Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

slavka_2012
12. okt 2012

@baculiatko40 ja sa chystam na 2IVF,len neviem ci to bude teraz ci az na mesiac 😉 ale kazdy vas uspech ma nakopne a da nadej ,ze by sa to uz mohlo podarit 😵 😵 😵 chcem pocut len stastne spravicky 😉

sonka43
12. okt 2012

@baculiatko40 mas moj obdiv...je to strasne narocne na psychiku,ale ako pise...10 je tvoje stastne cislo...🙂

baculiatko40
12. okt 2012

@martulle zatial v pohode, mam citlivejsie prsia a citim pichanie v podbrusku, ale to mam vzdy ked uzivam hormony. Inak snazim sa fungovat ako normalne. Ty nieco citis? Nebyt mojho manzela, tak by som to nezvladla, je mi velkou oporou. 🙂 Viem, ze Ty este aj musis behat za syncekom...

baculiatko40
12. okt 2012

@slavka_2012 urcite podari, 🙂 vid mna, sice este len cakam, ale nevzdali sme to ani po 9. neuspesnom IVF. Viem, ze kazdy ma svoje limity... akokolvek sa rozhodnete, zelam vam vela stastia!
@sonka43 dakujem. Veru je to narocne, ale vdaka vzajomnej podpore s manzelom cez to vzdy preplaveme 😵

slavka_2012
12. okt 2012

@zuzana36 zuzanka kde siiii??????? zabudla si na nas??

evapavla
13. okt 2012

@baculiatko40 , ja pokračujem tak, že stále verím, že to raz príde a budem mať krásne bábo, na IVF nejdem, mm je úplne proti tomu, z rôznych dôvodov, aj finančných samozrejme 😖

ankava
13. okt 2012

@martulle
@baculiatko40 moc držím palce, aby se vám zanedlouho ukázaly // a pak už jen rychle k vysněnému mimču 🙂
Já už taky moc nepřispívám, jen občas prolétnu diskusi, kdo je nový, kdo se ozve ze snažilek, se kterými jsem hojně diskutovala před více jak dvěma lety🙂 Strašně to letí, mojí princezně už budou v prosinci dva roky a já už jsem bohužel zpátky v práci a nevím, kde mi hlava stojí.

Všem ostatním snažilkám přeju, aby se těch // čárek brzy dočkaly 🙂

baculiatko40
14. okt 2012

@evapavla aj ked len tusim dovody, chapem, ze kazdy ma ine moznosti... moznoze ako hovoria ini prestat sa tym zaoberat, zaneprazdnit sa niecim inym a ako hovoris ono to raz pride, ked budes najmenej cakat... viem, ze je to velmi tazke na to nemysliet.... vid @henikav .

baculiatko40
14. okt 2012

@ankava dakujem. Pamatam si na Teba aj na dievcata, citala som vas cely cas, ked ste sa snazili a drzala vam velmi palce... nech rastie dcerka do krasy a zdravia 🙂

henikav
14. okt 2012

@evapavla
@baculiatko40 no veru ano, aj my sme toho vela skusali, dufali, presli vsetkymi fazami depresii, dufania a sklamani a prislo to ked sme sa uz myslienky uplne vzdali a nemysleli na to. Sice to trvalo zmierit sa s tym ze babatko uz nebude, akonahle sme sa s tym zmierili babatko prislo. Teda este sme nic nevyhrali, ale zatial vsetko prebieha v poriadku, tak dufam ze to dotiahneme az do konca 😉
Dufam ze aj Vam vsetkym sa to nakoniec podari

baculiatko40
14. okt 2012

@henikav velka vdaka. Ja som sa velmi tesila, ked si napisala, ze ste v tom 😵 Urcite to dotiahnete nie do konca, ale do krasneho zdraveho uzlicka! 😎

martulle
15. okt 2012

@ankava máš pravdu,že to velice,ale velice rychle letí.Onehdy jsem se tu kotulala s bříškem jak balon a za chvilku tomu našemu budulínkovi budou dva ročky.@henikav moc gratuluju a jak je?zima se přehoupne a za chvílu budeš držet v náruči vytoužený uzlíček.Aj si necháte říct,co to bude?@baculiatko tobě se blíží testování,že?

zuzana36
15. okt 2012

@slavka_2012 ahoj a aj ostatne dievcata, prepacte mi , ze som sa neozvla, ale po nasom poslednom neuspechu a zaroven aj poslednom IVF sa mi uz nic nechcelo. priznam sa, ze ma to vzalo, ale uz je dobre, zivot ide dalej asi aj tak ako ma. uz na ziadne IVF nejdem, nemam chut, absolvovali sme 3 a vzdy vsetko neuspesne- to nechcem odradit ine snazilky, ja to pisem za seba, my potrebujeme eurka na ine veci, ako na prave toto. vzdat sme to ale nevzdali uzivame si jeden druheho a ak to pride budem sa tesit, no po pravde- neverim. my sme sa o dietatko snazili 4,5 roka a si myslim, ze uz by som mala prestat s tuzbou po tretom dietatku. no moc mi to nejde, ale aspon sa snazim viac start o ine ....rychlo starneme a mam pocit, ze este aj to co mam si nedokazem vychutat , tak patricne ako to ku danym veciam a udalostam patri a dokonca som minule hladela na seba do zrkadla a babulky mne doslo, ze som uz asi star na dietatko, zrazu som sa videla inac. nepripustala som si to , no teraz ano

evapavla
15. okt 2012

@baculiatko40 , henikav 🙂 , presne takéto niečo sa aj u nás deje, z fázy nádejí do sklamania, dúfania a zasa depresií, teraz je to asi tak, že fakt chcem vypnúť, lebo nám to prerastá cez hlavu, stretla som sa so známym, ktorým sa to tiež takto podarilo, obaja po 40, dlhé roky snaženia, neúspešné IVF a keď sa na to vykašľali, tak to prišlo, neviem ako to funguje 🙂 , ale už som to počula viackrát

henikav
15. okt 2012

@evapavla viem to pochopit, u nas to bolo este horsie, ja som zakazdym otehotnela a zakazdym sme o dietatko prisli, preto sa aj teraz stale netesim, nemozem, stale cakam na dalsie vysledky a potom dalsie a dalsie. Obzeram detske vecicky a nekupujem, pretoze naposledy som vsetko nakupila, zariadila detsku izbu a potom to bolo zle, ked sme to likvidovali. Najhorsie na tom je ze ked sa upnes na myslienku ze vykaslat sa na to a potom to pride, tak budes zas kazdy mesiac dufat ze co ak nahodou. U nas bolo velmi tazke sa s tym zmierit, ale babatko prislo az ked sme uz aj v hlave mali obaja ze uz nie. Skuste sa zamerat na nieco ine, nie iba na plodne dni, mozno to bude lepsie, chodte na vikend niekam na relax do kupelov, alebo nejaku dovolenku a uvidis, co ak nahodou. Ale pozor, zas nie s myslienkou ze idete plodit potomka, ale jednoducho na relax 😉

henikav
15. okt 2012

@martulle no uz by sme radi vedeli co to bude, ale ked sa mala hanbi a nechce sa nam nikdy ukazat 😀 😀 😀 Tak dufam ze buduci tyzden budeme vidiet a ked nie tak z amnio uz budeme vediet urcite, akonahle pridu vysledky. Tam ideme 25.10 takze do konca mesiaca by sme mohli vediet. Len mam z toho strasny stres, uz nech je to za nami

evapavla
15. okt 2012

@henikav na niečo podobné sa chystáme 😉 , vypadneme , ale len na 4 dni, ale aj to bude fajn

henikav
15. okt 2012

@evapavla tak drzim palceky aby sa Vam dobre relaxovalo 😉 😉 😵 Ved niekedy staci aj menej na dobry relax

baculiatko40
15. okt 2012

@evapavla zelam pekny relaxacny vylet 😉 idete tento vikend? ma byt krasne pocasie, nezvyklo teplo na toto obdobie....

slavka_2012
15. okt 2012

@zuzana36 ahoj Zuzanka,,,je mi to velmi luto ☹ ale uprimne ta chapem,my to este raz skusime a viac uz nie.....mozno sa nam to podari ked uplne uz prestaneme na to mysliet a budeme sa tesit z inych veci 😉 mozno sa stane zazrak a mi pri tom malicko omladneme 😵 nezufaj ja vzdy hovorim co ma byt to bude,,,,a ked nam bude dopriate mat 3babo tak to babo pride 😵

evapavla
16. okt 2012

@baculiatko40 ideme do Slovinska, až o 2 týždne, tento víkend má byť naozaj krásne, dokončím jesenné práce na záhrade 🙂 a ešte máme v pláne jarmok v Leviciach, na budúci týždeň výlet do Prahy, ale prozaickejší dôvod, kontrola protilátok na imunológii, dúfam, že budú ok a Prednison vysadím 🙂

zuzana36
16. okt 2012

my sa chystame, ale aj s detmi do Tatier, uz sa tesime, sice nam potvrdili iba dve noci, ale aj to sa rata, no nie? dlho sme nikde neboli, tak sa nevieme dockat

pekny den koceny 🙂

mufyxa
17. okt 2012

Zdravím všechny snad jsem tu správně za měsíc mi bude 40 a zoufale se snažíme už dva roky o miminko byli jsme již 2 krát na IUI a nic ted mám menses a od soboty budu brát clostylbegyt jelikož tento měsíc máme jít na nativ IVF strašně moc chci věřit že to vyjde ........prosím držte mi holky pěsti ,trošku se toho bojím ale nejvíc se bojím toho zklamání když to nevyjde

baculiatko40
17. okt 2012

@mufyxa ahoj, si tu spravne.... Prosim, nezufaj! Ja tiez nezufam, a to mam za sebou 9 neuspesnych IVF a sklamania. Urcite ver, vsetky tu verime, ze sa nam to podari. 🙂 🙂 🙂 Len sa pokus ukludnit, uvolnit, viem presne, aky je to napor na psychiku. Drzim Tebe aj partnerovi velmi palce!

evelin325
20. okt 2012

baby kúpte si knihu Moc podvedomia od Murphyho, mne veľmi pomohla 🙂

martulle
20. okt 2012

@myfuxa moc držím pěsti,aby ti nativ vyšel.Já jsem po prvním nativu otěhotněla,ale v 8týdnu doktor zjistil ZT.Ted jsme to zkusili po druhé a jsem právě 10dní po et,tak čekám.Ale mám strach,né že ne....A jak bereš clostík?kdy máš jit na kontrolu foliku?

slavka_2012
21. okt 2012

@martulle silno drziiiiiim palce 🙂 😉 🙂

martulle
21. okt 2012

@slavka-2012 moc děkuju.....mám testit až za týden,ale nejradši bych to zkusila už ted 🙂 ale uteče to,ten čas tak šíleně rychle letí....a co ty?

slavka_2012
22. okt 2012

@martulle tak ti prajem silne nervy aby si netestla 😉 a ked testnes tak chcem tam vidiet // pekne kolajnice 😀 😀 😀 ja stale cakam kedy zacnem stimulovat...mrcha mi zacala sarapatit,,,ked ju nechces tak pride a ked chces aby prisla tak si dava nacas 😠 ale do vianoc to musim stihnut 😉 chcem darcek pre celu rodinu 😵 😵 😵

slavka_2012
22. okt 2012

@mufyxa drziiiim palce 😉 a na sklamanie netreba mysliet 😠 ,,,,,cakame na dobre spravicky 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre