Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

jesterka001
19. feb 2010

zkousim - nene chodim do Caru k Apolinari, do Prahy .... diky moc za povzbuzeni, vazne 🙂 Nekdy jsem plna optimismu, ze to vyjde, nekdy mam pocit, ze uz po tech letech nemam sil... ale co vam to tu vykladam, znate to samy ......
Jsem moc rada, ze tady mezi vama muzu byt, protoze vsechny tu prozivame vlastne to same. Vsem mym kamaradkam se to povedlo hned, maximalne do pul roku, takze moc nerozumi tomu, co prozivam. Ale nam se to holky taky povede, nam vsem, uvidite ze jo 🙂 (no, tak jsem zase plna optimismu, diky tobe - zkousim 😉

pajka00
19. feb 2010

Včera jsem se ještě zasmála, když jsem jim ukázala fotečku a pak dcera říká-já vám taky něco ukážu a syn na to tak vážně-jestli chceš ukázat nějakou takovou fotku, tak to vidět ani nechcu🙂)) jsem myslela,že si cvrknu,jak jsme se všichni tři smáli.....a on pak říká-joo...ty ukážeš fotku v 8 týdnu a mamka bude dřív babička jak matka....fakt vtipálek🙂
Ještěrko-to je super, že jsi pln optimismu...já i přes ten potrat a nepovedené IUI jsem optimismus neztratila a jak je vidět-tak se to vyplatilo🙂Jsem šťastná a spokojená a nepřipouštím si,že by se mohlo cokoli stát-i když samozřejmě je 1000 věcí, které se můžou stát.....Až budu chovat zdravé miminko v náručí-teprve potom si oddechnu a stejně né úplně..protože se člověk o ně bojí celý život.

ankava
19. feb 2010

ahoj, podařilo se mi celkem všechno dohonit a zabalit ... a doufám, že zítra už budu na horách a na sluníčku 🙂
až se vrátím, budu mít co dělat, abych všechno tady dočetla.

Tak se všechny opatrujte a přeju jenom a jenom šťastné dny 🙂

pajka00
19. feb 2010

Ty si užij na horách, nic si nezlom a za týden ahoj🙂)

gejbule1
19. feb 2010

Ahoj holky,já teď vůbec nestíhala ani nakouknout .Nejstarší dcera se po 4letech rozešla s klukem.Teda on s ní tak máme doma smutek.Půl roku spolu bydleli a zařídili si celý byt.Po 6ti měsících zjistil že ho to takhle nebaví že chce být volný bez omezení.Chce si ještě užívat.No hlavně že si spolu koupili kočku.My doma máme psa,křečka,rybičky.Samozřejmě že zůstane u nás.Tak to mám největší radost z koťátka .O víkendu bude velké stěhování. Ach jo!!
My jdeme dnes s manžou na večeři tak bude romantika.Taky čekám ovulku tak se budeme snažit .
anka ať si to užijete na horách 🙂
capenka a co s tebou budou dělat?Dá se to léčit?
jesterka možná jsi to tu psala ale nikde jsem to nenašla.Co máš za problémy?
pajka drž se a odpočívej.
zkousim a ty souhlasíš že bude mužík na mateřské?

zkousim
19. feb 2010

gejbule1..abych pravdu řekla, tak to byla má podmínka, že půjde na mateřskou.....má menší plat a já mám dobré postavení v práci a nerada bych o něj přišla.Dělám i ve městě kde bydlím, bez píchaček, kdykoliv můžu zaběhnout domů, kdyby bylo třeba...a můj chlap je řidič z povolání a já nebudu trnout, že když se nevyspí, že se někde vyfláká...a samy víte, že mimčo celou noc nespí a on chodí do práce ve 2 ráno.Myslíte, že je to špatně?
Ale my už jsme to probrali ze všech stran a je to nej řešení pro oba a on se fakt těší.Samozřejmě, že to bude záhul spíše pro mě,alespoň zhubnu...jsem docela cvalík ☹
Znám sposty chlapů na mateřské a v poho.Holky je emancipace 😎 😎 😎 , mě bude prcek říkat taťko a jemu mamko, hihihi.Třeba mu narostou i prsa...to by se zbláznil radostí 😀 ..kecám !
ještěrko...teď jsem četla, že rodila paní v 46letech...pch, máme čas...pohoda džes 😉 /ono se to píše jazz,já vím/
pajko, ta vypadáš tak spokojeně.jen tak dál 😵

pet.s
19. feb 2010

ještěrko nepropadej blbé náladě..já se snažím v podstatě od svých 18 let a je mi 40. Ale na IVF jsme se začali ve 2005.Moc dobře ti rozumím. Každý neúspěch mě posunul zpátky a jen utvrzoval , že to nevyjde. a koukej otěhotněla jsem 2x.
Holky koukala jsem na stránky gennetu. loni udělali téměř 5000 NTscreeningů. A tu vadu, co mělo naše mimi diagnostikovali 6x. Nenasralo by vás to? proč zrovna nám? Proč ne nějakým mladým, co otěhotní dřív než na nové boty. Máme sousedku. Chlastá, hulí, spí kde s kým. Leta nemohla otěhotnět. Nepravidelně menstruovala. Měla už 2 velké děti, tak ji to i vyhovovalo.No a v 5-tém měsíci zjistila, že je v tom. mezi tím proběhlo několik alkoholových tahů do rána.Několik diskoték. Jezdila do Gennetu. Malej se narodil sice malinkej,ale zdravej.
tak at mi někdo vysvětlí, proč ji se narodí zdravé dítě, ani o to nestojí a my když ho máme takhle vymodlené, tak muí být jedno ze 6 dětí z 5000. To je v prdeli!!!!!!! ☹
zkousim...já ti holka nevím..když byly moje děti malé(6 a 3roky) naskytla se mi možnost ředitelovat.Do toho jsem dělala vejšku. Sice bývalý nezůstal na mateřské, ale staral se o děti více méně on s našima. Já ráno v 8 odjížděla a v 8 večer se vracela.
Dodnes si ty 2 roky vyčítám. Malý chodil ze školky mezi posledníma. Bára ani nevím jak chodila do školy.
Mrzí mě ty rozbitá kolena, u kterých máma nebyla aby pofoukala.
Když už pak byli starší, tak jsem zůstala doma. Musím říct, že dnes jsou to habáni a moc si to užívají, že je máma doma. ani si neumím představit, že bych znovu se vrhla takhle naplno do pracovního tempa. Sice jezdím do naší firmy, ale snažím se, aby domov byl pro mě prioritní.
Já už bych nechtěla aby mi prcka vychovával někdo jiný. I když pokud se tohle zadaří, tak budud stejně jezdit do firmy i s miminkem. Ale naše asistentka, taky má mimi, tak si tam asi zřídíme v jedné kanceláři koutek a prckové si tam budou spolu hrát. 😉

zkousim
19. feb 2010

pet.s .. já vím, že to není asi to pravé ořechové,ale já mám práci 300m od baráku...a opravdu můžu kdykoliv skáknout domů..kdybych měla dělat 12 hodin jako ty, tak to bych neudělala.Víš, Pets, já to štěstí měla a ve 20letech se mi narodila malá, tak už to mám za sebou, vím do čeho jdu a nebojím se , že budu ošizená.Však v neúřední den si jí vezmu do kanclu 😀 .Teda já jsem blbá,vždyť já chci kluka..Pepču.A já ho budu mít 😉 já ho tam prostě našťouchám i kdyby nechtěl 😀 😀 😀 .Pets moc ti přeji , aby jsi byla šťasná a ty určitě jsi dobrá máma a určitě ti to vyjde...neklej na sousedku, prostě to tak je..jak se říká "všechno zlé je k něčemu dobré".ožná, že za pár let se na ní děti vykašlou , kdežto ty budeš obletovaná mamka skvělých dvojčátek.. 😵

pet.s
20. feb 2010

zkouším já tě asi něčím bacím!!!!!!!!!!!!!!jakých dvojčátek?????? budu mít jednu malou hodnou a roztomilou holčičku!!!!!jasný???!!!! no nebo i malého hodného chlapečka bych ještě možná brala!!! 😀 😀 😀 😀 😀
no jo..já asi tím jak jsem ty děti nemohla mít, tak mám to mateřství na takovém prioritním místě. Obletovaná dětičkama nevím..snad doufám... 😉
já jsem taková prdlá matka, že jse včera málem obrečela když se kluk po týdnu vrátil ze soustředění. Uklidila jsem mu pokoj, převlékla peřiny, navařila, upekla dort na uvítanou.Vítala jsem ho div jsem ocáskem nevrtěla.
Celá casná jsem se začala vyptávat jak bylo.Týden zážitků shrnul do zahučení "Dobrýý" zabořil nos do ledničky, , zamořil WC,zapnul počítač a od té doby tam sedí 😀 😀 😀 Ráno v pokojíčku byl bordel jak v tanku, mladej vyvalenej u PC. Nohy na šuplíkách požíral marsmallow.Ho zabiju a bude 😀 😀
Kdyby alespon ten prdola poznamenal jak je rád doma, jak mu chutná u maminky 😀 😀

zkousim
20. feb 2010

pet.s... alespoň vidíš, že těm vašim zkratkám vůbec nerozumím...to je samé ET, embryo a totok....dyť já už jsem úplně zblblá ☹ ☹ ☹ .Hele, hlavně klídek, víš že se teď nemůžeš rozčilovat a přece nemůžeš třískat budoucí matku i když potencionální 😀 😀 😀 .A já bych ti stejně přála ty dvojčata, ty jsi hrozně energická 😉

capenka
20. feb 2010

no holky taky bych řekla že to je ten důvod k mém potratům ve vejcovech tekutina ,proto zamlklý a kruci to nemohli hned vzít ,hlavně že páni doktoři vzali slepák který nebolel,mám přijít zpátky do centra a domluvit a měsíc čekat ,stimulace po 14 dnech je že prý brzy,

gejbule1
20. feb 2010

capenka To jsou věci.já tomu moc nerozumím 🙂 .Co to je za tekutinu,Jak to že to doktoři nezjistili?Když jsou ucpané vejcovody tak jsem myslela že se naopak nedá otěhotnět.

pet.s
21. feb 2010

zkousim..energická jsem,ale už taky stárnoucí matka.Co má už ráda ticho a klid. Znáš to..jedno dítě, žádné dítě.Dvě děti, kopa dětí. 😀
my dnes byli na těch donosaurech. Dostali jsme VIP lístky. Byla jsem jak v Jiříkově vidění. Full servis zcela zdarma. Včetně teplého jídla a všeho na co si vzpomenete.Řízky,bagety,smažený sýr, zeml bába, br.kaše, hranolky,Dorty, ovocné mísy. No prostě mnam.
Představení výborné.

jesterka001
21. feb 2010

gejbule1 - byla jsem sice v CARu poprve pred mesicem, ale uz mi stihli najit polyp v deloze, protilatky proti vajecniku, antifosfolidove protilatky, chlamydie a nejspis nepruchodny vejcovod (muj jediny). Takze co nejvic toho vylecit a pak teprve IVF. Jen ho potrebuju stihnout do roka nejpozdeji, aby mi ho jeste poplatila pojistovna.

pet.s - kdepak dvojcatka, ja to vidim na holcicku 😉 A zatim jsem se jeste u nikoho nespletla 😝

capenka - no a co ti tedy s tema vejcovodama udelaji? Me ten muj jeden jediny vezmou, pokud se teda prokaze, ze je opravdu nepruchodny. Vezmou mi ho pry prave kvuli te tekutine, aby se predeslo moznemu potratu.

Holky, vcera jsme byli na navsteve u znamych, maji 200 bejku, tak jsme se na ne byli podivat. Tolik bejku pohromade jsem fakt nikdy nevidela 😀 A jak řvali!!! To byl fakt hukot 🙂

zkousim - s tema 46 letama jsi me fakt uklidnila, tak to mame jeste more casu 😉

pajka00
22. feb 2010

ahoj holky....tak jsem včera ukázala ségře fotku a ta hned...kolik? říkám ježiši jedno a ona-to je škoda. Tak jsem jí řekla, že je fakt praštěná-být tak nadšená, kdybych čekala dvojčata🙂 Ono je to krásné-v kočárku když to potkáš na ulici, ale mít doma dva řvoucí uzlíky-déjte pokoj🙂Samozřejmě, že pokud bych je čekala, tak bych byla šťastná, ale booohatě mi stačí jedno mimčo. I Dr.když jsem šla na UTZ se ptal, kolik chci, tak jsem řekla,že fakt jedno......No nevím, co mám tu druhou bublinku-ale asi fakt ten hematom i když si Dr.nebyl 100% jistý.....Co myslíš ještěrko ty vědmo🙂

zkousim
22. feb 2010

čaute holky, jakej byl víkend?
pet.s... taky bych šla.,... i bez VIP..ale jsem od Karlových Var a ta cesta...ble.....
pajko.....tak jsem na tom stejně.....já se v noci budím a jsem zpocená z toho, že se mi narodí 2. ☹
ještěrko... tak to znám, já jsem se taky těšila jak to půjde hladce a taky mi řekli, že tam mám cystu a že to s ní nejde....teď ve čtvrtek jdeme na spermiogram a já na UZ.....ale je v to v p..., pořád mě ten vaječník pobolívá, určitě se zmenšila, ale asi tam ještě něco je...uvidíme
😒

pajka00
22. feb 2010

Víkend v pohodě-jsem to proválela, krom vaření a žehlení jsem odpočívala🙂
Ve čtvrtek jdu i já na UTZ a už te´d mám bobany-co tam najde....Vaječník mě taky pořád pobolíval, našla mi tam Dr.cystu,ale pak se vstřebala a byla malinkatá-a bolel i tak....takže se neboj..a i kdyby tam byla-tak oni ti s tí něco udělají-není to takový problém. Akorát je na houby, že se cysta ukáže zrovna, když je nejmíň potřeba,co?

zkousim
22. feb 2010

jo a ještě mám dotaz...jsem taková nezkušená začátecnice ☹ : cyklus hrazený pojišťovnou se rozumí jenom IVF a nebo i IUI.. někde jsem četla, že za rok je hrazeno IUI 6x....tak mi to nejde dohromady...myslela jsem, že je jedno jestli půjdu na IVF nebo IUI.

zkousim
22. feb 2010

pajko, já už byla na tolika injekcích a punkcích...trpím na to, i při porodu/císařem/ mi vzali vaječník z důvodu dermoidní cysty..říká se tomu dvojče-cysta.

pajka00
22. feb 2010

jéžiš chudero...tak to ti nezávidím...ale určitě to nějak půjde. IUI se hradí-jak kde.....já jsem třeba platila 1500,- ale někdo neplatí nic....záleží na tom, kam chodíš, jaké tam mají ceny. Ale jinak něco doplácí pojištovna v každém případě.

capenka
22. feb 2010

ahoj holky dnes jdu na vytáhnutí stehů a pak napíšu co míní dělat z těma neprůchodnýma vejcovodami a proč když to viděli to neušmikli hned,kruci

pajka00
22. feb 2010

capenko,tak ať to nebolí a uvidíme, co ti navrhnou-už se s tím musí něco dělat přece ne?

jesterka001
22. feb 2010

zkousim - tak to ti drzim na UTZ palecky, at tam ta potvora uz neni 😉

pajka00 - ja to vidim na chlapecka 🙂 Holky, jestli to vyjde, budu podnikat, oteviram si vesteckou kancelar 😀

capenka - jsem zvedava jak dopadnes.... to by me teda zajimalo, proc ti to hned neusmikli ☹

pajka00
22. feb 2010

ještěrko-jestli ti to vyjde-a já si to budu pamatovat-tak si fakt otevři věšteckou kancelář, protože jen tak přes internet to poznat-klobouk dolů, kam se hrabe kartář🙂 Že by to nakonec fakt byl ten hubert?🙂)

jesterka001
22. feb 2010

pajka - To víš, mrknu na fotku (myslím tvojí) a vidím 😀

zkousim
22. feb 2010

pajko...ty chceš Huberta??? 😨 😨 😨
ještěrko a co já duňky žalky.....termín porodu by nebyl??? 😉 😉 😉

jesterka001
22. feb 2010

zkousim - jo až takhle? tak to nevím jestli zvladnu.... 🙂 Pockej, budu chvilku koukat do kristalove koule..... za chvili se ozvu 😀

pajka00
22. feb 2010

Zkouším já ne🙂ale miláčkovi se to jméno hrozně líbí a tak říkal,co kdybysme dali huberta🙂Neumím si představit miminko a říkat mu HUBERTE🙂))

veruncik
22. feb 2010

Zdravím těhulky, snažilky a umělkyně,

ozývám se po delší době.Dnes jsem byla Mojžíšové na 1. mobilizaci a ukázali mi cviky, bylo to v pohodě, jen jsem trochu rozlámaná, od zítra bych měla začít cvičit. To vše je ok, jen jedna věc mě celkem zarazila, fyzioterapeutka mi v tomto cyklu zakázala sex, že bych prý mohla potratit. Ale já jsem po IVF, tak toho chci využít, že vaječníky jsou nastartované a piju čajíky a jím vitamínky, tak se ji asi na to doporučení vykašlu! Nechci ztratit ani měsíc, co si o tom myslíte? A v CARu mi naznačili, že asi Mojžíšová nevyřeší můj problém, ale naopak se mi nelíbí, že fyzioterapeutka jde naopak proti CARu...ach jo ☹

pajka00
22. feb 2010

Veruncik-já si myslím,že by měli naopak spolupracovat-vždyť cíl je u obou stejný, ne? Asi bych ji taky neposlechla a zkusila těhotnět..Kamarádka to cvičila taky a ani 1x jí neřekla, že by neměla otěhotnět.....no a otěhotněla hned po 2 měsících cvičení 😀 Což vůbec nečekala a netušila, takže cvičila dál a až měla prsa,že nezapnula triko-tak teprve si udělala test🙂 Ona měla mrchu nepravidelně,takže nějakých 50DC jí nepřišlo divných🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre