙂))))))))) tak to se fakt chlámu tady nahlas...šéf se na mě podezřívavě dívá co blbnu-sama u PC a směju se-ale to je fakt teď už k smíchu....Tobě se nedivím, žes byla vytočená a brečelas.....co na to taky jiného?!🙂))))) chlapi-bez rozmyslu-natřou se čímkoli a jak vidíte-moje dcera taky🙂))))))
Včera jsem si koupila sazenice keříků-že to nasadím před barák...máme tam jen kus hlíny jeden jediný a dcera-kam to budeš dávat? říkám-před barák a ona-a kam před barák....říkám-normálně před barák....no ale kam? říkám-na chodník!!! a ona...na chodník???....a tak z posledních sil trpělivosti říkám-DOROTKO!!!PŘED BARÁK DO HLÍNY TO NASADÍM!!! a ona-sem si říkala, že do toho chodíku by se ti to blbě sázelo...chápete to??? fakt někdy tukan...a to je jí 14-si ze mě dělá normálně srandu!!

bsik
5. okt 2009

Hezké pondělí 🙂 I když v případě Zany to zní skoro ironicky 🙂 Do nativu určo jdi, protože sis všechnu smůlu vybrala alespoň na 10let dopředu. Takže teď tě zákonitě (ne Murphyho zakonitě 😉 ) čeká jenom šťastné období.
My přistavovali dvojgařáž s zároveň s ní i pokoj pro hosty. No a teď, když čekáme mimi, tak ho pro sebe zabrala mlaldá ( je vedle domu a má i vlastní vchod), a že dá drobkovi ten svůj původní pokojík.Na jednu stranu je to tak lepší, protože ten její je blíž naší ložnice a ona bude mít jen takový falešný pocit svobody a i když bude vlasně pořád bydlet doma, tak jí jen povolíme vodíto. No, akorát že se tam chce nastěhovat co nejdřív, tak jsme tam minulý týden malovali a sotva jsem se přes týden trochu smotala, tak jsme tento týden pokládali plovoučku.........Tak se zas nemůžu ani pohnout. No a příští týden pojedem koupit nábytek.......... Tak si říkám, že bych taky měla už něco pořídit tomu našemu miminku. Pořád ještě pro chudáčka malýho nic nemáme 😒 Mohli bysme mu - jak budem mladé kupovat ten nábytek - alespoň koupit postýlku 🙂

zaenab
5. okt 2009

Ahoj bsik, postýlku kupte, to bude fajn, jak pak budeš vymýšlet, jaké dečky a polštářky do ní dáš. Teda jestli na to budeš mít vůbec čas. A díky za povzbuzení, už jsem přemýšlela, jestli mám vůbec vycházet z domu 😅

henikav1
5. okt 2009

ja som taka rada, ze vas mam, tak som sa zasmiala, az sa mi slzy tlacia do oci. A to som si vzdy myslela, ze vsetko sa vzdy musi pritrafit iba mne, aspon vidim, ze zapadam do normy 😀 😀 😀
Dnes som zavreta v kancelarii, nedostaneme sa von a ani to nebudem skusat vo vlastnom zaujme, zas tu mame demonstrantov, polnohospodarov, ale teraz to vraj bude horsie, tak od rana nastupili obrnene transportery, je tu posil policie...akoby sme boli uprostred vojny, zabrany s ostnatymi drotmi... no horsie ako byva pocas sumitov. Ale radsej nech su tu policajti, aby to nedopadlo, ako ked rybari manifestovali a kolegovi prevratili a podpalili auto. Nam vybili par okien, moje netrafili, to som mala stastie 😀 😀 😀 vtedy som zrejme nemala blby den
Co sa tyka veci, co sme mali pre babo, to sme sa rozhodli zlikvidovat a babatkovsku izbicku zmenime na pracovnu. V kutiku duse si vravim, ze vzdy sa to da zmenit spat, keby sa nahodou podarilo a mozno prave vtedy ked na to budeme mysliet najmenej, babo pride

pajka00
5. okt 2009

Já už bych taky ráda vymýšlela dečky do postýlky..🙂 no snad se dočkáme.
Heni a ty jsi ve kterém státě? Vím, že jsi v zahraničí-ale kde je to takové bojové?

zaenab
5. okt 2009

Henika, to je jakobys popisovala svůj den někde v Afghánistánu - je to síla! Docela bych měla strach, zažila jsem třikrát stávku na letišti v Paříži (od té doby tam, když to jde, jezdím autem) a je neskutečné, co dokáže zmanipulovaný dav.
A s tím pokojíčkem děláš dobře - já jse pořád architektku přesvědčovala, ať nezapomene na dětský pokoj, až mi z toho hrabalo. Nakonec mě skvělá kámoška usadila: prý - teď to zařiď pro hosty, přece se nebudeš nerovvat pohledem na 13. komnatu. A až přijde mimčo, stejně pro něj první rok potřebuješ akorát postýlku, a tu můžeš dát kamkoliv. Takže času dost. Dala jsem jí za pravdu a ulevilo se mi. Dokonce jsem rozdala i nakoupenou výbavičku - nikdy jsem neodolala u obchodů. Nechávám si jen malinkaté botičky, kdyby náhodou, tak je dám v balíčku příteli.

No a abych to nezakřikla - před chvílí jsem měla telefonát, neznámé číslo a prý jestli si nechci popovídat o bohu. Tak jsem se zeptala, kde našli mé číslo a "to nám vnukl bůh, abychom vám zavolali a přivedli vás k němu". Hned jsem zavěsila, ale přemýšlím, jestli se praktiky svědků jehovových zdrsnily, nebo to byl nějaký pitomý žert. No nic, asi nebudu obědvat, aby na mě něco nevybaflo 😖

irafa
5. okt 2009

ahojky holky moje
teda tady je veselo
zanyyyyy teda ty si uživaš ti povim jak piše bsik to sis vybrala aspon na 10let dopředu a ted by měly bejt jen a jen dobré zpravičky a skutky
bsik jasan nakupuj a moc nepracuj šetři se musiš at se sejdem v prosinci v porodce ja budu pak hupsat po schodech abych byla s tebou no uvidime samo že přehanim skakat nebudu ale bylo by to fajn se tam potkat vid
sme včera koupili v ikei postylku do kuchyně bude sloužit jako ohradka na hrani a na začatku jako postylka v kuchyni abych ji měla kam malou si položit když budu tady dole no chodila sem jak babička na mě museli čekat a ve finale sem pak ja čekala na konci u skladu na ně noi manž zahlasil mamo zařad dvojku ja zařadila a oni as podřadili 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jinak se zady se už smiřuji nic jineho mi nezbyde jen doufam že to pak povoli 😕 😕
du si něco dat k snědku zatim pa

bsik
5. okt 2009

Můj má ještě pořád strach, aby jsme to tím nakupováním nezakřikli.....No, ale jestli budu s tím nakupováním na mimi ještě chvíli otálet tak bude malej nakonec spinkat v krabici od bot a přikrytej novinama 🙂
Vlastně........už jsem koupila Lovelu na praní........ještě tak mět v ní co prát 😉

pajka00
5. okt 2009

No vidíš Bsik...něco už máš🙂) já bych se už nebála...všechny testy máte za sebou-už bych se nebála a kupovala. Dřív jsem si to nepřipouštěla a hned jak jsem otěhotněla a náhodou někde něco viděla, tak jse nepřemýšlela, jestli jsem ve 2 měsíci nebo v 5-tém...prostě jsem to koupila...Teď už bych taky neměla odvahu, ale člověk nesmí být zase moc pověrčivý.....Ty už se pomalu blížíš do finále, takže začíná čas kupovat výbavičku🙂
Heni s tou pracovnou je to dobrý nápad. My jsme postavili domeček a udělali pokoj pro hosty....(on to časem může být i dětský pokoj), ale říkáme tomu pokoj pro hosty..Teda já tomu tak říkám-miláček říká-šmajchlakabinet🙂)Nevím, s kým by se tam chtěl šmajchlovat, když tam máme naskládané krabice s krámama ještě, a teď tam dokonce parkujeme kola-protože máme v kolárce pilu-tak jezdíme s kolem až do baráku. Ale když se mu líbí šmajchl kabient-pořád lepší, než tomu říkat dětský pokoj. Je to tak, že stejně mimčo spí s rodičema rok-dva, takže pokoj nepotřebuje..

henikav1
5. okt 2009

pajka, bojove je to takmer v kazdom state, kde su polnohospodari utlacany 😀 ale som v belgicku a pracujem prave na komisii, ktoru teraz oblieha vraj okolo tisicky traktorov
ja sice ziadne traktory z kancelarie nevidim, zato vidim tolko policajtov a obrnene transportery a vodne dela, ze si pripadam ako v afganistane. Viem ze traktory ani neuvidim, jednoducho ich blizsie nepustia a keby sa priblizili, tak sa zavru vsetky pancierove dvere a nedostaneme sa ani mi von 😀 Tak je mozne, ze mam o noclah postarane, nemusim sa ani unuvat domov a rano zas spat 😀 😀
bsik, ty si ma rozosmiala, vraj v krabici od bot, ale preco nie? Videla som uz babatko spinkat v kosi na pradlo a nestazovalo sa 😀
Zastavila som jednu tehotnu pani tu z vedlajsej kancelarie, ze mam pre nu vybavicku ak ma zaujem, tak len pozerala na mna ci som normalna 😀

Tak sme si povedali, ze ked to nahodou pride neskor, s radostou budeme nakupovat zas, ale nebudeme sa uz na to tak viazat

zaenab
5. okt 2009

Bsik, ještě jsou super krabice od banánů, ty se mi osvědčily při stěhování, jsou hezky pevné 😉

Irafko nazdar, už se nemůžu dočkat, až budeš mít mimčo na světě, Bsik to samé. Heni, nepřivolávej to, ať vám tam zítra nezačnou stávkovat třeba včelaři. Traktory zastavíš, ale takový roj....hmmm.....

pajka00
5. okt 2009

No máte to tam veselé teda. Myslím Heni, že dobře děláš..z pokojíčku pracovnu, výbavičku rozdat, všek není konec světa a koupit to můžeš vždycky. Jen z toho utírat prach-je to smutné. Takže hlavu vzhůru a ještě si vyběhni koupit kartáček na zuby (pokud ho tam nemáš), ať učiníš večer v práci hygieně za dost🙂)

zaenab
5. okt 2009

Pajko, jak může Heni vyběhnout, když jsou obklíčeni transportéry? Mě se ta představa teda líbí: "hallo, můžete prosím na chvíli zastavit ta vodní děla, omezit slzný plyn a udělat mi koridor mezi těžkooděnci, já si jen musím koupit kartáček??? 😀 😀 😀 "

henikav1
5. okt 2009

zaenab, tak si ma rozosmiala, az placem 😀 😀 😀
uz som doma, zdrhla som odzadu, podla vsetkeho to prebieha celkom mierumilovne, aspon po mne sa nikto nehadzal 😀 no ale clovek nikdy nevie, co dav napadne
takze policajti tam boli viac len preventivne a na zastrasenie
zaenab, zas som si to precitala a zas sa rehocem 😀 😀 😀

gejbule1
5. okt 2009

Ahoj holčiny,náhodou jsem vlezla do vaší diskuze a koukám kolik vás tady znám 🙂 .Jestli vám to nevadí občas bych mezi vás zaskočila 🙂

zaenab
5. okt 2009

Heni, aspoň někdo se směje 😀 Já už taky, ale to je ten zoufalý smích, který přechází v pláč a naopak. Sleduji totiž k práci naše poslance a to je jen pro silné nátury.

Ale jinak mě pobavil tenhle vtip: Píše chlapeček Ježíškovi: milý Ježíšku, když mi přineseš počítač, budu měsíc hodný. Pak se rozmyslí, že je to přeci jen dlouhá doba, tak píše: Ježíšku, budu týden hodný, když mi přineseš počítač. Zase se zamyslí, ono týden je dlouho, tak napíše: Ježíšku, celý den budu hodný, když mi přineseš počítač. Spokojeně si jde hrát ke kamarádovi na internet, tam pročítá zprávy, vrátí se domů, popadne obraz panenky Marie, co má v pokojíku, zamkne ho do skříně a píše: Ježíšku! Zajal jsem tvoji matku. Výkupné je počítač!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre