Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

iva7
20. apr 2010

Ahojte dievčatá, tak trošku nakúkam a je to toľko príspevkov, že to ani nestíham prečítať.
Vítam nové, tehuľkám držím pace, Pajke gratulujem k dobrým výsledkom.
Minka, z teba mám radosť a držím ti palce, aby ti najbližší pokus vyšiel, tak isto aj Gabikri.
Pet.s na teba mám jednu otázočku, keďže ste si IVT platili sami, chcem sa ťa spýtať, čo vás vyšiel jeden pokus dokopy.
Ješterka teba nepoznám, ale mne by si nevyčarovala, ako som na tom ja? 🙂
Hadi ako sa máš? Pamätám sa, že ovulku sme mali skoro v rovnakú dobu. No ja som bola na sono, ovu ukážková, aj sme sa snažili , ale nejako tehotne sa necítim ☹ . Je to síce len 7 dní od ovu, pocity nemám žiadne, je to asi skoro konštatovať niečo však?

gabikri
20. apr 2010

jesterka : no já už je mám venku týden. Ať se holky otužují 😀 Ale správně po zmrzlých..to se říká 😉

daniela : No já jsem donedávna byla klasický kavárenský povaleč..a lidi co se rýpou v hlíně jsem považovala za blázny. V životě by mě nenapadlo, že já, pražská fiflena budu někdy přemýšlet, co na který záhon zasadím 😝 Tady platí, nikdy neříkej nikdy 😝
Po smrti manželovy maminky zůstal barák s velkou zahradou a já do toho spadla rovnýma nohama. Moje oblíbené pořady jsou teď Receptář a Loskuták 😀 😀

teckovana : do nemocnice by se měl jít každý, kdo fňuká kvůli kravinám, podívat povinně. Pak si teprve začne člověk vážit, že je zdravý 😔

pet.s
20. apr 2010

Teda baby, vy jste ale spisovatelky, člověk si odskočí na rodičák a pak vás hodinu dočítá 😀 Tak to budu brát asi postupně. Hadi koukala jsem na www...a víš, co ti řeknu? ty jsi ale bláááááázen!!! 😀 😀 fakt tě obdivuju. A já se chtěla zpetat jestli nemáte na prodej králíka na pekáč, ale to asi není vhodná otázka. Ale jsi úžasná. Tohle zvládnout a ještě děti a ještě se śnažit. 😀
Ještěrka možná už příští týden budu vědět, zda ti vyšla předpověd holčičky. A držím palečky,aby bylo lépe. Ono to musí vyjít.
Iva7-koukni do mých alb, tam jsou ty částky rozepsané podrobně.
zkousim omluva se přijímá.

Holky nemějte pocit, že vás nepřijímáme. Jen jsme možná v tu chvíli nějakém diskuzním rozhovoru, tak čteme jen to co chceme a nebo prostě nevíme, jak na to reagovat.

Já byla odpoledne na rodičáku klukovi, tak známky jakž takž,ale prý je staršně oblíbený ve škole, hlavně u děvčat z devítky. Holky, já ho asi zabiju!! 😀 😀 😀 Po kom ten kluk bude takový kurevník, já nevím. Už asi začnu šetřit na alimenty.Budou mi za dveřmi stát zástupy zhrzených slečen.
Holky mě už se zase chce spát. Muž je na rodičáků své dcerunky v Praze. No myslím, že ten to tam tak úsměvbné nemá. Navíc pak to ještě musí žehlit před bývalkou. Tak asi na něj nebud čekat a půjdu hajat.

zkousim
20. apr 2010

čus,tak jsem nějak hotová, zjišťuji , že toho mám nějak moc, v práci blázinec, pak jsem v zastupitelstvu, ve finančním výboru a teď se mám stát předsedkyní společenství,chceme zateplovat,takže lítání banka,úřady,firmy,dotace.......asi to vše položím a začnu konečně relaxovat neb se z toho složím...nějak mě ten věk zmáhá..........no a kdybych do toho měla být těhotná,nevím nevím.........

zulik
20. apr 2010

Zkousim, Ty toho máš...jako můj manžel, taky nesmí otěhotnět 😀 Taky předseda a vedoucí kde to jde 😅

pet.s
20. apr 2010

tak jsem chtěla jít spát, ale místo tpho jsem napsala asi 3 kapitoly z knížky o skřítku |lesníčkovi pro moji neteř. Je mi zase blbě od žaludku. To zase bude noc.

danielax
20. apr 2010

pet.s, je mi tě líto jak blinkáš a blinkáš..... To vůbec neznám, s klukem mi jedinkrát nebylo špatně. Ale pro miminko se dá vydržet všechno, že? 😉

danielax
20. apr 2010

jo a víš že mě ani nepřekvapuje že píšeš? I tady se tvoje příspěvky čtou super.... a to ani nemluvím o těch ve fotoblogu 🙂 Moc pěkný.

iva7
20. apr 2010

Zkousim, ja teda toho mám tiež dosť, do toho ešte píšem rigoróznu prácu a poviem ti, že keby som nechodila cvičiť tak som hotová. Chodím 2x týždenne do posilky a sem tam na aerobic. Keď chodím cvičiť mám energie na rozdávanie 🙂, takže vrelo odporúčam. Ešte som si k tomu minule kúpila domov bežecký pás, tak sem-tam makám aj doma 🙂 .
Pet.s díky, všetko som si v tvojom albume prečítala, tam hádam na nejakých 4-5 IVT vyčleníme z rodinného rozpočtu 🙂

gabikri
20. apr 2010

iva : to jsi dobrá s tím sportem😉) Já občas chodím běhat do lesa...ale to je tak asi všechno..no a v zimě lyže. Vím, že kdybych na sobě mákla, že bych těch pět kilo dala dolů, ale když já jsem taaaak lenivá 😝

iva7
20. apr 2010

Gabi je to zvyk, ja chodím cvičiť pravidelne od októbra minulého roku. Zo začiatku sa mi stráááášne nechcelo. Ale teraz sa na cvičenie doslova teším.Mám trénerku, ktorá spolu so mnou trénuje ešte takého 22 ročného chalana, takže sa spolu nasmejeme 🙂 Nabíja ma to doslova energiou. Chodím v utorok a štvrtok ráno od 8,30 do 10,30. To je už taký môj režim 🙂. Našťastie čo sa týka pracovnej doby, som si sama sebe paňou, takže sa mi to dá. Môj muž veľa športuje, lebo stále hrá aktívne prvú ligu v stolnom tenise, aj keď má už 45 rokov a chodí tiež behávať každé ráno do prírody s našim psom. Jeho to vraj na páse nebaví 🙂.

pet.s
21. apr 2010

Danielko..děkuji..už jsem to tu psala. Byla by hamba, spíš kdybych dobře nepsala.Ale nemám a tom žádnou záskuhu. to jsou geny. Táta byl redaktor a děděček od maminky spisovatel. Takže jsme k tomu přišla jak slepý k houslím. Ale občas si něco napíšu do šuplíku.Nebo pro moje děti. Občas někam něcvo pošlu a vyjde mi to.Ale nějak se tomu věnovat není odvaha. pořád si říkám, že napíšu knihu ze života naší rodinky.Ale nějak chybí čas.

Iva7 a ty už nemáš nárok na žádný pokus od pojišťovny? To že jsi paní svého řčasu si užívej.Já si taky pořád říkám jak je to super, že si praci určuju sama a ženemusím nikam do fachy od 9-17.Ale když si to pak přeberu v reálu, tak do firmy musím jet když zavelí muž. Když se jen tak proflákám jeden den na netu, tak už mě lehce upomíná, že tohle je potřeba a tohle je potřeba. Vstávám jak potřebují děti. V klidu usnu jedině , když už jsou oba v posteli a v klidu spí. Tak teda nevím jakým pánem svého času jsem . Houby jsem otrok své rodiny!!!!!!!! 😀 😀

zkousim
21. apr 2010

přeji dobré ránko, tak test pouze s /..ale ani jsem 2 nečekala, tak se jdu sprchnout a mastím do práce.... 😒 ble,úřední den 🙄

pajka00
21. apr 2010

Dobré ranko kočky....vy jste zas se vyplkaly teda.
Ještěrko ahoj, mám z tebe velkou radost, že jste se rozhodli pro IVF🙂 Holt, už nám není 20, aby jsme si pískly a otěhotněly (vím,že i ve 20 to některým nejde).....a tak si musíme nechat holt pomoct umělým.....ale v konečném výsledku je ten závěr stejný....miminko jako miminko....A holky musím vám říct, že kromě mojí kolegyně a sestry nikdo neví, že jsme byly na IVF.....všichni si myslí, že jsme otěhotněli přirozeně a já jim to nevyvracím...Není to ostuda samozřejmě.....ale proč to zbytečně některým lidem věšet na nos.
Zkouším...mrzí mě,že je jen jedna /...ale ono se zadaří....uvidíš. Příští pokus vyjde🙂
Holky, která kolik z vás, která sportuje je borec!! Já jsem lenošná od přírody a jediný sport, který provozuju je chůze🙂
Pets chudero malá, furt je ti zle?? No to mě mrzí....už by si to mohla prďa rozmyslet a usadit se tak, aby ti bylo dobře🙂
Iva 7 dní je ještě brzo🙂vydrž....

iva7
21. apr 2010

Pets nárok od poisťovne myslím nemám, na nete som pozerala a všade je do 39 a to som už prešvihla ☹ . S tým časom máš pravdu, je síce človek pánom svojho času, ale keď je toho veľa nosím si robotu aj domov po večeroch a po víkendoch. Čo sa týka detí, syn už má 20 a študuje na výške, domov príde občas na víkend,takže v tomto smere ja mám kľud a práve teraz sme zistili, keď sme takto zostali sami dvaja v dome s dvomi psami, že by to bolo dobré zmeniť a oživiť s mimi, pretože sa cítime ešte mladí a určite by sme to zvládli. 🙂 🙂 🙂

pajka00
21. apr 2010

Iva já jsem měla 39 a 3/4..když jsem začala s IVF a jediná VZP proplácí do 40 let....tak nevím jak je to u vás, ale v česku to jde bohužel jen u jedné pojišťovny, tak jsem se přehlásila, abych mohla VZP využít. Říkala jsem si, že zkusíme umělé, ať využijeme poslední možnost s pojišťovnou a vidíš....vyšlo to na 1.pokus:)Tak pokud o tom přemýšlíš, neváhej a zkus to využít.

iva7
21. apr 2010

Pajka, ale u nás je to asi len do 39. Neviem, baby zo Slovenska napíšte mi , ak ste tu nejaké.Ja som to už tu písala, že by som to asi ani nestihla, lebo v septembri budem mať 40 a tam je ešte nejaká doba, kým to poisťovňa schváli. Predtým, som si čítala tvoj príspevok a písala si, že ste doplácali cca25000, tak to ako potom poisťovňa prepláca, keď ste si polovicu hradili sami?

pet.s
21. apr 2010

Holky mně s taaak nic nechce, že se mi nechce ani spát.Ale asi zalezu. Jsem nějaká malátná. Už jsem to vyházela do školy a do práce. Poklidila, nacpala myčku, pračku a napsala ministrovi financí nákup. A Ted tu s vámi snídám.
paji není mi už až tak špatně,ale zvracím stále. Ted máme novinku, ted zvracíme v noci, asi aby si užili i sousedi.Ještě, že jsme mu takový selektovaný, záchod s nikým nesousedí, jen s Daníkovým pokojem. Pod námi jsou sklady a nad námi prázdný byt. Takže moje vytí a úpění ndoufám zaslechnou jen ti s hrnekm na uchu a těm to přeju. Asi se mi trochu konečně začíná valit pupík.
Včera mi došly troje těhu kalhoty. Mám zase chvíli, co nosit. 😀

pajka00
21. apr 2010

Iva ono je to tak, že i když to proplácí pojišťovna, tak si spoustu věcí musíš platit sama-to je ten bordel. Normálně celé IVF stojí-jak kde ale od 60-80 tisíc.....těch 25 tisíc jsou injekce....pojišťovna ti proplatí jen část..no a pak prodl.kultivace, ISCI a narkóza....to je dobrý,že? Tak se zkus poptat u vás...a pokud to u vás není...tak zkus zajet k nám...protože těch pár desítek tisíc fakt ušetříš. a Pokud máš narozky v septembri tak to máš ještě spoustu času!! U nás to bylo tak, že než mi udělali výsledky krve, které trvaly 5 týdnů, tak to pojišťovna schválila....takže jsme v lednu začali a v březnu jsem měla 40- a to už s pupíkem 🙂
Pets...no to je mi tě líto....mně teda špatně už není vůbec..akorát mám pořád hlad-hnus. Jestli někteří poslouchají hrnkem-tak jim to přeju 😀 Bolí mě hlava už třetí den vkuse, tak jsem nevrlá, zdrbala jsem chlapy v práci hned po ránu a sice se mi bolestí hlavy přitížilo, ale psychicky ulevilo🙂) jsem taková potvora....no ale co, ať z toho mého těhotenství taky něco mají, no ne? Pořád se ptali, kdy už ....tak to teď mají 😎

amatka
21. apr 2010

ahoj dievcata......
iva7....u nas na slovensku zmluvu schvaluju do 39 ale ziadost si musis podat este pred dovrsenim 38 ja som mala stastie 38 v decembri a zmluva schvalena vo februari aj to som sa velmi bala ze nam to neschvalia.......

ankava
21. apr 2010

Ahoj holky,
měla jsem dneska problém, to celé dočíst, co se tady dělo za den 🙂 takže už si nepamatuji, co kdo psal nazáčátku 🙂
Tak vám všem přeju alespoň hezký den 🙂

zkouším, napsala jsi to do tabulky moc hezky,
akorát moje euforie skončila už včera, ráno jsem začala malilinko špinit, takže jsem se dost vystrašila,
bylo to hodně slabounké a do večera ustalo, bohužel dneska ráno úplně stejné, zase slaboulinké zašpinění.
Tak nevím, co mám dělat, jestli mazat hned k doktorovi? Ale co by viděl za dva dny po kontrole? Nebo se ještě nemám plašit? Žáha mě pálila zase až do té doby než jsem usnula, tak pořád doufám, že moje těhu pokračuje.
Co myslíte?

Pet.s, já přiznání taky podávala, ještě nic nepřišlo. Jim běží lhůta od 31.3. a nevím, kolik na to mají, musela bych hledat ve správě daní a poplatků. Ale hnusnější čtění neznám, takže ti fakt nepomůžu 🙂

jo a zkouším, myslím, že ti to ty hormony mohly rozházet, když jsi na ně prakticky nereagovala, ale zkus projistotu test.

pajka00
21. apr 2010

ankava ono to bývá,že se špiní-to nevadí....to je jak se embryjko zahnízďuje. Horší by byly křeče a normální krvácení.....zatím bych polehávala a neplašila.

hadonoshka
21. apr 2010

anky, nechci strašit, ale já bych plašila. U mně to začalo stejně. Zaběhni k doktorovi, teď už je od hnízdění daleko a stačí třeba utroš pokud ho nebereš, nebo ascorutin a doktor to pohlídá, nestojí za to to riskovat. Taky jsem četla jak je špinění v pohodě a pěkný hov..

Holky lítám jako šus kolem králíků, nebudu mít moc času. Chovám takový ty přešlechtěnce co vyžadují péči 🙂 a nejsou zrovna moc dobrý maminy, takže se dost naběhám kolem nich.

ankava
21. apr 2010

pajka díky, křeče žádné nemám, včera mě jen trochu bolelo břicho, ale to mi řekla na tom UTZ, že po stimulaci mám ještě vaječníky nateklé, takže bolet můžou, je to fakt úplně slaboulinké, asi pokud to do zítra nepřestane, tak se vypravím do CARu.

ankava
21. apr 2010

hadi, já utrouše beru 6 denně, dneska počkám a zítra tam půjdu tak jako tak, pro jistotu

danielax
21. apr 2010

Dobré ránko všem 🙂

jesterka001
21. apr 2010

ankava - držím palečky ať je to ok. Já teda nešpinila, ale strašně krvácela a měla děsný křeče. Špinění je myslím v pořádku, ale stejně si tam raději dojdi.
pajka - My už jsme byli rozhodnutý pro IVF (po čtyřech letech neúspěšného snažení), měla jsem na něj jít v červnu, ale povedlo se dva měsíce před přirozeně. Teď ho ale v červnu díky šestinedělí po potratu nestihnu, takže až v září ( u nás v CARu přes léto nejsou).
Jo, a psala jsi o doplatku na IVF, u nás teda takovýhle doplatek není.

zkousim - škoda, myslela jsem na tebe. Tak příště 😉

pajka00
21. apr 2010

Ahoj daniel..
ještěrko prosím tě, co to je za car, že přes léto nepracují? To jsou italové?Kteří přes léto tančí?🙂) No to je fakt sranda.....Tak budu na tebe v září moc myslet, ať to všechno klapne a ty se můžeš připojit k ostatním těhu..už by sis to taky zasloužila🙂

danielax
21. apr 2010

jesterka- chtěla jsem hodit do alba ceník, ale nějak mi to nejde, zak alespoň takhle ICSI 7500,- do 10 oocytů, každý další 750,-, prodloužená kultivace 2500,-, AH 6000,-, mražení 5000,-, KRYO 5000,-, katetr pro transfer 1700,-.
Léky nás vyšly zhruba na 8000, - musla jsem dokupovat ještě jeden puregon i synarel.

ankava... dávej na sebe pozor, radši tam zaběhni....

danielax
21. apr 2010

pajka.... taky mě to udivilo a rozesmálo- v létě nepracují 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre