Vyšiel vám Natural KET?

capretto
15. júl 2019

ahojte dievčatá podelite sa o skúsenosti, tie čo ste neotehotneli pomocou estrimaxu a vyskúšali vklad v prirodzenom cykle bez hormonov?

nyotta
15. júl 2019

@capretto Mám za sebou 1 x KET s Estrimaxom. Neúspech. Potom nativny KET, úspech 🙂 Odvtedy 4 x KET nativny, neúspech. Takže mne vyšiel raz. Nativny mi ale vyhovuje viac ako s liekmi.

capretto
autor
16. júl 2019

@nyotta ďakujem za info resp. štatistiku :D spravne to chapem že jedno dieťa sa aj podarilo a teraz skušaš druhe? mne sa sice aj s estrimaxom podarilo ale vždy som potratila a teraz som prvykrat bez hormonov ešte neviem vysledok 🙂

nyotta
16. júl 2019

@capretto Presne tak. Jedno dieťa máme. Vyčerpali sme zvyšné 4 embrya z ivf, ktoré sme mali. Neúspešne. Teraz máme z ďalšieho ivf 3 embrya a čakajú na svoju príležitosť 🙂 Viete dôvod potracania? Hematologia, imunológia nič nezistila?

ingelika78
16. júl 2019

@capretto ano, hned prve ivf, prvy vklad bez liekov. Minuly rok, teraz mam chlapceka 🙂

capretto
autor
16. júl 2019

@ingelika78 krasne babo gratulujem 🙂

capretto
autor
16. júl 2019

@nyotta hemato imuno genetika všetko bezchybne... pokial viem dôvod potracania nevie nikto sliznica sa vraj neda ani vyštriť ani nijako liečiť... žial

nyotta
16. júl 2019

@capretto Rozumiem, čiže si všetko preverila. A pozreli maternicu či tam nie je nejaký dôvod? Predimplamentacna genetika? Každopádne držím palce aby nativ bol ten pravý pre vás 🙂

capretto
autor
17. júl 2019

@nyotta ano revizia maternice absolvovana dvakrat a všetko tip top... tebe povedali niečo k tym nezdarom? maš ešte embrya a ideš skušať dalej?

nyotta
17. júl 2019

@capretto Že sa to stáva, proste treba skúšať. Tiež máme všetko skontrolovane. Teraz sme boli na ivf a mame 3 x XB. V auguste asi KET.

oslo1
17. júl 2019

Nasho syna mame tiez z KET, nebrala som ziadne lieky

capretto
autor
17. júl 2019

@nyotta tak silno držim palce určite to vyjde ked už to raz vyšlo 🙂 ja mam ešte posledne v zalohe ale dufam že už ho nebudem potrebovať 🙂

nyotta
17. júl 2019

@capretto držím palce 🙂

malatamara
12. okt 2019

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať - dali ste si vkladať jedno embryo alebo dve?
Ja som bola včera na sono, maternica myslim 7 mm, folikul 20 mm, chcela som tiež v prirodzenom cykle. Dr mi predpísal ovitrelle, ten som si pichla včera a od zajtra si mám dávať progrsterón. KET mám v piatok...
Môžem aj prirodzene otehotnieť, však?
Nevieme sa totiž rozhodnúť, či dať vložiť jedno alebo dve... ideálny stav keby sa jedno uchytilo zmrazené a jedno prirodzené... 😬 A keby len jedno, budeme šťastní ❤️
Vraj keď sa vkladajú dve, tak je 20% vyššia úspešnosť.
My sme obaja zdraví, ale nikdy sa mi neuhniezdi

capretto
autor
23. okt 2019

@malatamara ahoj. Ja som bola na vklad teraz 9.oktobra s jednym embryom tak už čakam ako to dopadne... kolko si nakoniec vkladala jedno alebo dve? držim palce nech to vyjde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre