• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Neplodnost u muže. Jak se postupuje? Jsou nějaké léky?

15. novembra 2016 
@wifina veľmi vám to prajem vydržte a na konci nech čaká veľká radosť z vytúženého bábatenka :slight_smile:
26. jan 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujanka pozra;a som na zlozenie toho FER14. v podstate mm berie takmer vsetky vitaminy, co su tam obsiahnute, niektore dokonca v ovela vyssich davkach, tak dufam, ze to pomoze :slight_smile:
26. jan 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwisek ahoj :slight_smile:
je mi luto, ze ste tak dopadli. naozaj by asik stalo za to, zmenit car. Ale uvidis, mozno sa vsetko vyriesi po navsteve urologa, povie vam co a ako dalej, pridete na pricinu a vsetko bude ako ma byt :slight_smile:. Drzim palce.
26. jan 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujanka Ďakujem veľmi pekne, už by sme potrebovali nejaké dobré správy. Držím palce aj tebe :slight_smile: .
26. jan 2012 o 23:02  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, máte prosím niektorá skúsenosti s PROFERTILOM? Doktorka to dnes doporučila manželovi (má velmi málo spermií, aj zle pohyblivé).. myslím, či to vaše polovičky brali a zlepšil sa im po tom spermiogram? dakujem za každý názor
27. jan 2012 o 14:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwisek ja som o tom citala u urologa, aj sme sa ho na to pytali a vravel, ze nemusis brat profertil, staci vsetky tie vitaminy, co su tam obsiahnute. Na nete najdes vselijake zoznamy vitaminov, ktore posobia priaznivo na spermose a odporucaju sa brat dokonca vo vyssich davkach ako su v profertile. To uz je podla mna lepsi ten FER14. vygoogli si jeho zlozenie a staci, ak si kupis vitaminy po jednom v lekarni. a podla mna je to lacnejsie.
27. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwisek ahoj, my sme to vybrali, spermiogram bezo zmeny- ale niekomu vitamíny pomožu, skúste niečo brať
28. jan 2012 o 11:43  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme šli z 0% na 60%, brali jsme Maca, E 200, L Taurin, Zinek, Selen
28. jan 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maudn z 0% coho? poctu,pohyblivosti ci morfologie?
28. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijusa pohyblivosti, morfologie byla taky hodne špatná, jestli si dobře pamatuji tak snad 7% normálních
28. jan 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijusa jen abych to upřesnila, otěhotněla jsem poprvé i z té nuly, ale to těhu bylo mimoděložní, doktor mi potvrdil, že opravdu stačí pověstná 1 spermie..
28. jan 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maudn to je super,blahozelam :slight_smile: ..a nevies v com presne bola ta morfologia zla? nase spermie nemaju biciky...a po akom case ste boli na kontrolnom spermiograme? a ako dlho ste brali tie vitaminy?
28. jan 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijusa chodili jsme co 2 měsíce, celkem 3krát, myslím, že jsme to měli uplně všecho v pr.. bičík, hlavičku a já nevím, co ještě, ale po vitamínech to šlo rapidně k lepšímu, ale nevěřili jsme, i na klinice se tvářili a hnali nás do umělého, spermie jsou dost proměnlivá záležitost, hlavně je dobré obejít urologii, jestli tam není nějaký jiný problém- dělají třeba sono varlat atd. Ale opravdu jsme nevěřili, že se to bude tak zlepšovat, pak už šlo spíš o naše nervíky a zadačilo se po pobytu v lázních, kde jsem já i manža načerpali síly..
28. jan 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte babenky. tak ja som dnes bola u doki a predpísala mi clostil a duphaston......endokrinologia dopadla super - všetko je v norme......Takže čakám na mrchu (má byť o týždeň) a ideme sa opäť napchávať tabletkami :unamused: hádam zaberú
30. jan 2012 o 18:44  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabinka41 tak to je super, takze teraz len tak nezavazne a potom hor sa na snazilkovanie :slight_smile:
Ja idem zajtra po vysledky kontrolnych sterov, tak na mna myslite :slight_smile:
30. jan 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinka41 držím ti palčeky :wink: a snažte sa :grinning:
30. jan 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pempusik Držím palce,nech je všetko v poriadku. Môj mm ešte nebol na kontrolný výter - ochorel a bral atb.Dohodol sa s doki, že príde neskôr. Takže teraz budeme len snažilkovať....... :wink:
31. jan 2012 o 06:44  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka143 budem,budeme :wink: teda ak sme nezapravili už.......keksikovali sme akurát v deň ovulky, no neviem,ako boli na tom smermošky.....pretože tie sa obnovujú 3 mesiace po dobratí atb......tak teraz čakám,či mrcha príde alebo nie, lebo po ovulke som mala hrozne hustý biely nepáchnuci výtok, som hrozne nafúknutá - už týždeň a tretí deň cítim ťažobu na žalúdku.Len neviem,či je to PMS alebo ...? :wink: A ty sa ako cítiš?
31. jan 2012 o 06:51  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabinka41 hlasim vsetko negativne :grinning: :grinning: :grinning:
takze opat vlitnem na to. Teraz ma caka HSG, ale som asi tyzden pred ms a v tom cykle to asi nestiham, takze az v nasledujucom.
31. jan 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maudn ahoj..tak nějak dočítám..po delší době koníka.
A koukám,že i vitamíny mohou zabrat.
My jsme brali dlouho taky-jen kapku jinačí,a jako vysledky nic moc.

Mohla by si napsat jakou Macu -jste používali -sypanou a nebo tablety,,případně nějaky odkaz odkud si objednavala?a ten L taurin ..to je co?

děkuju.

ZDRAVÍM OSTATNÍ-
31. jan 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkamca já jsem řekla v lékarně jen L-taurin a oni mi ho dali, pokud to neni super znacka leky jsou levne, v podstate jsem koupila obsah toho profertilu pro muze, jen nekolikanasobne levneji a manžel přestal nosit po kapsách mobil- prý to ozařuje a zabíjí spermie. macu jsme brali povětšinou Dr. popov- sypana v gelových kapslých
31. jan 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinka41
@pempusik kocky tak vidim ze uz veselo pokracujete v snazeni, supeeeeer
31. jan 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maudn no já sem ted různě koukala do lékaren a skoro nic to nedalo -- L TAURIN. :confused:
31. jan 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme brali tuto..http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-15476/maca-quinua-cps-60-pro-rust-svalove-hmoty-dr-popov/

a ted koukám na tuhle:
http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-71861/vitaharmony-maca-500mg-cps-90/
31. jan 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
omlouvám se, já jsem to zblbla
@kkamca tohle je ten seznam obsahu z profertilu

L-Karnitin: Jle to látka tělu vlastní, která souží jako energetický substrát pro mužské pohlavní buňky. L-Karnitin způsobuje zvýšení pohyblivosti a počtu spermií.

L-Arginin: Aminokyselina, kterou tělo potřebuje ve velkém množství a při výzkumu vedla k významnému zlepšení počtu a pohyblivosti spermií.

Zinek: Kromě funkce antioxidantu (=látka, která váže volné radikály a nebo zabraňuje vzniku nových) a účastní se na řadě biochemických procesů v těle, způsobuje stopový prvek zinek zvýšení počtu mužských pohlavních buněk, růst rychle se pohybujících spermií a zvýšení hladiny testosteronu, hormonu důležitého pro dozrávání mužských pohlavních buněk.

Vitamin E: Díky svým účinkům podporuje zlepšení pohyblivosti spermií a schopnosti spermií oplodnit vajíčko.

Glutation a selen: Dva vysoce účinné pohlcovače volných radikálů projevily v řadě výzkumů svůj pozitivní vliv na zvýšení pohyblivosti spermií.

Koenzym Q10: Může vést k zvýšenému počtu oplození, ke zvýšenému počtu mužských pohlavních buněk a ke zlepšení pohyblivosti mužských pohlavních buněk.

Kyselina listová: Je neodmyslitelnou složkou pro růst a dělení buněk (krvetvorba) a také pro metabolismus nervové soustavy a podílí se i na ochraně kardiovaskulární soustavy. Už dlouho je znám její pozitivní účinek na kvalitu ejakulátu.
31. jan 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A TO VŠECKO BAŠTIL???????? :unamused:
31. jan 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkamca krom glutation vše:slight_smile: koupila jsem mu dávkovač pro léky na týden a on vzorne bral a chystal si, samozrejme az jsem otehotnela, tak se na to vyprd:slight_smile:
31. jan 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 jj, teraz to znova roztocime :slight_smile: a vy uz mate ziadost podanu?
31. jan 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je pecka..

my jsme měli jedno balení profertilu (na dva měsíce 1tis) a jako to když to možná koupim vše zvlášt ,tak si myslim,že mě to bude stát víc jak ten profertil. :confused:
31. jan 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jak dlouho jste to měli všecko ?zhruba? to si nakoupila?

ten můj bere koenzym ,ečko,selen ,zinek,bral eregmu ..a jako už to na něj bylo dost.tolik přípravků. :slight_smile:
31. jan 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok