Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

annaanna
14. feb 2009

bré ránečko dievčatá... u nás kráááásne počasie, slnečné a mrazivé, o chvíľu odchádzame na víkend, tak vás pozdravujem a držím palčoky... paaaaaaaa

labus
14. feb 2009

dobré ráno všetkým a samozrejme krásny Valentínsky dník
anka vy si to krásne užite a pohladkaj malu-teraz som si všimla že už viete že to bude dievčatko vááááu tak to ti uprimne závidím máte už aj meno?

zuzka_w
14. feb 2009

ahoj yanny, "deticky" mam 🙂)) Jeden syn ma 20 rokov a druhy 17 🙂 Ten mladsi meria 1,94 to je taky obor, stale chodi do posilovne a starsi ma svoju break-dance skupinu, ten zas stale tancuje a ja uctujem a uctujem do zblaznenia 🙂))
Ty mas kolko rokov, citala som, ze mas 19 rocnu dceru, ta by chcela este sestricku alebo braceka ? Moji pravdepodobne skolabuju, ked im oznamim, ze budu mat este surodenca ....

labus
14. feb 2009

Zuzka hoj takého obra mám presne doma má 20r. a doma vlastne už ani nie lebo už od decembra býva s kočkou a mám aj 17r. ale ten je nižší okolo 180cm no a aj najmenší má už 167cm čiže o dva viac ako ja a to má 12r. tak som taký rodinný krpec 😀 😀 😀 😀 😀 a myslím si že sa tvoji chalani nakoniec budu určite velmi miminu tešit u nás by sme boli všetci štastný ako blchy no žial....niekedy chciet a tešit sa nestačí

zuzka_w
14. feb 2009

🙂))) tak to je dobre labus, som sa schuti zasmiala, mame to velmi podobne ... ja som tiez taky krpec, ked synovia stoja pri mne mam pocit, ze stojim pri upati Himalaji, vsak sa tomu anii vylepit neda, ked to papuluje, ze ? 🙂 A veru niekedy mam pocit, ze ma z nich slak trafi a spytujem sa samej seba preco chcem este raz dobrovolne toto vsetko podstupit znova 😉

yanny
14. feb 2009

Ahojte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Přeji krásného Valentýna s mužíčkama.
My dnes slavíme Nikolky 19tiny, konečně jsem jí mimo jiné koupila psací stůl.
Ale co vám chci napsat, z toho jsem úplně hyn!!!!!!!!!!!!!!!!
Představ te si, že jsem si na netu nakoupila OVU testy a k tomu mi přibalili v akci těhu testy s těma kapatkama, ty jsem nikdy neměla.
No a co se dnes nestalo................................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Co myslíte...................................................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ještě se jdu raději jednou podívat................................ 🙂 🙂
No fakt tam jsou , hadejte kdo????????????????????????
Fakt //.
Já tomu ani nemohu věřit, je sice jako duch a ještě až po termínu, ale fakt tak je jedna silná a druhá slabolinká čárka.
Buď to mám nějaký pojeb.............. po té stopnuté stimulce a nebo snad budu těhu.
Já jsem z toho úplně zmatená ☹
To zas bude testů, hned jdu nějaké nakoupit, zatím pa.
Zuzka budu mít 42 v červnu.

yanny
14. feb 2009

Tak kde jste???
Můžu to říct jen vám 😒
Jestli to bude fakt a ne nějaká fikce, tak si to hodně dlouho nechám pro sebe!!!!!!!!!!!! 😎

yanny
14. feb 2009

Ale po IVfkách jsem měla 2x biochemický těhu, tak snad to nebude taky tak, když je to jakoby přirozeně, co????

zuzka_w
14. feb 2009

yanny, bojim sa gratulovat ti tak skoro, ale veeeeeeeeeeeeeeeeelmi ti prajem, aby ta druha ciarocka poriadne zosilnela !!!

yanny
14. feb 2009

No já tomu nevěřím vůbec, taky dnes jdu pařit, tak doufám, že to nevykecám.
Protože už jsem to zažila, první mámě, potom holce, mužíkovi tedy nikdy, protože ten dvakrát velkou radost z mého jančení kolem těhu nemá, ten už to dělá jen kvuli mě.
No a pak každému říkat, že to byl planý poplach, to byl hnus!!!!
Znovu koukám na ten test a je tam sabounká čárečka, ale neznám tyhle testy s kapátkem, taky v růžku mi zůstal růžová flíček, jak to tam asi steklo, když jsem ho obrátila vzhůru nohama.

Zuzi, to můžes chodit pařit s klukama, viď.
Moje kámoška má 18letého, taky skoro dvoumetového habána, taky se snaží otěhu, a ten o ní pečuje, je to pěkné.
Moje holčička pečuje jen o sebe. 😀 Všechno doma odřu já a myslela jsem si, že by to mohlo být opačně, kluci v čudu a holčičky doma pomáhat 🙂

irafa
14. feb 2009

yanny ouuuuuuuu tak to by bylo supeeer testni zas v ponděli ať viš co a jak a hlavně dej věěěěěděěět!!!!!!! 😨 😉 tady na to čekame žejoooo
a maš pravdu nechej si to pro sebe přesně jak popisuješ pak to vysvětlovani proč tam //byly a zas nejsou//
myslim na tě a snad v ponděli budou // sylnějši apěkně tučnoučky 😅

irafa
14. feb 2009

ja sem holky před 9 lety dala manž valentynky a to zabalene dět botičky sem byla 1 měs těhu no byl to boj to těch 14 dni do valentyna vydržet to nepovědět tak sem doufala že by se to mohlo letos opakovat ale nevyšlo mi to 😢 ☹ tak snad.......kdo viiiiii!!!????? 😕 😨

yanny
14. feb 2009

No já zas na Valentýnka, před 9 lety rodila, ale to se tady ještě Valentýn neslavil, jen v USA, kde mám tátu, tak mi navrhoval, ať dám Nikolce jméno Valentýna a to se mi moc nezdálo, aby měla Svátek a narozeniny v jeden den a ještě potom k tomu ve stejný den zamilovaných.
Můj valentýna neakceptuje.

yanny
14. feb 2009

Iraf třeba ti to vyjde na tvoje a nebo jeho narozeniny, či svátek!!! I to je dobrý dareček. Můj má svátek v květnu. Narozeniny už měl v lednu.
Jdu si uklízet pracovnu, celou zimu jsem byla zalezlá v kuchyni, kde jsem jak zuzi účtovala.

madla28
14. feb 2009

Yanny to by bylo supr, kdyby to byla pravda. Konečně by se usmálo štěstí i na nás, co jsme tady začínali.
Já jedu v pondělí na výtěry na ty chlamidie, tak jsem zvědavá jak dopadnu. Třeba se ti to povedlo tím, že ty je máš přeléčený.

larri
14. feb 2009

yanny,ja jsem mela Fostimon,kratky protokol,8 dni 3baleni.Ale mela jsem hrozne moc foliku a pet vajicek.Jenomze nedozravaji,takze mi rekla embryolozka,ze mi to pristte urcite zmeni.Tak nevim,dalsi planuji kveten,cerven. 😉

labus
14. feb 2009

Yanny sakriššššššššššššš tak to je správička držím všetky palčiská čo mám a zajtra zasa testni bože budem čakat na správu
idem vás prečítat len mi nedalo ked som to zbadala hned sa ozvat .My sme sa vrátili z obeda mužíček sa dneska činí ráno nakupil ranajky a samozrejme kytičku žltých ruží a velke Milka čokoládove srdce a potom pri ranajkách mi vravý že dnes mám od kuchyne volno lebo nás pozýva na obed bolo super teraz sa chcechce že aký je dobrý kuchár 😀 😀 😀

labus
14. feb 2009

Yanny podla mne testy s kvapátkom su lepšie a neboj ak tam aj slabá to nevadí hlavne že tam je ja som mala teraz HCG5 a nebol ani duch takže to vyzerá moc moc dobre neboj 😉

yanny
14. feb 2009

Labu, já se nebojím, protože se mi tomu nechce uvěřit. 😨
Nic jsem pro to neudělala, jen jsem do sebe vypíchala 2400 IU načatého gonalu a 8 ampulí Decapeptylu a 10 den cyklu mi řekli, že mám jen 4 umrněný folikuly cca 8 mm a jestli budu pokračovat, tak vypíchám obrovské množství gonalu, či ostatního FSH a není jistota, zda vůbec dorostou a když náhodou nějaký doroste, tak i kdyby jeden, tak u nich zaplatím 35tisíc za IVFko.
Na otázku, kdy to dostanu, mi bylo řečeno, že cca do 14 dnů a OVU zřejmě mít nebudu, že folíky jsou malé.
Cca za 6 dní, jsem spočítala růst folíků 2mm.denně, jsem asi dvakrát s mužíčkem sexovala.
Potom jsem si všimla, že Ovu tkz. šlem u mě pokračuje, tak jsem zase sexíkovala, ale tento šlemík u mě pokračuje bych řekla do dnes, tak jsem myslela, že mám tu ovu později.
Také jsem testla OVU testem a psala jsem vám, že je pozitivní.
Tak v tom je docela bordel a sexíků jsem neměla víc ne 4 za celou tu dobu, jindy sexíkuju 4x během plodného týdne.
Proto se mi zdá že jsem se ani nějak nesnažila, když mi Dr. řekla, že OVU nebude.
Jestli bych po tomto mém výkonu, nevýkonu měla být těhu, tak si to ani nezasloužím 😀
Každopádně, jestli ano, tak vás všechny navštívím, kdybych vás měla objet po jedné s dárečkama.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

yanny
14. feb 2009

Jdu slavit s holčičkou 19ctky a taky snad poto s mým valentýna.
Tak zatím.

labus
14. feb 2009

Yanny tak oslavuj mierne nej toho maleho drobca v tebe neopiješ 😀 😀 😀 pozdrav dcérku a že jej želám len a len same dobre veci v živote
a čo sa týka tej stopnutej stimulky každopádne si myslím že lekáry nemožu dopredu tušit či folíky dorastu alebo nie a podla mna dorástli aj ked možno o pár dní neskor a to že si mala menej sexu cez plodne dni je aj dobre ked si vezmeš že spermie prežiju 3 dni ..a na druhu stranu ked si mala pauzy tak boli kvalitnejšie ako ked sexíkuješ každý den
takže ja verím v prírodu v tvojom prípade a tak ta čakám na slovensku na návštevu s tehu knižkou a bez darčeka 😀 😀 😀 😀 😀 drž sa uži si krásny večer a hlavne ráno čakám // a silnejšie

bigrendy
14. feb 2009

Ahoj holky. Yanny co to čtu?

obrovská gratulace.
držím palce aby čárečky byly silnější a silnější. 😀

sabas
14. feb 2009

Ahoj všem holkám.
Yanny, no to je BOMBA!!! A krásná!!! Tak si to pěkně užívej a Yanny, ne že nám utečeš na jiné forum, zůstaň tady s náma a dál nás podporuj, my tebe budeme taky, jo?!!
A všem hezkou, odpočinkovou neděli.

leily
14. feb 2009

Ahojky uz som tiez dosiahla tu 40tku hoci mam uz 2 dospele deti velmy by sme chcely este aj to tretie ☹ hoci som mala asi pred desiatimy rokmy mimomaternicove tehotenstvo.Vtedy doktor povedal uz nemam sancu.Teraz zijem uz dlhsiu dobu v zahranici a isla som k lekarovy tu ,ten mi povedal ze som zdrava ale dam my tabletky a povedal ze ak po nich nezostanem tehotna tak uz nie cim ma teda uplne dostal 😢 Moze my snad niekto poradit ake metody by som mohla este vyskusat alebo na ktoreho doktora sa obratit,ja sa v tom tolko nevyznam,dakujem za pomoc 😅 😅

labus
15. feb 2009

Leily ahoj a výtam ta medzi nami no ak si zdravá tak by ti tie lieky snád mohli pomoct bude to niečo ako clostilbegyt od ktoreho dna cilku ich máš brat,no vačšina z nás či už máme detio alebo nie tu podstupujeme cikly asistovanej reprodukcie -čiže umele oplodnenie no ale to už záleží na vás ako velmi chcete mimi či by si bola ochotná podstupit aj taketo niečo
Yanny myslím na teba a čakám dnešné silnejšie// bože prosím napíš že je to tak 😉
a všetkým ostatným prajem krásne nedelné ránko

ast
15. feb 2009

Ahoj holky, vzpamatovávám se pomalu, tak jsem tu nějaký čas nebyla... ☹
Jsme domluveni v CARu na další léčbě, ale bude to nějakou dobu trvat-jedná se o ¨vyšetření imuno a tam jsou strašné objednací lhůty...
Labus-myslím na tebe, abys byla celkově zdravá , drž se.
Yanny, moc bych ti přála, aby to vážně bylo pozitivní, držím palce, a posílám vzkaz: "obě čárky, vydržte!"
Zatím páá

yanny
15. feb 2009

Ahojte holčičky,
tak ač jsem si i vsugerovala ranní nevolnost, tak jsem udělala mamatest, který vždycky používám a nic, žádná slabá čárka, ani duch slabé čárky, ale úplně běloučký test.
Jěště, že jsem to včera nevyslepičila při rodinné oslavě, už s tím nikdo nepočítá, myslím, že si už všichni myslí, že už jsem to vzdala.
Tak sorry za planý poplach, ale odtoho jsme tady, že????
Teď mi to nedá a budu testovat furt dokud to nedostanu.
Jdu vařit, tak zatím pa.

irafa
15. feb 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 k čertu ty testy sou ale nespolehlivy viďchjochjochjo

labus
15. feb 2009

Yanny na to sme tu aby sme sa spolu tešili aj plakali a ja osobne to nevzdávam a verím tá čiarka tam z nejakeho dovodu bola ak ani zajtra pozajtra nebude nič tak potom ☹ ☹ zatial čakám a držím palce

lumah
15. feb 2009

ahojte! 🙂 Ja mám 20ročnu dceru a O tri dni 7mesačných chlapcov. Tiež sranda, že? 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre