Neplodnost u muže. Jak se postupuje? Jsou nějaké léky?

renatak
15. jún 2007

Ahoj holky, nikde jsem tady nenašla nějaké informace, jak se postupuje případě problémů na straně partnera. Kde a kdo provádí spermiogram? Co se děje dál, když se zjistí např. snížená pohyblivost spermií nebo cokoliv jiného. Jde mi jenom o představu, jsou nějké léky apod.?

pempusik
20. feb 2012

@gabinka41 a kedy to vlastne ides? budemem na teba silno mysliet, uvidis, ze to zmaknes 🙂

pempusik
20. feb 2012

@kacicqa jaaaj kiezby si mala pravdu 🙂. ani neviem, kedy bola, ci bude ovu.... a teraz sme taki polamani z lyzovania,z e ani netusim, ci este zvladnem dajaky sexik. a to moj drahy zasa chytil dajaku nadchu :/

gabinka41
20. feb 2012

@wifina tak uvidíme....neviem,či niečo z tých pliag mám,ale nemám ani výtoky, ani pálenie,svrbenie,.........ms presná ako hodinky,ovulka tiež...tak ja predpokladám,že je to u mňa ok...ale preveríííme 😀 😀 😀

gabinka41
20. feb 2012

@pempusik hned ráno o 8:00......potom napíšem svoje dojmy 😀 😀 😀 😀

pempusik
20. feb 2012

@gabinka41 budem cakat 🙂

gabinka41
20. feb 2012

@pempusik ja len dúfam,že to nieje také bolestivé ako u chlapov 😒 ale vydržím a prežijem...

pempusik
20. feb 2012

@gabinka41 urcite nie... a napokon, my zeny toho vydrzime viac, ako chlapi 😉

gabinka41
20. feb 2012

@pempusik svatá pravda 😀 😀 😀 ale tak hádam nič nenájde,kedže sa cítim ok......

pempusik
20. feb 2012

@gabinka41 neboj, vsetko je tak ako ma byt 🙂

gabinka41
20. feb 2012

@pempusik to si i ja vravím....a v poslednej dobe veeeeeľmi často 😉

foryou25
20. feb 2012

@gabinka41 drzim palce 😉

pempusik
21. feb 2012

@gabinka41 ako si dopadla?

foryou25
21. feb 2012

my sme boli minuly tyzden na vyter u Halagoveca, kde nas poslal Bobak, dnes mame ist po vysledok, som zvedava co nam pan Frankeinstein nasiel 😀 ale k takemu doktorovi uz nikdy viac, bola som varovana nech tam nejde, ale nejak som neverila, ze to moze byt az take strasne a ono je. Baby neposielajte tam svoje polovicky!

gabinka41
21. feb 2012

@pempusik taaak,a mám to za sebou.....také nie moc príjemné,ale prežila som :D Robila mi výtery aj z urey ( trošku štípalo) a aj z krčka...o týždeň budú výsledky.....

gabinka41
21. feb 2012

@foryou25 som sa dobre zasmiala...že ,,frakenstein" 😀 😀 😀 čo je o za doktora?

pempusik
21. feb 2012

@foryou25 tak o tomto som uz pocula priam az legendy 🙂. a myslela som si, ze tam k nemu uz neposielaju. Ja planujem poslat mm k bobakovi, ale "frankensteinovi" by som sa chcela jednoznacne vyhnut :/

pempusik
21. feb 2012

@gabinka41 tak to je super. takto si budes aspon na 200% ista vysledkami 🙂

gabinka41
21. feb 2012

@pempusik to som zvedavá,aké budú......dúfam,že sa mi nič z toho nepotvrdí a bude všetko negatívne 😀 ak nie, tak opäť atb a zrejme aj môj mm...Ale nepredbieham...bude ako má byť 😉

foryou25
21. feb 2012

@pempusik Bobak posiela. my sme sa dali ukecat, lebo ho Bobak vychvalil, ze robi vytery inou metodou- a vies ako? robi vyter drotom, na konci nieco ako hrdzava vata, a kombinacky 😀 no hruza des
tak mi bolo luto manzel, ale drzal sa statocne, tak som zvedava na vysledok, alebo by som aj rada keby tam objavil nejaku mrchu, aspon by sme vedeli z coho moze byt ten spermiogram zly 😉

pempusik
21. feb 2012

@foryou25 a to bez toho nevedel (nechcel) bobak urobit ziadne zavery? mm mal u hrivnaka tiez negativne vytery, ja som bola pozitivna, tak sme obaja vybrali atb. ja dufam, ze teraz je to uz ok.

foryou25
21. feb 2012

@pempusik presne tak Bobak sa ani nebude s tebou bavit kym nepovies ze si u pana sarlatana absolvovala vytery, aj moj muz mal u Hrivnaka vytery negativne, aj ja u svojej gyndy, ale Bobak furt dookola tocil, ze tam nieco urcite je a pan sarlatan to najde 😀D

pempusik
21. feb 2012

@foryou25 ach jo, sa bojim povedat to mm :/. dufam,z e sa mu spg zlepsi alebo ak aj nie, nech sa uz zadari 😀

gabinka41
21. feb 2012

@pempusik
@foryou25 baby, neskutočne ma bolí podbruško....môže to byť tými výtermi?

pempusik
21. feb 2012

@gabinka41 hmm, zaujimave, ale asik moze. mne ked robili cytologiu, tak som mala take divne stavy, takze vsetko je mozne. kym to nie je nejako velmi neprijemne, tak by som to neriesila. skus vela pit, nech sa to tam tak dajako "znormalizuje".

gabinka41
21. feb 2012

@pempusik už to trošku prešlo... 🙂 hádam zajtra už bude ok 🙂

foryou25
21. feb 2012

@pempusik @kacicqa @gabinka41 tiez si myslim ze je to tym vyterom
takze Halagovec nasiel manzelovi Chlamydie, Hrivnak ich nenasiel, napisal mu tusim 4 druhy antibiotik, nejake Doxybene, Luivac, potom Flomilid a Ofloxacin, myslite ze nieco z toho ma brat, neumrie mi z toho? a nemala by som to brat aj ja? podla mna na figu ak to bude brat len on, ale mne to nenapisal, napise mi to obvodna alebo gynda?
a mam chrobaka v hlave, lebo kazdu chvilu nam maju schvalit ziadost na IVF, a nevieme ci mame ist do toho, alebo pockat a vyliecit tie potvory, baby radte! 😀

foryou25
21. feb 2012

a este dajaky Entizol 🙂

st2
21. feb 2012

@foryou25 urcite najrpv preliecit az potom zacat IVF, a ved ked pride schvalena ziadost tak u vszp je platna rok a u doveruy 3 mesiace tak dovtedy radsej preliecit 😉

foryou25
21. feb 2012

@st2 no ja mam doveru, a to potom o tri mesiace zase treba ist do centra(my chodime do Splnu) a popytat novu ziadost? Ja len sa bojim aby sa Hredzak nezlostil ze co vymyslam, ale tak v case ked sme davali ziadost bolo vsetko ok, a nechcem si zbytocne odtoto jeden pokus

st2
21. feb 2012

@foryou25 no presne tak, po troch meisacovh treba do dovery novu, ale ved to sithate preliecit dovtedy nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre