Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

vika34
26. sep 2008

chodili sme spolu na strednú školu a nikdy si extra nepamätám,že by za mnou pálil,pamätám si iba to ,že raz povedal pred všetkými ,že ja raz budem jeho žena,myslela som si,no to by som si dala,playboy jeden,baby za ním pálili/vyzeral nejako podobne ako Míchal Penk/a ja som v tom čase chodila s tým prvým mužom.

zaenab
26. sep 2008

Vika to je jako z červené knihovny, já vždycky měla zato, že ty bláboly v TV á la Danielle Steel jsou smyšlené přeplácané hlouposti, které se v běžním životě prostě nemohou stát

vika34
26. sep 2008

občas sme sa po škole náhodne stretli až raz mi zavolal,ked som mu poslala svad.oznámenie,že nech sa nevydávam ,že to nie je ten pravý,že on sa veru nepríde na to pozrieť a tiež neprišiel.Potom mi zavolal asi po x rokoch ,zrovna som bola v 7 mesiaci tehotenstva prišla som na stretnutie s veľkým bruchom,tak sa mi vyžaloval,že to nebolo náhodné,že už sedem rokov čaká kedy sa rozvediem a teraz ,ked čakáme konečne dieťa ,tak už je to pasé.Ja som ho ubezpečila ,že na rozvod nepomýšľlam ani náhodou a nech sa už kľudne ožení,lebo ja som predsa šťastne vydatá

zaenab
26. sep 2008

☹ 😠 😖 😵

vika34
26. sep 2008

ha,ha ,to som nevymyslela,to je môj životopis.
potom som doniesla domov dcéru z pôrodnice,manžel sa so mnou rozviedol kvôli milenke/o ktorej som samozrejme celé tehotenstvo ani netušila,naivka jedna/a mala som také nutkanie,že práve ten muž ,ktorý sa mi vyspovedal,že ten ma bude vedieť utešiť v tej hroznej situácii,rozvod,malý kojenec,žiadne prachy,sebavedomie úplne niekde v zadku ,počas tehotenstva som pribrala22 kg,takže ,ešte aj tučná a hrozne sexuchtivá,no proste strašná kombinácia

zaenab
26. sep 2008

TO je skoro neuvěřitelné. Je nádhera, že jste se nakonec sešli, muselo to být těžké, ale ten happy end je na kapesníčky. Musí to být nádherný pocit, mít někoho, kdo tě tak dlouhou dobu miluje.

vika34
26. sep 2008

potom som mu zavolal vyrevala sa mu,prišiel za mnou ,a sedel pri postieľke a sledoval malú ako spí,/mala 4 mesiace/podľa mňa sa zamiloval do nej a až potom do mňa 😀 ,veľmi mi pomohol v tej ťažkej dobe ,mali sme problémy s byvalím,strašne na seba žiarlili,hlavne kvôli malej,štyri roky som trpela,kedy príde,lebo sa odmietal nadobro odsťahovať a ja som nemala peniaze na vyplatenie z bytu,nakoniec som si zobrala pôžičku a vyplatilaho,v ten deň som pobalila jeho veci a vymenila konečne zámky

vika34
26. sep 2008

lenka si tam ešte?aby som si tu nepísala sama zo sebou ja to poznám prežila som to 😅

vika34
26. sep 2008

tak asi dopíšem inokedy,ked budete chcieť vedieť ako to dopadlo 😀 ,hi,hi,hi

zaenab
26. sep 2008

Já to chci vědět 😨

vika34
26. sep 2008

ty si ešte tu? a mámti to dopísať

zaenab
26. sep 2008

No jasně, já tu s tebou čile komunikuju a reaguju 😅

vika34
26. sep 2008

tak dobre budem pokračovať

zaenab
26. sep 2008

fajn..... 🙂

vika34
26. sep 2008

pol roka na to ako si poodnášal svoje veci sa znovu oženil s úplne inou ženou /nie s tou pre ktorú sme sa rozviedli/a čakali bábo,u nás doma začali v tej dobe trochu problémy,lebo môj vtedy iba priateľ chcel tiež dieťa,ale ja som sa necítila a povedala som ,že ešte nie tak za rok,to bolo 2002,koncom oktobra sa môjmu exmanželovi narodila dcéra a bohužiaľ za tri týždne mal autohehodu,pov ktorej mal iba stredne závažné problémy ,mal rozdrvené koleno,ktoré mu operovali a neprebral sa z operácie,v tom čase sme my doma prežívali dalšiu krízu a boli sme asi týždeň od seba a moje dcéra mala dvoch otcov a zrazu ani jedného,no hrôza,znovu sme zhodnocovali náš vzťah a vysvetlovali si všetko/môj muž proste v sebe dusíl problémy a nevedel ich povedať a riešiť až vtedy ked už je skoro neskoro

zaenab
26. sep 2008

Jak jsi tohle všechno zvládla? To opravdu stoji za román...

vika34
26. sep 2008

dali sme sa znovu dokopy zobrali sa ,zmenili dcére meno podľa jeho a začali snažilkovať a záver zťiahnem z inej témy,kde sme písali,čo máme za sebou,stále sme spolu ,myslím ,že máme už tiež veľa preskákaného ale pred troma rokmi sme mali veľkú krízu a dohodli sa ,že sa rozvedieme,podali sme žiadosť a za tri mesiace prišiel termín,zase sme rozoberali ,že prečo spolu ostať a vyšlo nám z toho ,že prečo byť spolu je lebo sa ľúbime a prečo nie ,tak tam toho bolo veľa.nakoniec sme stiahli rozvod a myslím ,že odvtedy je náš vzťah omnoho lepší,nemôžem povedať,že ideálny,ale ja som rozhodne neni ideálna ,tak to neočakávam ani od nikoho iného 😀

vika34
26. sep 2008

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ROK 1995-potrat v 7tt
rok 1996-potrat v 7tt
rok 1997-úplne bezproblémové tehotenstvo,úspešný cisarák-Vikinka
rozvod,
s druhým manželom chceme druhé/jeho prvé/dieťa-rok 2003
rok 2004-znovu potrat -moje zdesenie,nerátala som s tým
rok 2005 potrat,povedali sme si,že už nesnažilkujeme s hormonmi,iba sexíkujeme kedy chceme
rok 2006 tehotná znovu ,bohužiaľ mimomaternicové,dostala som šok
rok 2007-laparka o priechodnosti môjho jedného vaječníka-priechodný
návšteva všetkých centier v BA
FC-doktor nenavrhol žiaden postup,iba skúšať a snád sa ešte niekedy zadarí
Iscare-navrhli IVF-PIGD ale pred tým imuno v KE ,alebo v Plzni
v KE zadarmo/aj to tak vyzeralo nikdy viac/v Plzni /20000-30000 czk podľa vyšetrení,nevedeli mi povedal ani cca
GF -navrhli IVF-PIGD,imuno v Prahe dobrovolne,predpísaný prednisom aj bez Prahy
rok 2008 -ivf úspešné,bohužial geneticky dobré embryo sa prestalo vyvíjať asi v 6tt,takže v 9tt potrat,hrozné sklamanie,posledná možnosť ako donosiť bábo nevyšla doktor povedal,že nabudúce dá nejaké lieky na prekrvenie placenty ,alebo tak nejak,veľmi som ho nepočúvala,oplakala som a musím znovu začať veriť a chystám sa na KET,DR. chce začať už po prvom menzes,tak to neviem kedy bude.To je v skratke môj príbeh

zaenab
26. sep 2008

Vika, kolik je ti let? Toho je na jednoho člověka opravdu moc. Je mi to na jedné straně líto, na druhé máš rodinu a chlapa, se kterým se máte rádi, což je po všech těch útrapách určitě fajn. Moc ti fandím, aby vám to vyšlo, neumím si sama představit tolik zklamání.

vika34
26. sep 2008

vo februári budem mať 38,preto som sa začala zaujímať pred rokom o IVF,tak hádam sa aj mne pošťastí,ja si myslím ,že môj život aj ked toto všetko je za nmou,je fajn myslím,že iný majú horšie príbehy,našťastie sme relatívne zdraví a neriešime žiadnu smrteľnú chrobu,lebo to je potom iná tragédia,ale podśtupom času mám iné hodnoty,ked nejde o život ,tak nejde o nič

vika34
26. sep 2008

lenka teraz som si poriadne prečítala,že ty si chcela iba základné body z románu a nie celý 😀 ,dobrú noc zaenab a dík ,že si to aspoň ty vydržala,niekedy sa musím vyrozprávať 😅

zaenab
26. sep 2008

Dobrou vika, držím nám pěsti 😵

vika34
26. sep 2008

podobne aj všetkým ostatným

lenka2008
autor
27. sep 2008

viki - skoro ma vcera piclo - ako sme to rozdebatovali, tak mi padol cely internet a az do polnoci som ho nenastartovala. To je teda citanicko, hned po ranu... tak to je sila, aj ja vam strasne drzim palce, aby sa podarilo to vytuzene babo. Aj kvoli udrzaniu vztahu, lebo chlapi to vnimaju uplne inac a potrebuju ku harmonickemu zivotu pocit, ze maju svoje vlastne dieta. Velakrat sme to doma rozoberali - adoptovat si alebo nie. Zo vsetkych debat vyslo tak, ze ja by som ho lubila hned a urcite neriesila problemy skrz prizmu "cudzie" a "moje", ale muz by stale mal v makovici otazky - ake geny v sebe nosi, aki boli rodicia a pod. Tak tvoj zivot je ozaj na roman, ale aj tak si myslim, keby sa kazda z nas takto rozpisala, tak bude namet aj na serial.
A do nakrucania zaangazujeme rovno nasu Zaenab - celebritku 🙂 🙂 inak dakujem za super vedomosti ohladne vtakov - ani vo sne by ma nenapadlo, ze take nieco je mozne...
babenky, lucim sa do zajtra, ideme na chalupu, a tam nie je signal. Pekny vikendik

jahu348
27. sep 2008

dobre ranko...je rtu niekto??

lenka2008
autor
27. sep 2008

ahoj jahu, budem tu este chviu. Vitaj

zaenab
27. sep 2008

Ahoj, zdravím všechny. Něco jsem dělala do práce, mám pracovní oběd a potom hurá k rodičům - mají napečeno všechno, co mám ráda, tak dnes budu hřešit 😵
Tak zatím..
Jo, kde je Yanny? To se vzpamatovává z návštěvy tatínka? 😀

vika34
27. sep 2008

čaute,kedže som bola včera tak dlho,trochu som si pospala 😀 ,a teraz musím rýchlo robiť obed,ked raňajky som už nestihla 😕

zaenab
27. sep 2008

Ahoj Vika, zdravím. Já do tří v noci četla knihu o chovu papouška žaka - nějak jsem se do toho zabrala. Bohužel v sedm mě vzbudil služební mobil, mám oběd s nějakými politiky, tak bylo potřeba zařídit pár věcí kolem.
Tak jsem si chvíli popracovala, už jsem oblečená, kruhy pod očima zamaskované 😎 a čekám na řidiče.

O to víc se těším na odpoledne u rodičů!
Ať se ti podaří oběd, juknu sem večer nebo v noci

bigrendy
27. sep 2008

Ahoj. Vika to je román. taky jsi to neměla jednoduché. já to mám taky dost klikatý. ale ted mám nového manžela a jsem zpokojená a jen chybí miminko. tak snad se zadaří.

holky už jsem se ptala - kdy se platí ivf hned před stimulací nebo až při odběru vajíček?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre