Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
17. sep 2008

Ano, na živého papagája 🙂 Nějak se přihodilo, že všechny, co tu jsme, máme papouška - to je zajímavé 😨

vika34
17. sep 2008

určite nebudem mať ani papagája a ani iné zvieratko ,ja mám doma jedno veľké a jedno male zvieratko to stačí,nestíham upratovať/myslím tým muža a dcéru/ 😅

zaenab
17. sep 2008

No nic, tak výjimka, co potvrzuje pravidlo 😉

vika34
17. sep 2008

kto by sa staral ešte aj o vtáka ,ved ja aj tak nestíham 😀 a nechápem ako niekto môže mať upratané ,poriadené,navarené ,prichystané dieťa do školy,a s úsmevom ľahať k mužovi do postele ja to proste nestíham 😢 bud som lenivá,alebo nešikovná 😠

zaenab
17. sep 2008

No, každý jsme nějaký 😀 Já jsem od přírody děsně líná, tak to řeším hyperaktivitou, vedu hned několik firem, jezdím pořád na nějaké služebky do ciziny, stavíme dům a zařizujeme nový byt, do toho miluju jako relax pečení sladkostí (jo, jsem ten šílenec, co peče 20 druhů na vánoce). Ale zase nesnáším úklid doma, to řeším pomocí firmy. Ale dost jsem teď zvolnila, před rokem jsem ještě vedla jednu veřejnosprávní instituci a byla dost na očích a ze stresu, útoků a neustálého boje s blbci jsem raději sama vypadla.
Bohužel miminko žádné zatím nemám, ale věřím, že si mě najde v pravý čas. Zatím jsem byla na IUI, jinak nic. Od října bych měla začít stimulovat a pak máme naplánováno IUI a pak se uvidí.

mirip
17. sep 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

vika34
17. sep 2008

dík mirip za vírusy
zaenab ja som ako dieťa bola tiež hyperak.,ale vekom uberám,učila som deti tancovať,ale v 35 som s tým skončila,lebo už som sa necítila na tie deti,bud som proste zostarla,aleb o tie deti už nie sú čo bývali,ale hlavne som začala byť podstatne staršia od rodičov 😢 ,nie ,že by to bol problém 😀 ,ale už sa mi ani nechcelo hopkať a teraz rozmýšľam ,že kam pôjdem cvičiť,lebo som sa po stimulácii trochu rozšírila

zaenab
17. sep 2008

Z toho mám trochu strach, začala jsem chodit do fitka, tak to snad uhlídám. Mám 160 cm a 50 kg, na nás malých postavách je každé kilo navíc vidět. Ale zase jestli to bude v zájmu otěhotnění, tak vím, že se těch kil potom zase zbavím
jakou jsi měla stimulaci?

vika34
17. sep 2008

mala som dlhý protokol,neviem či sa pítaš aj na konkrétne lieky,prestala som v januári fajčiť/po 20 rokoch/a tá stimulka mi hodili o 5 kg naviac,ja mám 164 a teraz 60-62 ,tak to ty si úpne štíhla 😕 nie?

zaenab
17. sep 2008

No, to sice jsem, ale už to chtělo zpevnit, potřebuju mít sama ze sebe dobrý pocit.Těch 5 kilo není tak hrozných. Já mám asi dost dobrý metabolismus, protože se docela cpu čokoládou a sladkým a není to vidět. Tak tomu chci jen ve fitku dát správný směr a neriskovat, že třeba za dva tři roky se mi zpomalí a já začnu nabírat.

Vika, padám dnes už únavou, měla jsem 14 jednání na strojírenském veletrhu v Brně, tak si jdu dát horkou vanu a pak hurá do postýlky. Měj se moc hezky a zítra ahoj.

Mimochodem, i ty léky mě zajímají, já jsem včera vyhodila Utrogestan, začalo mi po něm být špatně a usínala jsem za volantem (a to jsem ho brala na noc).

vika34
17. sep 2008

dobrú noc ,tak zajtra 😎

bigrendy
18. sep 2008

Ahoj holky tak na testu uplně stejná čárka. tak nevím co mám dělat. 😒

annaanna
18. sep 2008

ahojte kočky, zaenab a viki, s tými kilami je to hrôza.... ja som pri 175 cm vážila 68 kg ešte pred dvomi rokmi. Raz som vyšla až na 72 kg a myslela som,že už sa neunesiem. Dva roky snažilkovania a 20 kg hore.... katastrofa, hrôza a des. Brrrr, pri pohľade do zrkadla, ale teraz to asi nebudem riešiť. A keď budem naberať v tehu, tak to už neviem ako budem vyzerať, vôbec či sa niekam zmestím. Tie hormony si robia čo chcú.

zaenab
18. sep 2008

Ahoj Anna, a sportuješ nebo jsi se i nějak hlídala v jídle? Já si myslím, že i ty hormony se dají uhlídat, ale ještě jsem nebyla na IVF, tak nevím.

zaenab
18. sep 2008

Rendy, objednej se na krev, ať máš jistotu. Držím pěsti - směle do toho!

annaanna
18. sep 2008

zaenab, to neboli len hormony pri IVF, najskôr sme sa snažilkovali prirodzene... ale mala som menej pohybu, vlastne som nemala žiaden pohyb a predtým som športovala. Vlastne som v kuse niečo robila, naposledy to bol tenis, 2 hodky 3x týždenne dvojhra, to dalo docela zabrať, občas golf, ale to je len spoločenská záležitosť a chodielavala som pravidelne na aerobic, dokonca na aerobicmaraton, ale to som vždy počas 4.tej hodiny vzdala, nevládala som. No a teraz absolutne nič, len som občas plávala a lyžovala, maličké prechádzky. Predtým som sa nikdy nemusela v jedle zdržiavať, všetko som spálila.

No poviem ti, nevedela som si váhu udržať, ale snáď to dám ešte do poriadku. Nakoniec sme si s kamoškou povedali, že pekné a štíhle sme už boli, teraz sme pekné a múúúúdre 😀 😀

zaenab
18. sep 2008

Anna díky, to je hezké být krásná a moudrá 🙂
To jsi teda měla hodně pohybu, tak jsem nesportovala nikdy. Já jsem teď 3 - 4x týdně ve fitku, tak 1,5 hod. a stačí mi to, dost se mi zpevnila postava. Při stimulaci budu muset vynechat cviky na břicho, tak se ho snažím teď trošku vylepšit.
Kolik máš za sebou IVF (a příp. KET?)? A co je u tebe za problém? Mě nic nenašli, jednou jsem měla mírně zvýšený prolaktin, ale to už je v pohodě a taky jsem měla asi půl roku cystu, kterou mi před pár měsíci vzali laparoskopicky. Kvůli ní jsem něměla ovulaci. Tak jsem zvědavá, jak to bude teď.

madla28
18. sep 2008

Holky vy se máte, já měřím 163 a před stimulací jsem vážila 63kg. Teď mám 73 a nechce to dolů, ale abych řekla pravdu, tak se moc nesnažím. Asi začnu pořádně hubnout po 2 IVF a nebo když to vyjde, tak po porodu.

madla28
18. sep 2008

Jo a už jsem konečně objednaná. 7.10.začínám.

zaenab
18. sep 2008

Madli, tak se potom ozvi, můžeme se vidět. Já asi budu začínat podobně s tebou. Jdeš na ten Obilňák?

madla28
18. sep 2008

Jdu, mám domluvenou konzultaci. Můžu se pak ještě rozhodnout, ale myslím, že to dopadne.

zaenab
18. sep 2008

Myslím, že jsi se rozhodla správně. Já se na Obilňáku narodila 😉

madla28
18. sep 2008

Já tam byla v červnu na hysteroskopii a byla jsem spokojená.

zaenab
18. sep 2008

To je fajn, já tam byla na laparce. Bezva personál,hodné sestry, všechno vysvětlují. Jen je znát soc. výstavba - mě vezli na tu laparku v zimě přes dvůr. Ale to jsou detaily, všechno jinak proběhlo skvěle.

madla28
18. sep 2008

Mě už ne, akorát jsem jela někam dolů výtahem.

yanny
18. sep 2008

No to se pěkně rozrůstáme.

Rendy, to si myslím že si v tom, tak budeme konečně slavit.

zatím se mějte

madla28
19. sep 2008

Holky kde jste celý den? Nemám co číst. Já do pěti dělám, ale co vy?
Rendy jak jsi dopadla? Byla jsi na krvi?

zaenab
19. sep 2008

Ahoj Madli a všechny ostatní! Já teď dopracovala, ale v neděli mám poradu na celé odpoledne, tak si aspoň užiju zítřek, vezmu rodiče na nějaký hrad a dobrý oběd.
Rendy, tak co????? Už nás nenapínej 😕

madla28
19. sep 2008

Já budu odpočívat, mám toho za týden plný ventily, ale dneska jdu s přítelem do hospůdky.

bigrendy
19. sep 2008

Ahoj holky ještě nic nevím výsledek krve až v pondělí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre