Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

baculiatko40
22. okt 2012

@henikav ahoj. drzim palce na stvrtok, uvidis vsetko bude fajn. 😎

baculiatko40
22. okt 2012

Ahoj dievcata, tak som skusala uz dva testy a mam dialnicu na oboch a dnesny krvny test je pozitivny!!! 😵 😵 😵 Prajem vsetkym vela stastia a krasny den 😎

zuzana36
22. okt 2012

ahojte snazilky, co mate nove? vidim, ze
@martulle cakas na testik, mas moj obdiv, ja by som uz testila, 10 den po je pre mna uz den, co testim. moc drzim palceky

zuzana36
22. okt 2012

dievcata platite si do socialky odvody pre pripad MD a eventualne PN? mne uz DNPO konci k 24.10. a ja stale neviem ci si doplatit balik a teda odvadzat mesacne 120 eur, alebo to nechat tak. cele roky si platim, no uz je to neunosne a tiez sa nam uz roky nezadarilo. jedine, ze by sa mi to ratalo do dochodku, kedze nerobim.

a este, od vcera ma pobolieva v podbrusku a mam tak strasne silny vytok- vodnaty, lenze uz som asi tak 22DC cize ovu urcite nie, tento mesiac asi nebola, myslite, ze zase zapal? uz som fakt zufala z mojho tela, cim sa preliecujete? inac ma nic ine neboli a vytok nezapacha, len je az moc vodovy a je ho moc. prepacte mi ten opis, ale chcem radu a uz nechodit hned na gyndu.

zuzana36
22. okt 2012

@slavka_2012 to by bol nadherny darcek 🙂 tak nech sa zadari 🙂

zuzana36
22. okt 2012

@baculiatko40 az teraz citam uzasnu sppravicku, tak tfuj tfuj tfuj, velmi sa tesim je nadherne, ked citam taketo spravicky, gratulujem 🙂

baculiatko40
22. okt 2012

@zuzana36 ahoj, ale ono to moze byt ovu, aj ked neskoro. Kolkokrat sa stalo, ze zeny otehotneli pred menzesom, alebo hned po menzese. Ja som mavala ovulku do 8DC....

baculiatko40
22. okt 2012

@zuzana36 dakujem velmi pekne 😎 veru sme len na zaciatku....

zuzana36
22. okt 2012

@baculiatko40 ale je to tam a uz aj ostane, vies mne bolo povedane, ze ak od zaciatku a teda ak sa uz konecne po dlhom snazeni podari, tak to aj zvacsia ostane, je to ten spravny bojovnik 😉
a inac mne sa zdalo, ze mam ovu na 9 DC a test ovu test som robila az na 16DC a na teste bol ledva badatelny duch. takmer nic, takze ak by bola ovu, tak by ten test sa drzal a ak nebol tak ja uz neskor ovu nemavam a testit sa mi uz nechce, aj teraz som testila uz posledny test co bol doma. kolko mas deti?

baculiatko40
22. okt 2012

@zuzana36 nanestastie nemam deticky.... Aj ked som deti chcela uz od 25, ale nebolo s kym... a manzela som stretla dost neskoro a aj ked sme prakticky zacali hned skusat, ale neslo to...mali sme problem obaja...

zuzana36
22. okt 2012

@baculiatko40 myslela som si, ze uz mas doma deti. ja mam dve, ale to vidis aj profile 😖 ,

bozinku, moc moc drzim palceky, taraz sa to uz podari a uvidis ako si to cele budes bezproblemovo uzivat 🙂

zuzana36
22. okt 2012

@baculiatko40 toto sa vam podarilo po ivf? ci prirodzene? lebo viem , ze si poisala, ze uz mate za sebou 9ivf, tak neviem ci aj toto by bolo tak. ale asi ano, ked pises, ze si uz bola na krv. takze si asi v 5 tt?

baculiatko40
22. okt 2012

@zuzana36 nie nevidim to v Tvojom profile, mas to asi nejak inak nastavene.... ano, toto bolo nase 10. IVF! Ako som uz spomenula par dni dozadu, 10 je moje stastne cislo! Ano som v 5tt. Skusim dalsiu krv o tyzden kvoli HCG ako rastie a potom na UTZ.

baculiatko40
22. okt 2012

@zuzana36 a vy preco idete cez IVF? ci sa mylim?

zuzana36
22. okt 2012

@baculiatko40 nie my uz cez ivf nejdeme, my sme absolvovali 3 a stacilo. raz to boli mm spermie, raz ja ani neviem co a nakoniec idiopaticka neplodnost. mozno to akoze nesnazenie,nam prinesie pozitivny vysledok 😉
aj sa citis inac?

zuzana36
22. okt 2012

@baculiatko40 a kam chodite do centra?

mufyxa
22. okt 2012

@martulle moc děkuji spolubojovnici za podporu tobě držím všechny palečky co mám at to vyjde .... jdu ve středu na UVZ kontrola folíčků a pak to nastane hrozně moc se těším hrozně moc ......

mufyxa
22. okt 2012

@slavka_2012 děkuju moc za podporu snažím se nebát vlastně se na to těším.....ve středu UVZ kontrola folíčků a pak akce ..

mufyxa
22. okt 2012

@baculiatko40 velmi tě obdivuji jsi opravdu bojovnice která se nevzdává,tobě také moc děkuji a přeju vysněné miminko co nejdřív.

ankava
22. okt 2012

@baculiatko40 jen jsem prolítla poslední příspěvky a koukám, že máš dálnici.. to je úžasné, strašně držím palce, ať všechno běží, jak má a ať to desáté je to šťastné číslo, určitě budu sledovat, jak se ti vede a bříško ti roste 🙂 🙂

baculiatko40
22. okt 2012

@mufyxa dakujem, tak ak vsetko pojde po poriadku, tak to vysnene miminko bude v juni buduci rok. Aj Ty budes mat urcite svoje vysnene miminko, len vydrz! 😵
@ankava keby len dialnicu, ale uz aj pozitivny krvny test! Uz sa tesim, az sa pridam do vasho "klubu" maminiek a to male stvorenie nas bude komandovat! 😀

baculiatko40
22. okt 2012

@zuzana36 presne tak, uz niekolkym snazilkam tu na konikovi prinieslo nesnazenie pozitivny vysledok, to je holy fakt 🙂 😉 Chodime do Reprofit Brno, najlepsia volba, aku sme mohli urobit. A ver mi, ze vela dievcat zo Slovenska, ktore chodia do Reprofitu, Ti potvrdia to iste. Kam ste chodili vy? Vies, ja zastavam nazor, ze je dobre mat "second opinion". Ak ste chodili iba na jednu kliniku, tak tam moze byt pes zakopany....

zuzana36
23. okt 2012

@baculiatko40 my sme chodili do iscaru, tiez som zvazovala brno, ale tam by som to cele hradila sama a tu som mala moznost to mat preplatene od poistovne. beztak to boli palky co sme vsetko platili. my uz to nechame na prirodzeny cyklus, bude ako ma byt, no potesila by som sa , keby to vyslo

baculiatko40
23. okt 2012

@zuzana36 velmi Ti zelam, aby vam vyslo to nesnazenie 😉 . Len tak pre info: V Brne by vas to bolo vyslo na tie iste peniaze, ak nie menej, aj keby ste isli ako samoplatci. Vacsinou tam absolvuju dievcata Soft IVF s malymi davkami hormonov. Cena sa pohybuje medzi 1000 - 1300 EUR, zalezi na mnozstve liekov (ak mas nejake zvysne z predoslych IVF, mozes ich pouzit). Mna vyslo takto jedno Soft IVF na 890EUR! Prave to, ze ste boli len na jednej klinike a priciny, ktorymi odovodnovali neuspesne IVF su kazda ina a nejako mi to nesedi... Preto, byt vami, by som isla uz len zo zvedavosti aspon na konzultaciu do Brna, za to sa neplati, len aby ste mali aj iny nazor od inych odbornikov. Je to nezavazne, vy sa potom rozhodnete, co urobite dalej. Ak by ste sa rozhodli ist na konzultaciu, staci ak prinesies svoj posledny hormonalny profil a manzelov spermiogram, oni sa uz popytaju na vsetky vase doterajsie vysledky a snazenie.
Tymto som Ta chcela len povzbudit... Pekny vecer 🙂

zuzana36
23. okt 2012

@baculiatko40 ahoj, si velmi zlata, ja som aj chcela ale mm uz nie a ma pravdu, u nas je to ine, mame uz dve deti a to tretie by bolo taky nadherny bonus do spolocneho zitia 😉 no ale nic sa neda robit, osud tomu nezici a ja musim mysliet aj na potreby deti a teda vseobecne nas. vies, ja som uz tolkokrat povedala, ze , uz iba posledny krat" a mm bez reptania siel, ale teraz uz nepoviem nic, stacilo. ale su to od teba pekne slova, fakt si to vazim. ako sa citis? 🙂

baculiatko40
24. okt 2012

@zuzana36 dakujem, velmi dobre. Akurat mam naliate a citlive prsia. Fungujem normalne, len sa vyhybam prilisnej fyzickej namahe. A nejako mam hrozny hlad, ale neviem zjest prilis vela, preto jem castejsie... 🙂
Jasne chapem vase rozhodnutie. Mam znamych, ktori tiez velmi chceli tretie dieta a nedarilo sa im. Isli tiez do Brna, chystali sa na IUI a tym, ze boli zaneprazdneni a uspokojeni, ze im pomozu, tak sa im to podarilo prirodzene... 😵

martulle
26. okt 2012

@myfuxa jak jsi dopadla?my jsme dopadli špatně,dnes 15den a tt negativní.... 😢 😢 jinak všem snažilkám moc,moc držím pěstě

baculiatko40
26. okt 2012

@martulle je mi to velmi luto ☹, mate nejake mrazaciky?

slavka_2012
26. okt 2012

@martulle joooooooj tak to mi je velmi luuuuto 😢 dajako sa nam nedari ☹ ja som na tom tiez zle... mala by som na tyzden uz zacat s pripravou a od stredy spinim a mrcha ma prist az 4.11.,,,neviem co sa to somnou deje,vsetko ma boli uz som uplne sklamana zo vsetkeho ☹

evelin325
26. okt 2012

@slavka_2012 hlavu hore 🙂 mysli pozitívne, takto 🙂 nie takto ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre