Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

iveb
23. máj 2008

Takže mám dnes za sebou prvú návštevu centra . Obojstranná reakcia cca 5-6 folikulov o veľkosti asi 10 mm po štyroch dňoch pichania GONALU po 225 IU. Doktor bol spokojný , konečne žiadna búrlivá reakcia. Takže pichám ďalej decapeptyl a 225IU ale už PUREGONU . / gonal už nemám , ale môžem to miešať/ A to ešte beriem Metformin / možno ten mi ukľudnil moje vaječníky/ a taktiež 2x1 kyselinu listovú a tiež na riedenie krvi VESSEL Ak všetko pôjde dobre , uvidíme v pondelok na stredu , alebo štvrtok pôjdem na odber. Snáď sa mi to tentokrát podarí. Musím v to veriť. Prajem Vám príjemný víkend.

madla28
23. máj 2008

Yanny moc díky, teď už se tolik nebojím, zítra vám dám vědět, jak to dopadlo.
Dneska jsem v práci lítala s rozepnutým knoflíkem u ryflí a když se mi do krámu navalilo víc lidí, tak mě málem spadly kalhoty. Mám hrozný břicho, ale vážím pořád stejně.

madla28
24. máj 2008

Ahoj, tak vajíček je pět, doufám, že se oplodní všechny, to je dobrá zpráva. Ta špatná je, že tam mám fakt polyp a děloha by vajíčka nepřijmula a tak musím jít prvně na zákrok. Vajíčka mi zatím dají zamrazit.

bigrendy
24. máj 2008

MAdla tak to je mě líto. však se dočkáš a bude větší naděje na uspěch. držím palce. 🙂

yanny
25. máj 2008

Ahojte, holky 🙂
Madlo, prosím Tě jak ti přišli na ten Polyp????
Určitě ho mám taky.
Ale ženou mě na hysteroskopii, tak jak to zjistili tobě tak rychle???
Pa Jana

madla28
26. máj 2008

Yanny, zjistili to při jistě při odběru vajíček, ale ta Veselá to tam viděla už při ultrazvuku. Primář to tam ale neviděl. Jsem ráda, že jsem byla u ní. Dost tady na ní nadávají, ale já s ní mám ty nejlepší zkušenosti. Dneska si mám zavolat, jak se vyvíjejí embryjka, tak vám dám večer vědět. Teď musím mazat do práce. Jo já jdu za tři týdny na HSK verifikaci. To je asi to samý, na co jdeš ty. Aspoň si myslím.

madla28
26. máj 2008

Tak mám v mrazáku 4 oplodněný vajíčka.

yanny
26. máj 2008

Tak to je dobrý, to máš na dva pokusy, kdyby náhodou ten první nevyšel 😉
Já jedu ve čtvrtek na konzultaci do toho nového caru do Varů, chtějí tam se mnou i mužíčka, ale asi řeknu , že je marod a pojedu sama obhlídnout situaci, aby mi náhodou neotrávili. Doufám, že mě samotnou nevyhodí???
Chodíte vždy s mužíčkem????
Dobrou

madla28
26. máj 2008

Chodil se mnou, akorát dvakrát nebyl, protože ho z práce nepustili. Jel se mnou i když nemusel a já si na to musím zvyknout, protože bývaký se mnou nikam chodit nechtěl. Ten za mnou nepřijel, ani když jsem ležela týden v nemocnici. On nešel ani na svatbu vlastní dceři.

madla28
26. máj 2008

Yanny a kdy jdeš na tu hysteroskopii?

madla28
27. máj 2008

Holky kde jste všechny?

yanny
28. máj 2008

Ahoj, no tak asi jsem tady jen ma dvě.
Na tu hysteroskopii, se zeptám 3.5. v Pronatalu, jestli jí tam nedělají ambulantně???
U nás v nemocnici by mi jí udělali, ale musela bych tam být 3 dny, což bych i vydržela, ale vůbec jim nevěřím, protože si dost lidí na ně tady stěžují.
Když jsem v Pronatalu byla na OPU, tak tam byla holčina, a říkala, že se jí také dívali do dělohy.

Nevím co tam ještě kromě polypů může být???
Zatím ahoj

iveb
28. máj 2008

Práve som došla od dokiho , takže v piatok má čaká odber. Držte palce.

yanny
28. máj 2008

A jak to vypadá???
No já určitě v pátek budu držet.
pa

iveb
28. máj 2008

No dnes doki nebol veľmi zhovorčivý , ale viem že DF je 18mm a viac mi nepovedal. V pondelok keď som bola na USG vravel , že je ich dokopy asi 12 .

madla28
28. máj 2008

Ahoj, já na to pojedu do Brna. Včera jsem byla v Jihlavě a tady ten přístroj s tou kamerou nemají a na normální kyretáž mě nedoporučujou. Doktor volal do Jindřichova Haradce, že mě objedná tam, ale tam ho mají rozbitej. tak mě dr. Veselá nabízela, že mě objedná do Boskovic, ale to je pro mě dost daleko. A tak jsem zavolala sestřenici, která je vrchní sestra na jipce na obilňáku v Brně a tak mi to zařídila tam. Je to na jeden den pod slabou narkozou. Ráno nastoupím a večer mě pustí.
Iveb držím taky palce.

bigrendy
28. máj 2008

Ahoj holky. iveb držím palce. já začínám v příštím cyklu inseminací. 🙂

yanny
28. máj 2008

Iveb no to je slušná nadílka, 12 je asi na nás dost. V pátek nám povíš.

Madlo, taky si myslím, že jít na to u nás do nemocnice, to je jako kdybych nešla nikam a ještě me to bude bolet.
A stejně nikdo nic neuvidí, protože tam jsou samí matláci a vybavení k h.... 😠
Máme už, přes manžela hodně moc špatné zkušenosti s naší nemocnicí, málem přišel kvuli nim o nohu, a to měl trochu komplikovanější zlomeninu.

V té Praze je to o moc lepší úplně ve všem. Nikdy bych tomu předtím nevěřila.

Big a co máš za hormony na stimulaci, nevíš????

Moc bych chtěla Gonal, prý se o něj musí říct a 1500 jednotek je od pojištovny přes Car zdarma. Nevíš o tom něco???

Tak zatím čus:

Zítra jedu do nového caru do karl. Varů., tak Vám povím.
Trvali na tom, abych sebou vzala manžela, ale raději ho nechám doma, aby mi ho neotrávili.

madla28
29. máj 2008

Yanny ať ti to zítra dobře dopadne, ale hlavně nechoď do ničeho dalšího, dokud si nevyřešíš ten polyp. Mě řekli, že dokud ho tam budu mít, tak je nulová šance na oplodnění. Proto se ti zatím nikdy embryjka nechytili.
Já mám štěstí, že mi na to přišli dřív, než mi embryjka dali.

yanny
29. máj 2008

Madlo a ten polyp bolí, nebo něco dělá.
Mě se zda, že mi tak nějak občas bolí děloha, je to něco jiného něž bolení před MS.
Dřív jsem to buď neměla a nebo jsem se spíš vůbec nepozorovala.

Ve varech to bylo fajn, hodinová rozprava s doktorkou, nikdy mi nikdo nic tak nevysvětlil.
Ivf i nich pro samoplátkyně stojí 35 000,- včetně Icsi na všechny vajíčka a prodložené kultivace až do bastocysty a na vkládané embryjka dělají v ceně AH.

Hormony budou od 15 - 20 tisíc, podle mého výběru.

Tak začínám šetřit 50 litrů, to se budu kroutit je opět nastrkat do caru.

Opet mi udělají veškěrá vyšetření, včetně nové imunologie a předběžně na to vlítnu v září, do té doby budu mít všechny vyšetření a doufám, že také schodím nějaké to kilo. No a léto si pořádně užiju.

yanny
30. máj 2008

Tak kde jste baby???

iveb
30. máj 2008

Tak dnes mám za sebou odber v centre. Ale taká som ubolená , že nevladzem ani chodiť. Odobrali mi 12 oocytov a zajtra mám volať koľko sa z nich oplodnilo. Potom uvidím .

zbrnkotanie
30. máj 2008

Ahojte snazilky,volam sa lenka mam 36 v juli a tiez by som rada este jedno mimco,mam uz deticky, adoteraz som nemala problem otehotniet,asi to bude aj vekom,tiez uz to niekedy vzdavam ze sa to
asi nepodary,lebo ma to prekvapuje ze sa nedary ked predtym na prvy raz,no uvidime.

madla28
30. máj 2008

Ahoj, někdy mám bolesti, že se nemůžu skoro vyčůrat. Většinou mě to začne v době ovulace. Trvá to do MS a pak je zase klid, ale není to každý měsíc. Teď to zrovna mám. Nevím jestli to nemá něco společného s tím odběrem. Asi to bude tím polypem.
Iveb, já byla po odběru docela v pohodě, ještě jsem se cestou zpátky z Brna jela podívat, jak soutěží naše družstvo hasiček. Já toho teď nechala a tak jezdím jen fandit, ale příští týden si asi s nima zase zaběhnu, když se teď nic neděje.

yanny
31. máj 2008

Iveb to máš vše ukázkové, tak dej vědět.

Madlo při ovulaci mě také bolí břicho, ale před Ms jakoby děloha.
Dnes jsem to dostala a vypadá to, že to bude hodně slabá MS, přesně jako minulý měsíc. Mám strach,jestli po té stimulaci nemám najednou našlapnuto na přechod ☹
Mám už po druhé fakt slabou Ms, nevíte čím to může být????

Zbrnokotanie, do 38 let máš hrazené pojišťovmou IVF.

My už si vše platíme ☹
Jdu na telku, papapapa

yanny
1. jún 2008

Si asi užíváte sluníčka 🙂 🙂 🙂 🙂

madla28
1. jún 2008

Ahoj Yaany, já teprve budu vidět, jakou budu mít MS po stimulaci. Normálně jí mívám hodně silnou. Měla bych jí dostat tak čtvrtek nebo pátek, tak bych stihla i tu prohlídku na Obilním před zákrokem.

iveb
2. jún 2008

Po piatkovom odbere mám 10 oplodnených vajíčok , takže sme to dali na predlženú kultiváciu a v stredu by mal byť prenos. Koľko z nich ostane neviem , ale naposledy zo 7 mi ostali 4. Ináč čo sa týka tých platieb tak ja som si platila všetko , ešte aj interné predoperačné vyšetrenie / krv + vyšetrenie/ , všetky lieky súvisiace s IVF.

bigrendy
2. jún 2008

Ahoj holky jáí budu stimolovat clostibelgytem.ale minule mě moc nepomohl tak uvidím.
iveb to je pěkná urodička.nádhera držím palce.

yanny
2. jún 2008

Ahoj holky, Iveb to ti držím palce. I ty čtyři minule byli dobrý.Tak ať jich je teď víc.
Big, jsem zvědavá co ti udělá ten Clostibeg.
Já stimulovala jen Clomheyalem, ale to bude asi dost podobné,viď.
Dobrou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre