Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

elisabethwoodville
3. feb 2014

@sonkaj ahojky, zajtra rano testnem. ja tiez pocity ziadne, az na bolesti hlavy, ale to pripisujem hormonom, ktore do seba tlacim. ty mas s tym uz skusenosti, ak vyjde negative je to s najvacsou pravdepodobnostou negative? mam dva testy, clearblue digital (citlivost 25) a jeden obyč z lekarne (10). a bojim bojim 😔

santamonica
3. feb 2014

@majka43 presne, to je hlavne, ja by som tiez isla na darovane, ale zatial nam ani pricinu nezistili, aj som 2x otehotnela, len sa to dobre nekonci.....poziadam o nejake testy a mame nasich mrazacikov, ale tiez uz uvazujem, co urobime dalej,ak by to neslo.......vam zistili pricinu,alebo uz neboli vajicka? hlavne sa opatruj aj malinke, moc drzim palce 🙂

majka43
3. feb 2014

@santamonica Já už nemám vajíčka a přítel špatný spermio, tak jsme rádi, že existuje tato cesta mít dítě.

elisabethwoodville
4. feb 2014

ahojky kocky, dnes mam 😔 den. som 9.den po ET (mala som predlzenu kultivaciu), robila som si 2 testy, oba su negativne. zajtra idem na krv, ale pripravujem sa na nedobre spravy. uprimne, uz som to oplakala, aj ked stale mam v kutiku duse taku malilinku stopu nadeje... mrazacikov nemam, dnes mam 41 a pol roka ☹ . cas neuprosne bezi. ak sa potvrdi negativny vysledok, asi sem medzi vas nejaky cas nepridem. tak sa drzte, nech sa vam coskoro podaria //.
prajem vam vsetkym vela stastia !!!!

rendy73
4. feb 2014

@elisabethwoodville Ahoj,ještě naděje je,9den je ještě brzo,vydrž a držím palce. 🙂

dundul
4. feb 2014

@elisabethwoodville tiež si myslím, že je skoro, ja som testovala až 12. deň a bola slabá druhá čiarka, potom 14. deň už krásne zosilnela a krv na 15. deň HCG 1443,8 🙂 vkladali sme 2 HB/AA.
Veľmi držím palce, aby ti to vyšlo 🙂

vivera
4. feb 2014

@dundul ahoj, prosim ta do ktoreho centra chodis a kolky to bol prenos?

dundul
4. feb 2014

@vivera 4x na SK nic, 1xReprofit Brno nic, 2xKET v ReproGenesis Brno bol to 7.prenos pocas 12.rokov a 2xMA v 8 a 5 tyzdni a medzi SK a CR este prirodzene tehu 🙂

sonkaj
4. feb 2014

@elisabethwoodville
Juj prestan este to nevzdavaj))))ja testujem jak opreteky zakaždym od 7.dna a tentokrat su každy den //
Ale strach je vačši ako radosť takže som veľmi opatrna a piatok na krv mi pride nekoneeeeečno...

elisabethwoodville
4. feb 2014

@sonkaj gratulujem 🙂 to uz sa aj mozes tesit 😉 ja idem na krv uz zajtra. rano este pre istotu testnem. dakujem vam vsetkym za podporu, ja to nevzdam - nech to uz zajtra dopadne akokolvek. drzte mi prosim palce.

irmalachat
4. feb 2014

@elisabethwoodville Nevzdáme se. Držím ti pěsti. I sobě. Nám všem. Už si trochu štěstí kurva zasloužíme.

vivera
5. feb 2014

@dundul No mna caká v piatok 9-ty prenos, doteraz vsetky neuspesne.

dundul
5. feb 2014

@vivera velmi drzim palce, nech si stastna ako ja 🙂

vivera
5. feb 2014

@dundul dakujem, verím, že tentoraz to už výjde.

elisabethwoodville
5. feb 2014

ahoj dievčatá, takže sa vyplnila moja nočná mora z posledných 2 dní, je to negatív. Dnes mi vzali krv. Asi som bola naivná, ale naozaj som si myslela že to vyjde. Nemáme žiadnych mrazáčikov, ako samoplatci sme spolu so všetkými vyšetreniami, metódami aj laparaskopiou zaplatili presne 3002€. Poviem vám, kašľať na peniaze!! a už ozmýšľam, čo ďalej...čo by ste urobili vy? Skúsiť Reprofit Brno? Majú lepšie výsledky a vraj aj prístup. Majú tiež darcovský program. Išli by ste do darovaných vajíčok ak by Vám lekár odporučil práve toto? Už na to všetko ani myslieť nevládzem, som veľmi unavená ☹
Prajem vám snažilky milé, nech sa konečne dočkáte nie že //, ale zdravých bábätiek..... držte sa

gabinkaa
5. feb 2014

@elisabethwoodville to je mi ľúto, že to nevyšlo, ale ja by som doporučila Reprofit Brno, my sme dvakrát boli v Gyn Fiv BA a nepodarilo sa, dvakrát v RF Brno a druhýkrát sme boli úspešní, teraz mýme krásnu dvojročnú slečnu, je to tam podstatne lacnejšie, tiež sme boli samplátci, my sme využívali darcovské spermie, ale druhýkrát ak by som nemala dobré vajíčka sme mali odloženého už mrazáčika na vklad, nevyužili sme, lebo moje sa vyvíjali a jedno bolo úspešné, určite vyskúšaj Brno, sú tam nižšie dávky hormónov a tým e to aj šetrnejšie, držím palečky

sonkaj
5. feb 2014

@elisabethwoodville
Kočka drz sa napriek vsetkemu.ja mam za sebou 7.ivf,9 stimulacii teda dva ivf bez transferu a prvačika doma a kamošku co zviťazila v 43 rokoch na 17 pokus.co dodat,život je nespravodlivy k ľuďom čo babetka chcu ale netreba sa vzdavať ak ti sily stačia choď do toho ďalej a hlavne si nedavaj dlhu pauzu,nema to zmysel lebo čas leti.ano aj ja som zvazovala darcovske pretože mam vždy len dva,kopa peňazi a mrazačiky žiadne.ak čokolvek potrebuješ,napiš do IP dam ti mobil...

elisabethwoodville
5. feb 2014

@sonkaj dakujem za oporu a...idem dalej. urcite dam dalsi pokus a posudim rozhodnutie lekarov ci svoje, ci darovane. si velmi mila, snad sa ozvem, teraz sa dam trosku psychicky dokopy, som hrozne vycerpana, to snad tie hormony 😖
tebe nech // silneju, nech sa pekne bublinka drzi a babatko nech je zdrave :*

irmalachat
5. feb 2014

@elisabethwoodville Je mi to líto. Já jsem po OPU ležela na pokoji s holkama, které tam byly po osmé. Nevím, odkud některé CARy berou ta optimistická čísla o úspěchu na první pokus.

Já vím, je to hrozný, i finančně. Můj muž je nezaměstnaný, takže je to těžké. Já dala za kompletní IVF v Heliosu 75 000 Kč. Protože mi bylo 42 nebo nebyla stimulace nejvhodnější, na konci všeho zbylo jen jedno krásné embryo, ale nechytlo se.

Vzdát se nechci, ale vůbec nevím, kde na to vezmu, mám výčitky, že kvůli mně celá rodina včetně 13 letého syna šetří jako blázni...já jsem učitelka a jinak beru všechny brigády, co se namanou..holky, já celé léto chodila vydělávat dokonce sběrem borůvek...ale co, v lese je krásně🙂

No a taky váhám, jestli mé poslední peníze nedat raději do dárcovských. Vážně nevím, jak se rozhodnout. Asi to ještě jednou zkusím s vlastními a pak DV.

Měla jsi někdy minimální stimulaci? Tady ji dost starších holek chválí, ale Helios ji nedělá.
Holky, máte někdo zkušenosti s minimálkou?
Díky všem.

elisabethwoodville
5. feb 2014

@gabinkaa ahojky, rozhodli sme sa pre RF Brno. Necitala som tu tusim ani jedno negativum na toto centrum. urobim vsetko co bude v mojich silach, dufam, ze cas bude ku mne milosrdny. gratulujem k dcerke, budem na vas vsetky mysliet pocas mojej dalsej pute za babenkom ...

elisabethwoodville
5. feb 2014

@irmalachat cauko, toto bolo moje prve IVF, kratky protokol. ja neviem ako dalej, necham si poradit od lekara. ak mi povie ze sanca s mojimi je miziva pojdem na darcovske. ak mi povie zeby este raz skusil s mojimi a sanca je ako taka, urcite dam este druhy stimul (ja dufam ze toto bude ten pripad). mame ten isty plan 😉 v GF ma nastavili na prilis velke ocakavania, nic mi neslubovali ale tvarili sa ze v mojom pripade by to nemal byt problem a kebyze som mladsia tak ma poslu domov nech skusam prirodzene. s peniazmi sme tiez teraz mizerne, musime par mesiacov potiahnut naplno a stale utahovat opasky.
prajem ti vela stastia a dufam ze budeme coskoro obe porovnavat nase //

irmalachat
5. feb 2014

@elisabethwoodville Děkuju a taky ti přeju štěstí, ať jsou andělé při nás.

stastenka42
5. feb 2014

@elisabethwoodville Ahoj..my nasmu drobcekovi tiež hovorime milionove dieta 🙂 🙂 nam vysiel 13 transfer..mali sme nakoniec darovane vajka a boli sme v Reprofite v Brne...pred tym sme absolvovali 4 ivf v Ginfive a zbytocne sme tam zabili vela casu...hlavne to Nevzdavaj a urcite sa dockas..drzim palceky 🙂

elisabethwoodville
5. feb 2014

@stastenka42 vdaka stastenka, nevzdam to. prajem ti nech milionovy drobcek vydrzi v brusku co najdlhsie a nech ste obaja zdravi a silni !! a pohladkaj za mna brusko ;)

elisabethwoodville
5. feb 2014

dievcata, dakujem vam za vase spravy a odpovede, velmi vela pre mna znamena vasa podpora!! citim sa lepsie... a nevzdavam sa.

sonkaj
7. feb 2014

Krv dnes pozitivna,hcg 870.sa tešim aj bojim zaroveň,kurnik o dva tyzdne sono ci je vsetko ok to bude velmi dlhe čakanie
Kočky ten pocit je nadherny držte sa všetky,ja mam milion otazok na ktore mi nikto nezodpovie iba čas.
Vobec neviem ci ist do prace alebo ležať a hlavne čo bude dalej
Pekny den este sa vidime teda pišeme dnes...

elisabethwoodville
7. feb 2014

@sonkaj len pekne doma odpocivaj, este sa v zivote napracujes... drz sa!!!

zgrandorfa
8. feb 2014

@sonkaj Ahoj,jsem tu nová rada bych se zeptala kolik je ti roku a jestli si mela embrya vyšetřena PGD CGH.Já mám totis dilema,včera jsem opět po 12 -te mela negativ.krev a máme ještě 2 mrazacky ale nesli vyšetřit tak se docela bojuje Dawna.Je mi 39 let.Jestli mi může odpovědět vice snažílék ,budu rada.Zvažují jestli použít nevysetreny nebo už jít do darovaných.Děkuji za odpovedi

sonkaj
8. feb 2014

Ja mam 39, ano priplacala som si ICSI ale aj embryodiagnostiku,s predl kult to stalo 810 eur a mrazaciky nemame ani po jednom pokuse, stale z 5tich ostali len dve.maleho mam na 5-ty pokus a 2ivf bez transferu kedze mam ashermanov syndrom a nebol prenos kvoli endometriu. A teraz to bol vlastne 7.pokus a zasa len dve embrya.

zgrandorfa
8. feb 2014

@sonkaj děkuji za odpověď, to jsme na tom skoro stejně,já mela 1 ze 4.Tak přejí spokojeně těhotenství.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre