Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

henikav
13. okt 2008

ahoj labus, dobre ranko Ti prajem, mame tu ranny blazinec, letime do prace a do skoly 🙂

labus
13. okt 2008

tak pekný den ja pojdem o hod. s Andym k lekárke ale nič vážne len dnes nemá školu ale akciu na šervenom kríži tak využijem volný čas a idem ho dat vyšetrit nedošlapuje na paty a chodí po špičkách od malička ale poslednu dobu sa to nejak zhoršilo ako by sa mu skrátili šlachy tak nech mu to pozru. Pekný dník a kedy asi dojdeš na net pokecat?

henikav
13. okt 2008

pekny den aj vam, nech to dobre dopadne, ja sa mozno stavim aj cez den, ale to neslubujem, to zavisi od haldy prace, ak nie, tak urcite tak po siestej, to by som uz mohla byt doma. No a mozno cez obed tak pa zatial

labus
13. okt 2008

ahojky tak sa sem občas mrknem aj cez den

lenka2008
autor
13. okt 2008

no teda kukam - zmiznem na 2 dni, a tu je tolko novych ludi... 🙂 ahojte vsetci, novi a stari, tolko ste toho popisali, ze som si vsetko ani neprecitala. Venovala som sa rodine, a hlavne oberacke - budeme mat cca 200 litrikov super Mullera, takze pozyvam 😀
Henikav - kde byvas? Drzim palce, aby sa ti to podarilo...
anka - vstavaj!!! 😀

valina
13. okt 2008

ahojte, prišla som vás pozdravit a idem pracovat.
Lenka, museli ste mat prijemny vikend na oberacke.
Henika, dufam, ze sa citis trosku lepsie, ked si si tu nasla spriaznene duse. Mne forum velmi pomahalo v tych najhorsich casoch.
A kde je Yanny, jej fory rada citam. 😀
Mimochodom, k tej češtine, ja s ňou takisto, ako tu už baby písali, nemám problém a čítam stále aj české knihy a časopisy. Ozaj, v poslednom Instinkte som čítala článok o ženach, co prisli o dieta a napriek smutku to este skusili. Bola tam aj jedna 43 rocna tehulka a okrem inych pribehov tam bol aj vynimocny pripad panej, co prišla tragicky o dceru a skusala otehotniet napriek tomu, ze uz mala 46. Uz to skoro vzdala, ked sa jej to podarilo a porodila dvojčiatka. Mala len pár mesiacov pred päťdesiatkou! 🙂

katy2
13. okt 2008

ahojte 🙂
rano som bola na krv, vysledky budu poobede... tak dufam, ze mi aj oficialne potvrdie tehu.... 🤐

henikav
13. okt 2008

lenka 2008, dakujem za privitanie. Byvam v Brusseli a natrafila som na tuto stranku uplne nahodou, ked som zhanala informacie, preco sme stratili babatko, preco bolo chore ☹
Boli chvile, ked som chcela umriet s nim, vobec som nemyslela na mojich drahych, ved mam milujucu rodinku. Teraz sa citim lepsie, lebo tu asi vsetky prezivame podobne, aj ked nie rovnake situacie, tu viem, ze ma niekto chape a pomaha mi to. Dokazom je, ze aj teraz mam pred sebou haldu prace, ale aj tak som sem zabludila aspon na chvilku 😉

henikav
13. okt 2008

ahoj valina, naozaj mi toto forum velmi pomaha, sice uz som asi z najhorsieho von. Tiez ma drzi nadej, ze uz mozno o par dni budeme cakat dalsie babatko, aj ked na mojho malickeho drobceka, co nam odisiel nikdy nezabudnem

labus
13. okt 2008

ahoj kočky tak som už doma všetky pozdravujem.
henikav ty si tak daleko?a ja že ta mám tu za rohom a ty si až za dvomi... 😀 😀 😀 😀
katy to je jasnačka že to ofi potvrdenie je len formalitka a už čakám kedy máš volat, hned napíš

zaenab
13. okt 2008

Ahoj kočky!
Měla jsem velmi rušnou noc: asi ve 2 mě vzbudil šílený řev. Otevřu oči, nade mnou vymrštěná ruka přítelova a vzduchem něci sviští. Vtom mi to došlo a zařvala jsem taky! Okamžitě jsem rozsvítila a viděla, jak se chodbou řítí chudáček vyplašený křeček. Pak se zastavil a úplně zamrznul na místě. Tak jsem ho dala do klece a pozorovala, jestli nemá třeba otřes mozečku. Přítel se naštval, že jsem nelitovala jeho - prý si nedokážu představit tu hrůzu, když se v noci vzbudí s tím, že ho škrábe ruka a po ní mu něco leze. Tak jsem mu jen řekla, že mu nic není a ať raději křečíkovi donese nějaké oříšky. Nějak se k tomu neměl a mumlal cosi ve smyslu, že něco či někdo brzy znovu poletí.
Pozitivní je na tom víc věcí: 1/ mám konečně křečka zpátky v kleci 2/přestala se o mě, asi tím šokem, pokoušet nějaká viróza 3/ zjistila jsem pravou povahu přítele, který zřejmě jen předstírá, že toho mého myšáčka malého bezmezně miluje.

henikav
13. okt 2008

zaenab, ako som sa dobre zasmiala 😀

henikav
13. okt 2008

veru labus, som az za dvomi rohmi, ale buduci vikend budem len za jednym, uz sa tesim, idem na vikend do ciech

labus
13. okt 2008

zaenab taketo vesele zážitky ty mávaš? no super...
henikav no to ti verím,že sa tešíš a inak od kial pochádzaš? Ja som rodáčka z Topolčian ale už som v Leviciach 17rokov takže som viac doma už tu.

henikav
13. okt 2008

pochadzam z lucenca, este tam mam maminu, tak tam aspon raz do roka chodim, no a tu zijem tiez uz 17 rokov, od 89teho.
Idem domov na obed, ozvem sa odtial

labus
13. okt 2008

tak dobru chut a čakám kedy sa ozveš..

henikav
13. okt 2008

tak uz som doma a uz aj obedujem, rychlovka, zvysky zo vcera 😀

labus
13. okt 2008

no ja mám tiež obed zo včera o chvýlu príde muž na obed a na večeru idem spravit bryndzové halušky

zaenab
13. okt 2008

Já se zase tak nebavila 🙂 , křeček zdrhá často, teď z toho bude rodinná krize....a co až budeme mít toho papouška? A miminko????
No nic, jdu si dát pauzu v práci a jdu na oběd, dnes mám do tří trochu volněji, tak toho chci využít. Jdu si dát špagety s čerstvým špenátem, to miluju.

annaanna
13. okt 2008

ahojte
mňam zaenab... to nemyslíš vážne, že nám tu budeš také chute robiť.... 🙂

annaanna
13. okt 2008

katy... nejaké správičky nie sú?

henikav
13. okt 2008

mnam bryndzove halusky, bryndzu tu nemame, obcas si donesiem a zamrazim, ale tu to uz nechuti tak ako doma. Uz som aj dojedla, teraz mam kavicku, chvilka relaxu pred poobednym blaznovstvom v praci 🙂

labus
13. okt 2008

henikav a čo robíš? ak by to šlo tak ti s tých halušiek rada pošlem 😀 😀
ahoj annaanna čo máš nové?
zaenab aspon máte doma veselo 😀 ale snád tá kríza ani nebude trošku sa usmeješ 🙂 a basta nie?

henikav
13. okt 2008

no teraz len lenosim poobede, este mam chvilku , tak to vyuzivam. Uz ste boli so synom u lekarky?? vsetko ok?

labus
13. okt 2008

boli sme dala nám odporučanie na ortopediu tam ideme v stredu ráno vtedy má deti... detská vravela,že má stuhnute šlachy ako nedošlapuje na paty vraj su ne to dobre rehabilitácie a možno nám dá ortoped aj nejake lieky na uvolnenie svalstva .No verím jej ona je najlepšia detská lekárka v meste . Moji chalani su všetko vášnivý športovci takže taketo rozne športove problemy riešime často

katy2
13. okt 2008

tak uz viem vysledky.... som tehu 😵 😵 😵 😵 hcg 500.... dakujem za vsetko

henikav
13. okt 2008

no hadam sa to napravi, len to netreba zanedbavat. Aj moj maly je taky sportovec, robi vsetko naraz, futbal, judo aj kolektivne sporty, dnes napriklad ma hokej

henikav
13. okt 2008

katy2 blahozelam, tak uz teraz sa len setri davaj na drobceka pozor 😉

zaenab
13. okt 2008

Katy BLAHOPŘEJI!!!! 😵

Labus, Anna: tak špagetky byly i s opraženými piniemi, mňam. Teď si dávám kávičku a před chvílí mi došla kytka růží od přítele - prý pro mého miláčka a stejně milého křečka - a u toho obálka s mixem oříšků 😀

labus
13. okt 2008

katy blahoželám 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre